PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : وام بهره 4 درصد

mohsenshayan
2016-02-12, 20:20
سلام

روی ملک اطلاع دارید که وام کم بهره بشه گرفت؟
matin38
2016-02-12, 21:23
از بانک مهر اقتصاد پرس و جو کنید ... روی سند رو نمیدونم ... ولی اگر مدت طولانی بالای شش ماه پول تو حساب بزارید یک برابر اصل پول رو بهتون وام بهره پایین میده .... روی جواز کسب تا 50 میلیون با سه ضامن البته 21 درصد سود هست 5 ساله

I-T1
2016-02-12, 22:43
فکر کنم میشه

Reza
2016-02-13, 08:41
الان وام کم بهره نداریم تو ایران!
اسمش کم بهره هست مثلا دو درصد بانک رسالت یا 4 درصد موسسه مهر اقتصاد اما باید پول بخوابونید و اگر کمی در مسائل اقتصادی و سود و راس و ... تبحر داشته باشید خیلی راحت میشه متوجه شد کارمزد هیچ کدوم ازین وام ها زیر 24 درصد نیست!

پس خودتون رو اذیت نکنید ، از همون اول برید سراغ وام های 24 درصدی که بانک ملی داره تا سقف 50 میلیون میده که البته سند نیاز داره!

mohsenshayan
2016-02-13, 19:48
الان وام کم بهره نداریم تو ایران!
اسمش کم بهره هست مثلا دو درصد بانک رسالت یا 4 درصد موسسه مهر اقتصاد اما باید پول بخوابونید و اگر کمی در مسائل اقتصادی و سود و راس و ... تبحر داشته باشید خیلی راحت میشه متوجه شد کارمزد هیچ کدوم ازین وام ها زیر 24 درصد نیست!

پس خودتون رو اذیت نکنید ، از همون اول برید سراغ وام های 24 درصدی که بانک ملی داره تا سقف 50 میلیون میده که البته سند نیاز داره!

سلام رضا جان ممنونم
ما هم رو سند خونه میخایم بگیریم.برخی از این وام ها هستند که به فروش میرسه مثل وام های جانبازی و...که مثلا شخص میتونه منتقل کنه رو یه سند دیگه
Reza
2016-02-14, 13:20
سلام رضا جان ممنونم
ما هم رو سند خونه میخایم بگیریم.برخی از این وام ها هستند که به فروش میرسه مثل وام های جانبازی و...که مثلا شخص میتونه منتقل کنه رو یه سند دیگه
وام جانبازی درسته در اصل 4 درصد هست اما دو تا مشکل داره:
اول اینکه شما باید ی هزینه ای انجام بدید و اون امتیاز رو بخرید که معمولا چون بهره وام پایینه هزینه خریدش بالاست و فکر میکنم در کل به 17-16 درصد میرسه
دوم هم اینکه تا جایی که شنیدم و میدونم اگر خدای ناکرده اتفاقی برای اون جانباز عزیز بیفته و شهید بشه ، احتمالا شما تا حدودی به مشکل بر می خورید مگه اینکه قبلا ازش وکالت بلا عزل و سایر موارد مورد نیاز حقوقی و ضمانتی رو تهیه کرده باشید که وراث خدای ناکرده نخوان شما رو اذیت کنن

الان وام هایی که دیدم و معقوله یکی بانک ملی هست که 24 درصد میده و بسیار بی دردسر و فوری هم پرداخت میکنه . یکی هم تبلیغ وام صمیم بانک مهر اقتصاد رو دیدم که بدون نیاز به سپرده گذاری تا مبلغ 500 میلیون تومان با سود 21 درصد وام میده . ملی درسته 3 درصد کارمزدش بالاتره اما هم دردسرش کمتره هم زودتر پرداخت میکنه اما مهر تا بیاد خودتو ضامن ها رو تایید صلاحیت بکنه زیر پای وام گیرنده علف سبز میشه :دی

وحید110
2016-02-15, 13:41
مشکل بر می خورید مگه اینکه قبلا ازش وکالت بلا عزل و سایر موارد مورد نیاز حقوقی و ضمانتی رو تهیه کرده باشید که وراث خدای ناکرده نخوان شما رو اذیت کنن
وکالت بلاعزل با فوت وکالت دهنده باطل میشود
هیچ تضمینی برای انتقال ملک به دیگری توسط وکالت دهنده وجود ندارد
بنابرین روی وکالت بجز برای اختیار انتقال ملک در صورت زنده بودن وکالت دنده حسابی باز نکنید . این وکالت دادن از روشهایی است که بیشترین کلاه برداری ها روش انجام میشه

Reza
2016-02-15, 18:08
بنابرین روی وکالت بجز برای اختیار انتقال ملک در صورت زنده بودن وکالت دنده حسابی باز نکنید . این وکالت دادن از روشهایی است که بیشترین کلاه برداری ها روش انجام میشه

ممنونم از شما وحید جان
من از این موضوع خبر نداشتم
پس ریسک وام جانبازی خیلی بالاست با این اوصاف!

وحید110
2016-02-15, 18:49
ممنونم از شما وحید جان
من از این موضوع خبر نداشتم
پس ریسک وام جانبازی خیلی بالاست با این اوصاف!

خوب راه هایی هست اما باید مطمئن باشید به دردسرش میرزه
اول تا وقتی جناب جانباز زنده هستند . شما نمیتونید سند رسمی بزنید به نام خودتون مگر در صورت تصفیه وام
اگر قولنامه و وکالتنامه بگیرید باز تضمینی نیست ملک به کسی دیگری فروخته نشه و قانون ایران قولنامه رو سندی برای انتقال املاکی که سند منگوله دار دارند نمیدونه و اون رو یکی از راه های اثبات مالکیت میدونه
یعنی اگر سند رسمی داشته باشید لازم نیست مالکیت خودتون رو اثبات کنید ولی با قولنامه اگر مدعی پیدا شد باید برید دادگاه و اثبات مالکیت کنید
حالا اگر اتفاقی نیفته بعد از پایان اقساط میتونید با همون وکالت نامه برید انتقال سند بدید
اگر هم عمر ایشون به دنیا نباشه بعد از فوت میره برای ارث و میراث و مالیات بر ارث و اثبات مالکیت و انتقال و ... دردسر
بنابرین برای معامله هبچ وقت به بنگاهدار ها و عوام اعتماد نکنید . چون اول از قانون چیز زیادی نیدونند . دوم برای نفع و پورسانت فقط میخوان معامله جوش بخوره
بهترین کار مشورت با یک وکیل خبره هست . نیم ساعت مشورت میکنید نهایتا 20 تومن حق مشاوره میدید ولی از منافع اون بهره مند میشید
راه های محکم کاری هم هست و در این زمینه باید تحقیق کنید
یا حق

mohsenshayan
2016-02-15, 19:03
بنابرین برای معامله هبچ وقت به بنگاهدار ها و عوام اعتماد نکنید . چون اول از قانون چیز زیادی نیدونند . دوم برای نفع و پورسانت فقط میخوان معامله جوش بخوره

سلام دوست خوبم ،هیچ موقع این حرف رو کلی نزنید چون گناهی رو ناخود انجام داده اید،پدر بنده بنگاه دار هستند و از صد تا قاضی و وکیل خبره تر هستند عزیزتو امور قوانین و...
آدم خوب و بد همه جا هست.خود ایشون هم بله هیچ کدوم از بنگاه دار ها رو قبول ندارند.چون همیشه اسم معاملات ملکی رو بد جا انداختند که هدفشون ....
اما در مورد قولنامه از پدر جویا شدم اینکه شما اگر دنبال دردسر باشید وقت دادگاه رفتن رو داشته باشید زمانیکه وام رو منتقل کردند میتوانید قولنامه ای رو همراه با کد رهگیری تنظیم کرده و سپس اگر اون فرد از دنیا رفته باشه بوسیله اون قولنامه به دادگاه شکایت کرده و سند رسمی رو بازداشت میکنید که نتوانند ملک مورد نظر روبفروشند.
بعد از چند ماه دوندگی قاضی رای موافق رو به شما داده و شما چون توی قولنامه قید کرده اید که مثلا کل پول رو پرداخت کرده اید به اون فرد ،کارشناس دادگاه رو به دفتر اسناد رسمی که قوه قضایئه تعیین میکنه فرستاده و از طرف خانواده و وراث جانباز اقدام به انتقال ثبت سند رسمی به شما می نمایند.

تبصره :
همیشه به همه پیشنهاد میشه که دنبال فردی که حداقل خانواده طرف براتون مورد اعتماد بوده باشند بروید.همه هم کلاهبردار نیستند .!
وحید110
2016-02-16, 19:33
سلام دوست خوبم ،هیچ موقع این حرف رو کلی نزنید چون گناهی رو ناخود انجام داده اید،پدر بنده بنگاه دار هستند و از صد تا قاضی و وکیل خبره تر هستند عزیزتو امور قوانین و...
آدم خوب و بد همه جا هست.خود ایشون هم بله هیچ کدوم از بنگاه دار ها رو قبول ندارند.چون همیشه اسم معاملات ملکی رو بد جا انداختند که هدفشون ....
اما در مورد قولنامه از پدر جویا شدم اینکه شما اگر دنبال دردسر باشید وقت دادگاه رفتن رو داشته باشید زمانیکه وام رو منتقل کردند میتوانید قولنامه ای رو همراه با کد رهگیری تنظیم کرده و سپس اگر اون فرد از دنیا رفته باشه بوسیله اون قولنامه به دادگاه شکایت کرده و سند رسمی رو بازداشت میکنید که نتوانند ملک مورد نظر روبفروشند.
بعد از چند ماه دوندگی قاضی رای موافق رو به شما داده و شما چون توی قولنامه قید کرده اید که مثلا کل پول رو پرداخت کرده اید به اون فرد ،کارشناس دادگاه رو به دفتر اسناد رسمی که قوه قضایئه تعیین میکنه فرستاده و از طرف خانواده و وراث جانباز اقدام به انتقال ثبت سند رسمی به شما می نمایند.

تبصره :
همیشه به همه پیشنهاد میشه که دنبال فردی که حداقل خانواده طرف براتون مورد اعتماد بوده باشند بروید.همه هم کلاهبردار نیستند .!
سلام دوست عزیز
بدون شک در این مورد حرف شما صحیح است . و بنده من باب نظر غالب عرض کردم که اعتماد نکنید . اصولا معامله باید بر پایه قانون و سند باشه .

زمانیکه وام رو منتقل کردند
دقیق نمیدونم ولی فکر نمیکنم بشه این وام رو منتقل کرد . البته باز در مورد بعد از مرگ ایشون هم نمیدونم باز بشه منتقل کرد یا نه . چون قبلا هم امتیاز مسکن مهر قابل انتقال نبود مگر به کسی که شرایط اون رو داشته باشه
دوم این مطالب رو هر کسی که با معاملات سر و کار داره میدونه ولی مهم اون ریزه کاری هاست و اون قرار داد که نوشته میشه . و البته با وجود پورسانت زیادی که بنگاه میگیره قولنامه بنگاهی با قولنامه عادی تفاوتی از نظر دادگاه نداره و دادگاه قولنامه رو وعده بیع میدونه ....
به هر حال نکته مهم همون احتیاط هست و مشورت .
ان شاالله خداوند به پدر محترم شما طول عمر و سلامت دین و دنیا عطا کنه
موفق باشید

I-T1
2016-02-17, 14:14
چیزی به اسم
بهره پایین وجود خارجی ندارد
دنبالش نباشید

givemoney
2016-02-18, 08:32
سلام تو کشورهای اروپایی وام با 3درصد ارائه میشه
من نمیدونم چرا ایران از اون ها الگو برداری نمی کنه

xvz123
2016-02-19, 19:44
بانک مهر سر بزن

danytop
2016-03-04, 21:47
وام های با بهره 2 یا 4 درصد چیزی جز دروغ نیستن ...

موسسه کوثر و مهر و بانک رسالت همچین تبلیغاتی دارن که بهتر بررسیشون کنید متوجه میشین

automation24
2016-03-12, 09:46
بانک مهر وام با سود 4 درصد میده البته باید پول بزاری به حساب میانگینش رو وام پرداخت می کنه نیاز هم نداره چند ماه پول بزارید به حساب
بانک های دیگه این جوری نیستن

amir7310
2016-03-30, 13:36
بانک مهر اقتصاد تا سقف 20 میل وام 4 درصد میده
البته باید پولتو نو حساب بخوابونی///تا معدل و امتیاز بهتون بدن بابت وام

وایکینگ
2016-04-20, 09:07
روی سند وام با بهره 4% نمیدن فکر کنم، چون من خیلی درگیر وام بودم. فقط بانک رسالت رو پیدا کردم که اونم سقفش 20 میلیونه. البته مهر اقتصادم شاید بده. ولی از رسالت راضی بودم.

haftsepehr
2016-04-20, 11:51

شما میتونید قبل از فوت تعهد از ورثه بگیرید اون موقع مشکلی ایجاد نخواهد شد

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

روی سند وام با بهره 4% نمیدن فکر کنم، چون من خیلی درگیر وام بودم. فقط بانک رسالت رو پیدا کردم که اونم سقفش 20 میلیونه. البته مهر اقتصادم شاید بده. ولی از رسالت راضی بودم.

وام رسالت مشهد ، من شنیدم 2 درصد هست

وایکینگ
2016-04-20, 12:16
بله رسالت کلا 2% است. فقط سقفش 20 تومنه.

mortezab20
2016-04-30, 00:52
وام جانبازی درسته در اصل 4 درصد هست اما دو تا مشکل داره:
اول اینکه شما باید ی هزینه ای انجام بدید و اون امتیاز رو بخرید که معمولا چون بهره وام پایینه هزینه خریدش بالاست و فکر میکنم در کل به 17-16 درصد میرسه
دوم هم اینکه تا جایی که شنیدم و میدونم اگر خدای ناکرده اتفاقی برای اون جانباز عزیز بیفته و شهید بشه ، احتمالا شما تا حدودی به مشکل بر می خورید مگه اینکه قبلا ازش وکالت بلا عزل و سایر موارد مورد نیاز حقوقی و ضمانتی رو تهیه کرده باشید که وراث خدای ناکرده نخوان شما رو اذیت کنن

الان وام هایی که دیدم و معقوله یکی بانک ملی هست که 24 درصد میده و بسیار بی دردسر و فوری هم پرداخت میکنه . یکی هم تبلیغ وام صمیم بانک مهر اقتصاد رو دیدم که بدون نیاز به سپرده گذاری تا مبلغ 500 میلیون تومان با سود 21 درصد وام میده . ملی درسته 3 درصد کارمزدش بالاتره اما هم دردسرش کمتره هم زودتر پرداخت میکنه اما مهر تا بیاد خودتو ضامن ها رو تایید صلاحیت بکنه زیر پای وام گیرنده علف سبز میشه :دی

سلام

این وام جانبازی که فرمودید به کسی که درصد جانبازیش 5 درصد هست هم تعلق میگیره یا نه؟ چه دردسرهایی برای گرفتن این وام هست و از کجا باید پییگیری بشه؟