PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نحوه ی برنامه ریزی شغلی (هدف) برای سال 1395

moj1rayaname
2016-03-14, 23:41
سلام و درود

سوال این هست
شما برای زندگی برنامه ریزی دارید ؟
شما برای کار و آینده و شغلی که دارید برنامه ریزی می کنید ؟

لطفا توضیح بدهید ،‌از چه روش در برنامه ریزی استفاده می کنید ،‌ از ساده ترین کارها گرفته تا پیچیده ترین روشها
برای سال جدید برنامه ریزی اگر می کنید چه زمانی این اتفاق می افتد ! قبل از سال جدید یا طول سال

پاسخ خودم ، من چندین سال هست که قبل از شروع سال به شکل زیر مشخص می کنم
- کارهایی که انجام می دهم و خواهم داد..
- کارهایی که قرار انجام دهم و باید انجام بدم
- کارهایی که فکر میکنم وقتش رسیده که دیگه انجام بدم ( ایده یا هدف جدید )
- کارهای عقب افتاده که نتونستم انجام بدم
و سایر ..
من در واقعیت خیلی دقیقتر و روشنتر مشخص می کنم که دقیقا چه کارهایی هست و در بالا عنوان کردم و حتی اسم می برم ..

شما چه کار می کنید و چه کار میشه کرد
دعوت می کنم همه شرکت کنند و امیدوارم تاپیکی پر بار داشته باشیم :)

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

http://www.myindustry.ir/images/stories/pics/planning-corporate.gif

mr_saeed
2016-03-15, 01:04
شعار سال 95 ما ،

کار کمتر درآمد بیشتر :d

moj1rayaname
2016-03-15, 09:28
شعار سال 95 ما ،

کار کمتر درآمد بیشتر :d
سلام
این شعار جدی بود ؟ چون همراه شکلک خنده بود
به هر حال خیلی خلاصه و کوتاه هست و آرزوی موفقیت دارم

دوستان کمرنگ هستند توی تاپیک نمیدونم چرا :/

soheyl_ir89
2016-03-23, 21:48
.

سلام دوستان

شما چه برنامه ای دارید؟

شما هم شعاری دارید برای امسالِ خودتون؟

صحبت کنیم تا به هم یاد بدیم.

alvin20
2016-03-23, 22:44
من برنامم که فقط کار کردنه تا یه سرمایه ای جمع کنم و اگه همینجور پیش برم برای سال ۹۶ حدود13 میلیون جمع میکنم

mr_saeed
2016-03-23, 22:57
سلام
این شعار جدی بود ؟ چون همراه شکلک خنده بود
به هر حال خیلی خلاصه و کوتاه هست و آرزوی موفقیت دارم

دوستان کمرنگ هستند توی تاپیک نمیدونم چرا :/

بله کاملا جدیه ،
امور شرکت رو سعی کردیم به کارمندان واگذار کنیم و به طور موازی در زمینه هایی که میتونیم به شکل واسطه عمل کنیم وارد بشیم .

ghomeshi
2016-03-23, 23:21
تمرکز بر روی یک موضوع ، انجام تمام تلاش و انرژی درآن موضوع

(انتهای مبارزه برد با ماست %-()

soheyl_ir89
2016-03-24, 10:32
تمرکز بر روی یک موضوع ، انجام تمام تلاش و انرژی درآن موضوع

(انتهای مبارزه برد با ماست %-()

نور خورشید به تنهایی نمی تونه کاغذ رو بسوزونه
اما وقتی ذره بین رو طوری بگیریم که نور خورشید رو متمرکز کنه در یک نقطه، کاغذ از همون نقطه شروع به سوختن می کنه.
کاری که شما می خوای انجام بدی همینه. برای این که تلاش ها بیشترین و بهترین نتیجه رو بده، مثل ذره بین عمل می کنید.

موفق تر باشید در سال 95 ان شاالله

greenliving
2016-03-25, 04:27
من برنامم که فقط کار کردنه تا یه سرمایه ای جمع کنم و اگه همینجور پیش برم برای سال ۹۶ حدود13 میلیون جمع میکنم

مرحبا به شما و همت شما

اما چرا 13 تومن؟؟؟

دوست عزیز هدف رو بزرگ بگیر
تا به چیزهای بزرگ برسی
وقتی به یک چیز کوچیک تو اتاق خیره بشی
مسایل پیرامونی رو نمیتونی ببینی
و
فرصتهای طلایی از دستت میره....

هدف رو بزرگ بگیر"

moj1rayaname
2016-03-25, 13:43
میل درونی شما مقدار مشخصی انرژی دارد.
مقاومت درونی و اصوات درونی‌تان که میگویند شما نمی‌توانید، نباید و یا سزاوار نیستید چیزی را داشته باشید هم مقدار مشخصی انرژی دارند.
و اگر انرژی مقاومت درونی بر انرژی میل درونی بچربد، شما به هدفتان نخواهید رسید.
منبع:گراف مدیا

POPER
2016-03-25, 13:51
شعار 95 == > کار و تلاش معضاف و درآمد بیشتر:((
ولی والا نمی دونم چرا تو هر کاری می رم زرتی شکست می خورم یا دل زده می شم

soheyl_ir89
2016-03-25, 18:12
شعار 95 == > کار و تلاش معضاف و درآمد بیشتر:((
ولی والا نمی دونم چرا تو هر کاری می رم زرتی شکست می خورم یا دل زده می شم

به من پیام خصوصی بده تا این دقعه پیروز بشی

منتظرتم

drh4m3d
2016-03-25, 18:36
شعار من برای امسال: تلاش و تمرکز بیشتر روی اهداف اصلی و پرهیز از حاشیه و مسایل کم اهمیته
هدف اصلیم هم که میتونم اینجا بگم و مرتبط با انجمنه رسیدن به درامد خالص ماهانه 10 ملیون تومان هست

mr_saeed
2016-03-25, 20:17
چرا همه دوستان می خوان با کار بیشتر به در آمد بیشتر برسن ؟؟

افرادی رو که موفق شدند ببینید ، خیلی از اونا ها از 6 صبح بلند نشدن و تا 12 شب کار نکردن ، اون ها فکر کردند ، نیاز رو پیدا کردند ، ایده خودشون رو پیاده کردن و ... تا به موفقیت رسیدند .

یک کارگر هم که روزانه به فرض 60 تومن میگیره می تونه چند ساعت بیشتر کار کنه و 80 تومن بگیره ، ولی وقتی سطح خودشو بالاتر ببره ، روابط خودشو بالاتر ببره ، با کار خیلی کمتری می تونه در آمد قبلی یا بیشتر از اون رو داشته باشه .

121212
2016-03-25, 21:30
من چند سالی بود که در ابتدای سال برای خودم هدفگذاری می کردم ولی چونکه شیوه های درست هدفگذاری را رعایت نمی کردم و پشتکار لازم را نداشتم به اهدافم نمی رسیدم تا اینکه سال گذشته با مطالعه شیوه های هدفگذاری صحیح چهار هدف به طور مشخص برای خودم انتخاب کردم و حتی تابلوی آرزوهای آنها را هم درست کردم .
و الان که در ابتدای سال 95 هستیم خدا رو شکر می کنم که سه تا از این 4 هدفم بهش رسیدم و انشاالله هدف چهارمم هم تا یک ماه دیگر به انجام می رسد .
اگه به حساب تبلیغ نگذارید پیشنهاد می کنم متن زیر را هم مطالعه نمایید
مقوله های هدفگذاری (http://golshahrnet.ir/%D9%85%D9%82%D9%88%D9%84%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%87%D8%AF%D9%81%DA%AF%D8%B0%D8%A7%D8%B1%DB%8C/)

soheyl_ir89
2016-03-26, 00:03

افرادی رو که موفق شدند ببینید ، خیلی از اونا ها از 6 صبح بلند نشدن و تا 12 شب کار نکردن ، اون ها فکر کردند ، نیاز رو پیدا کردند ، ایده خودشون رو پیاده کردن و ... تا به موفقیت رسیدند .

یک کارگر هم که روزانه به فرض 60 تومن میگیره می تونه چند ساعت بیشتر کار کنه و 80 تومن بگیره ، ولی وقتی سطح خودشو بالاتر ببره ، روابط خودشو بالاتر ببره ، با کار خیلی کمتری می تونه در آمد قبلی یا بیشتر از اون رو داشته باشه .

کاملا درسته
ببینید بیشتر نتیجه ای که ما از تلاشمون کسب می کنیم، حاصل بخش کمی از تلاشمونه.
مثلا ما 100 واحد تلاش می کنیم و 100 واحد نتیجه می گیریم؛ تقریبا 80 درصد نتیجه ای که کسب می کنیم، حاصل تقریبا 20 درصد تلاشمونه. البته اعداد برای افراد متفاوت و در حالات و روزهای متفاوت، فرق می کنه.
برای این که بهره وری داشته باشیم در زندگی و کسب و کار و ... باید ببینی اون 20 درصده (در مثال بالا) کدوم کارهاست و 80 درصد تلاش دیگه تو یا بهینه کنی، یا رهاش کنی و کار موثر دیگه ای انجام بدی.
و هدف اینه که همه ی تلاشت، نتیجه ی مطلوب بده بهت. مطمئن باشی 100 درصد تلاشت، روی نتیجه ای که می گیری تاثیر داره.
حالا این 100 درصده می تونه پای یه تلفن نشستن باشه و با کمترین تماس و پاسخگویی در کمترین ساعت کاری، درآمد خوبی داشته باشه و از شغلش راضی باشه.
و شاید کسی 20 ساعت از شبانه روز کار کنه و درآمد کمی داشته باشه.

معنای کارایی، اثربخشی و بهره وری رو جستجو کنید به طور جداگانه.

soheyl_ir89
2016-04-19, 18:19
.

یک ماه از سال 95 گذشت

ان شاالله گام هایی که از اول سال تا امروز برداشتیم، در مسیر اهداف و برنامه های نوشته شده مون بوده باشه

و در حال نزدیک شدن به هدفمون باشیم.

با همت و پشتکار باشید دوستان

alvin20
2016-04-19, 19:46
مرحبا به شما و همت شما

اما چرا 13 تومن؟؟؟

دوست عزیز هدف رو بزرگ بگیر
تا به چیزهای بزرگ برسی
وقتی به یک چیز کوچیک تو اتاق خیره بشی
مسایل پیرامونی رو نمیتونی ببینی
و
فرصتهای طلایی از دستت میره....

هدف رو بزرگ بگیر"
سلام
بیشتر از اون نمیتونم در بیارم
سرمایه رو جمع میکنم و روی یک ایده تمرکز

hamid-net
2016-04-21, 23:01
این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

بنده هم این حرفو قبول دارم .

مهدی 108
2016-04-27, 09:47
سلام

برای شروع ابتدا باید تمام اهداف روی کاغذ نوشته بشه

هم چنین برای اینکه از سر در گمی که کدام کار رو بهتر می تونید انجام بدید یا کدام کار رو باید استارت بزنید خلاص بشید ، بهتره همیشه یک دفترچه داشته باشید که ایده هایی که به ذهنتون میرسه رو داخلش یادداشت کنید

دفترچه رو به سه قسمت تقسیم کنید

1- ایده های جدید

2- کارهای در حال بررسی

3- کارهای در حال انجام + ایده های جهت بهتر شدن کار

همیشه برای استارت به کاری فکر کنید که کامل از پس انجام دادنش بر بیایید نه کاری که سود بیشتری داره ولو از تواناییتون خارجه

فکرتون رو از اینکه فلانی چقدر در میاره و فلانی چیکار میکنه آزاد کنید و فقط به خودتون ، موقعیتتون و کارتون و هدفتون فکر کنید

اگر تا الان کاری رو استارت نزنید دیر نشده ، وسواس فکری نداشته باشید و یک کار ولو کوچک رو شروع کنید

اجازه ندید این فکر که الان که میخوام یک کار رو شروع کنم پس باید بهترینشو شروع کنم شما رو از کار کردن دور کنه

کارهای کوچیک رو شروع کنید تا پیشرفت کنید و شکست بخورید تا پیشرفت کنید

soheyl_ir89
2016-09-08, 13:45
تقریبا داریم به نیمه ی سال می رسیم؛یه نگاهی به نوشته هامون در این موضوع کنیم یا پاسخی که پیش خودمون داریم و اینجا ننوشتیم؛ چه کردیم تا الان؟

moj1rayaname
2016-10-07, 09:48
تقریبا داریم به نیمه ی سال می رسیم؛یه نگاهی به نوشته هامون در این موضوع کنیم یا پاسخی که پیش خودمون داریم و اینجا ننوشتیم؛ چه کردیم تا الان؟

نکته مهم اینه که همیشه و هر سال به غیز ار هدفهای که مشخص می کنم یا می کنیم ، یکسری فرصت های پیش بینی نشده پیش می آید که از اکثر هدفها موفقتر و بهتر هم می شوند

alvin20
2016-10-09, 20:10
من تو این شش ماه سال تونستم هفت تومن پس انداز کنم ،بیشتر بود ...اما زندگی خرج داره .به امید خدا تا پایان سال ۹ تومن دیگه پس انداز میکنم تا ببینیم تو سال 96 چه ایده ای به ذهنم میرسه

moj1rayaname
2016-10-14, 20:47
من تو این شش ماه سال تونستم هفت تومن پس انداز کنم ،بیشتر بود ...اما زندگی خرج داره .به امید خدا تا پایان سال ۹ تومن دیگه پس انداز میکنم تا ببینیم تو سال 96 چه ایده ای به ذهنم میرسه

سلام
با آرزوی موفقیت برای شما ؛

منتظر نمونید ایده به ذهنتون برسد
تحلیل سایت ها را روی کاغذ بروید
سعی کنید خلق کنید و شبها قبل از خواب کمی برای ساخت ایده توی ذهن تلاش کنید ( نتیجه می دهد )