PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مراکز عمده خرید کنسول و بازی هاشون کجای تهران هستن ؟

cool123
2016-05-20, 19:01
با تشکر از عزیزان
مراکز عمده خرید کنسول و بازی هاشون کجای تهران هستن ؟ توی توپخونه قیمت عمده خیلی بالا میدن ... شرکت ها چطورن ؟

filmbazz
2016-05-20, 20:13
من خودم از قم هستم.برای تعمیر کنسولم میرم توپ خونه اونجا زیاد دارن قیمتم کردم ...نمیدونم خوب بود یا نه ولی عمده میفروختن

Ali.Fatehi
2016-05-20, 20:28
با سلام

میدان توپ خونه (متروی امام خمینی) بپرسین پشت شهرداری

ahrad
2016-05-20, 21:06
سلام
اگه اون کنسول شرکت وارد کننده داره که مستقیم میتونید ازشون خرید کنید البته عمده!
اگه هم وارد کننده خاصی نداره شما میتونید میدان امام خمینی وجمهوری خریدتون رو انجام بدید.

aligoli
2016-05-21, 15:54
با تشکر از عزیزان
مراکز عمده خرید کنسول و بازی هاشون کجای تهران هستن ؟ توی توپخونه قیمت عمده خیلی بالا میدن ... شرکت ها چطورن ؟

توپخونه تهران ...

سـعید
2016-05-21, 16:08
تو بازاری که بهش میگن پشت شهرداری یا همون ضلع شمالی میدان توپخوهه . بورس خوبیه ولی یادتون باشه قیمتاش خیلی خوب نیست و از قدیم اونجا گرون فروش تر بودن و البته جنسای تقلبی هم زیاد رد و بدل میشه . من خ جمهوری حوالی ساختمان الومینیوم رو بیشتر پیشنهاد میکنم . اگر برای تک می خواهید .اگر برای عمده می خواین از شرکت های وارد کننده استفاده کنید . تو خیابون دنبال خرید عمده نباشید . که هم ارزونتر بخرید هم خدمات و حمل و نقل و گارانتی بهتری داشته باشید .