PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یک ایده دارم تو هستی ؟

daneshbin
2016-02-10, 13:46
سلام

وقت بخیر دوستان

از عنوان لطف کنید شکایت و تعجب نکنید !

با توجه به اینکه یکم تاپیک های این موضوعی کمرنگ شده اند گفتم یه بار دیگه با دوستان یه خودی نشون بدیم ...

در کل روال کار به صورت ایده پردازی برای شروع کسب و کار هست
بعضی از دوستان هم لطف می کنن اگر رایگان به اشتراک بگذارند تا وضعیت فعلی رو عوض کنیم

ایده دارید ؟ همینجا مختصر و نامعلوم بفرمایید که اگر کسی بود با شما در این مسیر قرار بگیرد ...

ایده می خواهید تا شروع کنید ؟ شرایطتون رو اعلام کنید تا اگر دوستان ایده ای داشتند به شما پیشنهاد بدهند ....

payamkutah.com
2016-02-10, 14:11
ممنون از دوستمون که این زمینه رو فراهم کرد که بادوستان چند کلامی در ارتباط باشیم:

یکی از ایده ها و یا اینطور بگم راه کار هایی که الان بیشتر کاربران اینترنت دنبالش هستند کسب و کار اینترنتی هست

ما در زمینه واگذاری پنل های نمایندگی پیامک فعالیت داریم.

هر یک از عزیزان انجمن اگر مایل به شروع این کسب و کار باشند میتونند با ما در ارتباط باشند

ما تمامی آموزش های لازم رو به کاربران میدیم تادر شهر خودشون تبلیغ کنند و یا در اینترنت تبلیغ کنند و برای پنل خودشون کاربر جذب کنند و با جذب هر کاربر سود داشته باشند.

روش دریافت سود چطور هست؟؟؟

1- فروش شارژ به کاربران خودشون (بصورت کاملا اینترنتی)
2-فروش پنل های مشابه پنل خودتون (بصورت نامحدود)
3- فروش خط ارسال و دریافت پیامک
و...

هر یک از دوستان سوالی در این زمینه داشته باشه در خدمت هستیم.

روش کار به این صورت هست که:
ما یک پنل نمایندگی با تمام امکانات در اختیار شما قرار میدیم (این پنل رو میتونید رایگان بگیرید و یا پولی بخرید از ما) و شما با خرید یک دامنه مثل shapkeeper.com این دامنه رو به پنلی که ما دادیم متصل میکنید و فعالیتتون رو شروع میکنید.
این رو هم بدونید که هیچ اسمی از ما در پنل ها برده نخواهدشد و مشتریان شما فقط شما را خواهند شناخت و استقلال کاری خواهید داشت.فقط ما پشتیبان شما خواهیم بود و مشکلات شما و کاربرانتان را مرتفع خواهیم کرد.

یکی از بهترین ایده ها برای کسب و کار اینترنتی استفاده از نمایندگی پیامک هست که اگر دوستان مایل به همکاری بودند میتونند با ما در تماس باشند تا تمامی آموزش ها و مشاوره ها داده بشه.

www.payamkutah.com
شماره تماس هم در سایت موجود هست

hamid_shahrsaz
2016-02-10, 15:39
سلام
در زمینه سایت گردشگری اگر دوستی مایل به همکاری هست فرمایید تا بیشتر وارد صحبت بشیم
ممنون

moj1rayaname
2016-02-10, 15:43
سلامی دوباره
ممنون از تاپیک خوب

daneshbin
2016-02-11, 12:58
سلام
در زمینه سایت گردشگری اگر دوستی مایل به همکاری هست فرمایید تا بیشتر وارد صحبت بشیم
ممنون

سلام جناب سربزدی عزیز

در حال راهندازی یک خدمات جدید هستیم که به زودی مزاحم شما خواهیم شد
جزئیات رو خدمتتون پ خ می کنم .
با تشکر

hamid_shahrsaz
2016-02-11, 13:14
سلام جناب سربزدی عزیز

در حال راهندازی یک خدمات جدید هستیم که به زودی مزاحم شما خواهیم شد
جزئیات رو خدمتتون پ خ می کنم .
با تشکر
سلام
در خدمتتون هستم دوست عزیز
ایشالا بتونیم با هم همکاری داشته باشیم
باشه منتظر هستم
پخ بفرمایید
ممنون

givemoney
2016-02-16, 14:13
سلام به نظر من نباید بیشتر روی ایده تمرکز کرد
بیشتر باید روی پشتکار و ارده تمرکز کرد
این خیلی مهمه
ایده ی خشک وخالی بدون تلاش وکوشش هیچ ثمری نداره

mobomas
2016-02-16, 14:51
یک بودجه کمی رو برای راه اندازی یک ایده جدید (بیشتر در حوزه اینترنت) گذاشتم کنار . زیاد نیست (22 تومن) ولی میخام مثل خیلی از استارت آپها زودبازده باشه .

انواع سایت محتوا محور و درآمد بر اساس جایگاه تبلیغاتی رو نیز بررسی کردم

daneshbin
2016-02-16, 15:14
یک بودجه کمی رو برای راه اندازی یک ایده جدید (بیشتر در حوزه اینترنت) گذاشتم کنار . زیاد نیست (22 تومن) ولی میخام مثل خیلی از استارت آپها زودبازده باشه .

انواع سایت محتوا محور و درآمد بر اساس جایگاه تبلیغاتی رو نیز بررسی کردم

خب به نتیجه ای هم رسیدین ؟

لازمه ی شروع هر کسب و کاری نوشتن طرح کسب و کار هست که مستلزم زمان هست

برای مثال عرض میکنم یکی از دوستان بنده که میخواست مانتو فروشی راه بندازه و مستقیما با تولیدی ها در تماس بود اما نمیدونست چه جوری شروع کنه ... که در مورد طرح کسب وکار براش گفتم گفت حالا چه جوری ؟؟
در جواب :
تعداد تقریبی فروشنده های مانتو در شهرستانتون
کجا این مدل ..... کار میکنن و چه مدل هایی در کل دارند ؟
وضعیت اقتصادی مردم منطقه رو ارزیابی کن
مکان یابی رو دقیق انجام بده
بازار هدفت کدوم قشر هست
اهدافتو مشخص کن
برنامه ی آینده تو مشخص کن
برنامه ی بازاریابی و تبلیغاتت رو مشخص کن
گفتم میدونی لازمه خودت بری یه جایی تو یه مانتو فروشی کار کنی تا کلیت کار دستت بیاد ؟

mobomas
2016-02-16, 19:14
خب به نتیجه ای هم رسیدین ؟

لازمه ی شروع هر کسب و کاری نوشتن طرح کسب و کار هست که مستلزم زمان هست

برای مثال عرض میکنم یکی از دوستان بنده که میخواست مانتو فروشی راه بندازه و مستقیما با تولیدی ها در تماس بود اما نمیدونست چه جوری شروع کنه ... که در مورد طرح کسب وکار براش گفتم گفت حالا چه جوری ؟؟
در جواب :
تعداد تقریبی فروشنده های مانتو در شهرستانتون
کجا این مدل ..... کار میکنن و چه مدل هایی در کل دارند ؟
وضعیت اقتصادی مردم منطقه رو ارزیابی کن
مکان یابی رو دقیق انجام بده
بازار هدفت کدوم قشر هست
اهدافتو مشخص کن
برنامه ی آینده تو مشخص کن
برنامه ی بازاریابی و تبلیغاتت رو مشخص کن
گفتم میدونی لازمه خودت بری یه جایی تو یه مانتو فروشی کار کنی تا کلیت کار دستت بیاد ؟

برای سایت محتوا محور با توجه با بازار رقابتی به نتیجه خوبی نرسیدم . اینکه محوریت موضوع تخصصی هم باشه یکم مشکله . نه برای تولید محتواش ، بلکه برای جذب آگهی و درآمدزایی از یک قشر خاص

بنابراین همچنان دنبال یک طرح خوب میگردم

feri_banamak
2016-02-16, 19:44
سلام دوستان
من میخوام یک سوپر مارکت آنلاین توی یک شهر کوچک راه اندازی کنم نظر دوستان رو میخوام
سفارش از 4 روش زیر دریافت بشه
تلفنی - وب سایت - اپلیکیشن اندروید - نرم افزار تلگرام
چون شهر کوچیک هست مسیر ها کوچیک و هزینه پیک زیاد نیست برامون و رایگان باشه
و باز چون شهر کوچیک هست تبلیغات سریع در شهر جواب میده
میخوام از دوستان نظرشون رو بپرسم و پیشنهاد و انتقاد اگه دارن راهنمایی کنند
ضمنا پرداخت ار طریق درگاه اینترنتی - کارتخوان سیار - و نقدی درب منزل باشه

Pr0m3en
2016-02-16, 20:01
درود
ایده :
بیشتر برای ایجاد کاره برای کاربلد ها.
توی شهر های مختلف افراد حرفه ای با تخصص های خاص در هر زمینه ای کم هستن من میگم بیایم در زمینه کامپیوتر یه سیستمی ایجاد کنیم با کمک یک وبسایت و یه مبلغی هم بزاریم که هرکی خواست مشکلش حرفه ای حل شه بیاد و پول رو پرداخت کنه به صورت آنلاین و سپس ما درصد خودمون رو از معامله بگیریم و بقیه رو بفرستیم برا متخصص و اونم بره کار ملت رو جواب بده.
اینجوری هم نظم به وسط میاد هم قابل پیگیری بهتری داره هم میتونیم از پشتیبانی کسب درامد کنیم و ....
ایده رو کامل گفتم ولی اگه تونستید و به حلال و حرم اعتقاد داشتید قبل راه انداختنش به منم بگید تا شریک بشم.
مرسی.

Ali.Fatehi
2016-02-16, 21:18
بنده هم دنبال ایده هستم که خوب باشه و بشه شروعش کرد.

به نظرم راه انداختن یه ایده نیاز به یک تیم کامل داره. اگر بخوایم بخاطر بیشتر بودن سود مقطعی با نفرات کم شروع کنیم مطمئنا جواب زیادی نخواهیم گرفت.
اگر دوستان ایده ی خوب در راه اندازی سایت یا کسب و کاری دارن به بنده هم اطلاع بدن. حاضرم جز یک تیم هم باشم برای راه اندازی یک ایده.

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

یک ایده فیزیکی هم دارم در شهرهای کوچیک یا محله های تهران هم قابل انجامه...پیک موتوری که خرید رو از تره بار و سوپر مارکت ، نانوایی و ... انجام بده.
یک دفتر یا دکه کوچیک در مقابل یک تره بار بزرگ نیاز داره و تعدادی موتور سوار که اگر از هر سرویس 20% درصد برای صاحب آژانس حساب کنیم سود خوبی در پی خواهد داشت.
تبلیغات هم : تراکت در نایلون و رایگان در اختیار سوپرمارکت و میوه فروشی - پخش تراکت در نانوایی و تره بار و ...

مطمئنا هممون راضی هستیم که صف نانوایی و تره بار نمونیم و مبلغ 3-4 هزار تومن بیشتر پرداخت کنیم.

Ami-Karimi
2016-02-16, 22:41
با سلام،
ممنون از تاپیک خوبتون
برنامه نویسان عزیز PHP,jquery,html,css,javascript گوش کنند
خیلی وقته ایده ای دارم
برای ساخت یک CMS سایت ساز بنده به تنهایی میتونم انجام بدم ولی وقت این کار رو ندارم
اگر دقت کرده باشید وردپرس یک سیستم CMS است که برنامه نویسان ان بصوردت داوطلبی در ساخت آن شرکت کردند.
چرا در ایران با این همه برنامه نویسان خوب و توانمند این کار را انجام ندیم؟
یک سایت ساز قدرتمند نسازیم
خوب شاید این سوال پیش بیاد چطور کسب در امد کنیم ازش؟
خب جواب واضح چون ما خدمون اسکریپت رو نوشتیم پس به همه چی اون تسلط دارید با ساخت پلاگین ها و قالب ها مثل بقییه سایت ساز های CMS
دوستانی که آماده همکاری هستند پ.خ کنند همراه با تخصص شون و بیشترین مهارتشون تو کدوم یک از زبان هاست و شماره تماسشون
و همچنین یک ساپرت کننده.
اسپانسر کننده منظورم اینه یک سرویس هاست دهی ... تنها یک هاست
خب حتما میپرسید چه سودی برای شما داره این وسط ؟
شک نکنید بدون بازدهی نیست کسانی که ما رو توی این راه همراهی میکنند

خب اگر دوستی قصد همکاری داره بسم الله...

daneshbin
2016-02-21, 22:27
همچنان منتظر ایده های دوستان و شرکت در تاپیک هستیم

با یکی از دوستان در حال مکاتبه هستیم و به امید خدا به نتیجه می رسیم

nasour
2016-02-21, 23:07
سلام دوستان
من میخوام یک سوپر مارکت آنلاین توی یک شهر کوچک راه اندازی کنم نظر دوستان رو میخوام
سفارش از 4 روش زیر دریافت بشه
تلفنی - وب سایت - اپلیکیشن اندروید - نرم افزار تلگرام
چون شهر کوچیک هست مسیر ها کوچیک و هزینه پیک زیاد نیست برامون و رایگان باشه
و باز چون شهر کوچیک هست تبلیغات سریع در شهر جواب میده
میخوام از دوستان نظرشون رو بپرسم و پیشنهاد و انتقاد اگه دارن راهنمایی کنند
ضمنا پرداخت ار طریق درگاه اینترنتی - کارتخوان سیار - و نقدی درب منزل باشه

توی شهر ما این ایده پیاده شده و بسیار زودبازده و موفق بوده

daneshbin
2016-02-22, 00:47
توی شهر ما این ایده پیاده شده و بسیار زودبازده و موفق بوده
میشه بیشتر توضیح بدید

danytop
2016-03-04, 20:21
بنده به دنبال ایده ی نسبتا زودبازده هستم

توانایی جذب مخاطب با ابزارهایی که دارم رو به راحتی تا روزی 20 هزار نفر برای وبسایت دارم ...

اما برای درآمد زایی اصولی و ادامه دار ایده ی مناسبی ندارم

با ادسنس کار می کردم مدت ِ زیادی ، اما سیاست های سخت گیرانه ی سال 2016 باعث شد که نتونم اون طور که باید کسب درآمد کنم

ممنون میشم اگر ایده ی خوب و قابل انجامی دارین مطرح کنید