PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : غذای ارزان فرصتی برای کسب درآمد ( ebays.ir )



moj1rayaname
2016-03-19, 10:29
ایده ی کسب و کار (http://ebays.ir) امروز: از فرصت پخش غذای ارزان خواهیم گفت تا متوجه بشید میشه حتی بدون سرمایه زیاد و فضای زیاد و … کسب و کاری راه انداخت که خیلی هم وقت شما رو نمیگیره و میتونه درآمدهای بالای ۲ میلیون تومان درماه رو برای شما عزیزان به همراه داشته باشه .


http://ebays.ir/wp-content/uploads/2016/03/%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D8%B4-270x300.jpg (http://ebays.ir/wp-content/uploads/2016/03/%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D8%B4.jpg)

پرسش غذا ارزان

بذارید از یک پرسش بحث امروز رو شروع کنم !!! فرض کنید به هر دلیلی مجبور هستید امروز نهار از بیرون تهیه کنید یا در مکانی هستید که نمیتونید تشریف ببرید منزل و باید از بیرون غذا تهیه کنید …
حال شما کدام گزینه رو انتخاب میکنید ؟

۱ – خرید کیک و نوشابه و تنقلات که کمتر از ۵-۶ هزار تومان نمیشه ؟ و خیلی هم مضر هست !!!

۲ – رفتن به یک رستوران صرفا شیک و خوردن غذایی که براتون ۲۰ – ۳۰ هزار تومان آب میخوره ؟
۳ – خرید غذای سالم و ارزان که نه تنقلات هست که مضر باشه و نه رستورانی که خیلی گرون باشه ؟


بدون شک غذای سالم و ارزانی که بین ۶-۷ هزار تومان بیشتر براتون آب نمیخوره رو انتخاب میکنید . این غذا میتونه شامل برنج ایرانی – کباب و گوجه باشه یا برنج ایرانی – جوجه و گوجه و … که ما به شما ثابت خواهیم کرد که هر وعده از این سبک غذاهای خوشمزه کمتر از ۵هزار تومان قابل تهیه است .


من که واقعا گاهی دنبال چنین غذاهایی هستم که ۶-۷ تومن بیشتر نباشه و سالم باشه و خوب و خوشمزه …
شما چطور ؟


http://ebays.ir/wp-content/uploads/2016/03/%D9%81%D8%B1%D8%B5%D8%AA-%D8%AF%D8%B1%D8%A2%D9%85%D8%AF%D8%B2%D8%A7%DB%8C%D B%8C-300x204.jpg (http://ebays.ir/wp-content/uploads/2016/03/%D9%81%D8%B1%D8%B5%D8%AA-%D8%AF%D8%B1%D8%A2%D9%85%D8%AF%D8%B2%D8%A7%DB%8C%D B%8C.jpg)



فرصت درآمدزایی از این طرح به این شکل است ….



اگه در شهر زندگی میکنید میتونید مکان هایی رو شناسایی کنید که افراد مجبور به خرید تنقلات و کیک و … هستند . این مکان ها میتونه پایانه های مسافربری باشه – دانشگاه (http://ebays.ir/%D8%B1%D8%B4%D8%AA%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87%DB%8C-%D9%BE%D9%88%D9%84%D8%B3%D8%A7%D8%B2/) ها باشه – پارک ها – مراکز تاریخی و دیدنی شهرتون که احتمال داره افراد غریبه درآن مکان ها تردد کنند و مجبور باشند غذا از بیرون تهیه کنند .

کار سختی که نیست تا اینجا ؟؟ هر کس از من بهتر میدونه این مکان ها کجای شهرش قرار گرفته درسته ؟


مرحله اول شناسایی مکان هایی بود که باید اونجا غذای ارزان بفروشید .


http://ebays.ir/wp-content/uploads/2016/03/%D8%B3%D8%B1%D8%A2%D8%B4%D9%BE%D8%B21-261x300.jpg (http://ebays.ir/wp-content/uploads/2016/03/%D8%B3%D8%B1%D8%A2%D8%B4%D9%BE%D8%B21.jpg)
مرحله دوم : تهیه غذای ارزان هست . بذارید قبل از توضیح خدمت تون عرض کنم ٬ چند وقت پیش رفتم تهران / پایانه مسافربری تهران پارس … منتظر حرکت اتوبوس بودم به سمت مقصدم که دیدم خانوم و آقایی با یک سبد غذا اومدن و غذای ارزون میفروختن … اولش ترسیدم و گفتم قابل اعتماد نیست / شاید بیست دقیقه نگذشت که ۳۰-۴۰ غذا رو فروختن و رفتن .. یک غذا رو باز کرده بودن و چند قاشق یکبار مصرف و اول غذای تستی میدادن و … برام جالب بود ٬ بیست دقیقه ۳۰-۴۰ غذا رو فروختن دونه ای ۷ هزار تومان ….


حال شما میتونید همان غذای ارزان رو فقط با ۵ هزار تومان تهیه کنید و هر پرس ۷ تومن بفروشید . در بدترین حالت ممکنه روزی ۲۰ پرس مشتری داشته باشه غذای شما ٬ هر پرس ۲ هزار تومان فقط سود کنید ٬ ۲۰ پرس میشه ۴۰ هزار تومان سود و درآمد ماهانه یک میلیون و دویست هزار تومان . فروش بیشتر به عوامل زیادی بستگی داره ٬ جمعیت شهر ٬ بازاریابی و …

اگه حرفه ای عمل کنید میتونید حتی مشتری های ثابت داشته باشید . تو هر شهری ده ها و صد ها شرکت کوچیک و بزرگ هست که فرصت بی نظیری هست برای بازاریابی غذای ارزان …
عزیزان من برای بازاریابی کافیه ٬ به شرکت های مختلف نمونه غذا رو ببرید یا بگردید دنبال مغازه هایی که ۲۴ ساعته باز هستند و …
حتما و حتما از غذای سالم و ارزان شما استقبال خواهند کرد .


http://ebays.ir/wp-content/uploads/2016/03/%D8%B3%D8%B1%D8%A2%D8%B4%D9%BE%D8%B2.jpg (http://ebays.ir/wp-content/uploads/2016/03/%D8%B3%D8%B1%D8%A2%D8%B4%D9%BE%D8%B2.jpg)



اما چطور غذا رو با ۵ هزار تومان تهیه کنیم ؟



مثلا : برنج با کباب کوبیده و یک عدد گوجه + ظرف
برنج رو اگه کیلیویی ۷ هزار تومان حساب کنیم : برای یک نفر فقط ۱۲۰۰ تومان کافی است .
حدودا هر یک کیلیو برنج ۶ نفر رو کاملا سیر خواهد کرد . ۷ هزار تقسیم بر ۶ : ۱۲۰۰ تومان حدودا

گوجه یک عدد + ظرف + روغن مورد نیاز یک غذا = کمتر از 1500 تومان
گوشت کباب رو معمولا از این گوشت های بدون استخوان میگیرند + کمی دمبه = که من حساب کردم هر کباب کمتر از 1500 تومان گوشت میبرد . اگه هزینه های جانبی ( مصرف گاز و نمک و … )= ۸۰۰ تومان برای هر پرس در نظر بگیریم در مجموع هر پرس غذایی که به شما داخل رستوران ها ۲۰ هزار تومان میدهند با ۵ هزار تومان قابل تهیه است .


و کلی آدم که دنبال چنین غذای خوب و خونگی که مثلا با ۷ هزار تومان قابل تهیه باشه .
عزیزان یک روز اقدام کنید و ۱۰ – ۱۵ غذا رو تو خونه بپزید و ببرید بیرون ( پایانه ها – دانشگاه ها – بیمارستان ها – شرکت ها و ..) شاید روزهای اول کمی سخت باشد اما مطمن باشید بعد از یک مدت کوتاه مشتری ثابت خواهید داشت روزانه .


غذاتون رو قبل از ساعت ۱۲ ظهر به محل ها ببرید . برای آموزش کباب زدن هم تو اینترنت (http://ebays.ir/%DA%86%DA%AF%D9%88%D9%86%D9%87-%D8%A7%D8%B2-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA-%D8%AF%D8%B1%D8%A7%D9%85%D8%AF-%DA%A9%D8%B3%D8%A8-%DA%A9%D9%86%DB%8C%D9%85/)سرچ کنید آموزش های خوبی هست.


وضعیت ظاهری خودتون شیک و تمیز باشه – بسته بندی رو مدرن تر کنید و …

منتظر نتایج کارهای شما در این زمینه هستیم .

http://ebays.ir/wp-content/uploads/2016/03/%D8%B5%D8%A8%D8%B1-300x207.jpg


(http://ebays.ir/wp-content/uploads/2016/03/%D8%B5%D8%A8%D8%B1.jpg)

منبع : Ebays.ir

daramadnovin
2016-04-09, 11:41
ایده بسیار قشنگ و کاربردی بود

سرمایه چقد میخاد؟

djsiamak
2016-04-09, 23:24
الان غذاخوری های خونگی با همین قیمت 7-8تومن جوجه کباب و چلوکباب میدن !

ak-14
2016-04-26, 20:45
ایده جالبی بود
اتفاقا منم چند وقتیه دارم بهش فکر میکنم
فقط با بردن و تو پارک ترمینال فروختنش مشکل دارم,روم نمیشه یعنی
بیشتر تو فکر کار با پیک و ارسال درب منازل و شرکت ها هستم
نظر شما چیه؟

MoReNu
2016-04-26, 21:56
ایده بسیار جالبی هست
همین ایده رو با سرمایه بیشتر ،تعدادی از آشپزخانه های زیرزمینی یا حتی مغازه ای در مرکز شهر که شرکت ها و سازمان های اداری بیشتر هستن اجرا کردن
منتهی هر پرس غذای این رستوران ها 5 هزار تومان و 6 هزار تومان هست
و فوق العاده غذاهای سالم و تازه ای دارن و البته خوشمزه که در اولین سفارش واقعا باورم نمی شدن با این قیمت ارزون انقدر خوشمزه باشه

اوایل آشنایی با این آشپزخانه سفارش هایی که می دادم به دلیل شلوغی بسیار و حجم بالای سفارش هاشون گاهی اوقات سفارش به دستم نمی رسید ولی با تماس های مکرر و رفیق شدن با منشی سفارش گیر این آشپزخانه سریع تر از همیشه غذا به دستمون می رسه :دی

طوری شده که همکار بنده غذای شام منزلشون رو هم هر روز از این آشپزخانه تهیه و می بره خونه، چون به صرفه تر هست تا غذا در منزل درست کنن گویا

آرزوی موفقیت

abalfazl
2016-04-26, 22:03
ایده جالبی بود
اتفاقا منم چند وقتیه دارم بهش فکر میکنم
فقط با بردن و تو پارک ترمینال فروختنش مشکل دارم,روم نمیشه یعنی
بیشتر تو فکر کار با پیک و ارسال درب منازل و شرکت ها هستم
نظر شما چیه؟
تو ارومیه هر خونه تبدیل شده به یک غذای آماده و خانگی

بقول دوستمون سونامی غذای خونگی اومده
اگر وارد باشی تا روزی یک ملیون سود میده از غذا البته کرایه و کارگر را حساب نکردم

همه چی بستگی به طعم و کیفیت داره

ما مغازه مون را اجاره دادیم
در آمد عالی داره شغلش

mjpt1
2016-05-10, 11:49
عالی و جالب بود

mostafa.b
2017-03-03, 01:57
به هر صورت از هر چیزی برای خودمون و خانواده بزنیم از شکم نمیشه بزنیم ...
خوراکی کلا سود داره چون حیات مردم بهش وابسته هست
حالا غذاپزی نباشه یه مدل کیک خونگی باشه
یکی از دوستان من دور میدان نسبتا بزرگ که مابین کمربندی هست یه کیوسک کوچک کیک فروشی با سماور آب داغ برای چای یا نسکافه داره
ماشاا... 24 ساعته فعاله ، خودش هست برادرش هست باباشم هست فقط باباش متاهله =))=))

hirmag.ir
2017-10-06, 17:10
سلام.
در کسب و کارهای مرتبط با غذای مردم ، کیفیت حرف اول رو میزنه حتی اگه چند هزارتومنی هم بیشتر باشه ، بازم همه کیفیت رو ترجیح میدن.
قیمت خیلی پایین و کف بازار هم در طولانی مدت به صرفه نیست و انگیزه افراد رو کاهش میده !!! مگر اینکه واقعا شبکه ای از مشتریان وفادار در طول سالیان طولانی ایجاد کنید . بهترین حالتش کیفیت عالی و قیمت مناسب و رقابتی.
با تشکر