PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : به دنبال ایده های خلاقانه [جذب افراد]

areff
2016-05-08, 13:47
باسلام، نیازمند ایده های ناب و خلاقانه نرم افزاری هستیم، تمامی هزینه های راه اندازی، برنامه نویسی و.. به عهده ما میباشد و شما فقط مالک چهل درصد از این پروژه خواهید بود.

هزینه ابتدایی در نظر گرفته شده برای شروع 8 میلیون تومان میباشد.

شرایط خود را در همین تاپیک اعلام کنید.

soheyl_ir89
2016-05-08, 14:17
سلام

بازی چه طور؟
ایده ی بازی اندروید و آی.او.اس بدیم و شما تولیدش کنید و در سودش شریک باشیم
این بازی فضای تبلیغاتی داره و با توجه به محبوبیتش، تعرفه های تبلیغاتش بالا و توجیه اقتصادی خواهد داشت.

Ali.Sh
2016-05-08, 14:34
باسلام، نیازمند ایده های ناب و خلاقانه نرم افزاری هستیم، تمامی هزینه های راه اندازی، برنامه نویسی و.. به عهده ما میباشد و شما فقط مالک چهل درصد از این پروژه خواهید بود.

هزینه ابتدایی در نظر گرفته شده برای شروع 8 میلیون تومان میباشد.

شرایط خود را در همین تاپیک اعلام کنید.

سلام

جسارتا یعنی داشتن ایده به تنهایی برای شما ملاک هست ؟

یعنی اگر یک ایده پرداز یک ایده ای داشته باشه و به شما ارائه کنه ، اجراش می‌کنید و 40 درصد به ایده پرداز تعلق میگیره ؟

areff
2016-05-08, 14:50
سلام

بازی چه طور؟
ایده ی بازی اندروید و آی.او.اس بدیم و شما تولیدش کنید و در سودش شریک باشیم
این بازی فضای تبلیغاتی داره و با توجه به محبوبیتش، تعرفه های تبلیغاتش بالا و توجیه اقتصادی خواهد داشت.

سلام، اطلاعات تماس بفرستید.

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

سلام

جسارتا یعنی داشتن ایده به تنهایی برای شما ملاک هست ؟

یعنی اگر یک ایده پرداز یک ایده ای داشته باشه و به شما ارائه کنه ، اجراش می‌کنید و 40 درصد به ایده پرداز تعلق میگیره ؟

سلا بله فقط ایده، اما به احتمال زیاد در صورت کامل شدن پروژه و تعيين قيمت سهم فرد را خریداری میکنیم.

hadi22
2016-05-08, 14:50
منم هم ایده در زمینه باز یبسیار دارم ک اگر مایل بودید میتونیم همکاری کنیم

areff
2016-05-08, 15:00
منم هم ایده در زمینه باز یبسیار دارم ک اگر مایل بودید میتونیم همکاری کنیم

سلام،خلاصه ای از موضوع همراه با اطلاعات تماس بفرستید.

mobomas
2016-05-08, 15:10
ضمانتی وجود داره 40% رو بپردازید ؟

areff
2016-05-08, 15:17
ضمانتی وجود داره 40% رو بپردازید ؟

سلام، شما ملاک را بگذارید از چهل درصد سهمی که به شما میدهیم و دارید، خرید سهم شما فقط احتمال هست که در آینده پس از راه اندازی کامل پروژه بهش فکر میکنیم.

areff
2016-05-14, 21:22
منتظر شرکت دوستان هستم..

mobomas
2016-05-14, 22:16
سلام، شما ملاک را بگذارید از چهل درصد سهمی که به شما میدهیم و دارید، خرید سهم شما فقط احتمال هست که در آینده پس از راه اندازی کامل پروژه بهش فکر میکنیم.

با این اوصاف کسی ایدهشو دو دستی تقدیم نمیکنه

areff
2016-05-14, 22:30
با این اوصاف کسی ایدهشو دو دستی تقدیم نمیکنه

اگر پست اول را مطالعه کرده باشید اصلا بحث خرید فروش ایده نیست، ممکن است بعضی افراد ایده های خوبی داشته باشند که هزینه یا توان عملی کردنش را نداشته باشند، اینجا ما به عهده میگیریم یک بودجه هشت میلیونی هم برای پروژه خرج خواهیم کرد.

A G H I L
2016-05-14, 23:25
اگر پست اول را مطالعه کرده باشید اصلا بحث خرید فروش ایده نیست، ممکن است بعضی افراد ایده های خوبی داشته باشند که هزینه یا توان عملی کردنش را نداشته باشند، اینجا ما به عهده میگیریم یک بودجه هشت میلیونی هم برای پروژه خرج خواهیم کرد.

منظور ایشون شاید این باشه که طرف میاد ایده ش رو ارائه میده. ولی مجری میگه نه خوب نیست و توجیه نداره. ولی میره همونو اجرا میکنه؛ بدون اینکه 40 درصدی در کار باشه.
البته جسارت نشه. شما رو عرض نکردم. از این موارد قبلا خیلی اتفاق افتاده

ولی خب من فکر میکنم در این مورد دوستان ضمانت اجرایی میخوان

areff
2016-05-14, 23:49
منظور ایشون شاید این باشه که طرف میاد ایده ش رو ارائه میده. ولی مجری میگه نه خوب نیست و توجیه نداره. ولی میره همونو اجرا میکنه؛ بدون اینکه 40 درصدی در کار باشه.
البته جسارت نشه. شما رو عرض نکردم. از این موارد قبلا خیلی اتفاق افتاده

ولی خب من فکر میکنم در این مورد دوستان ضمانت اجرایی میخوان

درسته، چه راه حلی میشه برای این مشکل ارایه کرد ؟ ضمانت اجرایی دقیقا به چه صورت است ؟

البته چندتا دوستان پیام که داده بودند فقط خلاصه ای از ایده شون را فرستاده بودند و تمامی مراحل کار و .. را توضیح نداده بودند که ما هم بهشون جواب دادیم.