PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شما کدام آنتی ویروس را می پسندید ؟

ziya
2011-10-16, 03:08
با سلام

امروز به ذهنم رسید بیام یه نظر سنجی بزارم تو انجمن ببینم شما از چه آنتی ویروسی بیشتر راضی هستید و در حال حاضر چه نرم افزار ضد ویروسی روی سیستم شما نصب هست ؟ , پس لطفا در این نظر سنجی شرکت کنید تا ببینیم به چه نتیجه ای میرسیم و کدام یک از این گزینه ها محبوب تر هست.

1- Kaspersky
2- ESET Smart Security
3- Bitdefender
4- Avira
5- AVG
6- Avast

saeed67
2011-10-16, 03:53
با سلام
ESET Smart Security

kala110manager
2011-10-16, 11:15
سلام
منم نود32

Ali.Sh
2011-10-16, 11:54
سلام

من هیچ وقت آنتی ویروس استفاده نکردم ، خودم سخت گیر تر از آنتی ویروسم و اجازه نمیدم ویروس به کامپیوترم برسه ! :دی

GraphX
2011-10-16, 19:55
با سلام
ESET Smart Security

سلام
منم نود32

منم همین طور

ahee
2011-10-16, 20:20
فقط کاسپر. الان 6 سال دارم ازش استفاده میکنم. هر سالم اصلشو میخرم

shoppress
2011-10-16, 20:32
ESET Smart Security

ziya
2011-10-16, 20:33
راستش من همیشه ESET Smart Security استفاده کردم و هر بار که اومدم یه آنتی ویروس دیگه نصب کنم بازم پشیمون شدم و دوباره همون Smart Security را نصب کردم .

چند روز پیش اومدم "شید" نصب کردم ولی بخاطر اینکه نام کاربری نخریدم منصرف شدم دوباره اومدم Avira AntiVir Premium 2012 12.0.0.867 رو نصب کردم (البته با کلی دنگ و فنگ که اصلا روی سرویس پک 2 ویندوز نصب نمیشه و حتما باید سرویس پک 3 باشه ولی بعد از نصب و آپدیت اومدم اسکن کنم که دیدم فایل c:\windows\explorer.exe رو ویروس شناخته و بعد هم کلا از سیستم پاکش کرد که مجبور شدم ویندوز عوض کنم .

دوباره برگشتم سر خونه اول و همون eset نصبیدم و کلا راضی هستم ازش ;;)

shahed
2011-10-17, 00:07
سیمنتک ( نورتون ) :x

mihanmc
2011-10-17, 00:50
سیمنتک ( نورتون ) :x

آنتی ویروسه قدیمی و بسیار قوی هست
من خودم از شید استفاده می کنم !:-p

Reza
2011-10-17, 00:57
از وقتی که سیستمم با نود آپدیت به ویروس شات داون دچار شد ، رفتم سراغ اویرا
توی این سه سال چیزی کمتر نداشته از نود که هیچ ، سیستمم ویروس شات داون نگرفته!!!

mdark
2011-10-17, 01:05
من 1 ویروس عجیب گرفتم همین چند وقت پیش ! ویروسی که کل سیستم رو از کار انداخته بود ... نود 32 روی سیستم داشتم با آپدیت روزانه !
بعد از اینکه پاکش کردم، کاسپر نصب کردم ویروس رو شناساییش کرد و از بین برد ! دیگه روی سیستمم کاسپر اسکای هست ، اما روی لپ تاپم هنوزم نود 32 هست ...

ziya
2011-10-17, 02:40
دوستان دستتون درد نکنه که توی این نظر سنجی شرکت کردید >:-d< خیلی جالب شد پس تا فعلا از مجموعه 25 رای 14 تا ESET در رتبه اول هست .

aminzayer
2011-10-17, 10:06
اشتباه نکنید چون استفاده نود در ایران خیلی زیاده و طرفدارهم زیاد داره ولی اصلا یک آنتی ویروس مطمئن نیست

اگر سیستمی پاک می خواهید از eset یا همون نود استفاده نکنید چون فقط تا 80% ویروس ها را شناسایی می کنه اون 20% بلاخره شما رو آلوده میکنه

طبق تجربه ی چند ساله در این زمینه میگم نورتون و مکی آفی اینتر پرایز مناسب ترین گزینه هستند
چون ویندوز رو نصب کن بعد یکی از این ها رو نصب کن مطمئن باش تا یکی از اینها روش درست کار می کنه هیچ وقت نیاز به تعویض ویندوز به علت آلودگی نمیشید ولی نود بارها ضعف خودش رو تو شناسایی نشون داده ...

tebyan31
2011-10-17, 10:23
فقط کاسپر...

GraphX
2011-10-17, 11:10
من تعریف کسپر رو زیاد شنیدم اما به خاطر این که همه جای ویندوز آرم و اسمشو میزنه نصبش نمی کنم و فکر می کنم سرعت ویندوز رو میاره پایین
دوستانی که استفاده می کنن نظرشون چیه ؟

BAHARTA
2011-10-17, 11:53
کسپر توی پایین آوردن سرعت سیستم تخصص زیادی داره .. من الان از total security بیت دفندر استفاده می کنم واقعا هم راضیم

diyanati
2011-10-17, 12:07
فکر کنم بهتره توی این تاپیک از سایت AV-Comparatives که یک سایت معتبر در ضمینه تست آنتی ویروس هست کمک بگیریم
از لینک زیر میتونید نتایج بررسی کلی تست آنتی ویروسها در محیطهای واقعی را که مربوط به ماههای بین مارچ و ژانویه 2011 می باشد را ببینید
http://www.av-comparatives.org/images/stories/test/dyn/wpdt2011_1_en.pdf

گروه مهندسی
2011-10-17, 13:16
اینجا یکسری مقایسه انجام داده بد نیست ببینید

- رتبه بندی از نظر قدرت شناسایی و حذف ویروس ، Trojan ، Malware ، Worm ، HackTool و سایر بدافزارها.
- رتبه بندی از نظر کمترین تأثیرگذاری بر سرعت سیستم کاربر.
- رتبه بندی از نظر نصب سریع و محیط ساده و کاربر پسند.
- رتبه بندی از نظر بدست آوردن سریع و آسان کلید یا آنچه برای Active کردن برنامه نیاز است و مدت ماندگار آن.
- رتبه بندی از نظر دسترسی سریع به سیستم غیرفعال کردن موقت آنتی ویروس برای جلوگیری از حذف یک فایل.
- رتبه بندی از نظر دفعات Update شدن در طول روز و حجم دانلود شده.
- رتبه بندی از نظر سرعت Scan کردن سیستم.

http://www.iransetup.com/Compare.html

معظمی
2011-10-17, 16:54
من بعد از تقریباً 10سال استفاده از آنتی ویروسهای متفاوت به این نتیجه رسیدم که طرح این سوال که کدوم آنتی ویروس از همه قوی تره اشتباهه. من خودم eset نصب دارم فقط و فقط به این دلیل که متناسب با نیاز من بهترین آنتی ویروسیه که کار منو راه میندازه ولی اصلاً به این اعتقاد ندارم که بهترین آنتی ویروس جهانه!
من معتقدم هم فردی کاربرد متفاوتی از سیستمش داره و متناسب با استفاده ای که می کنه باید خودش به تجربه آنتی ویروس مورد نیازش رو پیدا کنه

یک نفر ممکنه در طول روز ده ها کول دیسک به سیستمش وصل بشه که برای اون فرد اصلاً یک آنتی ویروس به تنهایی کافی نیست و بهتره علاوه بر یک نرم افزار آنتی ویروس، از یک نرم افزار فایروال و یک آنتی تروجان متفاوت استفاده کنه
من خودم تجربه ویروس هایی رو داشتم که باعث خرابی و از کار افتادن nod32 شد و حتی هارد سیستمم رو قفل کرد طوری که نمیشد حتی تحت بوت فرمت یا پارتیشنش کرد! اون موقع ارزش دیسک نجات کسپر برای من روشن شد. با این وجود هنوز از ناد32 استفاده می کنم فقط به این دلیل که برای کاربری مثل من که استفاده 24ساعته از اینترنت داره و در طول روز هیچ کول دیسکی به سیستمم وصل نمیشه و نیاز به سرعت بالای سیستم عامل دارم و به هیچ عنوان نباید مزاحمتی از طرف نرم افزارهای امنیتی برای من ایجاد بشه و اینکه فایل های کرک و پتچ موجود در پوشه های روی سیستمم نباید پاک بشن و آپ دیت نرم افزار بدون هیچ دردسری و سریع انجام بشه. ناد32 تمام نیازهای منو برآورده می کنه ولی بطور قطع اگر فردی که نیازهاش با من متفاوته فقط از ناد32 استفاده کنه، به زودی سیستمش آلوده میشه و بهتره در کنارش از ابزارهای امنیتی دیگه ای هم استفاده کنه

یک شایعه در رابطه با ناد32 رو قبلاً شنیدم که هیچ قطعیت و سندیتی در موردش وجود نداره و ممکنه کاملاً بی اساس باشه ولی یکبار یک نفر به من گفت ناد32 طوری طراحی شده که بعد از حذف کامل اون از روی سیستم و نصب یک نرم افزار امنیتی دیگه بطور خودکار باعث کندشدن سیستم میشه بطوری که باعث نارضایتی فرد از نرم افزار جانشین بشه. احتمالاً این فقط یک شایعه ست ولی چون فردی که این حرف رو به من زد دکترای کامپیوتر گرایش نرم افزار داشت و از اساتید خوب دانشگاه بود، یکم باعث شد این موضوع برام مهم تر جلوه کنه

این ها فقط نظر منه و ممکنه حتی اشتباه باشه
یاعلی

Aqua141
2011-10-17, 17:00
نود به خاطر سبکیش

tondarshop
2011-10-17, 19:13
من به آنتی ویروس و اینترنت سکوریتی
comodo
که قدرت بسیار خوبی داره و دردسر هم نداره رأی میدم..

cloobfun
2011-10-17, 19:36
anti virus node 32 بسیار راضی هستم

iliad
2011-10-17, 19:41
فقط اویرا..........................