PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تاپیک بحث و تبادل نظر پیرامون آنتی ویروس شید ، دومین آنتی ویروس کاملا ایرانی

Reza
2011-10-14, 20:51
سلام
اولا لینک دانلود : http://www.sheed-antivirus.com/download/setup.exe
دوما اینکه این آنتی ویروس جدیدا خیلی تبلیغ کرده و کسی رو هم ندیدم ازش بد بگه ضمن اینکه تو تبلیغاتش هم گفته 18000 کاربر دارن ازش استفاده می کنن . خواستم ببینم دوستان ازش استفاده کردن یا نه !؟ ارزش داره به این آنتی ویروس شیفت کنیم یا نه ؟

taft
2011-10-14, 21:37
سلام
من حدود 3-4 ماه پیش این آنتی ویروس رو خریدم حدود یک ماهی باهاش کار کردم و خیلی هم ازش راضی بودم ولی کار به جایی رسید که کامپیوترم ویروسی شد و این ویروس به صورت عدد.exe بود یک عدد شش رقمی و هر دفعه هم فرق می کرد ... شید این ویروس رو میشناخت و پاک می کرد و بعد از ریستارت دوباره همون ویروس بود ولی با یه عدد شش رقمی جدید این آنتی ویروس اینقدر قوش نبود که کلا پاکش کنه ... سه سوته حذفش کردم و نود 32 نصب کردم و کمتر از یک ساعت با نصب آف و... ویروس رو پاک کرد و کامپیوتر درست حسابی شد
فقط می خواستم این رو بگم هنوز ضعف داره
ولی آینده خوبی داره

mihanmc
2011-10-14, 21:44
کاملا ایرانی ؟
مگه نرم افزار رو ندیدین ؟
2 موتور داره ! نود 32 و اویرا
همین ! تلفیقی از این 2 آنتی ویروسه

Reza
2011-10-14, 21:48
کاملا ایرانی ؟
مگه نرم افزار رو ندیدین ؟
2 موتور داره ! نود 32 و اویرا
همین ! تلفیقی از این 2 آنتی ویروسه

چرا توضیحاتش رو کامل خوندم و دیدم که از این دو موتور استفاده میکنه و به نظرم یکی از نقاط قوتش همین باشه که موتور اختصاصی نداره!
ضمن اینکه اویرا و نود هم از نظر من جزو بهترین آنتی ویروسها هستن و تلفیقشون اگه منطقی و درست انجام شده باشه میتونه قدرت دو چندان به هر نرم افزاری بده...

shervin114
2011-10-14, 23:01
خوبه رضا جان
تو انتی ویروس ها نود32 خوبه ولی در برابر تروجان کاری نمیتونه انجام بده . آویرا بهتر از نود هست . منتهی به سبکی نود32 نیست .
شید مجموع 2 آنتی ویروس هست . نقطه ضعف بزرگش نصب نشدن بر روی سیستمهای 64 بیتی هست .

ziya
2011-10-15, 00:30
من امروز نصب کردم البته هنوز نام کاربری نخریدم و در حالی که اخطار میداد که حتما باید آپدیت بشه و 300 روز از آخرین بروزرسانی گذشته با اسکن کل سیستم 3 تا ویروس پیدا کرد که تا دیروز smart security با آپدیت به روز هیچکدوم از اونها رو پیدا نمی کرد .

به نظر من خیلی خوبه انگار این 2 آنتی ویروس رو در کنار هم داشته باشید . نکته جالبش هم نام کاربری هست که با خرید این نام کاربری همیشه بدون دردسر میشه آپدیت کرد .

در کل خیلی خوبه امیدوارم روز به روز هم به نتایج خوبی برسه

Reza
2011-10-15, 00:41
خوبه رضا جان
تو انتی ویروس ها نود32 خوبه ولی در برابر تروجان کاری نمیتونه انجام بده . آویرا بهتر از نود هست . منتهی به سبکی نود32 نیست .
شید مجموع 2 آنتی ویروس هست . نقطه ضعف بزرگش نصب نشدن بر روی سیستمهای 64 بیتی هست .

شروین جان من خودم اول نود رو قبول داشتم اما از وقتی که سیستمم در حال استفاده از اینترنت با نود اپدیت ، دچار ویروس شات داون شد دیگه عطاشو به لقاش بخشیدم و رفتم سراغ اویرا . شاید کمی سنگین تر از نود باشه اما من تو این سه سال از نسخه رایگانش راضی بودم و چیزی کم نذاشته . این شید رو که دیدم و دیدم که از موتور این دوتا استفاده میکنه گفتم حتما باید واسه خودش غولی شده باشه دیگه . . .

Reza
2011-10-15, 00:42
من امروز نصب کردم البته هنوز نام کاربری نخریدم و در حالی که اخطار میداد که حتما باید آپدیت بشه و 300 روز از آخرین بروزرسانی گذشته با اسکن کل سیستم 3 تا ویروس پیدا کرد که تا دیروز smart security با آپدیت به روز هیچکدوم از اونها رو پیدا نمی کرد .

به نظر من خیلی خوبه انگار این 2 آنتی ویروس رو در کنار هم داشته باشید . نکته جالبش هم نام کاربری هست که با خرید این نام کاربری همیشه بدون دردسر میشه آپدیت کرد .

در کل خیلی خوبه امیدوارم روز به روز هم به نتایج خوبی برسه

منم به خاطر همین تلفیق دوگانه هست که دارم وسوسه میشم تجربش کنم . . .

ziya
2011-10-15, 00:52
منم به خاطر همین تلفیق دوگانه هست که دارم وسوسه میشم تجربش کنم . . .

من که هنوز نام کاربری نگرفتم تا آپدیت کنم ولی فکر کنم اگه آپدیت بشه دیگه خیلی آنتی ویروس قوی باشه .... ضرری نداره نصب کنید

iran.meshop
2011-10-15, 01:50
بیشتر تحقیق کنید

یک جا خوندم این یک برنامه جاسوسی هست

piergelandu
2011-10-15, 02:02
منکه استفاده کردم راضیم آقا رضا . مخصوصا اسکن عمیقش ...حالا بحثای تخصصیش رو من نمیدونم !!

shervin114
2011-10-15, 07:58
بیشتر تحقیق کنید

یک جا خوندم این یک برنامه جاسوسی هست

اون رو منم شنیدم ولی مثل اینکه شایعه ای بیش نبوده .
:d