PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دستور العمل جدید پست برای بسته بندی سفارشات

mmkii
2011-09-30, 23:31
دوستان عزیز

با سلام ( جهت اطلاع رسانی برای دوستان عزیز فروشنده ، البته شاید بعضی از دوستان هم مطلع باشند)

طبق دستور العمل جدید پست که در ذیل آورده شده است فروشگاه ها باید اقدام به تهیه مهر ویژه ی فروشگاهشان نمایند و پس از بسته بندی اقدام به ممهور نمودن درب بسته نمایند.
اینکار برای امنیت بیشتر بسته و جلوگیری از باز شدن آن بسیار موثر است، لذا توصیه می شود حتما نسبت به تهیه مهر و انجام اینکار اقدام نمایید و در بسته بندی در بسته را به شکلی ببندید که به راحتی باز نشود و در محل بسته شدن مهر زده شود و فاکتور آخر که مخصوص خریدار را می توانید با چسب مایع بر روی بسته بچسبانید که به راحتی از بسته جدا نشود.

توجه: مهر ساده ای که اسم فروشگاه و شماره تماس از آن قید شده باشد کفایت می کند.
دستور العمل پست جهت استحضار در زیر آورده شده است:

1823

علایی
2011-09-30, 23:37
آره اداره پست شهر ما که زیاد توش گیر نمیدن هم بنده را مجبور به این کار کردند منم رفتم یه مهر دادم برای فروشگاهم ساختند.

hesam0181
2011-10-01, 10:34
بله من هم سفارش دادم تا چند روز دیگه آماده میشه

tondarshop
2011-10-01, 11:27
اینجا که به من گیر ندادن..

ولی چه فایده داره وقتی که تو پست بعضی از شهرها بسته ها باز میکنن...!!

تاحالا تو یزد و همدان بسته هایی که حاوی دی وی دی هستند را باز کردن و تک تک دیسکها را هم چک میکنن!!!
دوتا از بسته هام را براحتی توقیف کردن..!!!

اینه...!! :دی

hesam0181
2011-10-01, 12:36
اینجا که به من گیر ندادن..

ولی چه فایده داره وقتی که تو پست بعضی از شهرها بسته ها باز میکنن...!!

تاحالا تو یزد و همدان بسته هایی که حاوی دی وی دی هستند را باز کردن و تک تک دیسکها را هم چک میکنن!!!
دوتا از بسته هام را براحتی توقیف کردن..!!!

اینه...!! :دی
فکر نمیکنم حق اینو داشته باشن که توقیف کنن!!!!

cloobfun
2011-10-01, 16:47
بله این اطلاعیه نزدیک 2 هفته هست که اعلام شده.

m.ghalgar
2011-10-01, 17:21
البته من با پست صحبت کردم گفت الزامی نیست و برای اینه که اگه فروشنده اعتراضی مبنی بر باز شدن بسته بکنه و درب بسته ممهور نباشه قبول نمی کنند .

logofun
2011-10-01, 18:12
تا حالا به هیچ وجه موردی مشاهده نشده که بسته ای رو باز کنن البته تو پست شهر ما

این خلاف قوانین امانتداری هست و شما میتونید به مراجع ذینفع خودتون شکوایه بدید( همون شرکتی که ازش پنل دارید )

البته سعی کنید یک سری مراتب دوستانه باهاشون داشته باشید چون که با هر شرکتی موردی پیدا کنید میتونید به شرکتی دیگه برید اما پست منطقه تون که عوض نمیشه :x

moji69
2011-10-01, 22:21
البته من با پست صحبت کردم گفت الزامی نیست و برای اینه که اگه فروشنده اعتراضی مبنی بر باز شدن بسته بکنه و درب بسته ممهور نباشه قبول نمی کنند .

اره همینطوره این طرح یه طرح کمکی برای فروشگاه داران است. و باعث میشه مطمئن بشن که بستشون باز نشده.ولی برای من فرقی نداره که بسته باز بشه یا نه بازش کنند توشم ببینند.فقط نخورنش اشکالی نداره.

tondarshop
2011-10-03, 16:15
ولی متاسفانه این اتفاق افتاده..

پست همدان تمامی بسته ها را باز میکنند (حاوی سی دی و یا دی وی دی) پست یزد هم یکسال پیش اینکار را کرد و کلی هم نامه نگاری کرده بود..!! تو پست منطقه خودمون هم داشتم به دردسر میوفتادم (تهران) که خوشبختانه بدلیل اون شیرینی ها و ... که قبلا داده بودم مشکل را ندید گرفتن...

حالا اداره پست همدان اینکار را کرده.. البته هنوز هیچ نامه نگاری و .. نکرده.

این را هم از طریق همون عامل پستی (پارس پیک) که پیگیری کرده بودند متوجه شدم. و حتی گروه محترم پارس پیک پیشنهاد دادن که شکایتی را علیه اونها ترتیب بدیم . ولی میدونم که مثل قبل نه تنها اینکار به نفع من نیست بلکه شاید به ضرر هم تموم بشه.

لازم به ذکر هست که از طریق همون مشتری که در همدان بود درخواست دادم که بسته را پیگیری کنن اونها زدن زیرش که بعد از پیدا کردن آشنا و ... متوجه شده که تمامی بسته ای حاوی سی دی و دی وی دی کنترل میشن..

دوستان هم میتونن پیگیری کنن.... به حرف من میرسن.. کاری به فاکتور هم ندارن . فقط متوجه بشن سی دی و یا حتی هارد باشه کنترل میکنن..!!!

واقعا متأسفم..