PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ایده برای شرکت در زمینه صادرات و یا واردات ، نمایندگی و ..کارهای بین المللی..و یا فروش ان لاین

مکسود
2016-06-10, 02:32
با سلام خدمت دوستان،
خیلی وقت بود که دنبال محیطی این چنین بودم تا دوستانه بشه به تبادل نظر و تجربیات پرداخت، که خوشبختانه با اینجا آشنا شدم.
اول از همه خودم رو معرفی میکنم.
اینجانب مسعود هستم. 35 ساله و فعلا در هلند زندگی میکنم و البته دارای اقامت از اسپانیا هستم و در شهر بارسلون برای مدت کوتاهی بیزینس داشتم.
بنده دارای تحصیلات کارشناسی ریاضی کاربردی از آزاد تهران مرکز هستم. دارای مدرک آیتلس (مسلط به زبان انگلیسی) و همچنین آشنا به زبان اسپانیایی و کمی هلندی هستم.
دارای مدرک مهندسی فروش از وزارت کار ایران نیز هستم.
سوابق کاری بنده نیز به این صورت میباشد:
در حدود سه سال برای نمایندگی یه شرکت انگلیسی در زمینه مخابرات در تهران کار پشتیبانی مشتری و فروش تلفنی انجام دادم.
یکسال هم برای همین شرکت در شهر آمستردام مدیریت مشتری و پشتیبانی و فروش انجام دادم.
دارای سابقه کار به عنوان مدیر شبکه و ای تی برای دانشگاه جامع علمی کاربردی شهید مطهری .
در حال حاضر هم در زمینه موبایل و لوازم جانبی و قطعات و تعمیرات در شهر لاهه هلند مشغول هستم.
غرض از این نوشتار آشنایی با دوستانی هست که با توجه به موقعیت و تجارب من ایده ای برای استارت بیزینس در ایران یا خارج از ایران باشند.
بنده علاقه به شروع کاری در ایران رو دارم با توجه به تجربیات بنده بازار ایران خیلی پتانسیل داره و خصوصا به شهر های شمالی علاقه مندم. البته ساکن تهران هستم.
لطفا اگر دوست یا دوستانی تمایل به تبادل نظر دارن میتونن با من درتماس باشند.

قربان شما

adea1371
2016-06-10, 17:52
داداش تو این انجمن همه روزه سکوت گرفتند
بنده با شما موافقم بازار ایران خیلی بهتره