PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ایده برای کار در استرالیا

shervin6623
2016-06-13, 06:52
سلام دوستان

من دو سه ماهی هست اومدم استرالیا موقتا یه کار پاره وقت پیدا کردم و مشغولم. میخواستم ببینم از بین شما کسی ایده ای داره که بشه ازش پول در آورد اینجا؟ هر ایده ای که هزینه اولیه اش زیر ۱۰۰ دلار باشه (هستند همچین ایده هایی)
در ضمن من هم اگر کمکی بود میتونم برای شما دوستان انجام بدم مثل خرید پی پال و ...

ممنون از شما
شروین

مهدی 108
2016-06-13, 07:48
سلام

اولین سوالی که به ذهن من رسید اینه که محدودیت های قانونی کار در اونجا چیه ؟ و آیا هر پیشنهادی قابل اجراست؟

بر فرض مثال با این پول کم من پیشنهاد میدم بلال بفروشید ! میشه؟

هر چند که پیشنهاد میکنم این صد دلار رو بزارید برای تبلیغات اولیه کار و براشون سایت راه اندازی کنید ، مطمئنا به صرفه تر باشه اگر از پس بازاریابیش بر بیاید

shervin6623
2016-06-13, 07:57
سلام مهدی جان
منظور من از ۱۰۰ دلار راه اندازی بیزنس که نبود!!!!‌معلومه که بلال که هیچی هویجم بهت نمیدن با این پول - ولی من در سایت های زیادی عضوم معروفترینشون اینه مثلا http://www.warriorforum.com خیلی افراد و کاربران حرفه ای هر ازچندگاهی کارگاه هایی میزارن برای پول درآوردن سایر افراد که اکثرا جواب هم داده با کمتر از ۳۰ -۴۰ دلار در آغاز کار. من دنبال این ایده ها هستم نه اینکه با صد دلار برم رستوران باز کنم معلومه خنده داره
محدودیت های قانونی هم که صددرصد وجود داره

مهدی 108
2016-06-13, 08:16
لطفا برای نمونه چند تا از این پیشنهادهایی که اونجا کارایی داره رو بفرمایید تا با اقتباس از اونا بهتر بشه پیشنهاد رو ارائه کرد

shervin6623
2016-06-13, 08:29
من خودم دنبال ایده هستم اینجا اونقوت از من ایده میخوای مهدی جان d: باشه یه سری مطرح میکنم - باز هم ممنون که در تاپیک حضور داری
ایده های بزرگ میره رو بخش صادرات واردات - فست فود و رستوران - ایده برای بیزنس های کوچک محلی مانند لوله کش ها و دفع حشرات موذی و ازین چیزا
ایده های کوچک مثل همین کارهای اینترنتی که هنوز به ایده درستی نرسیدم و از شما راهنمایی میخواستم (چون طراحی سایت و کار seo خیلی اشباعه البته هنوز جا هست)
ایده ای که بشه به بیزنس های محلی ارائه داد و اونا قبولش کنن

مهدی 108
2016-06-13, 09:18
شروین عزیز اینکه عرض کردم ایده های اونجا رو مطرح کنید برای اینکه بدونم اونجا چه جور کارهایی میشه انجام داد

و حداقل یک شناخت نسبی نسبت به محیط اونجا بدست آورد

(( البته شما هم باید توانایی هاتون رو هم بفرمایید ))

در جوامع پیشرفته معمولا مردم تنبل تر هستن و البته اگر مردم هنر دوستی نیز هستن باز پیشنهادات بهتری هم میشه داد

میتونید وقت بزارید و کار طراحی پرتره رو یاد بگیرید و با مراجعه درب منازل و نمونه کارها مشتری جذب کنید ، سایت هم که کنارش بزنید برای تبلیغ

اونجا چون ایرانی زیاده ، پوستر مناطق گردشگردی و آثار باستانی ایران رو خیلی شیک و تمیز قاب کنید و بفروشید

مطمئنا با 100 دلار هم بشه اونجا یک تابلو معرق کاری با برش لیزر ساخت ، یکی یکی این کار رو انجام بدید و سرمایتون رو افزایش بدید

AdsGroup.iR
2016-06-13, 09:22
شما با 100 دلار میخای اونجا کار راه بندازی؟
پناهجو ها اونجا ماهی 400 دلار میگیرن..
من یک ایده دارم :
این خارجی ها نمیدونن قلیون چیه یه قلیونی بزن باور کن نونت تو روغنه

shervin6623
2016-06-13, 09:41
شما با 100 دلار میخای اونجا کار راه بندازی؟
پناهجو ها اونجا ماهی 400 دلار میگیرن..
من یک ایده دارم :
این خارجی ها نمیدونن قلیون چیه یه قلیونی بزن باور کن نونت تو روغنه

خوشگل پسر بالا نوشتم برات منظورم از ۱۰۰ دلار چی بوده - شما اگر مجموعه ای از توانایی های لازم رو داشته باشید با ۱ دلار هم کارتون راه میفته چه برسه ۱۰۰ دلار - در ضمن باز هم میگم منظورم راه اندازی تجارت بزرگ نبود و نیست

در مورد قلیون باید بگم اینجا بسیار مالیات توتون و تنباکو بالاست قوانین بسیار محکم و سختگیرانه است - تنها یه قلیونی هست اونم عربیه برای هر قلیون با غذا نزدیک ۱۰۰ تا ۱۵۰ دلار میگیره ازتون !!!!! از بس مالیاتش بالاست و دردسرش زیاده در ضمن کار جالبی نیست حتی اگه پولش خوب باشه

اینقدر قلیون کشیدیم همه فقط ایده قلیون به ذهنمون میرسه - بنگاه چطور خوبه ؟ بزنم ؟ d: مزاح کردم

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

شروین عزیز اینکه عرض کردم ایده های اونجا رو مطرح کنید برای اینکه بدونم اونجا چه جور کارهایی میشه انجام داد

و حداقل یک شناخت نسبی نسبت به محیط اونجا بدست آورد

(( البته شما هم باید توانایی هاتون رو هم بفرمایید ))

در جوامع پیشرفته معمولا مردم تنبل تر هستن و البته اگر مردم هنر دوستی نیز هستن باز پیشنهادات بهتری هم میشه داد

میتونید وقت بزارید و کار طراحی پرتره رو یاد بگیرید و با مراجعه درب منازل و نمونه کارها مشتری جذب کنید ، سایت هم که کنارش بزنید برای تبلیغ

اونجا چون ایرانی زیاده ، پوستر مناطق گردشگردی و آثار باستانی ایران رو خیلی شیک و تمیز قاب کنید و بفروشید

مطمئنا با 100 دلار هم بشه اونجا یک تابلو معرق کاری با برش لیزر ساخت ، یکی یکی این کار رو انجام بدید و سرمایتون رو افزایش بدید

مهدی جان این شهری که من هستم ایرانی کمه شاید ۲-۳ هزارتا اونم پخش و پلان - کلا ایرانیها تو استرالیا و سایر نقاط جهان به هم کمکی نمیکنن و محل هم نمیزارن دلیلشم اینه که دو دسته هستن یه سریاشون با قایق و غیر قانونی اومدن و الان کاراشون گرفته یه سری هم قانونی اومدن این دو دسته از هم زیاد خوششون نمیاد !!!‌تا نیای ببینی باورت نمیشه متاسفانه اینطوریه دیگه
در مورد صنایع دستی باید بگم بله طرفدار داره ولی وقتشو فعلا ندارم - افتادم توی فورس زمانی برای کار پیدا کردن
توانایی های من هم بیشتر مربوط به تجارت الکترونیکه که متاسفانه در شهری که هستم زیاد طرفدار نداره - سیدنی و ملبورن و بریزبین کار براش زیاده ولی اینجا خیر - Gold Coast هستم
به نظرتون میشه با گروه قوی ای مثلا یه شرکت طراحی سایت حرفه ای قرارداد ببندم دامنه بخرم براشون اینجا و پروژه بگیرم براشون و پورسانت بگیرم ازشون ؟ یا مواردی مشابه این

البته طراحی وبسایت که فوق اشباعه ولی مواردی اینچنین که بشه outsource کرد بهم بگید اگه ایده ای داشتید
ممنون

1yaser
2016-06-13, 10:17
نمی دونم مناسب شما هست یا نه. ولی شما الان می تونی یه سایت با قابلیت جذاب درآمد دلاری داشته باشی. مثلا از تبلیغات گوگل ادسنس. دوست من سایتی داره که با 200 آرتیکل 1000 یونیک ویزیت روزانه، ماهانه حدود 500 دلار درآمدشه. مزیت دیگه همیچین سایتی تقویت ارتباطات و دانش خودتونم هست.

لندن 2012
2016-06-13, 11:40
سلام
تو رشته تحصیلی من بسیاری از هم دوره ها بعد از اینکه مدرک نجات غریق و غواصی در سطح قابل قبولی رو کسب کردند برا مهاجرت به راحتی رفتن استرالیا و بسیار راضی هم هستن.

djsiamak
2016-06-13, 13:16
چون اکثر کار ما توی اینترنت و تجارت الکترونیک هست، بهتره شغلی در این زمینه داشته باشه
چون آشنایی خوبی با این کار داریم میتونیم از توانایی های خودمون به راحتی استفاده کنیم.

راه اندازی فروشگاه اینترنتی هم میتونه خیلی موثر باشه.

پ.ن: آقا این شهر Gold Coast عجب شهر زیبایی ــه!!! :x

landsat11
2016-06-13, 13:34
سلام

شما بهترین حالت اینه که صفر و یک بازی در نیارید، یعنی چی؟! یعنی این که صرفا تو کاری که بلد هستید دنبال درآمد نباشید یا کلا بیخیالش نشید، ببینید تو شهر شما کجاها خلاء هست، تو ایران که خداروشکر خلاء نیست خخخخخ ;) مسلما اونجا وضعیت بهتره.

shervin6623
2016-06-13, 14:28
نمی دونم مناسب شما هست یا نه. ولی شما الان می تونی یه سایت با قابلیت جذاب درآمد دلاری داشته باشی. مثلا از تبلیغات گوگل ادسنس. دوست من سایتی داره که با 200 آرتیکل 1000 یونیک ویزیت روزانه، ماهانه حدود 500 دلار درآمدشه. مزیت دیگه همیچین سایتی تقویت ارتباطات و دانش خودتونم هست.

سلام یاسر جان ممنون از پاسخ زیباتونُ بله تو فکرش هستم - دوره های زیادی رو هم دیدم در این باره - سایت خوددمم در ایران ببینید متوجه میشید خودم سورس این دوره ها بودم در ایران ولی این کاریه که زمان بره و من در طول زمان میخوام انجامش بدم - بحث مواردی که زمان کمتری میخواد مانند همکاری در فروش و ساخت لندینگ پیج و کشوندن ترافیک به اون و تبدیلش به مشتری ۰- در این زمینه ها ایده ای ندارید؟ از بس ایده زیاده من ترس برم داشته که با کدومش استارت بزنم که موفق بشم - چون بودجه ام محدوده :(

سلام
تو رشته تحصیلی من بسیاری از هم دوره ها بعد از اینکه مدرک نجات غریق و غواصی در سطح قابل قبولی رو کسب کردند برا مهاجرت به راحتی رفتن استرالیا و بسیار راضی هم هستن.

سلام لندن جان - بله خیلی از کارها هست که ملت اینجا انجام میدن و زندگی راحت و آسوده ای هم دارن ولی خب برای تازه وارد ها سخت تر کار پیدا میشه - ولی یه سری تخصص ها رو بهتر بود از ایران با خودم کسب میکردم و میاوردم مثل همینی که گفتید - یا مثلا مدرگ آشپزی - آرایشگری و ... وقت نداشتم بد شانسی :(

چون اکثر کار ما توی اینترنت و تجارت الکترونیک هست، بهتره شغلی در این زمینه داشته باشه
چون آشنایی خوبی با این کار داریم میتونیم از توانایی های خودمون به راحتی استفاده کنیم.

راه اندازی فروشگاه اینترنتی هم میتونه خیلی موثر باشه.

پ.ن: آقا این شهر gold coast عجب شهر زیبایی ــه!!! :x

سلام سیامک جان - بله شهر زیباییه ولی بیکار باشی اصلا به چشمت نمیاد چون همش تو استرس و ... هستی بگذریم - گلدکست مرکز توریستی استرالیاست. داستانی داره برا خودش
نظرتون چیه با هم یه ایده درست کنیم گروهی روش کار کنیم - البته کار گروهی خیلی سخته همیشه ولی شدنیه - نمیدونم والا فعلا ذهنم بسته است و ایده ای به ذهنم نمیرسه - یه موقعی بود روزی ده تا ایده به ذهنم میرسید الان مخزن ایده هام خشکیده d:
ممنون میشم ایده ای دارید همینجا مطرح کنید
من نه قصد ایده دزدی دارم نه هیچ چیزی دیگه - فقط الان به مشورت و همفکری احتیاج دارم و چه کسی بهتر از شماها

سلام

شما بهترین حالت اینه که صفر و یک بازی در نیارید، یعنی چی؟! یعنی این که صرفا تو کاری که بلد هستید دنبال درآمد نباشید یا کلا بیخیالش نشید، ببینید تو شهر شما کجاها خلاء هست، تو ایران که خداروشکر خلاء نیست خخخخخ ;) مسلما اونجا وضعیت بهتره.

دقیقا درست میفرمایید - ولی اینجا همه دنبال مدرک و سابقه هستن حتی برای کارگری!!!!‌باورتون نمیشه تو سایت های کاریابی که میگردم بعضی موقع ها اینارو میبینم که نوشته به یه کارگر عادی با بدن قوی و ... با ۳ سال سابقه کار .. نیازمندیم- همچنین هم روش تاکید کردن که آدم وحشت میکنه ~x( در کل اوایل کاره و منم شرایط سختی دارم هم به مشورت نیاز دارم هم به دعا
توکل بر خدا

djsiamak
2016-06-13, 14:54
سلام سیامک جان - بله شهر زیباییه ولی بیکار باشی اصلا به چشمت نمیاد چون همش تو استرس و ... هستی بگذریم - گلدکست مرکز توریستی استرالیاست. داستانی داره برا خودش
نظرتون چیه با هم یه ایده درست کنیم گروهی روش کار کنیم - البته کار گروهی خیلی سخته همیشه ولی شدنیه - نمیدونم والا فعلا ذهنم بسته است و ایده ای به ذهنم نمیرسه - یه موقعی بود روزی ده تا ایده به ذهنم میرسید الان مخزن ایده هام خشکیده d:
ممنون میشم ایده ای دارید همینجا مطرح کنید
من نه قصد ایده دزدی دارم نه هیچ چیزی دیگه - فقط الان به مشورت و همفکری احتیاج دارم و چه کسی بهتر از شماها

اگر دوست داشتی میتونم کمکت کنم، حتی اگر شریکی هم نباشه، میتونم دوستانه کمکت کنم!
تو این شرایط دیگه بحث ایده دزدی کمتر به چشم میاد چون نه من در استرالیا هستم نه شما در ایران :دی

من یه ذره وقت گذاشتم دیدم فروشگاه های اینترنتی تو استرالیا خیلی فعال هستند و اینجور که پیداست اکثر مردم خریدهاشون رو از اینترنت انجام میدن (مخصوصا مواد غذایی)

حالا بهترین کار اینه که تو سلایق و علایق مردم شهر و حتی کل استرالیا رو بدست بیاری ...
آدرس تولیدی ها و اجناسی که تولید میکنند رو لیست کنی ...
هزینه های پستی کشور استرالیا رو بدست بیاری ...
( حتی میتونی یه موتور یا دوچرخه بگیری سفارشات شهری رو خودت ببری! )

shervin6623
2016-06-13, 15:04
اگر دوست داشتی میتونم کمکت کنم، حتی اگر شریکی هم نباشه، میتونم دوستانه کمکت کنم!
تو این شرایط دیگه بحث ایده دزدی کمتر به چشم میاد چون نه من در استرالیا هستم نه شما در ایران :دی

من یه ذره وقت گذاشتم دیدم فروشگاه های اینترنتی تو استرالیا خیلی فعال هستند و اینجور که پیداست اکثر مردم خریدهاشون رو از اینترنت انجام میدن (مخصوصا مواد غذایی)

حالا بهترین کار اینه که تو سلایق و علایق مردم شهر و حتی کل استرالیا رو بدست بیاری ...
آدرس تولیدی ها و اجناسی که تولید میکنند رو لیست کنی ...
هزینه های پستی کشور استرالیا رو بدست بیاری ...
( حتی میتونی یه موتور یا دوچرخه بگیری سفارشات شهری رو خودت ببری! )

خیلی خوشحال میشم با هم یه ایده رو بالا ببریم - منم در این چند سال دانش نسبتا خوبی کسب کردم تو زمینه های مختلف ولی اصلا کافی نیست
در مورد فروشگاه در استرالیا تا اونجاییی که من میبینم زیاد طرفدار نداره چون برای وسایل الکترونیکی که سایت های معروفشون هست ولی کمتر مردم به بقیه اعتماد میکنن - برای مواد غذایی هم معمولا میرن فروشگاه و خرید میکنن - یه اپلیکیشن هم دارن اسمش یادم نی خیلی طرفدار پیدا نکرد - طرف میره براشون خرید میکنه میبره دم در خونشون ولی زیاد طرفدار پیدا نکرده چون خرید کردن برای اینا یه جور تفریح هم هست
این شماره منه با تلگرام در تماس باش باهام ایده بدیم - هر دوست عزیز دیگه ای هم خواست بیاد
0406900193 کدش هم برای استرالیا +۶۱ هست
شروین

landsat11
2016-06-13, 15:32
آقا شروین اگر مدرک داشته باشی معتبر اونجا کار راحت میدن؟

shervin6623
2016-06-13, 16:13
آقا شروین اگر مدرک داشته باشی معتبر اونجا کار راحت میدن؟

تا چه مدرکی باشه!!‌بعد اینکه اصلا فکر نکن کار راحت میدن اینجا - هر چقدر سابقه هم داشته باشی اینجا زیاد براشون مهم نیست یه جوریایی از صفر شروع میکنی - (البته نه در همه موارد) در کل همشون دنبال مدرک معتبر که مورد تایید خودشون باشه هستند و در یافتن کار براشون خیلی مهمه
خیلی تخصص گرا هستند یعنی شما برید تو سایتهای کاریابی بخونید میبینید یکی رو میخوام متخصص list building + email marketing باشه - شما نمیتونید برید بگید من چندبار رایگان با میل چیمپ کار کردم و انتنظار داشته باشید کار بدن بهتون - مدرک + پروژه هایی که انجام دادید - تو بعضی موارد سابقه کارتون رو خوب قبول میکنن مثل همین کارای اینترنتی

ravi71
2016-06-13, 16:54
سلام
اگه بتونید غذاهای اصیل ایرانی رو اونجا جا بندازید قطعا درآمد خوبی به دست میارید ...
و بعدها میتونید رستوران غذای ایرانی بزنید ( اگه نباشه البته ... )

فک میکنم براشون جالب باشه ... البته برای شروع حتما حرفه ای باید باشید ..

shervin6623
2016-06-13, 17:17
سلام
اگه بتونید غذاهای اصیل ایرانی رو اونجا جا بندازید قطعا درآمد خوبی به دست میارید ...
و بعدها میتونید رستوران غذای ایرانی بزنید ( اگه نباشه البته ... )

فک میکنم براشون جالب باشه ... البته برای شروع حتما حرفه ای باید باشید ..
سلام راوی جان
رستوران و غذا همیشه جواب میده - اتفاقا یه رستوران ایرانی هست امروز برای تست رفتم برای افطار - چشتون روز بد نبینه بدترین غذایی که اینجا خوردم مال اینا بود :( متاسفانه خیلی بد کار کردن و خوشبختانه این یعنی جا برای کار خیلی زیاده ولی رستوران یا حتی یه فلافلی ساده هزینه زیادی لازم داره فعلا از پسش بر نمیام ولی باورتون نمیشه حتی یه فلافلی هم ندارن
اکثر غذاهاشونو تست کردم همشون بیخود
هندیا پر از ادویه هایی که اصلا باب طبع نیست
مکزیکی ها تند و بی خود البته خوشمزه هم دارن
غذاهای دریایی هم که هر آتاشغالی رو میپزن میخورن
سایر کشور ها هم که غذاهای خودشونو دارن
کلیه فسد فود هاشونم بزاری کنار هم همشون یه جور و یه مزه هستند همشووووووووووون - هانگری جک - کی اف سی و ...

در نگاه اول به نظر میرسه جا برای وارد شدن به صنعت غذاشون نیست ولی بعدا میفهمی چقدر مردم بد کار کردن و غذاهای بدی دارن میدن به خورد مشتریاشون ولی خب هزینه داره :(

ravi71
2016-06-13, 17:44
سلام راوی جان
رستوران و غذا همیشه جواب میده - اتفاقا یه رستوران ایرانی هست امروز برای تست رفتم برای افطار - چشتون روز بد نبینه بدترین غذایی که اینجا خوردم مال اینا بود :( متاسفانه خیلی بد کار کردن و خوشبختانه این یعنی جا برای کار خیلی زیاده ولی رستوران یا حتی یه فلافلی ساده هزینه زیادی لازم داره فعلا از پسش بر نمیام ولی باورتون نمیشه حتی یه فلافلی هم ندارن
اکثر غذاهاشونو تست کردم همشون بیخود
هندیا پر از ادویه هایی که اصلا باب طبع نیست
مکزیکی ها تند و بی خود البته خوشمزه هم دارن
غذاهای دریایی هم که هر آتاشغالی رو میپزن میخورن
سایر کشور ها هم که غذاهای خودشونو دارن
کلیه فسد فود هاشونم بزاری کنار هم همشون یه جور و یه مزه هستند همشووووووووووون - هانگری جک - کی اف سی و ...

در نگاه اول به نظر میرسه جا برای وارد شدن به صنعت غذاشون نیست ولی بعدا میفهمی چقدر مردم بد کار کردن و غذاهای بدی دارن میدن به خورد مشتریاشون ولی خب هزینه داره :(

تو ایران که قوانین سلیقه ای اعمال میبشه دیدم فروش غذای خونگی ... یعنی ابتدا بازاریابی شده و در خونه با قیمت ارزان تحویل میشه.
اونجا رو نمیدونم واقعا / اگه بتونید برای همون ایرانیایی که هستند غذای واقعا خوب تهیه کنید / نیازی به رستوران در ابتدا نیست .
واقعا طعم غذاهای ایرانی فوق العاده است ...
خیلی از ایرانیای که خارج از کشور هستند قطعا دلشون تنگ شده برای غذاهای ایران ... این فرصت خوبی است ..

مثلا قیمت بگیرید ..
خشکبار- صنایع دستی - لوازم دیجیتال و ...
بررسی کنید با دوستان داخل ایران و حتی برنامه ریزی کنید برای واردات و صادرات .. سخت هست اما قطعا شدنی ...

بنده گمرک آشنا دارم برای قیمت های مالیات و عوارض ها و ..

اگه تمایل داشتید در ارتباط باشید
@salmannia

irandac
2016-06-13, 18:03
سلام دوست عزیز برای کار ایده خیلی زیاد هست بستگی به تلاش و همت خودتون داره

در همه کشورها بازارهایی برای دست فروشی هست ، اون بازار ها رو شناسایی کنید و پاستا ،ماکارونی ,فلافل ،برگر و ... درست کنید و بفروشید
کارهای خدماتی و تنظیف منزل رو می تونید انجام بدید.

ان شا الله که موفق باشید

ایران نشر
2016-06-14, 01:36
سايت فروش صنايع دستي ايراني و محصولات و غذاهاي سنتي ايراني

Antiyazdiran
2016-06-14, 05:23
پول بدم برام کار کنی؟

AdsGroup.iR
2016-06-14, 09:41
من هنوز نگرفتم شما به عنوان پناهجو رفتی اونجا یا اونجا تابعیت داری؟

shervin6623
2016-06-15, 17:18
من هنوز نگرفتم شما به عنوان پناهجو رفتی اونجا یا اونجا تابعیت داری؟

سلام من قانونی رفتم ویزای اقامت دائم

پول بدم برام کار کنی؟
:)‌ چیکار داری که بتونم انچام بدم؟ هزینه ها اینجا بالاست - فکر نکنم هر چقدر هم بدی به کار من بیاد ولی میشه همکاری کرد در کار سایت و ...

سايت فروش صنايع دستي ايراني و محصولات و غذاهاي سنتي ايراني

بله دوست گلم ایده قشنگ و خوبیه و اتفاقا میتونه خوب بگیره ولی باید صنایعش هم در دسترس باشه دیگه! ارسال جنس از ایران به اینجا به این راحتی نیست. تامین کننده معتبر لازم داره و کار زمان بر و هزینه بریه
خودم دنبال گرفتن مدرک مرتبط از میراث فرهنگی بودم - شنیده بودم خیلی خوبه و خوب هم هست - اینجا میتونست به کار خانومم بیاد حداقل

سلام دوست عزیز برای کار ایده خیلی زیاد هست بستگی به تلاش و همت خودتون داره

در همه کشورها بازارهایی برای دست فروشی هست ، اون بازار ها رو شناسایی کنید و پاستا ،ماکارونی ,فلافل ،برگر و ... درست کنید و بفروشید
کارهای خدماتی و تنظیف منزل رو می تونید انجام بدید.

ان شا الله که موفق باشید
سلام گل پسر
خیر علاقه ای به تنظیف ندارم :) من قانونی با مدرک اومدم و چون ماه های اول همیشه سخته این تاپیک رو زدم تا راهی پیدا کنم تا در آینده که کار خوب پیدا کردم این رو هم دنبال کنم به عنوان بیزنس خودم
دستفروشی غذا هم اینجا شدنی نیست - قوانین و بهداشت اینجا سخت گیر هستند :)

behforosh
2016-06-15, 17:54
شما استرالیایی بعد ایده میخوای ؟؟؟
من کشور (....) چند سال بودم ولی از انگلیس ماهی 50 هزار پوند در آمد بود زمانی !! جواب شما ساده هست ، یعنی یه کلمه بیشتر نیست !
گوگل ادسنز

shervin6623
2016-06-15, 18:13
شما استرالیایی بعد ایده میخوای ؟؟؟
من کشور (....) چند سال بودم ولی از انگلیس ماهی 50 هزار پوند در آمد بود زمانی !! جواب شما ساده هست ، یعنی یه کلمه بیشتر نیست !
گوگل ادسنز
بله گوگل ادسنس هم روش دارم کار میکنم البته شروع نکردم هنوز - شما باید محصول یا خدمات خوبی داشته باشی که تو گوگل ادسنس کار کنی
برای محصول در سایت کلیک بنک عضو هستم و دارم یه سری دوره ها رو میگذرونم تا ببینم چیکار میشه کرد
برای خدمات هم تو فکر مدیریت ادسنس بیزنس های محلی هستم
در کل دنبال ایده و مشورت بیشتر با شما دوستان گل هستم

ganjesokhan
2016-06-15, 21:41
سلام و عرض ادب
به نظر من یه سایتی راه بنداز و داخلش عاقبت این ایرانی هایی که به صورت قاچاقی میرن استرالیا رو نشون بده.
هم استرالیایی ها خوششون میاد و هم ایرانی ها :d
البته فقط جهت مزاح بود.
ان شا الله که موفق باشی داداش
استرالیا هم خوش بگذره بهت <:-p

shadman
2016-06-16, 00:08
تا جایی که من میدونم استرالیایی ها عاشق غذای ایرونین شما برو سمت غذاهای ایرونی البته نمیدونم شرایط رستوران و مالیات و بودجه شما چقدره در کل ما ایرونی ها روی هرچی کمکاری داشتیم روی شکم نه!!خوشبختانه عاش این غذاهای ما هستند میهش روش کسب درامد کرد البته تحقیقش با شما

landsat11
2016-06-16, 00:45
سلام و عرض ادب
به نظر من یه سایتی راه بنداز و داخلش عاقبت این ایرانی هایی که به صورت قاچاقی میرن استرالیا رو نشون بده.
البته فقط جهت مزاح بود.

مردم از ختده :-j ، این ایده به درد داخل میخوره

shervin6623
2016-06-16, 05:28
سلام و عرض ادب
البته فقط جهت مزاح بود.
سلام دوست گلم :)‌ اتفاقا از وبلاگ خوب میشه پول درآورد باورتون نمیشه چه پولایی ازش در میاد ولی محدود کردنش به زبان فارسی به درد نمیخوره چون خود بلاگ مهم نیست فقط - بعدش باید از اون بازدید استفاده کرد

تا جایی که من میدونم استرالیایی ها عاشق غذای ایرونین شما برو سمت غذاهای ایرونی البته نمیدونم شرایط رستوران و مالیات و بودجه شما چقدره در کل ما ایرونی ها روی هرچی کمکاری داشتیم روی شکم نه!!خوشبختانه عاش این غذاهای ما هستند میهش روش کسب درامد کرد البته تحقیقش با شما
غذا همیشه ایده خوبیه - اتفاقا یه رستوران ایرانی اینجا هست دو سه روز پیش بعد ۳ ماه رفتم و تست کردم - واقعا مزخرف کار کرده بود حالم داشت ...
رستوران سرمایه زیادی میخواد ولی خب اینجا وام میدن - ولی وقتی که شما کاری داشته باشید که بتونه بهشون ثابت کنه میتونید وام رو برگردونید

ایران نشر
2016-06-16, 15:51
مجموعه لرد یا کینگ ببر اونجا بفروش :d

-----
پ.ن: تو امارات اینجور موارد (مسائل امور رایانه و ...) معمولا هندی ها انجام میدن
یادمه قبلا این هندیا چون قانون مند بودن برا مشتریاشون ویندوز و نرم افزارای اورجینال نصب میکردند و برای مشتریان هزینه گزافی داشت

از وقتی هم وطنان عزیز زیاد شدن تو این کار و مجموعه های کینگ و لرد بردن اونجا و نرم افزارهای کپی و غیرقانونی برای مشتریان با قیمت کمتر شدن نصب کردن
این هندی ها هم خلافکار شدن :d

hossein5066
2016-08-12, 22:10
سلام قیمت پسته توی استرالیا چنده؟

raghb
2016-08-18, 17:50
سلام دوست عزیز
با توجه به اینکه شما رشته کاریت وب هست و مثل اینکه برایتان سخت هست روی کار دیگه ای سوئیچ کنید.
البته هر کسی روحیه و مزایای مختص به خود را دارد

ما تولیدی صنایع دستی هستیم و قوی در این موضوع سایت که راه انداختیم در حال کار متفاوت بر روی آن هستیم

با توجه به نوع جنس ما ( مس..زیبایی ...چشم گیر و با کیفیت ...و نیمی از آنها کاربردی)

فکر میکنک گزینه بسیار خوبی از لحاظ وزن و استحکام برای حمل و نقل می باشد نه فاسد می شود ونه ...

از لحاظ گیرای نیز در هم ایران بالاست و به احتمال قوی خوششان بیاید

......................
با توجه به آن در زمینه وب فعالیت دارید یا همین سایت را به صورت سوئیچ به زبان استرالیایی ... یا یک سایت مخصوص استرالیا درست کنیم و اگر تمایل داشتی با تعامل زیاد شروع کنیم البته اولش سخته

مزایای وزن .. سود ... جاذبه و... فکر می کنم با توجه به مشکلات آنجا گزینه خوبی باشد

بهرحال انشالله در هر کاری وارد می شودید .. به موفقیت دلخواه برسید

www.lxl.ir
2016-09-24, 23:58
بهترین کار به نظر من ارتباط ایران با اونجاست

بیا کسایی که میخواین بیان اونجا رهنماشون شو

و یه هزینه هایی این وسط ازشون بگیر

رسیدن اونجا هم رهنما شو و یه هزینه هایی بگیر ازشون

یا بگرد شرکت هایی که جنس میخرن
از ایران یا خارج ایران محصولاتشون چند میخرن میشه از ایران برد براشون این وسط

با یه شرکت ایرانی قرارداد ببندی با اونام ببندی نونت تو روغن

بهترین کار به نظر من ارتباط ایران با اونجاست

بیا کسایی که میخواین بیان اونجا رهنماشون شو

و یه هزینه هایی این وسط ازشون بگیر

کلی بگم بازرگانی کن بین ایران اونجا

جنسی رو انالیز کن ببین اونحا چی مضرف داره خریدشون چقدر تو ایران میتونی ارزونتر ببری براشون یا نه ؟

یا بر عکس از اونجا بفرستی اینجا

واسه شروع کارم سه یاست بزن

اعتبار سایتت بره بالا میشه منبع در امد

مثل سایت ebay که بخاطر خرید شیرینی برای نامزدش سایتشو راه انداخت الان شده ebay

رسیدن اونجا هم رهنما شو و یه هزینه هایی بگیر ازشون

یا بگرد شرکت هایی که جنس میخرن
از ایران یا خارج ایران محصولاتشون چند میخرن میشه از ایران برد براشون این وسط

با یه شرکت ایرانی قرارداد ببندی با اونام ببندی نونت تو روغن