PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عروسک جناب خان!!!

miladahora
2016-05-03, 14:44
جناب خان شخصيت معروفي كه همانند عروسك هاي مجموعه ي كلاه قرمزي محبوبيت بسياري در بين مردم پيدا كرده است.به طوري كه بيشترين مخاطب آن را بزرگسالان تشكيل مي دهند.جناب خان شخصیتی عروسکی است که ابتدا در مجموعه نمایش خانگی کوچه مروارید در نقش لبو فروش جنوبی و سپس در سری دوم و سوم مجموعه خندوانه به عنوان یک استندآپ کمدین ظاهر شد.
برای مشاهده و سفارش کلیک کنید (http://724shopping.ir/Details/62300/fun19095)

ali_tavanaie
2016-05-03, 21:09
سلام
تولید این عروسک از نظر CopyRight توسط آقای جوان تایید شده؟

mostafae
2016-05-03, 21:11
سلام. آقای جوان تو برنامه خندوانه گفتند ساخت این عروسک و فروش اون غیرقانونی و غیر اخلاقی هست.

سعید مارکت
2016-05-03, 23:10
سلام. آقای جوان تو برنامه خندوانه گفتند ساخت این عروسک و فروش اون غیرقانونی و غیر اخلاقی هست.

کاش اقای جوان هم میگفتن که صدا و سیما شخصی نیست و داره از بودجه عمومی تغذیه میشه صدا و سیما رسانه ملی است؟

با این پولها کله آدم سوت میکشه سازمانی عریض و طویل و خانوادگی که هر کس از یک طایفه اونجا استخدام شد بقیه و ایل و طایفه و فامیلهاشون هم استخدام میشن
http://www.khabaronline.ir/detail/500716/culture/Cultural-Management

atila1355
2016-05-04, 00:17
دیجی کالا سر فروش این عروسک بدجوری به فنا رفت!
شانس اورد مصالحه کردن!!!!

miladahora
2016-05-04, 17:23
سلام
تولید این عروسک از نظر CopyRight توسط آقای جوان تایید شده؟

باسلام خدمت شما
منظور شما از کپی رایت چیه؟
مگه شما با این عروسک میخواید برید یه برنامه مثل برنامه خندوانه بسازید که آقای جوان بیاد و تایید کنه.
این یه عروسکه,همین و بس

Mehdi7007
2016-05-04, 18:09
باسلام و احترام محضرتان
ممنون به خاطر مطالب دست اول شما
کپی رایت در کلیه کشورها بروی همه چیز حتی چیزهای که اصلا فکرش رو هم نمیکنید در حال اجراست
جناب خان هم از این امر جدا نیست
افتخار ما آشنایی با شماست
http://Agahi90.ir
رسانه آگهی90
باسپاس بیکران

Antiyazdiran
2016-05-05, 14:27
باسلام و احترام محضرتان
ممنون به خاطر مطالب دست اول شما
کپی رایت در کلیه کشورها بروی همه چیز حتی چیزهای که اصلا فکرش رو هم نمیکنید در حال اجراست
جناب خان هم از این امر جدا نیست
افتخار ما آشنایی با شماست
http://Agahi90.ir
رسانه آگهی90
باسپاس بیکران

این تو تمام سایت ها میره و کارش تبلیغ سایت خودشه.
برای هر سایتی هم همین پیغام رو مینویسه.

karabama
2016-05-05, 20:58

سلام
میدونید چه وقت غیر اخلاقی و غیر قانونی میشه وقتی که بازار رو قبضه کنید و جایی برای دیگرون نذارید اون موقع بی انصافی میشه
آقا چند کپی کنی بزنی زیاد اشکال نداره فقط مراعات کنید برای دیگرون هم بذارید

یه بنده خدایی تو سایتش نوشته بود
کپی برداری علاوه بر اینکه سرقت محسوب میشود ، بیانگر عدم خلاقیت و ناتوانی مغزی است!

من هم برای اینکه ببینم کی ناتوانه یکی از مطالبش رو کپی کردم بعدش فهمیدم چقدر اون ناتوانه و چقدر من با توانمندی کپی کردم .

ویکی دیگه هم در سایتش اینطوری نوشته
هر گونه کپی برداری از مطالب بدون درج منبع شرعا ، عرفا ، اخلاقا ، وجدانا حلال است. میتونید با خیال راحت کپی کنید /گیز میز

جناب خان کپی عروسک مجموعه مایت ها Fozzie Bear

برنامه خندوانه و عروسک معروف این برنامه جناب خان برای تمام مردم ایران شناخته شده می باشد و رامبد جوان کارگردان و مجری برنامه خندوانه بارها از منحصر به فر بودن عروسک جناب خان برای برنامه خندوانه گفته و از کپی کاران این عروسک گله کرده بود اما در حال حاضر خبر از شباهت بسیار جناب خان به یک عروسک از مجموعه مایت ها به نام Fozzie Bear به میان آمده که اساس منحصر به فرد بودن جناب خان را زیر سوال میبرد .

عکس شباهت جناب خان و عروسک Fozzie Bear را مشاهده میفرمایید .
جناب خان و Fozzie Bear
26073
جناب خان و Fozzie Bear

پس از انتشار تصاویر شباهت مو به موی “دورهمی” تاک شوی شبکه نسیم با یک شوی هندی، که روز گذشته بحث اصلی شبکه‌های اجتماعی بود، حالا با تصاویر منتشر شده‌ از عروسک معروفی مواجه هستیم که به نظر می‌رسد الگوی جناب خان، عروسک برنامه خندوانه بوده است.

Fozzie Bear یکی از عروسک‌های مشهور مجموعه ماپت‌ها از کمپانی دیسنی است. که تصویرش را مشاهده کردید .خالق این مجموعه جیم هنسن است.

miladahora
2016-05-06, 02:44
سلام
میدونید چه وقت غیر اخلاقی و غیر قانونی میشه وقتی که بازار رو قبضه کنید و جایی برای دیگرون نذارید اون موقع بی انصافی میشه

یه بنده خدایی تو سایتش نوشته بود

من هم برای اینکه ببینم کی ناتوانه یکی از مطالبش رو کپی کردم بعدش فهمیدم چقدر اون ناتوانه و چقدر من با توانمندی کپی کردم .

ویکی دیگه هم در سایتش اینطوری نوشته

جناب خان کپی عروسک مجموعه مایت ها Fozzie Bear

برنامه خندوانه و عروسک معروف این برنامه جناب خان برای تمام مردم ایران شناخته شده می باشد و رامبد جوان کارگردان و مجری برنامه خندوانه بارها از منحصر به فر بودن عروسک جناب خان برای برنامه خندوانه گفته و از کپی کاران این عروسک گله کرده بود اما در حال حاضر خبر از شباهت بسیار جناب خان به یک عروسک از مجموعه مایت ها به نام Fozzie Bear به میان آمده که اساس منحصر به فرد بودن جناب خان را زیر سوال میبرد .

عکس شباهت جناب خان و عروسک Fozzie Bear را مشاهده میفرمایید .
جناب خان و Fozzie Bear
26073
جناب خان و Fozzie Bear

پس از انتشار تصاویر شباهت مو به موی “دورهمی” تاک شوی شبکه نسیم با یک شوی هندی، که روز گذشته بحث اصلی شبکه‌های اجتماعی بود، حالا با تصاویر منتشر شده‌ از عروسک معروفی مواجه هستیم که به نظر می‌رسد الگوی جناب خان، عروسک برنامه خندوانه بوده است.

Fozzie Bear یکی از عروسک‌های مشهور مجموعه ماپت‌ها از کمپانی دیسنی است. که تصویرش را مشاهده کردید .خالق این مجموعه جیم هنسن است.

با تشکر از همه دوستان بابت نظراتشون
لطفا برای اینکه معنی واقعی کپی رایت تو ایران رو بدونید یه نگاهی به دکور برنامه های خندوانه و دورهمی بندازید
با فروش این عروسک هیچ قانون کپی رایتی زیر پا گذاشته نمیشه

Antiyazdiran
2016-05-06, 06:28
سلام

صحبت های شما کاملاً تائید میشه. اونایی که توانایی کمی دارند خودشون کپی بردارند و هزار جور تگ و فلان و بهمان میذارند که بگن آره ما صاحب اصلی هستیم در حالیکه خودشونم از جای دیگه کپی میکنند.
اما کسانی مثل گیز میز خیلی شیک نوشته کپی کنین چون میدونه کسی به گرد پاشم نمیرسه در بازدید

BehroozAhmadi
2016-05-06, 12:05
سلام دوستان ، قصد توهین به هیچ کس رو ندارم و صرفا نظر خودم رو می گم ...

به نظر شما چند درصد از محبوبیت جناب خان مربوط به شکل عروسکش هست ؟!

آیا جناب منحصر به خندوانه و رسانه دولتی هست ؟

آیا سریال کوچه مروارید رو مشاهده کردید ؟

یک لحظه خوتون رو بزارید جای محمد بحرانی که به شخصیت های زیادی هویت بخشیده و از جمله اون ها جناب خان هست .

خوب حالا بفرمایید راحت طلب کیه ؟ اونی که سال ها تلاش کرده تا شخصیتی رو (هرچند با شباهت هایی به شخصیتی دیگه ) معروف کنه
و بهش هویت ایرانی بده و مردم رو شاد کنه یا کسی که بعد از معروف شدن این شخصیت اقدام به فروش اون کرد ؟
اگر تقلیده چرا کسی فوزی بیر رو نمی فروشه ؟ نخیر ، جناب خان یک برند شخصی هست .
(مثل اینکه به شرکت های سازنده خودکار بگید کار همتون تقلیده و بی ارزش )
بحث کپی رایت در ایران به این راحتی ها قابل حل نیست و همیشه شاهد حرف های تکراری هستیم ، اما خبری از عمل نیست ...

karabama
2016-05-06, 12:59
سلام دوستان ، قصد توهین به هیچ کس رو ندارم و صرفا نظر خودم رو می گم ...

به نظر شما چند درصد از محبوبیت جناب خان مربوط به شکل عروسکش هست ؟!

آیا جناب منحصر به خندوانه و رسانه دولتی هست ؟

آیا سریال کوچه مروارید رو مشاهده کردید ؟

یک لحظه خوتون رو بزارید جای محمد بحرانی که به شخصیت های زیادی هویت بخشیده و از جمله اون ها جناب خان هست .

خوب حالا بفرمایید راحت طلب کیه ؟ اونی که سال ها تلاش کرده تا شخصیتی رو (هرچند با شباهت هایی به شخصیتی دیگه ) معروف کنه
و بهش هویت ایرانی بده و مردم رو شاد کنه یا کسی که بعد از معروف شدن این شخصیت اقدام به فروش اون کرد ؟
اگر تقلیده چرا کسی فوزی بیر رو نمی فروشه ؟ نخیر ، جناب خان یک برند شخصی هست .
(مثل اینکه به شرکت های سازنده خودکار بگید کار همتون تقلیده و بی ارزش )
بحث کپی رایت در ایران به این راحتی ها قابل حل نیست و همیشه شاهد حرف های تکراری هستیم ، اما خبری از عمل نیست ...

من قبول دارم

مثلا میشه کسی که می خواد تولید کنه با صاحب اثر تماس بگیره و از هر تولید مقدار معینی به صاحب اثر هم پرداخت کنه .

اینطوری هردوطرف اگه طمع نداشته باشند راضی میشن.

البته هر اثر جدیدی که معروف میشه بالاخره تولید میشه حالا یا صاحب اثر یا صاحب فن و امکانات تولید می کنن

hoax2
2016-05-06, 13:36
دیجی کالا سر فروش این عروسک بدجوری به فنا رفت!
شانس اورد مصالحه کردن!!!!

برای این حرفتون لینک معتبر قرار بدید!

atila1355
2016-05-06, 19:16
برای این حرفتون لینک معتبر قرار بدید!

سر هوا حرف نزدم
عضو کانال دیجی کالا بوده باشید حدود یک ماه و نیم پیش معذرت خواهی سنگینی سر این قضیه داشتن