PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پشتیبانی آنلاین محصولات و سایت ها شما !

Themmeaker
2016-03-27, 16:31
داشتن پشتیبانی آنلاین برای وب سایت یکی از بهترین راههای اعتماد مشتری به وب سایت می باشد همینکه مطمئن باشد
بابت محصولی که خریداری و یا استفاده می کند یک پشتیبان همیشگی وجود دارد بسنده می کند
__________________________________________________ _________________________________________________
از اونجایی که کار بنده کلاً توی اینترنت هس و در زمینه خدمات فعالیت می کنم و وقتم از ساعت 8 الی 13 و عصر ها 14 تا 20 توی اینترنت
میگذره تصمیم گرفتم این ایده رو عملی کنم و کسایی که به یک پشتیبان خوب برا وب سایتشون نیاز دارن خدمات رسانی کنم !
بنده میتونم پشتیبانی وب سایت و محصولات شما رو انجام بدم البته قبل از پشتیبانی شما باید بنده رو با شیوه دقیق کارتون
آشنا کنید ، تا بتونم پشتیبان خوبی برای سایتتون باشم قیمت هم ماهانه دریافت میشه و به صورت توافقی با کارفرما طی میشه
این بهترین فرصت برای مدیران سایت های فروشگاه و ... هست از دست ندید
پشتیبانی هم در یاهو و سامانه یک ابزار برای شما انجام میشه البته اگه ابزار اختصاصی پشتیبانی داشته باشین اونجا هم انجام میشه
جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرین
راههای ارتباطی با من :
ایمیل : Beragheshgh313@chmail.ir
تلفن تماس ( اس ام اس ) : 12 87 721 0938
ای دی یاهو : javan_Tarah
لینک پشتیبانی در یک ابزار : http://online.1abzar.com/user.php?admin=25391&ref=http://themmeaker.ir
سوالی هم بود توی همین تایپک در خدمتتون هستم

mobomas
2016-03-27, 18:36
دقیقا شرح بدین چگونه پشتیبانی میکنید و شامل چه خدماتی میشه .

مثلات اگر فروشگاه لوازم آرایشی بهداشتی داشته باشیم چکار انجام میدین ؟

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

Themmeaker
2016-03-27, 18:46

درود بر شما
همانطور که در تایپک عرض شد مدیر سایت اموری که در پشتیبانی باید انجام بشه رو با پشتیبان
به صورت دقیق میگه مثلاً سایت شما که درباره لوازم ارایشی بهداشتی هس به پشتیبان میگین که
اگه مشکلی در سفارش بود برای مشتری ها حل کنه ،
سوالات مشتری ها رو درباره محصولات ارایشی و ... به صورت انلاین جواب بده و ....
در خدمتیم قربان

پشتیبانی انلاین برای وب سایت یک ا نوع عتماد نیز محسوب می شود ....

mjpt1
2016-05-10, 11:29
عالی و جالب بود