PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیاز به شریک جهت ایده عالی

kadocard
2016-07-10, 14:56
با سلام دوستان عزیز
برای راه اندازی یک کسب و کار جدید نیاز به یک شریک دارم که دارای خصوصیات زیر باشه .برای معرفی خودمون هم کافیه به سایت kadocard.ir سر بزنه که یک سال پیش با ایده خودم و به صورت شراکتی راه اندازیش کردم و در حال حاضر سود ده هستش .و البته کمی هم کار بازرگانی و واردات داریم.و کمی هم در کار ساختمان.
سود این کار هم حداقل 70 درصد هست.(اگرم کسی می پرسه اگر سودش انقدر بالاست چرا شریک می خوام ، به خاطر اینکه که تجربم می گه که هیچ آدم موفقی تنهایی به جایی نرسیده ونصف یه مبلغ بالا به نظرم بهتر از همه یک مبلغ کمه)

خصوصیات فرد مورد نظر
1-ساکن تهران باشد.
2- جوان و با انگیزه باشد ( جاه طلب و دنبال پیشرفت مالی باشد)زیر 30 سال
3- آشنایی با تجارت الکترونیک و فروش اینترنتی داشته باشد.
4- روابط عمومی خوب داشته باشد.
5- اگر مسلط به برنامه نویسی باشد که بهتر است ولی الزامی نیست
6- حداقل 40 میلیون تومان سرمایه که در حین کار تزریق می شود.
7-دارای شغل مناسب و تجربه کافی در کار
8- خلاق و دارای ایده
9- منظم و منطقی
10- و از همه مهم تر دنبال کار پشت میز نشینی نباشه.چون این ایده 100 درصد جواب میده فقط مثل هر کار دیگه ای خاک خوری خودشو داره.
اگر این خصوصیات زیاد شد ،بای این هست که سری قبل دوستانی تماس گرفته بودند که شاید واجد یکی از شرایط بالا هم نبودند و.فقط فکر می کردند که دارند .

امکانات ما:
دارای دفتر و جای ثابت و کلیه ملزومات شرکت
سابقه 7 سال شرکت داری و بازرگانی
ایده جهت اجرا

لطفا پیغام خصوصی بدهید .با تشکر

karabama
2016-07-10, 15:35
سلام

من که هیچ کدام از شرایط بالا را ندارم اما اگر می توانید در صورت توانایی مقداری درباره کسب و کار خودتان در انجمن ما یا همین انجام شاپ کیپر بنویسد تا علاقه مندان به حوزه صنایع دستی با فعالان در این صنعت بهتر در ارتباط باشند

با تشکر از شما و شاپ کیپر

آدرس انجمن ما : http://karabama.com/index.php?forums/%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84%D8%A7%D9%86-%D8%AD%D9%88%D8%B2%D9%87-%DA%AF%D8%B1%D8%AF%D8%B4%DA%AF%D8%B1%DB%8C.1092/