PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیازمند مجموعه بک گراندهای زیبا

MedisaPPS
2011-10-08, 13:27
دوستان عزیز در حال تاسیس یک آتلیه هستیم و نیازمند بک گراندهای زیبا فون های زیبا و هر محصول گرافیکی که لازم هست هستیم
لطفا هر کسی داره پ.خ بده بهم

معظمی
2011-10-08, 13:45
بیشتر از 800 گیگ psd و 510 گیگ هم والپیپر بک گراند با موضوعات متفاوت دارم
اینجا نوشتم تا اگه کسی بیشتر داره اون برات پ.خ بده
اگرم خواستی با این شماره تماس بگیر
09166702149
---------
آرشیو گرافیکی که اگه با آموزشها حساب کنیم بیشتر از 3ترابایت میشه

KAREEM
2011-10-08, 14:03
فقط عكس مورد نظرتان را دانلود كنيد.
ارسال رايگان پستي عكس ها(در صورت عدم امكان دانلود).

بزرگترين مركز دانلود عكس لارج فرمت شاتراستوك(تخفيف در ازاي خريد عمده) www.propix.ir (http://www.propix.ir) (مورد نظر شما:دسته بندي پس زمينه background)

فروشگاه گرافيك 24 (فروش مجموعه هاي بي نظير طراحي): www.gfx24.com (http://www.gfx24.com)

Dojin.ir
2011-10-08, 14:31
بیشتر از 800 گیگ psd و 510 گیگ هم والپیپر بک گراند با موضوعات متفاوت دارم
اینجا نوشتم تا اگه کسی بیشتر داره اون برات پ.خ بده
اگرم خواستی با این شماره تماس بگیر
09166702149
---------
آرشیو گرافیکی که اگه با آموزشها حساب کنیم بیشتر از 3ترابایت میشه
سلام
توهین به شما نباشه ولی درست نیست آدم هرچیزی رو برای فروشگ بزاره
دوستمون چند تا از بک گراند های گلچین خواستند نه یک مجموعه ی عظیم

معظمی
2011-10-08, 15:29
سلام
توهین به شما نباشه ولی درست نیست آدم هرچیزی رو برای فروشگ بزاره
دوستمون چند تا از بک گراند های گلچین خواستند نه یک مجموعه ی عظیم

عزیز یا من متوجه منظور دوستمون نشدم یا شما
اگه دنبال دانلود بک گراند باشه که اینجا جاش نیست این همه سایت گذاشتن واسه دانلود
ولی ممکنه نه وقت دانلود داشته باشه نه سرعت بالای اینترنت و این چیزا!
درضمن اگر خودتون آرشیوتون غنی نیست واسه چی محصولات دیگران رو بی ارزش می دونین؟! آرشیو من با هزینه خیلی زیادی جمع آوری شده و خیلیهاشو هیچکی جز خودم نداره! زمانی که 100 گیگ 100 گیگ از سایتهای خارجی با اکانتهای پریمیوم دانلود می کردم و یا برام از قطر آرشیوهای اورجینال فرستاده میشد هیچ وقت به این فکر نمی کردم یک نفر این آرشیو رو بی ارزش بدونه!
درضمن
کار آتلیه با چند صد مگ عکس و psd راه نمیوفته و اگه گرافیست باشی می دونی باید ابزار کاری داشته باشی تا بتونی کار حرفه ای تحویل مشتری بدی!

FarsTemp
2011-10-08, 15:41
عزیز یا من متوجه منظور دوستمون نشدم یا شما
اگه دنبال دانلود بک گراند باشه که اینجا جاش نیست این همه سایت گذاشتن واسه دانلود
ولی ممکنه نه وقت دانلود داشته باشه نه سرعت بالای اینترنت و این چیزا!
درضمن اگر خودتون آرشیوتون غنی نیست واسه چی محصولات دیگران رو بی ارزش می دونین؟! آرشیو من با هزینه خیلی زیادی جمع آوری شده و خیلیهاشو هیچکی جز خودم نداره! زمانی که 100 گیگ 100 گیگ از سایتهای خارجی با اکانتهای پریمیوم دانلود می کردم و یا برام از قطر آرشیوهای اورجینال فرستاده میشد هیچ وقت به این فکر نمی کردم یک نفر این آرشیو رو بی ارزش بدونه!
درضمن
کار آتلیه با چند صد مگ عکس و psd راه نمیوفته و اگه گرافیست باشی می دونی باید ابزار کاری داشته باشی تا بتونی کار حرفه ای تحویل مشتری بدی!

ارزش آرشیوی مثل آرشیو شما را کسی مثل من خوب میفهمه
عناوین آرشیوتون و سایت هایی که آرشیوتون از اونها برداشت شده را اگر ممکنه برام بفرستید و اینکه در چه شهری هستید؟
از استارتر عذر میخوام بابت اینکه اینجا مطرح کردم

mdark
2011-10-08, 19:20
سلام به همه دوستان

مهرداد ، همکار جدید میثم هستم که فکر کنم اکثرتون اینجا میشناسیدش
اولا خوشبختم که در خدمت شما هستم و این اولین پست من تو این انجمن هست ، و ترجیح دادیم موقتا تا زمانی که من در خدمتتون هستم از همین یوزر استفاده کنم ...
تا اونجایی که لیست رو نگاه کردم ،
چیزی در حدود بیش از 2.5 ترا پی اس دی و بیش از 700 گیگا بایت مجموعه عکس موجود هست /
350 گیگابایت فون دیجیتال عروس و داماد + فون دیجیتال کودک
موجود هست که شامل آرشیو کامل میشه که فایل های 2011 هم در حدود 80 گیگ بهش اضافه شده .

Vahid. Sh
2011-10-08, 22:58
دوستان کسی اهل قیمت دادن نیست ؟
ما که پ خ میدیم کسی جواب نمیده

معظمی
2011-10-08, 23:12
من واسه سفارشای بالای 100 دیسک هر dvd رو 600 رایت می کنم. نه این آرشیو بلکه هر آرشیوی که داشته باشم. البته فقط برای خرید های نقدی این شرایط رو دارم
سفارشات کمتراز 100 دیسک، هر dvdرو 800