PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : با 100 میلیون تومان چکاری انجام بدم!

mizbannic.com
2016-05-27, 23:22
با سلام و عرض ادب و خسته نباشید به تک تک کاربران shopkeeper
و همچنین مدیران انجمن انشالله پایدار باشید

اینجانب علاقه شدیدی به اینترنت دارم، متاهل هستم. 27 سال سن دارم. دارای مدرک تحصیلی سیکل و عاشق اینترنت و درامد حلال و قانونی و پایدار از آن هستم.
من حدود 100 میلیون تومان بغیر از چیزهای که برای زندگی خودم نیاز دارم موجودی نقدی دارم.

برای کار در بازار فیزیکی پول کافی نیست و یا اینکه من چون همه زندگیم در اینترنت بوده ام شاید اشتباه کنم و در بازار فیزیکی بتوان از این مبلغ در سال راضی بود از درامدش.
اما بهر حال بغیر از درامد، اینجانب به علاقه هم معتقد هستم و میگم انسان اگه به چاه کندن علاقه داره بره چاه بکنه که موفق میشه . چون به کارش علاقه داره .
اینا رو گفتم که بگم چون به اینترنت علاقه دارم دوست دارم در اون فعالیت داشته باشم.

دوستان خواهش میکنم و مطمئن هستم اکثر شما از من واردتر هستید پس به کمک شما نیاز مبرم دارم برای اینکه به نتیجه خوب برسم و بتوانم یه کسب و کار اینترنتی داشته باشم.
زیاد انتظار ندارم ( یعنی اینکه اگه 100 میلیون هزینه کردم، انتظار ندارم سالانه 2 برابر بشه . فقط تضمینی و خودم گرداننده کار باشم. )

به میزبانی وب - ثبت دامنه و ..... در این خصوص علاقه شدید و تخصص کافی دارم ولی چون دست در ان زیاد شده دوست ندارم وارد این کار فروش هاستینگ بشم . پس این کار رو پیشنهاد ندید.

دوست دارم کسب و کاری داشته باشم که تک باشه و یا اینکه حداکثر 2 تا 5 نفر این کار رو انجام داده باشن.

ممنونم اگه راهنمایی بفرمائید.

بازم از شما عذرخواهی میکنم اگه زیاد نوشتم و سر شما رو درد اوردم .

با تشکر

fariborz007
2016-05-27, 23:44
با سلام ،
ببنید حوزه فعالیت توی اینترنت بسیار گسترده است شما ابتدا ببنید خودتون چه زمینه هایی که بیشتر علاقمند هستید بعد وارد اون زمینه کاری بشید ، یک زمینه کاری مناسب رو پیدا بکنید و استارتش رو بزنید بعد از یک مدت هم برای خودتون یک شریک مناسب پیدا بکنید و ادامه بدید و طی 1 الی 2 سال می تونید پیشرفت خیلی خوبی توی هر زمینه ای داشته باشید ، مقدار پیشرفت به جلو نیز به تلاش و پشتکار شما بستگی داره ، همیشه براش شروع کار اگر تلاش و پشتکار نباشه ، سرمایه چه زیاد و چه کمش هم نمی تونه کاری انجام بده
اگر هم علاقه ای به شروع یک کار از ابتداش ندارید می تونید توی مجموعه هایی که رو به پیشرفت هستند با بستن قرار داد به عنوان سرمایه گذار ، سرمایه گذاری کنید
موفق و پیروز باشید

mizbannic.com
2016-05-27, 23:53
با سلام ،
ببنید حوزه فعالیت توی اینترنت بسیار گسترده است شما ابتدا ببنید خودتون چه زمینه هایی که بیشتر علاقمند هستید بعد وارد اون زمینه کاری بشید ، یک زمینه کاری مناسب رو پیدا بکنید و استارتش رو بزنید بعد از یک مدت هم برای خودتون یک شریک مناسب پیدا بکنید و ادامه بدید و طی 1 الی 2 سال می تونید پیشرفت خیلی خوبی توی هر زمینه ای داشته باشید ، مقدار پیشرفت به جلو نیز به تلاش و پشتکار شما بستگی داره ، همیشه براش شروع کار اگر تلاش و پشتکار نباشه ، سرمایه چه زیاد و چه کمش هم نمی تونه کاری انجام بده
اگر هم علاقه ای به شروع یک کار از ابتداش ندارید می تونید توی مجموعه هایی که رو به پیشرفت هستند با بستن قرار داد به عنوان سرمایه گذار ، سرمایه گذاری کنید
موفق و پیروز باشید

به نکته بسیار خوب و کلیدی اشاره فرمودید. ( مهم پول داشتن و استارت کار فقط نیست، مهم پشتکار و علاقه و صبر هست که هر انسانی این رو نداره )
ولی به عرض شما برسونم بنده هم علاقه دارم و هم پشتکار بسیار فراوانی دارم
تنها چیزی که ندارم سیاست کاری و برنامه ریزی، که این همه مطمئن هستم نیاز به فردی دارم که برای بنده به عنوان مشاور باشه تا به موفقیت برسم.
من خودم به حوزه میزبانی وب خیلی علاقه دارم چون تخصص دارم .
اما دوست دارم در حوزه ای باشم که فراتر از میزبانی وب باشه.

شما ایا چیزی میتوانید پیشنهاد کنید.
و در کل با این مبلغ میشه موفق بود .

و برای شروع باید چه ابزاری و چه افرادی را دور خودم داشته باشم تا موفق بشم ؟

irandanesh
2016-05-28, 00:00
با سلام و عرض ادب و خسته نباشید به تک تک کاربران shopkeeper
و همچنین مدیران انجمن انشالله پایدار باشید

اینجانب علاقه شدیدی به اینترنت دارم، متاهل هستم. 27 سال سن دارم. دارای مدرک تحصیلی سیکل و عاشق اینترنت و درامد حلال و قانونی و پایدار از آن هستم.
من حدود 100 میلیون تومان بغیر از چیزهای که برای زندگی خودم نیاز دارم موجودی نقدی دارم.

برای کار در بازار فیزیکی پول کافی نیست و یا اینکه من چون همه زندگیم در اینترنت بوده ام شاید اشتباه کنم و در بازار فیزیکی بتوان از این مبلغ در سال راضی بود از درامدش.
اما بهر حال بغیر از درامد، اینجانب به علاقه هم معتقد هستم و میگم انسان اگه به چاه کندن علاقه داره بره چاه بکنه که موفق میشه . چون به کارش علاقه داره .
اینا رو گفتم که بگم چون به اینترنت علاقه دارم دوست دارم در اون فعالیت داشته باشم.

دوستان خواهش میکنم و مطمئن هستم اکثر شما از من واردتر هستید پس به کمک شما نیاز مبرم دارم برای اینکه به نتیجه خوب برسم و بتوانم یه کسب و کار اینترنتی داشته باشم.
زیاد انتظار ندارم ( یعنی اینکه اگه 100 میلیون هزینه کردم، انتظار ندارم سالانه 2 برابر بشه . فقط تضمینی و خودم گرداننده کار باشم. )

به میزبانی وب - ثبت دامنه و ..... در این خصوص علاقه شدید و تخصص کافی دارم ولی چون دست در ان زیاد شده دوست ندارم وارد این کار فروش هاستینگ بشم . پس این کار رو پیشنهاد ندید.

دوست دارم کسب و کاری داشته باشم که تک باشه و یا اینکه حداکثر 2 تا 5 نفر این کار رو انجام داده باشن.

ممنونم اگه راهنمایی بفرمائید.

بازم از شما عذرخواهی میکنم اگه زیاد نوشتم و سر شما رو درد اوردم .

با تشکر

والا حقیقتش نمی دونم چه کسب و کاری رو پیشنهاد کنم
ولی پیشنهاد می کنم کاری رو که دیجی کالا انجام می ده شما هم پیروی کن
یک میلیون خرج سایتت کن، 99 میلیون خرج تبلیغات سایتت
بعد گنده تر از اون چیزی به نظر می رسی که هستی
اونوقت بشین پول جمع کن!

zamin
2016-05-28, 00:07
اگر به میزبانی وب اینجور که میگید علاقه دارید. تقریبا یک دانش نسبی پیدا کنید + یک متخصص وارد هم کنار خودتون بزارید.
بنظر من کاری که بتونه تو نت سوخت و سوز نداشته باشه و زود بازده باشه. کولو کردن سرور در ایران و اجاره دادن اون به شرکتهای میزبانی و یا فروش اجاره به شرط تملیک هست که تقریبا بیشتر بار علمی اون روی دوش مصرف کننده هست و شما باید کمی مدیریت صحیح داشته باشید و قبلش اطلاعاتی جمع آوری کنید.

A G H I L
2016-05-28, 00:07
سلام
فرمودید به امور میزبانی وب علاقه دارید. و تخصص!
من نمیدونم تخصص شما تا چه حد هست ولی خب در هر صورت این کار تنهایی اگر بخواد استارت بخوره چندان امیدوارکننده نیست تهش. و شما که میخوای سرمایه زیادی در این راه خرج کنی احتمالا متضرر میشی.
پس نیاز به چند نفر معتمد دارید تا اینجا

به نظرم اگه امکانش رو دارید در پا رو فراتر از داخل ایران بزارید و بین المللی کار کنید
چندسال پیش بطور اتفاقی به آمار فروش یکی از سرویس دهنده های خارجی دسترسی پیدا کردم. توی یک هفته ای که درآمدش رو رصد میکردم، روزانه بین 1200 تا 1500 دلار تراکنش ورودی داشت. ماهانه چیزی حدود 40 هزار دلار که البته همش سود خالص نیست. ولی خب مطمئنا سرویس دهنده ی موفقی بود و الانم هست.

اگه تصمیمتون فعالیت در زمینه هاستینگ شد به این مورد و بین المللی کار کردن بیشتر فکر کنید

mizbannic.com
2016-05-28, 00:14
والا حقیقتش نمی دونم چه کسب و کاری رو پیشنهاد کنم
ولی پیشنهاد می کنم کاری رو که دیجی کالا انجام می ده شما هم پیروی کن
یک میلیون خرج سایتت کن، 99 میلیون خرج تبلیغات سایتت
بعد گنده تر از اون چیزی به نظر می رسی که هستی
اونوقت بشین پول جمع کن!

ببینید دیجی کالا روزی که استارت زد قبول دارم شاید چیزی زیادی نداشت ولی الا خیلی بزرگ شده . و با 100 میلیون نمیگم نمیشه ولی مثل دیجی کالا نمیشه .
اگه میشه مثل این نظر، نظرهای دیگه و کارهای دیگه هم پیشنهاد بدی ممنون میشم.

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

اگر به میزبانی وب اینجور که میگید علاقه دارید. تقریبا یک دانش نسبی پیدا کنید + یک متخصص وارد هم کنار خودتون بزارید.
بنظر من کاری که بتونه تو نت سوخت و سوز نداشته باشه و زود بازده باشه. کولو کردن سرور در ایران و اجاره دادن اون به شرکتهای میزبانی و یا فروش اجاره به شرط تملیک هست که تقریبا بیشتر بار علمی اون روی دوش مصرف کننده هست و شما باید کمی مدیریت صحیح داشته باشید و قبلش اطلاعاتی جمع آوری کنید.

بله قبول دارم
اتفاقا تو فکرش بودم از سازمان مقررات رادیویی مجوز بگیرم و مخابرات برای زدن یه مرکز کوچیک برای این کار و کم کم گسترش بدم .
اما بازم فکرش رو ه میکنم خیلی پول نیاز داره

fariborz007
2016-05-28, 00:17
خیلی هم عالیه ، زمانی که شما پشتکار بالا داشته باشید حتی اگه فردی هم خیلی در بند کار نیست در کنار شما قرار بگیرم روی اونم می تونید تاثیر بزارید و جذب کار میشه
خب ابتدا خدمتتون بگم تخصص توی میزبانی وب خیلی خوبه ، اما به دلیل اینکه توی زمینه هاستینگ ، سرور و بقیه اینجور موارد چون شرکت های مختلفی ایجاد شده شما هم باید وقت چند برابری بزارید هم مشکلات بسیار دیگری هم داره هم به یک تیم حرفه ای برای فعالیت در این حوزه احتیاج دارین که این زمینه رو بهتون پیشنهاد میکنم بزارید کنار ، چون الان زمان مناسبی برای این زمینه نیست
من چندین زمینه ای که می تونن در آینده پیشرفت خوبی داشته باشند رو بهتون معرفی میکنم ، امیدوارم از بین اینا خودتون بتونید انتخاب کنید
اولین زمینه ایجاد یک وب سایت با موضوعات مشخص هست و طبیعتا" بعد از 6 الی 1 سال فعالیت که البته بستگی به موضوع مشخص شده داره می تونید پیشرفت خوبی داشته باشید و با جذب کاربران بیشتر کارا های زیادی می تونید انجام بدید از طریق تبلیغات و ... ، به عنوان مثال یک سایتی که روزانه 20 هزار بازدید داشته باشه عین یک مغازه می مونه که روزی n تعداد نفر از کنارش رد میشن و می تونید از طریق سایت محصوصاتی رو بفروشید یا در فروشش همکاری کنید که سود قابل توجهی داره
دومین زمینه ایجاد وب سایت های کاربرا محوری مثل آپارات ، نماشا ، شبکه های اجتماعی و ... ، این زمینه بهترین زمینه فعالیت می تونه باشه به شرط اینکه مرحله به مرحله بتونید موانع و مشکلات اولیه کاری خودش رو رد بکنید ، این زمینه شما بیشتر باید کار خودتون رو گسترش بدید و به تبلیغات فراوانی برای شروع کار نیاز دارید اما بعد از 2-3 سال فعالیت کاملا" می تونید توی بازار کاریش جا بیفتید و کار های زیادی در این زمینه میشه انجام داد و هیچ محدودیتی نداره
در آخر هم هر چیزی که بتونه بازدید کسب بکنه ، برای شما یک موفقیت محسوب میشه ، برای شروع کار خودتون استارت یک کار رو بزنید و بعد 1الی 2 ماه فردی رو به عنوان شریک وارد کار بکنید ، همیشه سعی کنید هدفتون کسب در آمد به شکل تنها نباشه چون به جایی نخواهد رسید ، زمانی که شما خودتون رو بتونید مطرح کنید ، در امد هم میشه باهاش بدست اورد

mizbannic.com
2016-05-28, 00:18
سلام
فرمودید به امور میزبانی وب علاقه دارید. و تخصص!
من نمیدونم تخصص شما تا چه حد هست ولی خب در هر صورت این کار تنهایی اگر بخواد استارت بخوره چندان امیدوارکننده نیست تهش. و شما که میخوای سرمایه زیادی در این راه خرج کنی احتمالا متضرر میشی.
پس نیاز به چند نفر معتمد دارید تا اینجا

به نظرم اگه امکانش رو دارید در پا رو فراتر از داخل ایران بزارید و بین المللی کار کنید
چندسال پیش بطور اتفاقی به آمار فروش یکی از سرویس دهنده های خارجی دسترسی پیدا کردم. توی یک هفته ای که درآمدش رو رصد میکردم، روزانه بین 1200 تا 1500 دلار تراکنش ورودی داشت. ماهانه چیزی حدود 40 هزار دلار که البته همش سود خالص نیست. ولی خب مطمئنا سرویس دهنده ی موفقی بود و الانم هست.

اگه تصمیمتون فعالیت در زمینه هاستینگ شد به این مورد و بین المللی کار کردن بیشتر فکر کنید

اتفاقا به این مورد هم فکر میکنم
سایت های میشناسم که حدود 500 سرور اختصاصی فقط میزبانی وب میکنن و دارمد بالایی دارن
اما میترسم چون ما ایرانی هستیم و ممکنه دیر یا زود بفهمن
و مهمتر از همه به هیچ عنوان زیان انگلیسی من خوب نیست
سایت میزبانی وب بین اللمللی ضوابطی داره
باید پشتیبانی آنلاین و برخط داشته باشی
راه های ارتباطی تلفنی داشته باشی
حساب فریفای paypal و کریت کارت معبر کمپانی داشته باشی و هزار دردسر دیگه

از دوستان که نظر دادن ممنونم و بازم دوست دارم خودتون منو راهنمایی کنید و مثل همین ایده ها بهم بدید و اینا رو بهم بگید
مثلا چطور میشه یه شرکت بین المللی هاستینگ زد ؟
چه کارای باید کرد ؟
به چه مواردی نیاز هست ؟ ( منظورم پشتیبانی و بازاریابی هست )

zamin
2016-05-28, 00:20
بله قبول دارم
اتفاقا تو فکرش بودم از سازمان مقررات رادیویی مجوز بگیرم و مخابرات برای زدن یه مرکز کوچیک برای این کار و کم کم گسترش بدم .
اما بازم فکرش رو ه میکنم خیلی پول نیاز داره

از فکر مجوز و این چیزها بیاید بیرون اونیکه من میگم منظورم چیز دیگه بود وگرنه اون مجوز که شما میفرمائید باید کم کمش 2-3 میلیارد براش بخوابونی فقط 500 تا حق مجوزش هست(یعنی خرید و فروش میشه)

منظور بنده یک سرور روم بود از مراکز داده مختلف مثل زیرساخت/آسیاتک/پارس آنلاین/تبیان و....
ببینید این طرح در سطح 15-20 سرور مزایایی داره که خیلی مفصل تر از این حرفاست. و کم کم جایگاهی رو بدست خواهید اورد که میشه در آینده نیز به مجوز و ... نیز فکر کنید یا بقول آقای عقیل به سطح بین المللی نیز فکر کنید

اتفاقا به این مورد هم فکر میکنم
سایت های میشناسم که حدود 500 سرور اختصاصی فقط میزبانی وب میکنن و دارمد بالایی دارن
اما میترسم چون ما ایرانی هستیم و ممکنه دیر یا زود بفهمن
و مهمتر از همه به هیچ عنوان زیان انگلیسی من خوب نیست
سایت میزبانی وب بین اللمللی ضوابطی داره
باید پشتیبانی آنلاین و برخط داشته باشی
راه های ارتباطی تلفنی داشته باشی
حساب فریفای paypal و کریت کارت معبر کمپانی داشته باشی و هزار دردسر دیگه

از دوستان که نظر دادن ممنونم و بازم دوست دارم خودتون منو راهنمایی کنید و مثل همین ایده ها بهم بدید و اینا رو بهم بگید
مثلا چطور میشه یه شرکت بین المللی هاستینگ زد ؟
چه کارای باید کرد ؟
به چه مواردی نیاز هست ؟ ( منظورم پشتیبانی و بازاریابی هست )
زبان خودش 60% قضیه هست. بهمین خاطر عرض کردم از کشور خودمون شروع کنید و به موازاتش زبانتون رو نیز خوب کنید و چم و خمش رو از اینجا یاد بگیرید تا ولاد غریب!!
راه اندازی این سبک از داخل ایران عقلانی نیست جز اینکه هزینه کنید و در کشوری دیگه مثل ترکیه شرکت ثبت کنید و اونجا کار کنید

mizbannic.com
2016-05-28, 00:25
خیلی هم عالیه ، زمانی که شما پشتکار بالا داشته باشید حتی اگه فردی هم خیلی در بند کار نیست در کنار شما قرار بگیرم روی اونم می تونید تاثیر بزارید و جذب کار میشه
خب ابتدا خدمتتون بگم تخصص توی میزبانی وب خیلی خوبه ، اما به دلیل اینکه توی زمینه هاستینگ ، سرور و بقیه اینجور موارد چون شرکت های مختلفی ایجاد شده شما هم باید وقت چند برابری بزارید هم مشکلات بسیار دیگری هم داره هم به یک تیم حرفه ای برای فعالیت در این حوزه احتیاج دارین که این زمینه رو بهتون پیشنهاد میکنم بزارید کنار ، چون الان زمان مناسبی برای این زمینه نیست
من چندین زمینه ای که می تونن در آینده پیشرفت خوبی داشته باشند رو بهتون معرفی میکنم ، امیدوارم از بین اینا خودتون بتونید انتخاب کنید
اولین زمینه ایجاد یک وب سایت با موضوعات مشخص هست و طبیعتا" بعد از 6 الی 1 سال فعالیت که البته بستگی به موضوع مشخص شده داره می تونید پیشرفت خوبی داشته باشید و با جذب کاربران بیشتر کارا های زیادی می تونید انجام بدید از طریق تبلیغات و ... ، به عنوان مثال یک سایتی که روزانه 20 هزار بازدید داشته باشه عین یک مغازه می مونه که روزی n تعداد نفر از کنارش رد میشن و می تونید از طریق سایت محصوصاتی رو بفروشید یا در فروشش همکاری کنید که سود قابل توجهی داره
دومین زمینه ایجاد وب سایت های کاربرا محوری مثل آپارات ، نماشا ، شبکه های اجتماعی و ... ، این زمینه بهترین زمینه فعالیت می تونه باشه به شرط اینکه مرحله به مرحله بتونید موانع و مشکلات اولیه کاری خودش رو رد بکنید ، این زمینه شما بیشتر باید کار خودتون رو گسترش بدید و به تبلیغات فراوانی برای شروع کار نیاز دارید اما بعد از 2-3 سال فعالیت کاملا" می تونید توی بازار کاریش جا بیفتید و کار های زیادی در این زمینه میشه انجام داد و هیچ محدودیتی نداره
در آخر هم هر چیزی که بتونه بازدید کسب بکنه ، برای شما یک موفقیت محسوب میشه ، برای شروع کار خودتون استارت یک کار رو بزنید و بعد 1الی 2 ماه فردی رو به عنوان شریک وارد کار بکنید ، همیشه سعی کنید هدفتون کسب در آمد به شکل تنها نباشه چون به جایی نخواهد رسید ، زمانی که شما خودتون رو بتونید مطرح کنید ، در امد هم میشه باهاش بدست اورد

احسن ، الان زمان مناسبی برای مانور روی هاستینگ در ایران نیست
بله با بقیه امری هم که گفتید موافق هستم
اما کارش رو نمیدونم بزنم تو چه کاری

دوست دارم قبل از اینکه شروع به یک کاری کنم طرح توجیهی داشته باشم و یه تیم که برنامه ریزی قوی داشته باشیم
و بتونیم موفق بشیم

از فکر مجوز و این چیزها بیاید بیرون اونیکه من میگم منظورم چیز دیگه بود وگرنه اون مجوز که شما میفرمائید باید کم کمش 2-3 میلیارد براش بخوابونی فقط 500 تا حق مجوزش هست(یعنی خرید و فروش میشه)

منظور بنده یک سرور روم بود از مراکز داده مختلف مثل زیرساخت/آسیاتک/پارس آنلاین/تبیان و....
ببینید این طرح در سطح 15-20 سرور مزایایی داره که خیلی مفصل تر از این حرفاست. و کم کم جایگاهی رو بدست خواهید اورد که میشه در آینده نیز به مجوز و ... نیز فکر کنید یا بقول آقای عقیل به سطح بین المللی نیز فکر کنید

زبان خودش 60% قضیه هست. بهمین خاطر عرض کردم از کشور خودمون شروع کنید و به موازاتش زبانتون رو نیز خوب کنید و چم و خمش رو از اینجا یاد بگیرید تا ولاد غریب!!
راه اندازی این سبک از داخل ایران عقلانی نیست جز اینکه هزینه کنید و در کشوری دیگه مثل ترکیه شرکت ثبت کنید و اونجا کار کنید

موافق هستم دوست عزیز
اما تا الان به فکر خرید سرور از دیتاسنترهای ایران به این شکل نبودم که بتونم اجاره بدم و ....
ممنون میشم بیشتر راهنمایی بفرمائید

دوستان عزیز چیزی که من در ان بسیار ضعیف هستم روش های بازاریابی و تبلیغات هست که 90 درصد هر کسب و کار هم به این مرتبط هست.
ممنون میشم در این زمینه هم من رو راهنمایی بفرمائید.

بازم از دوستان بخاطر اینکه باعث میشم سرتون درد بیاد بخاطر همفکری با من عذرخواهی میکنم

fariborz007
2016-05-28, 00:37
ببنید به عنوان مثال ، برای یک وب سایت زمینه های زیادی وجود داره که بستگی به توانایی و علاقه و زمانی که می خواید براش صرف کنید داره ، مورد دوم هم همچنین به شما کاملا" بستگی داره
شما تخصص هایی که دارید رو لطف کنید بفرمایید بتونم زمینه هایی که راحت تر می تونید وارد بشید رو بهتون معرفی کنم

mizbannic.com
2016-05-28, 00:45
ببنید به عنوان مثال ، برای یک وب سایت زمینه های زیادی وجود داره که بستگی به توانایی و علاقه و زمانی که می خواید براش صرف کنید داره ، مورد دوم هم همچنین به شما کاملا" بستگی داره
شما تخصص هایی که دارید رو لطف کنید بفرمایید بتونم زمینه هایی که راحت تر می تونید وارد بشید رو بهتون معرفی کنم

تخصص های من به صورت حرفه ای در زمینه مدیریت سرور، کانفیگ، پیکربندی از زمان استارت تا زمان تحویل خدمات و همچنین پشتیبانی امور پس از خدمات میزبانی وب و خرید و فروش سرورهای مجازی و اختصاصی تخصص بنده میباشد.

اما همیشه اینو میدونم خیلی هستن تو کاری تخصص 100 در 100 دارن ولی موفق نمیشم میدونی چرا ؟
چون سیاست کاری ندارن یعنی چی ؟ یعنی اینکه باید تو کار بدونی داری چکار میکنی . بازاریابی بلد باشی . یک راه رو جلو پات بزاری بدونی باید چکار کنی تا نصفه راه رفتی نخوای برگردی و از راه دیگه بری
من فقط برای این میترسم کاری رو استارت کنم و پشیمون بشم . پولش بدرک . وقتم برام خیلی مهم هست و هدفی که با استارت یه کار دارم .
خدایی ناکرده پشیمان بشم زندگی دیگه واسم ارزش نداره . چون بغیر از مادیات به مسائل معنوی هم فکر میکنم.

الان سوال من از شما اینه
بنده یه شرکت تاسیس کنم و پرسنل بگیرم و ... ( همه اینا بکنار )
چطور فروش گسترده کنم ؟
چطور مشتری جذب کنم ؟
چطور با اینکه این همه دست زیاد شده و همچنین شرکت های معتبری از قبل هست بتونم باهاشون رقابت سالمی داشته باشم ؟

بیشتر مسئله که الان برای من فکر زیاد درست کرده بازاریابی و جذب مشتری واقعی هست.

zamin
2016-05-28, 00:51
تخصص های من به صورت حرفه ای در زمینه مدیریت سرور، کانفیگ، پیکربندی از زمان استارت تا زمان تحویل خدمات و همچنین پشتیبانی امور پس از خدمات میزبانی وب و خرید و فروش سرورهای مجازی و اختصاصی تخصص بنده میباشد.

اما همیشه اینو میدونم خیلی هستن تو کاری تخصص 100 در 100 دارن ولی موفق نمیشم میدونی چرا ؟
چون سیاست کاری ندارن یعنی چی ؟ یعنی اینکه باید تو کار بدونی داری چکار میکنی . بازاریابی بلد باشی . یک راه رو جلو پات بزاری بدونی باید چکار کنی تا نصفه راه رفتی نخوای برگردی و از راه دیگه بری
من فقط برای این میترسم کاری رو استارت کنم و پشیمون بشم . پولش بدرک . وقتم برام خیلی مهم هست و هدفی که با استارت یه کار دارم .
خدایی ناکرده پشیمان بشم زندگی دیگه واسم ارزش نداره . چون بغیر از مادیات به مسائل معنوی هم فکر میکنم.

الان سوال من از شما اینه
بنده یه شرکت تاسیس کنم و پرسنل بگیرم و ... ( همه اینا بکنار )
چطور فروش گسترده کنم ؟
چطور مشتری جذب کنم ؟
چطور با اینکه این همه دست زیاد شده و همچنین شرکت های معتبری از قبل هست بتونم باهاشون رقابت سالمی داشته باشم ؟

بیشتر مسئله که الان برای من فکر زیاد درست کرده بازاریابی و جذب مشتری واقعی هست.

اگر یک چرخی تو خدمات هاستینگ ایران بزنید خواهید دید همه تا حدودی نتونستن نیازهای اصلی مشترکینشون رو پیدا و حل کنند و دارند فقط و فقط دور باطل باهم رقابت کردن رو سیر میکنند.
شما برو دردها رو پیدا کن. و راه درمان ارائه بده. شک نکن مریزند رو سرت.
پ.ن:سوال مهم اینه این 100 تومن از کجا اومده؟ اگر دسترج خودته پس همون روش قبلی رو ادامه بده و اگر بهتون همینطوری رسیده تاپیک رو ادمه بدیم؟!

mizbannic.com
2016-05-28, 01:06
اگر یک چرخی تو خدمات هاستینگ ایران بزنید خواهید دید همه تا حدودی نتونستن نیازهای اصلی مشترکینشون رو پیدا و حل کنند و دارند فقط و فقط دور باطل باهم رقابت کردن رو سیر میکنند.
شما برو دردها رو پیدا کن. و راه درمان ارائه بده. شک نکن مریزند رو سرت.
پ.ن:سوال مهم اینه این 100 تومن از کجا اومده؟ اگر دسترج خودته پس همون روش قبلی رو ادامه بده و اگر بهتون همینطوری رسیده تاپیک رو ادمه بدیم؟!

ممنون از جواب شما
1 - نیاز ها چی هستن ؟ باید تو کار هاستینگ اینجور که میگید یه ایده داشت اون ایده چیه ؟
2 - بازاریابی و تبلیغات رو چکار کنم ؟
3 - مبلغ 100 میلیون هم بهم رسیده که با علاقه ای که از اینترنت و درامد از اون دارم دوست دارم تو این کار باشم.

اگه تخصصی بغیر از اینترنت داشتم سریع میرفتم سراغش ، ولی بغیر از اینترنت تخصص ندارم

بله تاپیک ادامه بدیم با اجازه مدیران انجمن البته.

الان یه سایت هاستینگ زدن و شرکت و دم و دستک که زیاد سخت نیست .
ولی بازاریابی و تبلیغات و مشتری جذب کردن سخته
نظر شما چیه ؟

دوستان دیگه هم خوشحال میشم شرکت کنید در این بحث تا به یه نتیجه برسیم

fariborz007
2016-05-28, 01:13
شما زمانی که هدف داشته باشید ، با تلاش و پشتکارتون پیشرفت میکنید و هر مشکلی هم پیش بیاد در اخر نمی تونه جلوتون رو بگیره ، زمانی که روی هدفتون مصمم باشید هیچ چیزی نمی تونه جلوتون رو بگیره
یک مثال کلی خدمتتون عرض میکنم امیدوارم بدردتون بخوره
بنده 20 شهریور 94 فعالیت خودم رو بعد از 2 سال مجددا" در زمینه یک سایت دانلود شروع کردم ، از اولای مهر بود سایت رو باز کردم (حدود سرمایه ای که اون زمان داشتم ،کمتر از 1 ملیون بود ) ، به کار خودم ادامه دادم تا آخر های ماه آبان یک فراخوان توی جاهای مختلف ایجاد کردم برای جذب یک شریک ، با اینکه خودم ممکن بود بتونم به تنهایی ادامه بدم اما بعد از چند هفته صحبت با یکسری از افراد یک فرد مناسب رو پیدا کردم ، و فعالیتمون رو ادامه دادیم ، توی اون زمان بیشتر جاهایی که اعلام کردم بودم توی اون بخش ها شروع کردن به اینکه آقا ولش کن ، این زمینه کاری رقابت خیلی بالاس ، امکان نداره بتونید پیشرفتی بکنی ، یک سرچ دانلود بزنید کلی سایت میاد مگه میشه رقابت کرد ، با 1 ملیون سرمایه اخه میشه چیکار کرد و ... بسیاری چیزای دیگه که واقعا جالب بود برام ولی من اصلا" توجی به اونا نمیکردم
زمان حدود 1 ماه گذشت و پیشرفت خیلی خوبی داشتیم اما تازه اول کار بود ، روز به روز هم فعالیتمون بیشتر از قبل میشد جوری که خودم من نصف زمانم رو صرف گسترش محتوا میکردم و نصف زمانم رو صرف تبلیغات شبکه های اجتماعی ، تا اینکه الان بعد 8 ماه به جایگاهی که پیدا کردیم رسیدم
دوستانی که فعالیت کردن خبر دارن رقابت توی این زمینه بسیار بسیار دشوار و سنگینه به شکلی که سایت هایی که وارد این زمینه میشن ملیونی فقط خرج seo و بقیه موارد میکنن و چه هزینه های سنگینی هزینه تبلیغاتشون میکنن بماند ، یک چیز جالب خدمتتون بگم ما نه به جایی برای seo مراجعه کردیم نه حتی 1 دونه جا برای تبلیغات هزینه کردیم فقط و فقط تلاش و پشتکار خودمون
شما زمانی می تونید پیشرفت بکنید که یک مسیر مستقیم و با هدف و مشخص رو جلو برید ، مسیر مستقیم چیه حالا ؟ شما خودتون یک کاری رو استارت بزنید یا با یک نفر دیگه شریک بشید و دوتا شروع بکنید بعد از 4-5 ماه فعالیت اگه پیشرفت مناسبی کردید اون موقع کم کم یک شرکت ثبت کنید و پرسنل بگیرید ، پیشرفت پله پله همیشه به موفقیت میرسه تا اینکه شما 10 قدم رو در جا برید جلو
برای فروش گسترده و جذب مشتری که مبحث کاملا" متفاوتی هست که خودش یک زمینه تخصص جداگانه هست که ایشالله فردا راهنماییتون میکنم بیشتر
شبتون خوش

zamin
2016-05-28, 01:18
ممنون از جواب شما
1 - نیاز ها چی هستن ؟ باید تو کار هاستینگ اینجور که میگید یه ایده داشت اون ایده چیه ؟
2 - بازاریابی و تبلیغات رو چکار کنم ؟
3 - مبلغ 100 میلیون هم بهم رسیده که با علاقه ای که از اینترنت و درامد از اون دارم دوست دارم تو این کار باشم.

اگه تخصصی بغیر از اینترنت داشتم سریع میرفتم سراغش ، ولی بغیر از اینترنت تخصص ندارم

بله تاپیک ادامه بدیم با اجازه مدیران انجمن البته.

الان یه سایت هاستینگ زدن و شرکت و دم و دستک که زیاد سخت نیست .
ولی بازاریابی و تبلیغات و مشتری جذب کردن سخته
نظر شما چیه ؟

دوستان دیگه هم خوشحال میشم شرکت کنید در این بحث تا به یه نتیجه برسیم
1.شما منیجر هستین به فرموده خودتون ببینید کجا داره بازار هاستینگ لنگ میزنه؟! نیاز به ایده نیست. چون بازار هاستینگ ایران اینقدر نابوده که جایی مثل هاست دی ال شده اسوه و ستایش گاه وردپرسی ها و سایتهای پر بازدید.(نمیخوام هاست دی ال رو بکشم پائین اما منظورم اینه داره به راحتی یکته تازی میکنه و دیتا سنتری چون آسیا تک داره چه باج هائی بهش نمیده طبیعتا اگر رقیب درست درمون داشت اینقدر باج بهش نمیداد)
2.در کار هاستینگ تبلیغات یک بخش برای جذب مشتری(که مشخصه سایتهای پاتوق وبمستری) ولی بخش مهم اون نگهداری و راضی کردن مشتری هاست که بنظرم از جذب مشتری سخت تر هست و عمده مشکل اون نبود روحیه کار گروهی در ایران یکی دو کلام یاد میگیره فوری دیگه کارمندی نمیکنه میره خودش سایت میزنه بشه هاست ایران!!! بهرحال اینم راه داره میتونید شریک بگیرید و...
3.پس پیشنهاد میکنم فقط و فقط 10% اون رو فعلا خرج کنید چون با عرض معذرت و البته برای آینده خودتون باید عرض کنم. قدر زر زرگر شناسد قدر گوهر گوهری ممکنه بی گدار به آب بزنید و اینم از کفتون بره پس آروم آروم برید جلو.

پ.ن:شرکت هاستینگ زدن بسیار سخته. البته نه این مدلی که خیلیا زدن. از نظر من هاستینگ از کارهای پر استرس و دردسر سازه و مسئولیت زیادی داره چون مدام باید از دیتاهای ملت بدون لحظه ای استراحت حفاظت کنید. پس نیاز به مدیریت نیرو و ساختاری منسجم و منظم داره وگرنه با خرید یک سرور از یک دیتا سنتر خارجی و نصب یک مجازی ساز و کانفیگ سی پنل یا دایرکت ادمین و ارائه هاست و وی پی اس به ملت که نمیشه گفت شرکت هاستینگ!!! یک شرکت هاستینگ باید مدیریت بحران رو از لحظه صفر داشته باشه. نه بگه بزار به وقتش. بهرحال همیشه اتفاق در کمینه. فوت اقوام درجه یک/بیماری/گرفتاری ناخواسته/ و... آیا بدون شما کسب کارتون برای 24 ساعت دووم میاره؟
شب خوش

mizbannic.com
2016-05-28, 01:32
شما زمانی که هدف داشته باشید ، با تلاش و پشتکارتون پیشرفت میکنید و هر مشکلی هم پیش بیاد در اخر نمی تونه جلوتون رو بگیره ، زمانی که روی هدفتون مصمم باشید هیچ چیزی نمی تونه جلوتون رو بگیره
یک مثال کلی خدمتتون عرض میکنم امیدوارم بدردتون بخوره
بنده 20 شهریور 94 فعالیت خودم رو بعد از 2 سال مجددا" در زمینه یک سایت دانلود شروع کردم ، از اولای مهر بود سایت رو باز کردم (حدود سرمایه ای که اون زمان داشتم ،کمتر از 1 ملیون بود ) ، به کار خودم ادامه دادم تا آخر های ماه آبان یک فراخوان توی جاهای مختلف ایجاد کردم برای جذب یک شریک ، با اینکه خودم ممکن بود بتونم به تنهایی ادامه بدم اما بعد از چند هفته صحبت با یکسری از افراد یک فرد مناسب رو پیدا کردم ، و فعالیتمون رو ادامه دادیم ، توی اون زمان بیشتر جاهایی که اعلام کردم بودم توی اون بخش ها شروع کردن به اینکه آقا ولش کن ، این زمینه کاری رقابت خیلی بالاس ، امکان نداره بتونید پیشرفتی بکنی ، یک سرچ دانلود بزنید کلی سایت میاد مگه میشه رقابت کرد ، با 1 ملیون سرمایه اخه میشه چیکار کرد و ... بسیاری چیزای دیگه که واقعا جالب بود برام ولی من اصلا" توجی به اونا نمیکردم
زمان حدود 1 ماه گذشت و پیشرفت خیلی خوبی داشتیم اما تازه اول کار بود ، روز به روز هم فعالیتمون بیشتر از قبل میشد جوری که خودم من نصف زمانم رو صرف گسترش محتوا میکردم و نصف زمانم رو صرف تبلیغات شبکه های اجتماعی ، تا اینکه الان بعد 8 ماه به جایگاهی که پیدا کردیم رسیدم
دوستانی که فعالیت کردن خبر دارن رقابت توی این زمینه بسیار بسیار دشوار و سنگینه به شکلی که سایت هایی که وارد این زمینه میشن ملیونی فقط خرج seo و بقیه موارد میکنن و چه هزینه های سنگینی هزینه تبلیغاتشون میکنن بماند ، یک چیز جالب خدمتتون بگم ما نه به جایی برای seo مراجعه کردیم نه حتی 1 دونه جا برای تبلیغات هزینه کردیم فقط و فقط تلاش و پشتکار خودمون
شما زمانی می تونید پیشرفت بکنید که یک مسیر مستقیم و با هدف و مشخص رو جلو برید ، مسیر مستقیم چیه حالا ؟ شما خودتون یک کاری رو استارت بزنید یا با یک نفر دیگه شریک بشید و دوتا شروع بکنید بعد از 4-5 ماه فعالیت اگه پیشرفت مناسبی کردید اون موقع کم کم یک شرکت ثبت کنید و پرسنل بگیرید ، پیشرفت پله پله همیشه به موفقیت میرسه تا اینکه شما 10 قدم رو در جا برید جلو
برای فروش گسترده و جذب مشتری که مبحث کاملا" متفاوتی هست که خودش یک زمینه تخصص جداگانه هست که ایشالله فردا راهنماییتون میکنم بیشتر
شبتون خوش

خیلی استفاده کردم
منتظر راهنمای شما هستم

1.شما منیجر هستین به فرموده خودتون ببینید کجا داره بازار هاستینگ لنگ میزنه؟! نیاز به ایده نیست. چون بازار هاستینگ ایران اینقدر نابوده که جایی مثل هاست دی ال شده اسوه و ستایش گاه وردپرسی ها و سایتهای پر بازدید.(نمیخوام هاست دی ال رو بکشم پائین اما منظورم اینه داره به راحتی یکته تازی میکنه و دیتا سنتری چون آسیا تک داره چه باج هائی بهش نمیده طبیعتا اگر رقیب درست درمون داشت اینقدر باج بهش نمیداد)
2.در کار هاستینگ تبلیغات یک بخش برای جذب مشتری(که مشخصه سایتهای پاتوق وبمستری) ولی بخش مهم اون نگهداری و راضی کردن مشتری هاست که بنظرم از جذب مشتری سخت تر هست و عمده مشکل اون نبود روحیه کار گروهی در ایران یکی دو کلام یاد میگیره فوری دیگه کارمندی نمیکنه میره خودش سایت میزنه بشه هاست ایران!!! بهرحال اینم راه داره میتونید شریک بگیرید و...
3.پس پیشنهاد میکنم فقط و فقط 10% اون رو فعلا خرج کنید چون با عرض معذرت و البته برای آینده خودتون باید عرض کنم. قدر زر زرگر شناسد قدر گوهر گوهری ممکنه بی گدار به آب بزنید و اینم از کفتون بره پس آروم آروم برید جلو.

پ.ن:شرکت هاستینگ زدن بسیار سخته. البته نه این مدلی که خیلیا زدن. از نظر من هاستینگ از کارهای پر استرس و دردسر سازه و مسئولیت زیادی داره چون مدام باید از دیتاهای ملت بدون لحظه ای استراحت حفاظت کنید. پس نیاز به مدیریت نیرو و ساختاری منسجم و منظم داره وگرنه با خرید یک سرور از یک دیتا سنتر خارجی و نصب یک مجازی ساز و کانفیگ سی پنل یا دایرکت ادمین و ارائه هاست و وی پی اس به ملت که نمیشه گفت شرکت هاستینگ!!! یک شرکت هاستینگ باید مدیریت بحران رو از لحظه صفر داشته باشه. نه بگه بزار به وقتش. بهرحال همیشه اتفاق در کمینه. فوت اقوام درجه یک/بیماری/گرفتاری ناخواسته/ و... آیا بدون شما کسب کارتون برای 24 ساعت دووم میاره؟
شب خوش

بنده اگه بخوام کار هاستینگ رو به صورت جدی پیگیری کنم باید چکارا کنم ؟
برای اطلاعات مشتریان که موردی نیست میتونیم سرورهای اختصاصی بگیرم به به عنوان Backup Center ازشون استفاده کنیم که هر 1 روز یا 12 ساعت یک بار از اطلاعات هر سرور اتوماتیک Backup بگیره .
بحث امنیت هم که نمیشه 100 در صد تضمین کرد بغیر از اینکه تیم امنیتی داشته باشی که این هم حل هست.

بحث من الان اینه که از کجا باید به صورت جدی آغاز کرد.
روش های تبلیغات و بازاریابی

من الان به فردی نیاز دارم که بتونه به من مشاوره بده ( حتی با حقوق و مزایای که بهش میدم )
فکر خودم خیلی مشغوله مدیریت و manage ُرورها هست. پس نیاز به فردی یا افرادی دارم که بتونه شرکت و کار رو بکشه بالا با ایده هاش و مشاوره هاش

گفتم که من به هیچ عنوان تو طمینه تبلیغات و بازاریابی فعالیت نکردم و ( البته روابط عمومی بسیار قوی دارم )
اما چون تو کار هاستینگ بودم و برای خود سناریوهای میزدم و تست های میکردم و وقتم روی manage سرور بوده، پس به مسئله بازاریابی توجه نکردم . ( متاسفانه )

الان شما نظرتون در این خصوص چیه >
ایا فردی هست که ایده های نابی برای بازاریابی داشته باشه و تبلیغات رو مدیریت کنه ( منظورم مدیریت درست هست و بازدهی داشته باشه، نه فقط اینکه هزینه کنی و فکر این باشی آیا مشتری میاد یا نه )

بازاریابی و تبلیغاتی برای من مهم هستن که به این مکته برسم که تبلیغات و بازاریابی برای من و شرکتم و کیب و کارم سود زا بوده

منتظر نظرتون هستم در خصوص روش های بازاریابی و تبلیغات گسترده و موثر + اینطور فردی پیدا میشه که ایده ناب بازاریابی و تبلیغات و مشتری بتونه جذب کنه .
مسائل خدمات پس از فروش رو مشکلی نیست و میشه کم کم نیرو اضافه کرد ( البته از همون اول باید به فکر گسترش کار بود )

ولی از قدیم بابای من یه چیزی میگه که :

پسرم مهم تولید کردن چیزی نیست باید ببینی ایا این مورد که تولید کردی در بازار مصرف داره یا نه ؟!

zamin
2016-05-28, 01:36
میدونید بهترین پیشنهاد برای پیدا کردن اون فرد و یا گروه که تبلیغات قوی دارند چیه؟
برید شرکتهایی رو پیدا کنید که مشتریهای زیادی دارند اما از نداشتن تخصص اون شرکت مینالند اونجا دقیقا نقطه مکمل شماست/ تخصص دارید ولی دانش بازاریابی ندارید
پیدا کردن این شرکتها سخت نیست یک چرخ تو وبهاتسینگ تالک و همین انجمن بزنید متوجه عرایضم میشید

mizbannic.com
2016-05-28, 01:43
میدونید بهترین پیشنهاد برای پیدا کردن اون فرد و یا گروه که تبلیغات قوی دارند چیه؟
برید شرکتهایی رو پیدا کنید که مشتریهای زیادی دارند اما از نداشتن تخصص اون شرکت مینالند اونجا دقیقا نقطه مکمل شماست/ تخصص دارید ولی دانش بازاریابی ندارید
پیدا کردن این شرکتها سخت نیست یک چرخ تو وبهاتسینگ تالک و همین انجمن بزنید متوجه عرایضم میشید

یعنی منظور شما اینه که سایت و شرکت هاستینگ اونا رو بخرم ؟
اخه فکر کنم شرکت و یا هاستینگی باشه که دارای 200 مشتری باشه و بخواد کارش رو رها کنه
شما سراغ دارید ؟

zamin
2016-05-28, 01:45
یعنی منظور شما اینه که سایت و شرکت هاستینگ اونا رو بخرم ؟
اخه فکر کنم شرکت و یا هاستینگی باشه که دارای 200 مشتری باشه و بخواد کارش رو رها کنه
شما سراغ دارید ؟
نه چه کاریه برید شرکتی بدنام رو بخرید!!!
باهاشون استارت آپ جدیدی شروع کنید و بگید بخش فنی با من و تیمی که تشکیل میدم بخش فروش و برندیگ با شما و با هم شرکت بزنید

mizbannic.com
2016-05-28, 01:48
نه چه کاریه برید شرکتی بدنام رو بخرید!!!
باهاشون استارت آپ جدیدی شروع کنید و بگید بخش فنی با من و تیمی که تشکیل میدم بخش فروش و برندیگ با شما و با هم شرکت بزنید

تو ایران ؟ خخخخخخ
یه بار این کارو کردم برای هفت پشتم بستم بود
داداش افراد خوبی هم گیر میان ولی خیلی کم

خودم میخوام در شروع صاحب کلی کسب و کار باشم و افرادی در کنارم باشن برای تبلیغات و بازاریابی هدفمند .
نظرتون در این مورد چیه ؟

fariborz007
2016-05-28, 09:41
با سلام مجدد ،
شما در واقع دنبال یک ایده خوب هستید که آینده و پیشرفت داشته باشه ، سرمایه اولیش رو دارید و دانش فنی مناسبی هم احتمالا" در بعضی بخش ها دارید ، می تونید بعد از چند ماه فعالیت کار رو به خوبی مدیریت کنید
ابتدا شما لطف میکنید بگید ساکن کدام شهر هستید ؟

mizbannic.com
2016-05-28, 11:18
با سلام مجدد ،
شما در واقع دنبال یک ایده خوب هستید که آینده و پیشرفت داشته باشه ، سرمایه اولیش رو دارید و دانش فنی مناسبی هم احتمالا" در بعضی بخش ها دارید ، می تونید بعد از چند ماه فعالیت کار رو به خوبی مدیریت کنید
ابتدا شما لطف میکنید بگید ساکن کدام شهر هستید ؟

سلام
من ساکن شیراز هستم
ولی در تهران هم میتونم زندگی کنم
به قول شما بله من سرمایه دارم ولی ایده مناسبی ندارم . که بتونم اجرا کنم .
و از جهتی هم میترسم وارد کاری بشم و همین پول هم از دست بدم .
دوست دارم دوستان بهم پیشنهاداتی بکنن
الان بیشترین موضوعی که خیلی فکرم رو مشغول کرده اینه که
1 - چگونه کاری شروع کنم ؟
2 - چگونه بازاریابی و تبلیغات موثر داشته باشم ؟
3 - چگونه مشتری جدب کنم ؟

که مورد 2 و 3 خیلی برام مهم هستن و متاسفانه چون خودم manage سرور بودم و خیلی زیاد درگیر آموزش و این چیزا بودم وقت نکردم، روش های تبلیغات موثر رو یاد بگیرم .
از نظر من استارت کردن یک کار خیلی ساده تر از اونی هست که فکرش رو کنیم
ولی مهم ادامه دادن و لذت بردن از کاری هست که شروع کردیم
منتظر نظرهای دوستان و شما هستم

fariborz007
2016-05-28, 11:25
سلام
من ساکن شیراز هستم
ولی در تهران هم میتونم زندگی کنم
به قول شما بله من سرمایه دارم ولی ایده مناسبی ندارم . که بتونم اجرا کنم .
و از جهتی هم میترسم وارد کاری بشم و همین پول هم از دست بدم .
دوست دارم دوستان بهم پیشنهاداتی بکنن
الان بیشترین موضوعی که خیلی فکرم رو مشغول کرده اینه که
1 - چگونه کاری شروع کنم ؟
2 - چگونه بازاریابی و تبلیغات موثر داشته باشم ؟
3 - چگونه مشتری جدب کنم ؟

که مورد 2 و 3 خیلی برام مهم هستن و متاسفانه چون خودم manage سرور بودم و خیلی زیاد درگیر آموزش و این چیزا بودم وقت نکردم، روش های تبلیغات موثر رو یاد بگیرم .
از نظر من استارت کردن یک کار خیلی ساده تر از اونی هست که فکرش رو کنیم
ولی مهم ادامه دادن و لذت بردن از کاری هست که شروع کردیم
منتظر نظرهای دوستان و شما هستم

بسیار خب ببنید بنده چندین ایده مختلف رو برای سال های آینده می خواستم پیاده سازی بکنم و هر کدوم از اونا پروژه های بزرگی هستن برای خودشون ، اگر تلگرام دارید چند ایده رو باهاتون در میون میزارم
از دست دادن سرمایه که شما ازش ترس دارید کاملا" طبیعیه و برای هر کسی پیش میاد چون هیچ کسی نمی خواد سرمایش رو از دست بده ، بهترین راهکار اینخ که ابتدا مقداری کمی از سرمایه رو وارد کار کنید و بعدش اگه پیشرفت خوبی حاصل شده مقدار سرمایه کم کم بیشتر بشه به مرور زمان

mizbannic.com
2016-05-28, 11:32
بسیار خب ببنید بنده چندین ایده مختلف رو برای سال های آینده می خواستم پیاده سازی بکنم و هر کدوم از اونا پروژه های بزرگی هستن برای خودشون ، اگر تلگرام دارید چند ایده رو باهاتون در میون میزارم
از دست دادن سرمایه که شما ازش ترس دارید کاملا" طبیعیه و برای هر کسی پیش میاد چون هیچ کسی نمی خواد سرمایش رو از دست بده ، بهترین راهکار اینخ که ابتدا مقداری کمی از سرمایه رو وارد کار کنید و بعدش اگه پیشرفت خوبی حاصل شده مقدار سرمایه کم کم بیشتر بشه به مرور زمان

پ.خ نتونستم کنم
میگه باید 40 پست در سایت داشته باشی
اینجا میدم
09173800604 تلگرام

fileyar
2016-05-28, 11:58
کارهای زیادی میشه با صد میلیون کرد دو چیز چه تو فضای مجازی و واقعی مهم و اون اولی هدف و دومی دانش هست و علاقه هم که دارید... یا به قولی خواستن توانستن هست اما با توجه به شرایط شما و شرایط سخت فضای نت ایران باید شغلی انتخاب کنید که دردسرهای فیلت رینگ و دردرسرهای معمول شغلتون نداتشه باشد و متاسفانه هم اغلب ایده های وب مسری همگی تکراری هستند و بهش شخصه سایت یا خدماتی ندیدم که تکرای یا کپی چه داخلی یا کپی خارجی نباشه که ماشاله ... به نظر یا دنبال ایده جدید باشید یا ایده تلفیقی باشید که جدیدا بیشتر دوستان دنبال ایده های تلفیقی هستند البته پیشنهاد من از همین ابتدا فعالیت روی سایت های خارجی به زبان اینگلیسی هست در حوزه علاقه تون البته شاید کمی سخت باشه ولی مطممنا اینده دار خواهد بود و درامدزا...البته یک نکته کلی چون گفتید دراامد حلال کسب درامد حلالا در نت ایران کار دشواری و همت بالایی میخواد که ادم درامدشو تو نت ایران پاک کنه ببخشید طولانی گفتم

mizbannic.com
2016-05-29, 15:05
من دوست کاری باشه که باعث پشیمونی نشه

Alda
2016-05-29, 16:13
سلام بر شما استارتر محترم
کوچیک تر از اونی هستم که بخوام نظر بدم ولی این به نظر من به هر کاری می زنید
پولتون رو توی فضای مجازی نیارین
موفق باشید;)

fileyar
2016-05-29, 18:49
من دوست کاری باشه که باعث پشیمونی نشه

اول شما باید تخصص داشته باشی اگر نداری باید تیم تخصصی خودت داشته باشی!شما دقیقا تکلیفتون نمیدونید و صرفا سرمایه دارید اونایی که هم سرمایه داشتن و هم تخصص تو نت ایران شکست بدی خوردن چه برسه به امثال من و شما که ... وب ایران تو هر زمینه ای که بخوای برید متاسفانه کاملا اشباع شده و در حال ترکیدنه... به نظرم یا یا ایده جدید مطمن پیدا کن که درسرهای کپی رایت و فیلت رینگ نداشته باشه و عده ای کمی هم بتونند از ایدت سو استفاده کنن و... یا یک دهم سرمایه تو ایده ی تکراری با خلاقیت جدید با تیم خوب و... سرمایه گذاری کن

سایت ساز یوتاب
2016-05-29, 18:54
سلام
پیشنهاد می کنم یک فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنید . حالا در هر حوزه ای که می تونید کالاهای خوب و قیمت مناسبی را برای فروش بگذارید تا بازار رقابت را در دست بگیرید.
البته داشتن پشتکار ، پشتکار و باز هم میگم پشتکار در راه اندازی فروشگاه اینترنتی خیلی مهمه.
و بعد از آن تبلیغات وسیع اصل مهم هست.
انشاالله موفق باشید.

artakop
2016-07-05, 20:42
سلام بهترین نوع درآمد برای شما کارهای است که زیر ساخات لازم فراهم کنیند و سرمایه گذاری و بعد از قبلش پول در بیارین مثلا چی مثل شرکت اول طراحی سایت ایران اریانیک یک پورتال با 80 ملیون سرمایه زدند الان فقط اونا می فروشند سود بالایی دارند از مشتری ها دولتی و غیره یا درگاه واسط که البته با سیاست خاص که به شمکل نخوره زیر ساهت زدند درگاه واسط از هر تراکنش مبلغی میگیرن ایده زیاده اما امکان لو رفتنش هست در صورت نیاز بیشتر پیام خصوصی بدین

karabama
2016-07-05, 22:01
جسارته اما به نظر شما سایت بنده در آینده می تواند به مشاوره برای سرمایه گذاری کمک کند آیا نظز شما مساعد می باشد و یا کارهای بیشتری باید شود ؟؟؟؟؟

karabama.com

انجمن تولید کنندگان ایران : karabama.com (http://karabama.com)

khorsand14
2016-07-06, 11:38
هر کاری که توش تجربه داشته باشی و علاقه بهش