PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش سیستم همکاری در فروش فایل ( امکان مشارکت در فروش میسر می باشد)

rodix.ir
2016-06-24, 02:10
دوستانی که نیاز به سیستم همکاری در فروش فایل مشابه فایل سل دارند در خدمتشون هستیم.

یک سیستم قدرتمند با تمام امکاناتی که سیستم فایل سل داره رو اماده کردیم و برای هر کاربر هم قالب اختصاصی طراحی میشه.

امکانات کلی سیستم شامل :

خرید با عضویت و بدون عضویت
ارائه فروشگاه به هر کاربر بر اساس نام کاربری در سابدامین
دارای بخش بازاریابی سیستمی و بازاریاب اختصاصی
دارای قابلیت محدود سازی لینک های دانلود بر اساس زمان و تعداد دانلود و دیگر فاکتور ها...
دارای قابلیت اتصال دامنه به فروشگاه
دارای قابلیت ایجاد خاصیت برای هر فایل ( برای مثال ایجاد خاصیت تعداد صفحه برای مقالات و کتب و یا خاصیت ورژن برای فایل های گوشی و یا ....)
دارای قابلیت ایجاد کد های تبلیغاتی بنری و متنی و پاپ اپ )
دارای بخش تسویه حساب اتوماتیک
دارای بخش خرید و فروش دامنه به صورت اتوماتیک و اتصال به فروشگاه ( این امکان در پنل هر فروشگاه قرار دارد به صورت اتوماتیک)

اینها قابلیت اصلی سیستم هستش ببخشید دیگه قابلیت زیاده اما توانایی لیست کردن من کم شده و برای همین هر یک از دوستان لازم داشتن دمو می دم آنلاین همه امکانات رو ببین و مطمئن باشن از اونی که فکرشو می کنید و من نوشتم امکانات بیشتری داره و مطمئن باشید.

هزینه سیستم : 1.500.000 تومان هستش به صورت کد شده البته
هزینه سیستم کد باز : 3 میلیون تومان

غیرقابل فروش و انتقال به غیر.
مشتری باید حتما سورس رو روی سرور مجازی نصب کنه و از نصب روی هاست اشتراکی پرهیز باید بشه تا سورس به خطر فوت دچار نشه انشالله.

دمو آنلاین همونطور که گفتم موجوده درخواست بدید بفرستم تا ببینید چی هستش سیستم و به امید اینکه بازار بنرامه نویس رو لرزه بر اندامش بیاندازیم امکان تخفیف هم هستش تا دلتون بخواد.

دوستانی که می تونند همیاری بدن برای فروش و تبلیغات می تونند درخواست بدن تا شرایط رو اعلام کنم خدمت حضورشون.

ravi71
2016-06-24, 02:19
سلام
دمو لطف کنید
mohsen.salmannia = gmail

rodix.ir
2016-06-24, 02:23
چشم . دمو براتون ارسال میشه الان سرورم داون هستش به محض بالا اومدن براتون می فرستم.

ایران نشر
2016-06-24, 04:03
دمو برای بنده هم ارسال کنید

farzadp89
2016-06-24, 13:02
دمو، لطفا ارسال نمایید

cafefilesell
2016-06-24, 14:03
زبان برنامه نویسی شده؟+تمام امکانات فایل سل رو داره

sepideh19
2016-06-24, 14:31
اقای فتحی فهیمی هستم پیشخبر
الان که جوابگونیستین ۴۰روز که هرساعت شبانه روز دارم زنگ میزنم به گوشیتون جوابگو نیستین
الان باید بگم مراحل شکایت از شما با مدیر jeobux.ir
انجام داده ایم
موفق باشید

Ps.Graph
2016-06-24, 14:32
سلام

دمو لطفا

profosor
2016-06-24, 17:49
دوستان عزيز دقت كنيد اين شخص يك كلاهبردار هست لطفا بهش اعتماد نكنيد اولش يه بولى از شما ميخوره بعد ميره جوابتونو هم نميده خيلى هوشيار باشيد خدا وكيلى از قصد و قرض نيست و برسى كردم و دقيق مطمئن شدم بعد اينو ميكم لذا هوشيارانه عمل كنيد به هيج حرفش اعتماد نكنيد خدا ميدونه به ما جيها نكفت كه انجام ميده اما همش كشك كشك كشك
و اينم بهش ميكم تا بدون هر جاى برى و هر تبلغى كنى من مثل يه شير بالاسرت ظاهر ميشم و تا ميتونم جلوى كلاه برداريهات رو از بقيه دوستان ساده ميكيريم كلاه بردار بى عرضه

rodix.ir
2016-06-24, 23:11
حیف که نمی تونم تیکت بزنم میشه بفرمایید کجا از شما کلاهبرداری شده دوست عزیز ؟

ایران نشر
2016-06-24, 23:50
دوست عزیز یک راه ارتباطی جهت ارتباط با شما و دریافت اطلاعات بیشتر قرار دهید

sepideh19
2016-06-25, 00:47
حیف که نمی تونم تیکت بزنم میشه بفرمایید کجا از شما کلاهبرداری شده دوست عزیز ؟

سلام وقت بخیر
بله میتونین بپرسین
اقای رضا فتحی مدیر سایت رودیکس دات آی آر
بنده هم فهیمی هستم مدیر سایتی که قرار بود طراحی کنین و دوروزه تحویل بدین و ۵۰روزه تحویل ندادین و جوابگو هم نیستین
شماره تماسم ۰۹۱۳۸۶۱۸۱۲۹
Whois.irdomain.com/pishkhabar.com
در انجمن پرشین تولز مبنی بر اینکه بنده یه اسکریپ خبرخوان میخواستم و شما گفتین که بنده اختصاصی دارم و اینکه میارمتون زیر 1000ایران یادتون میاد ؟؟؟
میشه توضیحی بدین چرا تحویل ندادین اسکریپ و اماده نشد؟؟؟؟؟
http://s6.picofile.com/file/8257257942/MoneyTransfer.pdf.html
لینک بالا مربوط به یکی از واریزی های بنده به حساب پدر خانم شما میباشد. امکانش هست بفرمایین هنوز هم شک دارین یا خیر؟

drh4m3d
2016-06-25, 01:13
چه کلمه حنده داری کلاه بردار هههه
هر وقت این کلمه رو میبینم خندم میگیره
حالا واقعا ایشون کلاهبردارن؟

sepideh19
2016-06-25, 01:16

من نگفتم کلاه بردارن ولی خودت میتونی کلاهتو قاضی کنی ویه نتیجه گیری کلی ازش بکنی

profosor
2016-06-25, 02:51

دوست عزیز ایشون کلاه بردار هست چون اسنادش موجودن ایشون توی پارس کدرز هم قرار بود برای من یه قالب سایت پی تی اس بسازه و یه سری امکانات به سایت اضافه کنه
حالا با ترفندی اومدن جلو و گفتن که من ال میکنم بل میکنم حرفه ای هستم هر جور بخوای طراحی میکنم فقط شما پشتیبانی کنش و امثال ان و بعد من ه طرحی از قالب بهشون دادم ایشون هم قالب رو یه جوری سرتهشو هم اورد به منه احمق داد و گفتش که فاز اول پروژه کامل شد پول رو تو پارس کدرز ازاد کنید من پول رو ازاد کردم البته ایشون از الفاظی مثل این که اقا باید اعتماد باشه امثال این استفاده کردو ما رو خر خودش کردو بعد برسی دقیق کردم دیدم قالب کامل نیست فقط ظاهرش رو یکم دست کاری کرده همین
بعد از ازادی پول مثل این رفتن که یه پرنده رو از قفس ازاد کنی رفتن و دیگه پیداشون نشد
و بعد این اقای فهیمی که همین اقای فتحی منو بهشون بعنوان نمونه کار معرفی کرده بودن بهم زنگ زد و گفت که شما میشناسینش و اینجوری شده و...
من بهشون هر چی بعد از اون موقع تماس گرفتم دیگه اب شد رفتن زیر زمین و هیچ وقت جواب ما رو نداد البته افرادی که بخوان من میتونم تمامی مطالبی که با این اقا در تماس بودم رو ازشون کپی بگیرم و در اینجا قرار بدم از اول اشنایی تا موقع کلاه برداری از ما توسط ایشون

اون دوستی هم که گفتن واژه کلاه برداری به این اقا نمیاد باید عرض کنم پس چی بهش میاد ما از همون واژه استفاده کنیم به هر حال از ما میشنوید بهش اعتماد نکنید گرگیست برای خودش این اقای رضا فتحی یجوری شما رو میخوره که خودتون هم از خودتون خبر نداشته باشید چه برسه به بقیه
یه کاری هم که میکنه از حساب های اطرافیانش جهت واریز پول به حسابش استفاده میکنه و دیگه اینکه پول های خورد خورد میگریه ومیخوره که انشالله خرج دوا دکتر خودش کنه به اذن الله

sepideh19
2016-06-25, 19:59
دیگه آنلاین نشد خخخخخ
خداااااا