PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پروژه از من کار از شما در سایت های فری لنسر

shervin6623
2016-07-11, 16:18
سلام دوستان عزیز
من خارج از کشورم و به سایت های فریلنس دسترسی دارم. بازار خیلی خوبیه برای کار کردن و با توجه به دانش خیلی از شما ها که میشه به بهترین نحو ازش استفاده کرد تصمیم گرفتم این تاپیک رو بزنم.
البته نمیخواستم تاپیک بزنم چون کار خیلی اصولی و سختیه که باید با برنامه و دقت بالایی پیش بره و حتی ممکنه ایده اش پخش بشه ولی مهم نیست. هر کس روزی خودشو داره

خب بریم سراغ کار و ایده:

این سایت های معروفیه که مردم از سرتاسر دنیا مشغول به انجام پروژه هستند و پول خوبی هم به دست می آورند.
http://fiverr.com
https://www.upwork.com
http://toptal.com/
http://elance.com/
http://freelancer.com/
http://craigslist.org/
http://guru.com/
https://www.99designs.com/
http://peopleperhour.com/
http://freelancewritinggigs.com/
http://demandmedia.com/
http://collegerecruiter.com/
http://getacoder.com/
http://simplyhired.com/
http://ifreelance.com/

و یه سری دیگه.
کاری که میشه این وسط کرد اینه که من اکانت این سایت ها رو دارم - یه تیم از متخصصان عزیز (مثل شما)‌تشکیل میدم در زمینه های مختلف با توانایی های مختلف و به محض گرفتن پروژه جدید به فرد مورد نظر خبر میدم تا پروژه رو انجام بده.
زمان انجام پروژه خیلی مهم و حیاطیه و نباید مثل پونیشا شوخی گرفته بشه و سه روز بشه سه ماه - چون یک دقیقه بیشتر بشه کنسل میشه و متضرر میشیم
گرفتن پروژه - انچام مکاتبات و گفتگو با صاحبان پروژه از من - کار و نهایی کردن پروژه با شما
تقسیم سود هم به این صورت >>>‌ ۵۰ درصد شما - ۳۰ درصد مالیات من (در استرالیا به عنوان شرکت)‌۲۰ درصد باقیمانده هم سود من. یعنی برای پروژه ای ۱۰۰ دلار بدن مثلا ۲۰ دلار سهم سایت واسطه بشه ۴۰ دلار برای شما و ۲۴ دلار مالیات و ۱۶ دلار به من میرسه
نحوه تسویه حساب هم ماهانه است - برادرم در ایران به شما دستمزدتان را پرداخت میکند. (برای این گفتم ماهانه که به ازای هر انتقال پول ا اینجا به خارج ۲۰ -۳۰ دلار از من میگیرن - البته شاید راه دیگه ای باشه که من بلد نباشم ولی فعلا بلد نیستم)

اگر از دوستان کسی توانایی خاصی داره برای من بفرسته به صورت کامل هر توانایی که فکر کنید تو اینترنت به کارکسی بیاد.
نمونه توانایی ها و تخصص ها:
طراحی قالب برای وردپرس
تبدیل پی اس دی به قالب جوملا و ...
موکاپ تی شرت
موکاپ لوگو
کپی پیست کردن!
هرررررر چی که فکرو بکنید- اگه انگلیسیتون خوبه سایت فایور که بالا آدرسشو دادم ببینید متوجه میشید میگم هر کاری یعنی چی.
ولی کارایی که خوب پول در بیاره نیازمند تخصص خیلی بالاتری هست.

منتظر نظرات و پیشنهاداتتون هستم
بزودی یه سایت برای مدیریت همه موارد و همکاری بهتر میزنم
باحق

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

تا الان دو عزیز درخواست همکاری در بخش طراحی گرافیکی بنر و به اشتراک گذاری و ساخت لینک را داده اند.

saeedh
2016-07-12, 21:18
بسیار کار جالبی هستش........فقط ضمانت اینکه بعد از یک ماه تسویه میکنید چی هستش؟

vahab00
2016-07-12, 23:03
سلام و احترام
طراحی و تبدیل psd به وردپرس - html - whmcs و... انجام میدیم
اما چه تضمینی به پرداخت هست ؟
آیا میتونید به ما تضمین بدید ؟

shervin6623
2016-07-14, 21:08
بسیار کار جالبی هستش........فقط ضمانت اینکه بعد از یک ماه تسویه میکنید چی هستش؟
سلام دوست عزیز

من برادرم ایران هست و بر روی سایت بازه فعالیت میکند - bazeh.com - پرداخت ها با ایشان خواهد بود - برای تضمین خودتون یه راهی پیشنهاد کنید ممنون میشم.
در مورد پروژه ها هم باید بگم بعد از اینکه تیم کاری کامل بشه و افراد ماهر مورد نیاز گردآوری بشوند و کارهای لازم مانند تعریف توانایی ها و قراردادن نمونه کارها در این سایت ها و طراحی های لازم و غیره انجام بشود - تازه میریم دنبال پروژه گرفتن برای همین این مراحل شاید یه خورده طول بکشه تا به گرفتن پروژه برسه ولی ان شاالله بعد از انجام دو سه تا پروژه موفق - پروژه های بیشتر و بیشتری سرازیر خواهد شد

سلام و احترام
طراحی و تبدیل psd به وردپرس - html - whmcs و... انجام میدیم
اما چه تضمینی به پرداخت هست ؟
آیا میتونید به ما تضمین بدید ؟

سلام دوست عزیز - اجازه بدهید تیم کامل بشود و چند همکار گردآوری شود و سپس برای این موضوع هم یه راه حلی با کمک خود شما پیدا میکنیم ان شا الله - نگران نباشید حلش میکنیم - قسمت سخت کار جاهای دیگست - مانند تعریف مهارت ها و گرفتن پروژه از کارفرما - به موقع تحویل دادن پروژه ها که بسیار مهم است (یک پروژه تاخیر خورده ممکن است کلا اعتبار اکانت کاری که میخوایم با هم روش کار بکنیم به خطر بندازه و همه زحمت هارو با یه امتیاز بد کارفرما خراب کنه)

Alda
2016-07-14, 21:22
سلام
بنده هم در خدمتتون هستم
اطلاعاتم پ.خ کنم خدمتتون ؟!

shervin6623
2016-07-15, 06:39
سلام
بنده هم در خدمتتون هستم
اطلاعاتم پ.خ کنم خدمتتون ؟!

سلام دوست عزیز بله مهارت ها و اسمتون رو بفرستید
به محض اینکه اعضا به حد کافی رسیدند و مهارت های لازم رو پوشش دادیم من اطلاعات رو وارد سایت ها میکنم.

ما هم در خدمتیم

سلام وهاب جان
بفرستید مشخصات و مهارتهاتونو
ممنون

rezaonline.net
2016-07-15, 07:33
تقسیم سود هم به این صورت >>>‌ ۵۰ درصد شما - ۳۰ درصد مالیات من (در استرالیا به عنوان شرکت)‌۲۰ درصد باقیمانده هم سود من. یعنی برای پروژه ای ۱۰۰ دلار بدن مثلا ۲۰ دلار سهم سایت واسطه بشه ۴۰ دلار برای شما و ۲۴ دلار مالیات و ۱۶ دلار به من میرسه
یعنی شما از سود خالص 28.5 درصد برمیدارید و 72.5 میمونه برای اجرا کننده پروژه (فریلنسر)

نحوه تسویه حساب هم ماهانه است - برادرم در ایران به شما دستمزدتان را پرداخت میکند. (برای این گفتم ماهانه که به ازای هر انتقال پول ا اینجا به خارج ۲۰ -۳۰ دلار از من میگیرن - البته شاید راه دیگه ای باشه که من بلد نباشم ولی فعلا بلد نیستم)
احتمالا کارمزد و هزینه ای هم بابت چنج کردن این مبلغ به ریال باشه از درصد سود فریلنسر کم میشه قطعا!
حالا این بکنار
درصد سود شما و درصد سود فریلنسر کمی نگران کننده اس
به نظرتون بیشترین فشار کاری رو کی تحمل میکنه ؟
به نظرتون مسئول نهایی پروژه کی هست ؟
اگه پروژه ای انجام شد و مورد تایید قرار نگرفت چه کسی پاسخ گوی ساعت کاری برنامه نویس هست؟

این درصد سود یعنی شما اگر بتونید با 2.5 نفر بصورت ثابت کار کنید به اندازه یکی ازفریلنسرها درآمد خواهید داشت از پروژه ها !

که جمع کردن یه تیم سه نفره آنچنان سخت نیست
حالا اگر شما بتونید این سه نفر رو به سی نفر تبدیل کنید شما یکی از میلیاردر های استرالیا میشید و درصد بخور نمیری به هر یک از فریلنسر هادر قبال کارش میدید
به نظرم درصد شما بیشتر از 5 درصد نباید باشه !

shervin6623
2016-07-15, 13:11
یعنی شما از سود خالص 28.5 درصد برمیدارید و 72.5 میمونه برای اجرا کننده پروژه (فریلنسر)

احتمالا کارمزد و هزینه ای هم بابت چنج کردن این مبلغ به ریال باشه از درصد سود فریلنسر کم میشه قطعا!
حالا این بکنار
درصد سود شما و درصد سود فریلنسر کمی نگران کننده اس
به نظرتون بیشترین فشار کاری رو کی تحمل میکنه ؟
به نظرتون مسئول نهایی پروژه کی هست ؟
اگه پروژه ای انجام شد و مورد تایید قرار نگرفت چه کسی پاسخ گوی ساعت کاری برنامه نویس هست؟

این درصد سود یعنی شما اگر بتونید با 2.5 نفر بصورت ثابت کار کنید به اندازه یکی ازفریلنسرها درآمد خواهید داشت از پروژه ها !

که جمع کردن یه تیم سه نفره آنچنان سخت نیست
حالا اگر شما بتونید این سه نفر رو به سی نفر تبدیل کنید شما یکی از میلیاردر های استرالیا میشید و درصد بخور نمیری به هر یک از فریلنسر هادر قبال کارش میدید
به نظرم درصد شما بیشتر از 5 درصد نباید باشه !

سلام رضا جان
خیر کارمزدی دیگه نمیگیرم
این فعلا ایده است تا عملی بتونیم بکنیمش با کمک همدیگه راه درازی داره ولی خب تمام تلاشمونو میکنیم که سریع تر انجام بشه
و اما در مورد درصدی که بنده پیشنهاد دادم (که به نظر خودم درصد منطقی ای هست) شما موارد زیر را در نظر بگیرید
1- شما دسترسی به اینور ندارید و اگر دارید و میتونید کار کنید به هرطریقی خب پیوستن به این گروه بی معنیه ولی اگه نگران سایر اعضا هستید خب هر کسی مختاره گل پسر من که کسی رو اجبار نکردم
2-گرفتن پروژه و بالا پایین کردن و کلی چت کردن و پیام دادن و ... کار همچین راحتی هم نیست مطمئن باشید کار سختیه
3-اینکه من به قول شما مولتی میلیاردر میشم از این راه (خدا از دهنت بشنوه d:) اینطوریا هم نیست عزیزم - برادران هندی و پاکستانی خیلی حرفه ای زیادی تو اینترنت هستند که خیلی خیلی حرفه ای هستند و کار رو خیلی خوب و ارزان به کارفرما تحویل میدهند کافیه یه سرچی تو همین سایتایی که دادم بزنید و بینید کیا دارن کار فری لنسری میکنند. حالا اگه من اومدم برای دوستای خودم پیشنهاد کاری و پول درآوردن دارم میدم شما نباید نگران بشید
4- همین پروژه ها رو دوستان دارن تو سایت پونیشا و مشابهش با قیمت خیلی کمتری انجام میدهند.
5- ولی یه نکته ای رو شما در این مورد حق دارید. من باید برای پروژه های مختلف درصد شناور تایین کنم تا شما عزیزان بیشتر راغب بشید به همکاری و تحویل کار درست
6- و اما در مورد پروژه و تحویل دادن اون - این سایت ها اینقدر هم مثل پونیشا (شایدم من اشتباه کنم - تجربه خودم رو میگم) بی در و پیکر نیستند و کسی که کاری رو درخواست میکنه حساب بانکیش به سایت وصله و در اکثر سایت ها پرداخت به حساب سایت واسطه ابتدای کار انجام میشه
7-بحث این تاپیک جمع کردن یه گروه سه نفره نیست عزیزم، من 6 ماهه اینجام هر روز دارم فکر میکنم که چه کاری خوبه چه کاری بد از واردات بگیر تا هر کاری که تو اینترنت میشه پیدا کرد رو تو این 6 ماه یا تست کردم یا درموردش دوره های آموزشی رو دیدم (البته منظورم برنامه نویسی و ... نبود) و در نهایت این ایده رو تصمیم گرفتم نهایی کنم.
8- بحث آخر هم که عرض کردید شما میلیاردر میشید و بقیه بخور نمیر میگیرند (به قول خود شما 72 درصد در صد بخور نمیریه؟؟؟؟ واقعا؟
9- بازم تاکید میکنم، من اصلا از این قسمت های کار ترسی ندارم، سختیه کار سر و کله زدن با صاحب پروژه است و اینکه شما عزیزان کار رو درست و سر موقع تحویل بدید چون اگه کار خراب بشه به هر دلیلی، اکانتی که همه ما به اون وصلیم و داریم کار میکنیم خراب میشه و امتیاز منفی میگیره.

سوالی بود بفرمایید

یه مورد دیگه رو هم اضافه کنم

کار به طور کامل تعریف میشه توسط کار فرما و من اونو به شما تحویل میدم و شما موظفید در زمان تایین شده نیاز خواسته شده رو براورده کنید، اینطور در نظر بگیرید که اکانت خود شماست و شما دارید با طرف سر و کله میزنید، اگر به هر دلیلی پروژه رو قبول نکرد شما مسئولید به نظر من از انصاف به دوره که بندازید گردن من
البته این نکته رو باز هم میگم که قوانین این سایت ها سختگیرانه تر از ایرانه و کیفیت کار ها در بسیاری از مواقع بالاتر از سطح انتظار ایرانه و این سایت های فریلنس معمولا به هر دو طرف دعوی (در صورت پیش آمدن مشکل) رسیدگی میکنند.
پس سعی کنید دقیقا آنچه که گفته شده به مشتری تحویل بدید که مشکلی نه برای شما نه برای کاری که گروهی داریم انجامش میدیم نیفته

rezaonline.net
2016-07-15, 16:25
به نظرتون در حالت ایده آل برای یک برنامه نویس در ماه چقدر میتونه با استفاده از روش شما کسب درآمد بکنه؟!
فرض کنید هر ماه یک یا دو پروژه تمام وقت انجام بده براتون

دلبندم

shervin6623
2016-07-16, 07:09
به نظرتون در حالت ایده آل برای یک برنامه نویس در ماه چقدر میتونه با استفاده از روش شما کسب درآمد بکنه؟!
فرض کنید هر ماه یک یا دو پروژه تمام وقت انجام بده براتون

دلبندم

سلام مجدد رضا جان
باید تیم شکل بگیره، یک کانال تلگرام تشکیل میدیم و پروژه ها رو رصد میکنیم در این سایت ها، من به تنهایی بخوام این پروژه هارو رصد کنم مطمئنا سخت میشه پروژه بگیریم. باید کار تیمی باشه. بزودی وبسایتی رو هم برای کار حرفه ای راه اندازی میکنم که بتونیم در آنجا همفکری بیشتری بکنیم.
ببینید الان نمیشه گفت، بعد از شروع به کار شما باید اینو در نظر بگیرید که تجربه ما در این سایت ها صفر است و کاربر تازه وارد بدون هیچ پروژه انجام داده شده خواهیم بود و این یعنی اینکه ابتدای کار، پروژه های کمی خواهد بود. ولی مهم نیست به نظر من، شما ضررری نمیکنید! هر وقت پروژه آمد شما کارتون رو انجام بدهید.

سوالی بود در خدمتم
فعلا در حال نوشتن پلن کلی کار هستم و نحوه راه اندازی و ساختار دهی به سایتی که بایستی راه اندازی بشه برای این کار

rezaonline.net
2016-07-16, 07:15
الان نمیشه گفت، بعد از شروع به کار شما باید اینو در نظر بگیرید که تجربه ما در این سایت ها صفر است و کاربر تازه وارد بدون هیچ پروژه انجام داده شده خواهیم بود و این یعنی اینکه ابتدای کار، پروژه های کمی خواهد بود.
شما حالت نرمال رو در نظر بگیرید
فرض کنید چند ماه گذشته و اکانت شما جا افتاده و پروژه مناسب میگیرید
اگر یک برنامه نویس فقط بخواهد با شما کار کند و درآمد اصلیش پروژه های شما باشد
چه در آمدی پیش بینی میکنید براش در اواسط کار بصورت ماهانه؟
لطفا خوشبینانه و بدبینانه ترین حالت رو بگید .

shervin6623
2016-07-16, 07:27
شما حالت نرمال رو در نظر بگیرید
فرض کنید چند ماه گذشته و اکانت شما جا افتاده و پروژه مناسب میگیرید
اگر یک برنامه نویس فقط بخواهد با شما کار کند و درآمد اصلیش پروژه های شما باشد
چه در آمدی پیش بینی میکنید براش در اواسط کار بصورت ماهانه؟
لطفا خوشبینانه و بدبینانه ترین حالت رو بگید .

کار بصورت پروژه ای هست و نمیشه پیش بینی کرد رضا جان
سایت های مختلف با هم فرق میکنند، مثلا سایت فایور بیشتر کارهای ساده و ارزان و کم سودتر درونش انجام میشه ولی نمیشه ازش گذشت و فعالیتی در این سایت نکرد، از طرفی سایت های دیگری هم هستند که پروژه های خیلی بزرگ و بیشتر از 10000 دلاری رو ارائه می دهند ولی به همین میزان گرفتن این پروژه ها سخت تر و نیاز به سابقه کار، قیمت مناسب و همکاری با صاحب پروژه و ... دارد.
به این کار به صورت کار ماهانه با حقوق متوسط و ثابت نگاه نکنید (حداقل فعلا) - ولی من نمونه های مشابه رو دیدم که یک هندی یک تیم بزرگ تشکیل داده و داره تو این سایت ها فعالیت میکنه و تو پروفایلش میبینی 10 20 هزار پروژه انجام شده داره! بعضیاشون خیلی بیشتر (البته پروژه ها ممکنه خیلی کوچیک باشه میتونه خیلی بزرگ)

rezaonline.net
2016-07-16, 07:30
درآمد ماهانه 200 دلاری ناقابل در نظر بگیریم برای یک فریلنسری که با شما کار میکنه به نظرتون معقول و شدنی هست ؟

shervin6623
2016-07-16, 07:39
درآمد ماهانه 200 دلاری ناقابل در نظر بگیریم برای یک فریلنسری که با شما کار میکنه به نظرتون معقول و شدنی هست ؟

باور کن من هیچ فرضی نمیتونم بگیرم! ولی اگرم بخوایم فرض کنیم، بله به راحتی میتونه درآمد 200 دلاری میتونه داشته باشه (نه هر کسی - کسی که به فرض برنامه نویس حرفه ای باشه و پروژه بهش بدن)
الان خیلی از افراد نه فقط تو هند و پاکستان، بلکه تو آمریکا و سایر نقاط جهان، دیگه سر کار دولتی نمیرن و برای خودشون کار فریلنسری میکنن، و حتما باید بتونن خرج زندگیشونو با این پول در بیارن پس حتما خیلی بیشتر از 200 دلار هم میشه درآورد اگه کار خوب و تیمی و هماهنگی انجام بدهیم.

rezaonline.net
2016-07-16, 08:01
باور کن من هیچ فرضی نمیتونم بگیرم! ولی اگرم بخوایم فرض کنیم، بله به راحتی میتونه درآمد 200 دلاری میتونه داشته باشه (نه هر کسی - کسی که به فرض برنامه نویس حرفه ای باشه و پروژه بهش بدن)
و طبق گفته خودتون

۵۰ درصد شما - ۳۰ درصد مالیات من (در استرالیا به عنوان شرکت)‌۲۰ درصد باقیمانده هم سود من
که یعنی درآمد 200دلاری برنامه نویس متناسب با درآمد 80دلاری شماست
پس اگه شما در ماه بتونید با سی برنامه نویس کار کنید(که آنچنان سخت نیست) و سی پروژه پیاده کنید که درآمد هر کدام برای برنامه نویس 200 دلار باشد شما به مبلغ 2400 دلار میرسید !(میشه ماهی هفت هشت میلیون به پول خودمون ، تبریک میگم یه قدم به میلیاردر شدن نزدیک میشید)
و این در مقابل 200 دلار ماهانه برنامه نویس بیچاره ای که کل سر و کله زدن با کارفرما طبق گفته خودتون

کار به طور کامل تعریف میشه توسط کار فرما و من اونو به شما تحویل میدم و شما موظفید در زمان تایین شده نیاز خواسته شده رو براورده کنید، اینطور در نظر بگیرید که اکانت خود شماست و شما دارید با طرف سر و کله میزنید، اگر به هر دلیلی پروژه رو قبول نکرد شما مسئولید به نظر من از انصاف به دوره که بندازید گردن من
و اینکه قبول بشه یا نشه کلا مسئولیتش با برنامه نویس هست ، مبلغ بالایی هست !

و جالب اینکه شما قرار هست برای برنامه نویسی که خودش از تخصص خودش آگاه ست (و نه شما!) ، پروژه بگیرید !!!! به نظرتون چقدر میتونه پروژه هایی که شما میگیرد دقیقا برنامه نویس اجرا کنه ؟ شما از زیر و بم کار خبر دارید ؟

طبق گفته خودتون

بحث این تاپیک جمع کردن یه گروه سه نفره نیست عزیزم، من 6 ماهه اینجام هر روز دارم فکر میکنم که چه کاری خوبه چه کاری بد از واردات بگیر تا هر کاری که تو اینترنت میشه پیدا کرد رو تو این 6 ماه یا تست کردم یا درموردش دوره های آموزشی رو دیدم (البته منظورم برنامه نویسی و ... نبود) و در نهایت این ایده رو تصمیم گرفتم نهایی کنم.
ببخشید بی پرده صحبت میکنم ، کار شما مصداق بارز دلالی هست و بدبختانه دلالی در هر صنفی حتی در فروش هندونه هم سود خوبی عاید شخص دلال میکنه و دودش توی چشم تولید کننده بیچاره میره !!

و اینکه شما 6 ماهه دارید در مورد یه منبع درآمد تپل فکر میکنید حتی به واردات و صادرات هم فکر کردید و در نهایت به این ایده رسیدید خودش کاملا گویای بازار پررونقی است که شما قرار هست راه اندازی کنید !!

و جالب اینکه
و اما در مورد درصدی که بنده پیشنهاد دادم (که به نظر خودم درصد منطقی ای هست) شما موارد زیر را در نظر بگیرید

در هر صورت من از کار و فکر شما ابدا خوشم نیومد و امیدوارم رک بودنم رو ببخشید!
هر کسی هم مسلما با شما کار کنه با توجه به کسر مبالغی که شما انجام خواهید داد بعد از یکی دو پروژه قطعا از تیم و گروهتون خارج میشه !
گرفتن پروژه آنقدرها هم سخت نیست که شما انقدر کارمزد براش در نظر میگیرید!!

و پیشنهاد بهتری براتون دارم
اگر واقعا دلتون برای برنامه نویس ها و فریلنسر های ایرانی میسوزه ،و دوست دارید به صحبت معلم های دبیرستانهامون که میگفتن به دلار کار کنید به ریال بخورید ، تحقق بدید ، یه سایت ایجاد کنید با گرفتن مشخصات فریلنسر های ایرانی (جهت اطمینان)، اجازه بدید با مشخصات شما در سایتهای فریلنسر عضو بشوند و خودشان پروژه بگیرند و با کارفرما سرو کله بزنند و کسب درآمد بکنند و دیگر نیاز به
باید تیم شکل بگیره، یک کانال تلگرام تشکیل میدیم و پروژه ها رو رصد میکنیم در این سایت ها، من به تنهایی بخوام این پروژه هارو رصد کنم مطمئنا سخت میشه پروژه بگیریم. باید کار تیمی باشه. بزودی وبسایتی رو هم برای کار حرفه ای راه اندازی میکنم که بتونیم در آنجا همفکری بیشتری بکنیم.
فریلنسری اسمش روشه ، کار تیمی دیگه معنا نداره !

و در عوض این لطف شما به فریلنسر ها ، شما زحمت نقد کردن پولشون رو به ریال بکشید که البته صرفا جهت اطلاع سایتهایی چون پیمنت24 https://payment24.ir/cash-foreign-exchange-income/
اینکارو با درصدهای یک و دو درصد انجام میدهند ، که البته شما چون مشخصات میدهید جهت عضویت در سایتها ، باز به نظر بنده میتونین درصد بیشتری بگیرید ولی دیگه نه 20 درصد !

همچنین در استرالیا اگر شرکت نداشته باشید (که برای اینکار لازم نیست ) نیازی به پرداخت 30 درصد مالیات نیست ، و با درصد های 10 تا 20 درصد میتونین جمعش کنین
https://en.wikipedia.org/wiki/Income_tax_in_Australia

امیدوارم از لحن کمی تند بنده ناراحت نشید
چون واقعا هر جا میبینم به نحوی میخواهند از برنامه نویس ها(ی افسرده منزوی ترد شده بی کس تنهای بی پول بااستعداد) سو استفاده کنن ناخوداگاه عصبی میشم !

موفق باشید

shervin6623
2016-07-16, 08:40
نمیدونم مشکل شما چیه با این ایده، هیچ کسی اجباری برای همکاری و شرکت در ایده میلیاردر شدن بنده نداره !!!! دوست عزیز من ماهی 3000 دلار با کار نیمه وقت تو رستوران کار کردن هم بگیرم فقط زندگیم بخور نمیر میگذره (در استرالیا)! شما اصلا با هزینه ایران مقایسه نکن، هیچ آدم عاقلی نمیاد وقتشو بزاره روی یه کاری که نتونه حتی زندگیشو باهاش بچرخونه! من با ماهی 1 میلیون تو ایران زندگیمو راحت میگردوندم ولی اینجا فقط ماهی 1600 دلار اجاره خونه و برق و گاز و ... (بگذریم این که من چقدر خرج دارم مهم نیست) ولی خواستم اینو بگم که شما با پول ایران مقایسه نکنید. من بهایی رو دادم برای اومدن و بودن اینجا و راه اندازی این پروژه - اگر شما هم میتونید این بهارو پرداخت کنید بسم الله - شما تشریف بیارید و با 5 درصد سود کار رو انجام بدید و برنامه نویس بیچاره (به قول خودتون) رو بیشتر حمایت کنید

ما عادت داریم هنوز کاری شروع نشده اونقدر سنگ بندازیم جلوش که اصلا کار انجام نشه!!! والا اینجا که من هستم هر کسی رو میبینم وقتی یه کاری رو بهش میگی همون لحظه انجام میده ولی ما ایرانیا یاد گرفتیم فقط کار رو به تعویق بندازیم به هزار و یک بهانه، آخرش هم ایدمون رو یکی تو آمریکا یا یه جای دیگه عملی میکنه و میشینیم دولت و ملت و زمین و آسمون رو مقصر میدونیم

در مورد گفتگو با صاحب پروژه و اینکه فری لنسر میدونه چی بلده چی بلد نیست، بله درست میگید و این کار قرار نیست به این سادگی انجام بشه، گفتگو این وسط بین شما و صاحب پروژه بایستی رد و بدل بشه، (اگه زبانتون خوب نیست من این کار رو براتون انجام میدم) - من کی گفتم قراره کار به این سادگی باشه که یه پروژه رو ببینم و سریع پیشهاد بدم و پروژه رو بگیرم!! اصلا به این سادگی نیست (حداقل برای پروژه های بزرگ برنامه نویسی)

در مورد پیشنهادتون درمورد اینکه خودشون پروژه بگیرن!!! خب شما که میتونی به این راحتی خودت پروژه بگیری چرا نمیرید بگیرید؟ اینکه شما از ایده من خوشتون نیومد مهم نیست واقعا. نظر خودتونه من کار رو راه میندازم به لطف خدا، از دوستان هر کسی خواست تشریف بیاره، آینده کار ان شا لله خوب خواهد بود.

باز هم تاکید میکنم، هر کسی به هر طریقی میتونه خودش پروژه بگیره من راهشو نبستم!!! خنده داره به خدا! یه جوری حرف میزنید که انگار من دارم یه محدودیتی برای کسی ایجاد میکنم.

در مورد اینکه کار فریلنسری هست و نه تیمی، خیر شما اشتباه میکنید، کار میتونه تیمی باشه و افراد مختلف به هم کمک کنند، خیلی مواقع ممکنه طرف مریض بشه، یه جای کار گیر بخوره، یا بخواد پروژه رو به دوستش بده و ... و خیلی ایده پردازی و خیلی کارای دیگه که فقط در صورت کار تیمی انجام پذیره

در مورد تکس خواهشا، خواهشا اینجوری نظر ندید برادر، من شرکت ثبت کردم و درآمد هم به حساب شرکت میره، در درآمد ها بالا مالیات 30 درصد شرکتی خیلی بهتره. (بحث تکس یا همون مالیات رو بعدا بررسی میکنیم)

در مورد آخرین جملتون!!!! D: سوء استفاده ؟؟؟ واقعا؟؟ اولا قرار نیست فقط برنامه نویس اینجا بیاد و فعالیت کنه، هزاران کار طراحی، انیماتور، مقاله نویسی و ... هستند، برنامه نویسی تنها یه شاخه از این فعالیت بزرگه. واقعا برام خنده داره این حرفتون که میگید سوء استفاده !! دوست عزیز همین برنامه نویسان عزیز پروژه های سنگین تری رو برای سایرین تو همین کشور عزیز خودمون با قیمت خیلی مفت تر تو سایت هایی مانند پونیشا و ... انجام میدهند و خیلی هم خوشحال هستند. اینکه من راهی برای درآمد بیشتر براشون ایجاد کنم میشه سوء استفاده.

خواهشا تاپیک رو منحرف نکنید. اگر ناراحتید خب شرکت نکنید. همه ما عقل و خرد داریم که شرکت بکنیم یا نکنیم. (باز هم همونطور که بالا گفتم، درصد من باید شناور باشه که در آینده به این درصد میرسم ان شاالله)

امیدوارم شما هم از لحن من ناراحت نشده باشید و خواهشا بحث رو منحرف نکنید!!!

اینم اصلاح کنم: شما فرمودید: " که یعنی درآمد 200دلاری برنامه نویس متناسب با درآمد 80دلاری شماست"
عزیزم 20 درصد 200 دلار میشه 40 دلار نه 80 دلار یعنی اگه من خودمو بکشم و بتونم ماهی 30 تا پروژه 200 دلاری بگیرم که کار خیلی سختیه! (نمیدونم چرا میگید راحته) میشه ماهی 1200 دلار سود برای من که خرج اجاره خونمم در نمیاد!
یک سوال: خود شما تشریف بیارید اینجا، حاضرید تمام زمانتونو بزارید برای یه کاری که حتی اجاره خونتونم نتونید بدید؟؟؟! یا میرید به کار پاره وقت میگیرید که حداقل 3000 دلار ماهیانه بهتون بده؟! - شما چون اینور نیستید از دید خودتون در ایران به این قضیه نگاه میکنید. که باعث میشه اینطوری قضاوت کنید.

rezaonline.net
2016-07-16, 13:05
نمیدونم مشکل شما چیه با این ایده، هیچ کسی اجباری برای همکاری و شرکت در ایده میلیاردر شدن بنده نداره !!!
اینجا یک انجمن عمومی است و وقتی تاپیکی میزنید باید منتظر هر نوع بازخوردی باشید
اگر فقط عادت به شنیدن به به وچه چه دارید ، خب به به چه سری چه دمی عجب پایی !!!

دوست عزیز من ماهی 3000 دلار با کار نیمه وقت تو رستوران کار کردن هم بگیرم فقط زندگیم بخور نمیر میگذره (در استرالیا)! شما اصلا با هزینه ایران مقایسه نکن، هیچ آدم عاقلی نمیاد وقتشو بزاره روی یه کاری که نتونه حتی زندگیشو باهاش بچرخونه! من با ماهی 1 میلیون تو ایران زندگیمو راحت میگردوندم ولی اینجا فقط ماهی 1600 دلار اجاره خونه و برق و گاز و ... (بگذریم این که من چقدر خرج دارم مهم نیست) ولی خواستم اینو بگم که شما با پول ایران مقایسه نکنید.

اینا مشکل شماست دوست خوبم ، اصلا توجیه منطقی نیست برای چاپیدن فریلنسر ها !

من بهایی رو دادم برای اومدن و بودن اینجا و راه اندازی این پروژه - اگر شما هم میتونید این بهارو پرداخت کنید بسم الله - شما تشریف بیارید و با 5 درصد سود کار رو انجام بدید و برنامه نویس بیچاره (به قول خودتون) رو بیشتر حمایت کنید
یعنی واقعا تنها رسالت شما از رفتن به استرالیا دقیقا راه اندازی همچین سرویسی بوده ؟
من که شک دارم
ولی واقعا اگر این هست ، چرا نرفتید ترکیه :)
البته الان ترکیده ولی باز تفاوتی نداشت

ما عادت داریم هنوز کاری شروع نشده اونقدر سنگ بندازیم جلوش که اصلا کار انجام نشه!!! والا اینجا که من هستم هر کسی رو میبینم وقتی یه کاری رو بهش میگی همون لحظه انجام میده ولی ما ایرانیا یاد گرفتیم فقط کار رو به تعویق بندازیم به هزار و یک بهانه، آخرش هم ایدمون رو یکی تو آمریکا یا یه جای دیگه عملی میکنه و میشینیم دولت و ملت و زمین و آسمون رو مقصر میدونیم

پشنهادم رو در انتهای متن دادم ، همانطوری که شما چرخش زندگی براتون مهمه برای فریلنسر ها هم مهمه
گرفتن 50 درصد مبلغ هر پروژه برای فریلنسر شاید در ابتدا خوش آیند باشه اما با چند پروژه دیگه اون حس و حال رو نخواهد داشت و از گروه خارج میشن

در مورد گفتگو با صاحب پروژه و اینکه فری لنسر میدونه چی بلده چی بلد نیست، بله درست میگید و این کار قرار نیست به این سادگی انجام بشه، گفتگو این وسط بین شما و صاحب پروژه بایستی رد و بدل بشه، (اگه زبانتون خوب نیست من این کار رو براتون انجام میدم) - من کی گفتم قراره کار به این سادگی باشه که یه پروژه رو ببینم و سریع پیشهاد بدم و پروژه رو بگیرم!! اصلا به این سادگی نیست (حداقل برای پروژه های بزرگ برنامه نویسی)
مشکل بعدی شما قیمت گذاری روی یک پروژه هست که بعید میدونم در تخصص و توانایی شما باشه و احتمال خرابکاریتون هست .(پروژه سنگین با هزینه کم)

در مورد پیشنهادتون درمورد اینکه خودشون پروژه بگیرن!!! خب شما که میتونی به این راحتی خودت پروژه بگیری چرا نمیرید بگیرید؟ اینکه شما از ایده من خوشتون نیومد مهم نیست واقعا. نظر خودتونه من کار رو راه میندازم به لطف خدا، از دوستان هر کسی خواست تشریف بیاره، آینده کار ان شا لله خوب خواهد بود.
اگر کسی قصد داشته باشد برای این سایتها کار کند همچین راه ناهمواری هم پیش رو ندارد :)
به قول نیسانی ها بار بخوره میریم انجام میدیم

باز هم تاکید میکنم، هر کسی به هر طریقی میتونه خودش پروژه بگیره من راهشو نبستم!!! خنده داره به خدا! یه جوری حرف میزنید که انگار من دارم یه محدودیتی برای کسی ایجاد میکنم.
خیر ، شما دارید از شرایط موجود به نفع خودتون استفاده (و بیشتر سو استفاده) میکنید !

در مورد اینکه کار فریلنسری هست و نه تیمی، خیر شما اشتباه میکنید، کار میتونه تیمی باشه و افراد مختلف به هم کمک کنند، خیلی مواقع ممکنه طرف مریض بشه، یه جای کار گیر بخوره، یا بخواد پروژه رو به دوستش بده و ... و خیلی ایده پردازی و خیلی کارای دیگه که فقط در صورت کار تیمی انجام پذیره
ماهیت این سایتها فریلنسری هست !!!!!!!!! اصلا بحث در مورد مزیت های کار تیمی برکار انفرادی نیست
شما چرا انقدر دقت نمیکنید !

در مورد آخرین جملتون!!!! D: سوء استفاده ؟؟؟ واقعا؟؟ اولا قرار نیست فقط برنامه نویس اینجا بیاد و فعالیت کنه، هزاران کار طراحی، انیماتور، مقاله نویسی و ... هستند، برنامه نویسی تنها یه شاخه از این فعالیت بزرگه. واقعا برام خنده داره این حرفتون که میگید سوء استفاده !!
بله قطعا ! اصلا شکی نیست بازه هدف شما خیلی خیلی گسترده تر هست و این به میلیاردر شدن شما خیلی کمک میکند !

دوست عزیز همین برنامه نویسان عزیز پروژه های سنگین تری رو برای سایرین تو همین کشور عزیز خودمون با قیمت خیلی مفت تر تو سایت هایی مانند پونیشا و ... انجام میدهند و خیلی هم خوشحال هستند. اینکه من راهی برای درآمد بیشتر براشون ایجاد کنم میشه سوء استفاده.

اینکه توی سایتهایی امثال پونیشا ، برنامه نویس مجبوره عین کارگرهای سر میدون ، واسه گرفتن پروژه با هم به هر قیمتی سر و دست بشکنن رو تایید میکنم
اما توجیه شما چیست ؟ چون اینجا ارزون سواری میدن ، چرا اونجا ارزون سواری ندن ؟ چرا به ما سواری ندن ؟ (ماهیت ایرانی بودنمون متاسفانه ایجاب میکنه این توجیه ها رو)

خواهشا تاپیک رو منحرف نکنید. اگر ناراحتید خب شرکت نکنید. همه ما عقل و خرد داریم که شرکت بکنیم یا نکنیم.
شما پروژه ای رو مطرح کردید و این یک انتقاد نسبت به پروژتون هست و هیچ انحرافی نیست ، لطفا دفاع کنید !

امیدوارم شما هم از لحن من ناراحت نشده باشید و خواهشا بحث رو منحرف نکنید!!!
انحرافی نیست همه صحبت ها حول ایده شماست !

اینم اصلاح کنم: شما فرمودید: " که یعنی درآمد 200دلاری برنامه نویس متناسب با درآمد 80دلاری شماست"
عزیزم 20 درصد 200 دلار میشه 40 دلار نه 80 دلار
دلبندم ، وقتی درآمد برنامه نویس 200 دلار میشه یعنی 50 درصد مبلغ پروژه میشه 200 دلار
و مجددا دلبندم 20 درصد همون پروژه میشه 80 دلار !!!
من درآمد برنامه نویس رو عرض کردم نه مبلغ پروژه رو
ظاهرا ریاضیتونم خوب نیست ، مواظب باشید واقعا سر پروژه هایی که میگیرید !!!

اگه من خودمو بکشم و بتونم ماهی 30 تا پروژه 200 دلاری بگیرم که کار خیلی سختیه!
سخت نیست گرفتن پروژه ، 30 که سهله بعد از چند ماه هر ماه زیر 100 پروژه ندارید قطعا !
من خیلی بهتون لطف کردم اعداد رو پایین در نظر گرفتم !

یک سوال: خود شما تشریف بیارید اینجا، حاضرید تمام زمانتونو بزارید برای یه کاری که حتی اجاره خونتونم نتونید بدید؟؟؟! یا میرید به کار پاره وقت میگیرید که حداقل 3000 دلار ماهیانه بهتون بده؟! - شما چون اینور نیستید از دید خودتون در ایران به این قضیه نگاه میکنید. که باعث میشه اینطوری قضاوت کنید.
اجاره خونه شما رو هم باید از جیب فریلنسر بره !
به قول خودتون
اگر ناراحتید خب شرکت نکنید. همه ما عقل و خرد داریم که شرکت بکنیم یا نکنیم.
شما مجبورید اگر نمیصرفه براتون اینکارو بکنید !!؟؟

shervin6623
2016-07-16, 13:53
در مورد اجاره خونه و خرج من، من از قصد این موضوع رو مطرح کردم و خیلی خوب هم میدونستم جواب شما چه خواهد بود! بحث خرج من و چاپیدن مردم نبود، بحث این بود که شما وقتی تو ایرانید (میخواهید قبول بکنید یا نه) دارید به ریال کار میکنید و وقتی تو استرالیا یه هر کشور دیگه هستید دارید به نرخ اون کشور کار میکنید. اگه فهمیدنش سخته مشکل من نیست رضا جان

من نه نیازی به، به به شما دارم نه به چه چهتون عزیزم. اگرم الان این تاپیک رو جواب میدم اصلا نگران این نیستم که یه موقع شما بخواهید تاپیک رو منحرف کنید، یا نون من آجر بشه! نه عزیزم هیچ کدوم از این اتفاقا برای شخص من نخواهد افتاد و من هیچ نگرانی ای دراین زمینه ندارم.

متاسفانه امثال شما به ظاهر برای بقیه دلسوزی میکنید، من دارم کار آفرینی میکنم و ارز آوری. حداقل حقوقی هم که فری لنسرها ازین کار در خواهند آورد از حقوق ایران خیلی بیشتر خواهد بود، شما اصلا اینجوری فکر کن که من تو ایران هستم برای شما پروژه تعریف میکنم از بقیه سایت ها هم بیشتر بهتون پول میدم! اسم این کار رو میزاری چاپیدن یا دزدی یا هر چیزی نظر خودته، میتونی پروژه نگیری میتونی شرکت نکنی ولی حق نداری بگی کار من چاپیدنه در حالیکه دارم بیشتر سود میرسونم. شاید ارزش یک ساعت کار شما 1000 تومنم نباشه شاید یک میلیون تمون باشه، شما خودت میتونی تصمیم بگیری اون یک ساعت رو برای دیجیکالا کار کنی یا برای پونیشا یا برای هر کسی دیگه.

یه جوری حرف میزنید که مضحکه واقعا، اگر حتی یک نفر هم نخواد شرکت کنه از این سایت برای من مهم نیست ولی هر کسی هم بخواد شرکت کنه مثل دوست و برادر خودم باهاش برخورد میکنم. حالا شما اسمشو بزار دزدی، چاپیدن یا هر چیز دیگه، من این قول رو بهشون میدم که از پروژه های مشابه تو ایران بیشتر پول در بیارن، شما چی؟ میتونی این قول رو به همون دوستان به قول خودتون (افسرده منزوی ترد شده بی کس تنهای بی پول بااستعداد) بدید؟ خب بسم الله، یا فقط بلدید حرف بزنید و ساعت ها تو این انجمن وقتتونو هدر بدید.

بازهم حرف میلیونر شدن رو زدید، اصلا فرض کنید من میلیونر بشم، مال حروم خوردم که میلیونر شدم؟ درآمد ها از اول مشخص نیست؟ طرف خودش راضی نیست؟ طرف مجبوره با من کار کنه؟ مطمئن باشید تا این پروژه راه بیفته و بگیره امثال خیلیا میان و همین کار رو پیگیری میکنند ( که البته سایت های بسیاری هستند که همین الان همین کار رو میکنند و به شما اعلام نمیکنند و هم اندازه ایران از شما کار میکشند و بهتون پول میدن و شما خوشحال و خندون کار میکنید براشون و خبر ندارید) - حالا من سعی کردم از همون اول صادق باشم و با انصاف (اینکه هستم یا نه فقط با شخص شما نیست تصمیمش) نظر شما برای خودتون محترم

اگر گرفتن پروژه سخت نیست و انتقال پول هم اینقدر راحته، آقا جان خب تشریف ببرید بگیرید، دوستان گلم برید بگیرید چون خوب پولی توشه !!!!! میلیاردر میشید باور کنید. انگار فقط من و شما تو دنیا برای انجام پروژه هستیم !!! یه طوری میگید راحته انگار سرسره سواریه، نه عزیزم اینقددددددددددر چینی، هندی، پاکستانی و حتی از تمامی کشورهای توسعه یافته آدم تو این سایت ها هست که خبر نداری با چه قیمت های مفتی دارن کار میکنن. خییییییر اصلا راحت نیست اگر هست شما این پروژه رو راه بنداز خبرشو به من بده ببینم چطور پیش رفته کارت

فعلا همین

در مورد قیمت گذاری رو پروژه چندین صورت هست، یک سری سایت ها شما خدماتتونو ارائه میدید با قیمتی که برای ساعت کاری ارائه میدید و میزان ساعت کاری که برای پروژه در نظر میگیرید که توسط شما باید به من داده بشه. یه سری سایت ها هم هستند که پروژه رو داده قیمت گذاشته بیشتر از اونم به کسی نمیده، اون رو هم با مشورت شما اقدام به ارسال پیشنهاد میکنیم براش. مورد دیگه پروژه های بی قیمت هستند که باید با بررسی دقیق با هم قیمت گذاری کنیمشون. پس همینطوری رو هوا کسی قرار نیست قیمت گذاری کنه.

در این مورد هم که عرض کردید: شما مجبورید اگر نمیصرفه براتون اینکارو بکنید !!؟؟
من نگفتم نمیصرفه، گفتم کاری که به صرفه نباشه نمیکنم. شاید بد منظورمو گفتم.

AhrimanSefid
2016-07-16, 14:08

که حداقل من باهاشون کار می کنم همین امروز اکانت من رو مسدود کردن.

Hello Amir Hossein:

We notice you’re located in Iran, Islamic Republic of, a country sanctioned by the U.S. government.

Unfortunately because of U.S Office of Foreign Assets Control (OFAC) laws, we’re required to suspend your account. We also can’t allow you to work under a different Upwork account or re-register with a new account. Any such accounts will be suspended. Upwork is a U.S based company and must fully comply with U.S law.

We understand the difficulties this may cause, and apologize. If you re-locate to a non-sanctioned country we’ll be more than happy to reactivate your account. To do so contact us to complete the following steps (you will not be able to complete these steps until you contact us):

1) Log into your Upwork account from a non-sanctioned country (be sure your IP address is not blocked or changed – if a proxy, anonymizer, VPN or any other masking/blocking device is detected we won’t be able to review your account).

2) ID Verify your account using the secure link we will provide to you. Do not submit your ID documents on this ticket, as it is not secure.

Once this happens, we’ll quickly review your account and work to get you reactivated.

Thank You,
The Upwork Team

mobomas
2016-07-16, 14:23
دیروز برای شما پیام خصوصی فرستادم

shervin6623
2016-07-16, 14:32
دیروز برای شما پیام خصوصی فرستادم
سلام خیلی معذرت میخوام، خوندمش ولی درگیر یه کار دیگه شدم یادم رفت جوابشو بدم، شرمنده الان جوابتونو میدم.

که حداقل من باهاشون کار می کنم همین امروز اکانت من رو مسدود کردن.

خیل متاسفم! باید یه سرور میخریدید بهش وصل میشدید از اونجا کار میکردید، (البته نمیدونم شدنیه یا نه) که نتونه آی پی تونو بگیره

rezaonline.net
2016-07-16, 16:39
شما اصلا اینجوری فکر کن که من تو ایران هستم برای شما پروژه تعریف میکنم از بقیه سایت ها هم بیشتر بهتون پول میدم!

من این قول رو بهشون میدم که از پروژه های مشابه تو ایران بیشتر پول در بیارن، شما چی؟
اینکه مکررا اعلام میکنید پول بیشتری به فریلنسرها میدید خب مسلم هست ، بایدم همینطور باشه !
اما اینکه چقدر حق واقعیشون رو میدید علامت سوال گنده است !
من یه سوال دارم ، اسم کار شما چیه ؟ عنوان شغلیتون میشه چی ؟
غیر از دلالی میشه ؟؟؟

بازهم حرف میلیونر شدن رو زدید، اصلا فرض کنید من میلیونر بشم، مال حروم خوردم که میلیونر شدم؟ درآمد ها از اول مشخص نیست؟ طرف خودش راضی نیست؟ طرف مجبوره با من کار کنه؟
ببینید مشکل همینجاست ، به نحویی طرف مجبور هست راضی باشه
دستش جایی بند نیست
مطمئن باشید اگر همه میتونستن با هویت ایرانی فعالیت کنن الان هم اوضاع بهتر بود هم افرادی مثل شما به فکر پول درآوردن و سو استفاده از این موقعیت نمیشدن !

اگر گرفتن پروژه سخت نیست و انتقال پول هم اینقدر راحته، آقا جان خب تشریف ببرید بگیرید، دوستان گلم برید بگیرید چون خوب پولی توشه !!!!! میلیاردر میشید باور کنید. انگار فقط من و شما تو دنیا برای انجام پروژه هستیم !!! یه طوری میگید راحته انگار سرسره سواریه
ببخشید شما استراتژیتون برای گرفتن پروژه چیه ؟
چکار میکنید که باید انقدر کارمزد از مبلغ پروژه بردارید ؟
گرفتن پروژه سخت نیست ، البته پروژه ای که قرار باشه هندی ها انجامش بدن همون بهتر همونها انجامش بدن چون خر کار و کم توقعن :)
انتقال پول هم به لطف سایتهای exchange شدنی هست ولی نه زیاد راحت نه زیاد سخت

من نمیگم ایده تون رو پیاده نکنید ، ولی درست پیاده اش کنید ، یک خورده خوی حریص بودن (که ذات ایرانی هاست) رو کنار بذارید
سعی کنید کمک کنید که راحتتر بتونن خود فریلنسر ها پروژه بگیرن انجام بدن
مطمئن باشید به درآمد مناسبی میرسید و دغدغه کمتری دارید
استفاده از آدرس شما برای ثبت نام و استفاده از شما جهت نقد کردن پول و دادن درصدی به شما
مسلما رضایت بخشتر خواهد بود برای همه
اینطوری درگیر گرفتن پروژه و دردسر هایی که میگید نمیشید !

shervin6623
2016-07-16, 16:49
مطمئن باشید اگر همه میتونستن با هویت ایرانی فعالیت کنن الان هم اوضاع بهتر بود هم افرادی مثل شما به فکر پول درآوردن و سو استفاده از این موقعیت نمیشدن !

آره عزیزم من میخوام جیب بچه ها رو خالی کنم، سرشون کلاه بزارم و به قول شما ازشون (..) کاری بکشم و حقشونم بخورم. حرفی هم از این سایت ها نمیزنم، پروژه رو از سمت خودم میارم جلوشون، از ایران هم بیشتر بهشون پول میدم، شایدم خیلی خیلی بیشتر، از طرف خودم، شرکت خودم. هر کی خواست همکاری کنه قدمش روی چشم.
آره الان همه دسترسی ندارن، ولی اونایی هم که دارن یه زحمتی کشیدن و از خیلی چیزا گذشتن و به این دسترسی رسیدن، شما چشم دیدنشو ندارید مساله شماست.
یا حق

seo-market
2016-07-16, 16:50
سلام حالا اگر خواستید ما در خدمتیم...
تولید محتوا ( انگلیسی )
سئو اشتراک گذاری لینک سوشال مدیا و هزار تا چیز دیگه در راستای فعالیت های سایت سئو مارکت seo-market.ir
البته خداوکیلی اگر کلکی در کاره رو ما حساب نکن چون جدمون سیده نفرینمون دنبالت میگیره...
و اینکه برای یک سری سایت های خاص پروژه میگیرم مثلا سایت های خاک برسری و غیره نباشه ... سایت های خلاف نباشه ...
یه جورایی باشه که اولش اگ بگیم بسم الله ب درک جحیم نریم..
;;)

shervin6623
2016-07-16, 17:08
تولید محتوا ( انگلیسی )
سئو اشتراک گذاری لینک سوشال مدیا و هزار تا چیز دیگه در راستای فعالیت های سایت سئو مارکت seo-market.ir
البته خداوکیلی اگر کلکی در کاره رو ما حساب نکن چون جدمون سیده نفرینمون دنبالت میگیره...
و اینکه برای یک سری سایت های خاص پروژه میگیرم مثلا سایت های خاک برسری و غیره نباشه ... سایت های خلاف نباشه ...
;;)

گلپسر عزیز، من شروین خانزادی هستم، 30 سالمه برادرم رو سایت بازه داره کار میکنه، تو نماد آدرس خونمونم هست و .... مگه من دیوانه ام بخوام کاری رو شروع کنم که با تقلب و دزدی آیندشو خراب کنم عزیزم.
نه حاجی ما سید نیستیم ولی سید دوستیم و حلال خور هستیم.
مشخصاتتونو برام بفرستید
یه مدت هم به من فرصت بدید تیم کامل تر بشه و پلن اولیه کار رو برای همه دوستان بفرستم تا کار به لطف خدا استارت بخوره
ممنون

تولید محتوا ( انگلیسی )
;;)

سئو مارکت عزیز، شما توانایی ساختن بک لینک در سایت های معتبر خارجی دارید؟ آیا به سایت ها و ابزارهای مثل سئو مز، ای اچ رف، سم راش و غیره دسترسی دارید؟ چون برای کار سئو لازمه، آیا با Press release و Guest posting آشنایی دارید که بتونید مقاله بدید در سایت ها معتبر برای بک لینک گرفتن ؟
این سوالات و خیلی سوالات دیگه در مورد همه دوستان به نوبه خودش باید پرسیده بشه و بعد از به جواب درست رسیدن میریم مرحله بعد و شروع به شکل دادن به تیم
خیلی ممنون از شما
سوالات بابت آشنایی بیشتر با مهارت های شماست، میتوانید پیام خصوصی دهید

imjava
2016-07-16, 18:00
سلام
تاپیک رو خوندم و گفتگوی آقا رضا و شروین عزیز.
عرض کنم که من خودم برای مشتری های خارجی کار طراحی انجام میدم به صورت مستقیم و نه به واسطه سایت های فریلنسر. همچنین توی ایران هم از خیلی وقت پیش دارم کار میکنم.
کمترین قیمت طراحی بنر در خارج از ایران تقریبا دو سه برابر هزینه طراحی بنر در ایرانه. برای مثال اگر من اینجا بنر رو 12000 تومان میزنم و کلی هم باید بهش آب و تاب بدم که مشتری بپسنده، اما مثلا با 10 دلار میتونم یک بنر به مراتب ساده تر رو برای یک فرد در خارج از ایران انجام بدم که با یه حساب و کتاب سر انگشتی و کسر کارمزد چنج به تومان، بیشتر از دو برابر درآمدم در ایران هست. همین بنری که من با این قیمت میزنم رو تا 50 دلار در خارج هم دیدم.
حالا آقا شروین اومده و پورسانت خودش رو این مقدار گذاشته و بنظرم مناسبه. به هر حال این ایده ایشون هست، خودشون وظیفه پشتیبانی سفارشات رو به عهده دارن، از اکانت بانکی ایشون استفاده میشه و دردسر های دیگه ای که برای ایشون میشه متصور شد. چون خودم تجربشو دارم میدونم چه دردسر هایی داره. تازه باید با زبان انگلیسی هم کاملا آشنا باشید. همه ما انگلیسیمون خوبه؟

این از نقطه نظر یه کسی که کار طراحی گرافیک انجام میده بود.حالا دوستان برنامه نویس رو دقیقا نمیتونم بگم که براشون میصرفه یا نه.

shervin6623
2016-07-16, 18:36
سلام
تاپیک رو خوندم و گفتگوی آقا رضا و شروین عزیز.
عرض کنم که من خودم برای مشتری های خارجی کار طراحی انجام میدم به صورت مستقیم و نه به واسطه سایت های فریلنسر. همچنین توی ایران هم از خیلی وقت پیش دارم کار میکنم.
کمترین قیمت طراحی بنر در خارج از ایران تقریبا دو سه برابر هزینه طراحی بنر در ایرانه. برای مثال اگر من اینجا بنر رو 12000 تومان میزنم و کلی هم باید بهش آب و تاب بدم که مشتری بپسنده، اما مثلا با 10 دلار میتونم یک بنر به مراتب ساده تر رو برای یک فرد در خارج از ایران انجام بدم که با یه حساب و کتاب سر انگشتی و کسر کارمزد چنج به تومان، بیشتر از دو برابر درآمدم در ایران هست. همین بنری که من با این قیمت میزنم رو تا 50 دلار در خارج هم دیدم.
حالا آقا شروین اومده و پورسانت خودش رو این مقدار گذاشته و بنظرم مناسبه. به هر حال این ایده ایشون هست، خودشون وظیفه پشتیبانی سفارشات رو به عهده دارن، از اکانت بانکی ایشون استفاده میشه و دردسر های دیگه ای که برای ایشون میشه متصور شد. چون خودم تجربشو دارم میدونم چه دردسر هایی داره. تازه باید با زبان انگلیسی هم کاملا آشنا باشید. همه ما انگلیسیمون خوبه؟

این از نقطه نظر یه کسی که کار طراحی گرافیک انجام میده بود.حالا دوستان برنامه نویس رو دقیقا نمیتونم بگم که براشون میصرفه یا نه.

سلام imjava عزیز، خیلی ممنون ازشما
من پورسانت شناور تعریف میکنم که همه بیشترین سود رو ببرند ولی اون عددی که گفتم (20) درصد فعلا پابرجاست، چون اگه من قرار باشه زمانمو متمرکز این کار کنم فقط که کار بسیار زمانگیریه (حداقل در ابتدای کار) باید حداقل خرج زندگیمو در بیارم باهاش - حالا اینکه آقا رضا میگن خرج خودتو از جیب فریلنسر های بیچاره در میاره اصلا حرف درستی نیست. آدم کاری رو شروع میکنه که بتونه زندگیشو بگذرونه - همه چیز هم از روز اول روشن و مشخص خواهد بود.
ولی قول میدم کار خوب پیش بره درصد ها بسیار بهتر خواهد شد. به امید خدا

rezaonline.net
2016-07-16, 19:43
بسیار عالی
درآمد شما در طراحی بنر بیش از دو برابر مبلغتون در ایران هست
حالا اگه بخواید با آقا شروین کار کنید فقط 50 درصد مبلغ پروژه به حسابتون واریز میشه و درآمدتون میشه همونی که توی ایران بود !!

حالا آقا شروین اومده و پورسانت خودش رو این مقدار گذاشته و بنظرم مناسبه
20 درصد مناسبه ؟؟؟
کجاش مناسبه ، بر چه اساسی بر چه منطقی ؟
آیا مگر مشقت فقط گرفتن پروژه اس ؟؟
میزان اهمیت انجام دادن پروژه به نظرتون فقط دو و نیم برابر گرفتن پروژه و چند خط زبان انگلیسی هست ؟

چون اگه من قرار باشه زمانمو متمرکز این کار کنم فقط که کار بسیار زمانگیریه (حداقل در ابتدای کار) باید حداقل خرج زندگیمو در بیارم باهاش - حالا اینکه آقا رضا میگن خرج خودتو از جیب فریلنسر های بیچاره در میاره اصلا حرف درستی نیست. آدم کاری رو شروع میکنه که بتونه زندگیشو بگذرونه
دوست عزیز من متعجب میکنم از شما واقعا ، از سال 2010 در انجمن عضو هستید ، هنوز نمیدونید هیچ کاری در ابتدای کار سود دهی نداره !!!
شما باید لااقل برای شش ماه هیچ گونه حسابی روی درآمد این کار نداشته باشید !!!
همچنین شما باید مبلغ مناسبی همیشه در ایران و در دسترس داشته باشید که بطور مثال فریلنسری که کارشو تحویل داد و تایید شد فرداش پول ریالیشو به حسابش بریزید و معطلش نکنید تا پول رو از کارفرما بگیرید و بچرخونید تا یکی دو هفته بعد !!!

اگر میخواید کار حرفه ای کنید ، اول اینکه حسابی سرمایه جمع کنید که بعدا مجبور نشید کسورات مالی تون رو از جیب فریلنسرها تامین کنید
ثانیا درصد 20 درصد هیچ منطقی قبولش نمیکنه !
شما قصد دارید اعضای زیاد و کاربرهای زیادی جمع کنید دور خودتون ، خب این 20 درصد رو از هرکدوم بگیرید میشه بیست درصد درامد هرکدومشون
درآمدی که قرار هست هر کدومشون مناسب خرج یک ماه اون شخص باشه!
شما خودت رو بذار جای فریلنسر
فرض کنید سه نفر فریلنسر با شما کار میکنند و سه تا پروژه نسبتا متوسط 500 دلاری بهشون واگذار میشه
چیزی که در نهایت به هر کدومشون میرسه بعد از پایان پروزه مبلغ 250 دلار هست
و چیزی که به شما میرسه 300 دلار میشه !

این یعنی فقط با سه نفر کار کردن !!! حالا اگر سی نفر بشود چه ؟
درصد شما بیشتر از 5 درصد ، قابل قبول نیست لااقل برای شخص بنده
و اگر قصد دارید واقعا افراد خوب و حرفه ای رو جذب کنید ، پیشنهاد میکنم هم دیدتون رو تغییر بدید ، هم مدلی که قصد دارید باهاش کسب درآمد بکنید .

Mohamad26
2016-07-16, 20:08
نمیدونم چرا انقدر بحث میکنین.
یه نفر یه کاری انجام میده درصدشو میگیره خب بحث کجاشه ؟ زیاد میگیره میشه باهاش کار نکرد مناسب میگیره میشه باهاش کار کرد.
پونیشا و انجام میدم درصد نمیگیرن ؟ انجام میدم از خود من روی پروژه های مسخره 200 300 تومنی 18 درصد کم کرد.

تازه فکر نکنم این بنده خدا جایی گفته باشه من میخوام لطف کنم. اصلا فکر نکنم کسی وجود داشته باشه که به کسی لطف کنه. یه کاری برای خودش راه انداخته شرایطشم توضیح داده. 3 صفحست نمیدونم واقعا سر چی بحثه.

البته شروین جان این کارم از نظرم نیاز داره خیلی شرایط و قوانینش رو بررسی کنی در مورد سود حرفی ندارم چون اون چیزیه که خودت باید ببینی چقدر برات میارزه کار کنی. ولی در مورد شرایط خب خیلی چیزای دیگه هست که به قول معروف توی توضیحاتتون گفتین تکمیل میشه به مرور زمان. یه مورد مهم هم که به نظرم بد نیست بگم کلا همکارای محترم من و همچنین خود من عادت داریم با هیچکس کار نکنیم یعنی یه کدر همکاری کنه با شما دوست نداره کسی توی کارش بره پس پروژه ها دسته بندی کن هرکیو بده یکی اجرا کنه. یه پروژه رو نمیخواد دوباره با همکاری کار کنی چون مطمئن باش نمیزارن به نتیجه برسی. نمیدونم منظور رو رسوندم یا نه. فکر نکنید یکی نصفه کار کنه و مثلا یه روز نباشه یکی دیگه کاملش میکنه و این صحبت ها نیست.

رضاجان شما از کد زنهایی هستی که خیلی وبمسترها میشناسنت و از نظر ما از بزرگ ها هستی و الگو برای ما. سیستم های فوق العاده ای زدی که خیلیا دارن باهاش کسب درآمد میکنن. میدونم از نظرت وقت یه برنامه نویس با شرایط افتضاح و اوضاع زندگی و تنهاییاش خیلی ارزش داره و نباید اینطوری باشه ولی خودمون کردیم.
خودمون مفت کار کردیم. خودمون کار بیخود کردیم و پول کم گرفتیم. خودمون به خاطر نیاز به پول با هر قیمتی زدیم. اوناییم که این کارو نکردن توی این اوضاع الانم هیچی نیستن. هیچ یندارن. شما از نظر ما یکی از موفق هایی ولی خدا وکیلی چقدر سرمایه داری ؟ چقدر در میاری ؟ نسبت به زحماتت هیچی. اگر خارج از ایران کار کرده بودی خیلی بیشتر از این داشتی. چرا نکردی ؟ چون شرایطش رو نداشتی.
شروین شرایطش رو داره پس کار میکنه؟ برن با این کار کنن یه چیزی دستشون رو بگیره بهتره یا واسن همینجا و به خاطر پول مفتی مفتی کد بزنن هم بازار خودشونو خراب کنن هم بازار شمارو هم کل نت ایرانو.

من وضع و اوضاع مالیم تعریفی نداره و دلیلشو میدونم. چون از نظرم دلالی دزدیه و کد زدن برای مردم نوکریه و کلی اسم و بهونه ها که روی هرکاری میزارم تا خودمو توجیه کنم. بخوایم یا نخوایم همینه که هست و همینم از قدیم بوده و تا آخر هست.

پیمنت 24 این خدماتو میده که درصد میگیره پول سایتهای فریلنس رو نقد میکنه برات. اونم الان شده پیمنت 24 شما اول کار اگر میرفتی سراغش درصداشو میدیدی که بعد توضیحاتش متوجه میشدی از 100 درصد 2 درصد بهت میرسید و بقیش به اسامی مختلف پر میشد.

ببخشید دخالت کردم توی تاپیکتون.

zamin
2016-07-16, 21:09
کلا میخوای موفق بشی و توانائی گرفتن کار داری نیرو استخدام کن و بهش ماهیانه پول بده .خیلی هم برات بصرفه تره. کلا تو ایران ملت دوست دارند حقوق بگیر باشند تا فری لنسر. با اینکه شاید براش بسیار بصرفه تر باشه بصورت آزاد کار کنه.
ضمنا شما وقتی پروژه ایدر فری لنسر دیدی بیا فردی که نمونه کارش نزدیک به اون پروژه بو انتخاب کن. چند مزیت داره چون قبلا اینکار رو کرده تقریبا تا 60% پروژه رو جلو رفتی و چون پولشو قبلا دراورده با قیمت مناسب تر با شما کنار میاد. به نوعی دلال باش. اینجور صادقانه صحبت کردن قابل ستایشه اما ماها عادت نداریم.
فکر میکنید الانهمین شرکتهای پر مدعای برنامه نویسی ایران که پروژه های میلیونی میگیرند کد زدن بلدن؟ نه همه رو میدن دانشجو و فری لنسرها انجام میدن.
البته قانونشم همینه. متاسفانه تو ایران تیمی وجود نداره همه میخوان من باشند تا ما !!!! بهرحال برنامه نویس باید کد بزنه و بازاریاب یا مدیر تبلیغات باید کسب درآمد کنه. اما ایران اکثرا همه رو یکی انجام میده.(هم منیجر سروره/هم طراح گرافیک/هم مبدل psd به html&css و بازاریاب هم هست.)

Mohamad26
2016-07-16, 21:19
کلا میخوای موفق بشی و توانائی گرفتن کار داری نیرو استخدام کن و بهش ماهیانه پول بده .خیلی هم برات بصرفه تره. کلا تو ایران ملت دوست دارند حقوق بگیر باشند تا فری لنسر. با اینکه شاید براش بسیار بصرفه تر باشه بصورت آزاد کار کنه.
ضمنا شما وقتی پروژه ایدر فری لنسر دیدی بیا فردی که نمونه کارش نزدیک به اون پروژه بو انتخاب کن. چند مزیت داره چون قبلا اینکار رو کرده تقریبا تا 60% پروژه رو جلو رفتی و چون پولشو قبلا دراورده با قیمت مناسب تر با شما کنار میاد. به نوعی دلال باش. اینجور صادقانه صحبت کردن قابل ستایشه اما ماها عادت نداریم.
فکر میکنید الانهمین شرکتهای پر مدعای برنامه نویسی ایران که پروژه های میلیونی میگیرند کد زدن بلدن؟ نه همه رو میدن دانشجو و فری لنسرها انجام میدن.
البته قانونشم همینه. متاسفانه تو ایران تیمی وجود نداره همه میخوان من باشند تا ما !!!! بهرحال برنامه نویس باید کد بزنه و بازاریاب یا مدیر تبلیغات باید کسب درآمد کنه. اما ایران اکثرا همه رو یکی انجام میده.(هم منیجر سروره/هم طراح گرافیک/هم مبدل psd به html&css و بازاریاب هم هست.)

عالی بود. دقیقا همینه.
شروین جان، بهترین کار رو بهتون پیشنهاد کردن.
یا یه گروه تشکیل بده حقوقشون بده و یا اگر اول کار مشکل داری برای حقوق دادن شما با طراح ها کار کن. آقا من طراح بیا بگو همچین پروژه ای دارم چند میزنی برام. اصلا نیاز نیست بهم لطفی کنی بگی فریلنس و این صحبتها بگو واسه خودم میخوام و ببین چطوری با کله میام قیمت میدم بهت و قربون صدقتم میرم. والله به قرآن.
اینجا اکثرا از من نوعی تا خیلیهای دیگه توی این زمینه همه کاره و هیچ کاره هستن. یه پروژه که کار 5 6 تا متخصصه رو یه نفر اوکی میکنه که از اون 5 6 تخصص 10-15 درصدی میدونه برای همینم قیمتا اینه و اوضاع اینه و پروژه ها داخلیمون اینه. اونطوری بهتر میتونی فعالیت کنی حداقل برای شروعت. یکم که ادامه پیدا کرد از بین اونایی که برات پروژه زدن میتونی انتخاب کنی و گروهی برای خودت تشکیل بدی.
موفق باشی

imjava
2016-07-17, 01:01
بسیار عالی
درآمد شما در طراحی بنر بیش از دو برابر مبلغتون در ایران هست
حالا اگه بخواید با آقا شروین کار کنید فقط 50 درصد مبلغ پروژه به حسابتون واریز میشه و درآمدتون میشه همونی که توی ایران بود !!

20 درصد مناسبه ؟؟؟
کجاش مناسبه ، بر چه اساسی بر چه منطقی ؟
آیا مگر مشقت فقط گرفتن پروژه اس ؟؟
میزان اهمیت انجام دادن پروژه به نظرتون فقط دو و نیم برابر گرفتن پروژه و چند خط زبان انگلیسی هست ؟

نه جناب شیخله عزیز.من عرض کردم قبل تر. قیمت کف رو بخوام بگیرم میشه بیشتر از دوبرابر دستمزدم توو ایران. قطعا با بازاریابی بهتر و داشتن سایتی برای گذاشتن نمونه کارها، میشه قیمت های بالاتری دریافت کرد که اگه کارمزد و حق الزحمه آقا شروین رو هم کم کنیم بازم خیلی بیشتر از مبلغی میشه که قبلا از خارجی ها دریافت میکردم.
البته این بازار تا زمانی داغ هست که قیمت دلار بالا بمونه وگرنه فرقی با داخل نمیکنه.
در ضمن آقای شیخله عزیز و همچنین آقا شروین از افراد بسیار خوب انجمن هستند و امیدوارم به چالش کشیدن جزئیات این ایده که باعث پخته تر شدن اون میشه، باعث دلخوری این دو عزیز نشه.قطعا قصد هر دو بزرگوار خیر هست ولاغیر.

shervin6623
2016-07-17, 06:52
از همه دوستان عزیزم ممنونم بابت ایده و نظر دادن، این ایده هنوز خام هست و نیاز به شکل دادن و کامل شدن داره. من ده بار گفتم که درصد من باید شناور باشه و به نتیجه نهایی میرسم و قبل از شروع کار اعلام میکنم ولی نمیدونم رضا جان باز هم میخوام بگن که 20 درصد میگیرم و خیلی زیاده و ... . نه برادر اینطور نیست، فعلا نیازی به توضیح دوباره نمیبینم و ترجیح میدم شروع به توسعه سایت و انجمن مرتبط کنم که شما و سایر دوستان در شاخه های مرتبط نظر و ایده بدهید که ان شا الله به نتیجه درستی برسیم و استارت کار خورده بشه.
ولی اینو بدونید که من آدم منصفی هستم و همیشه از بی انصافی بدم میومده، برای همین رو درصد کاملا بررسی میکنم و به اعداد بهتر و بهتری خواهیم رسید. مثلا شاید در آینده که کار گرفت (ان شا الله) و تونستیم پروژه های بالای 1000 دلاری بگیریم درصد من کمتر و کمتر بشه.
ولی به نظر خودم اینکه درصد کم بشه و شناور باشه نباید فقط وابسته به میزان و مبلغ پروژه باشه، چون ممکنه یه پروژه ای 2000 دلار هزینه برداره ولی به دلایلی (که هنوز نمیدونم چیا میتونه باشه) میزان کار و سختی که بر دوش من میفته چندین برابر بشه و کم کردن اون 20 درصد سخت و سخت تر بشه ولی اینو میتونم بهتون قول بدم که من شخص با انصافی خواهم بود و در آینده خودتون میتونین اینو ببینید. (حداقل این تاپیک میتونه سندی باشه که بعدا خلافش ثابت بشه)
در مورد حقوق ماهیانه که دوست عزیزمون بالا گفتند، من توانایی پرداخت ماهیانه ندارم دوست گلم، شاید ماه اول اصلا پروژه ای نشه گرفت، حقوق چی بدم :)، البته منظورتونو گرفتما و ایده خوبیه ولی برای من شدنی نیست.

یه نکته هم خیلی دوست دارم بگم ولی امیدوارم به هیچ کسی بر نخوره، رضا جان شما فقط سنگ برنامه نویس رو به سینه میزنی، چرا؟ مگه اون طراحی که به همون میزان زمان میزاره و پول کمتری هم میگیره از شما چیزی کمتر داره؟ یا سایر تخصص ها و افراد. ما توهم زدیم فکر میکنیم بعضیامون خیلی در حقمون نامردی شده و ... باور کنید اینطوری نیست. باور کنید فقط تو ایران کار ارزون انجام نمیدن، یه سر به سایت هایی که دادم بزنید ببینید چه پروژه هایی رو با چه قیمتی تو خود همون آمریکا دارن انجام میدن! چرا فکر میکنید فقط ما ایرانیا هستیم که بهمون ظلم شده (اگه شده باشه)
مطمئنا الان میخواید بگید که طرف برنامه نویس شده خیلی بیشتر از فلان شغل و تخصص زحمت کشیده و حقشه، خب این معیار شماست، من خودم به شخصه شاید بگم اونی که داره زراعت میکنه ارزش و قیمت کارش از همه ما بیشتره ولی چرا داره اینطوری بهش پرداخت میشه؟ خواهشا بحث رو شخصی نکنید. متاسفانه در همچین تاپیک هایی همیشه بحث میره سمت بیراهه و دفاع از حقی که به ظاهر پایمال شده و آخرشم صاحب تاپیک میشه دزد و طرف دیگر هم هیچی سر جاشون درجا میزنند، نه کاری انجام شده نه ایده ای پیش رفته، نه حس خوبی که تو کار و همکاری میتونه باشه شکل گرفته و در یک کلام ریشه همه چی سوخته شده و رفته! ما باید به هم انرژی بدیم و تلاش کنیم تا موفق بشیم، هیچ بنی بشری با فکر کردن خالی و عمل نکردن به موفقیت نرسیده!

کاشکی خود شما آقا رضا میومدی ایده میدادی برای بهتر شدن این پروژه، میزاشتی شکل میگرفت، نحوه کار رو میدیدی، نحوه برخورد من رو میدی و نحوه پیشرفت کار رو اونوقت در خلال کار اگر با درصد ها مشکلی داشتی میومدید و نظرتونو میدادید، مطمئنا منی که به قول شما این وسط دلالم فقط، به شما احتیاج دارم و به نظرتون کاملا احترام میزاشتم و گوش میکردم (در صورتی که منطقی باشه)

این تاپیک به نتیجه برسه و کار استارت بخوره، یه ایده دیگه دارم که میتونه تک تک ایرانیا رو به درآمد برسونه (میتونه ناچیز باشه میتونه میلیونی باشه ) هیچ تخصصی هم نمیخواد. البته اگه زبان انگلیسی بلد باشید صدها برابر بیشتر و بهتره براتون.

در جواب این جمله: اگر میخواید کار حرفه ای کنید ، اول اینکه حسابی سرمایه جمع کنید که بعدا مجبور نشید کسورات مالی تون رو از جیب فریلنسرها تامین کنید
من کل خانوادم ایرانن عزیزم، سعی میکنم راهکاری درست کنم که به قول شما به محض تحویل و تایید پروژه توسط کارفرما و واریز پول، درصد شما رو به حسابتون از حساب خودم یا برادرم از ایران به حساب شما واریز کنم.

یا یه گروه تشکیل بده حقوقشون بده و یا اگر اول کار مشکل داری برای حقوق دادن شما با طراح ها کار کن. آقا من طراح بیا بگو همچین پروژه ای دارم چند میزنی برام. اصلا نیاز نیست بهم لطفی کنی بگی فریلنس و این صحبتها بگو واسه خودم میخوام و ببین چطوری با کله میام قیمت میدم بهت و قربون صدقتم میرم. والله به قرآن.
موفق باشی

سلام محمد جان، من همین ایده رو در جواب آقا رضا در پست های قبلی دادم، گفتم که من میتونستم اصلا نگم که قراره فری لنسری کنید . بیام بگم این پروژه هست و با پول ایران بهتون سفارش میدادم و ازتون کار میگرفتم، ولی خب اومدم روراست باشم و تا جایی که بشه سود بیشتری به شما برسونم، خداشاهده من دنبال کارآفرینی هم هستم (درسته که دنبال پول درآوردن برای گذران زندگی هم هستم، خب کی نیست؟!!!! ) وگرنه این ایده رو میشد پیاده کرد و فریلنسرهارو از خیلی جاهای دیگه آورد و کار داد بهشون ولی خود من به شخصه ترجیح میدم ایرانیه مسلمون بچه شیعه بیاد و پول در بیاره تا هر کس دیگه.
حالا انشاالله که کار ایده اش تکمیل بشه و بریم مرحله بعد. الان در حال انتخاب دامنه و راه اندازی سایت ها هستم. ممنون میشم اگر ایده ای دارید براش بهم بگید،
مثلا یه سایت به زبان انگلیسی لازمه که توش اعضای تیم با رزومشون + نمونه کاراشون معرفی شده باشند - یه سایت به زبان فارسی به صورت مشابه و زیر شاخه برای راه اندازی انجمن (فعلا همین به ذهنم رسیده فقط)

rezaonline.net
2016-07-17, 07:12
رضا جان شما فقط سنگ برنامه نویس رو به سینه میزنی، چرا؟
من سنگ برنامه نویس ها رو به سینه نمیزنم ، تا یه بار گفته باشم برنامه نویس صد بار گفتم فریلنسر
متاسفانه صحبت های شما و لحن و نحوه صحبت شما به دور از منطق و بحث فنی هست ، من هر چقدر با اعداد و منطق برخورد میکنم شما شبیه مهمونی های دور همی جواب میدید

کاشکی خود شما آقا رضا میومدی ایده میدادی برای بهتر شدن این پروژه، میزاشتی شکل میگرفت، نحوه کار رو میدیدی، نحوه برخورد من رو میدی و نحوه پیشرفت کار رو اونوقت در خلال کار اگر با درصد ها مشکلی داشتی میومدید و نظرتونو میدادید، مطمئنا منی که به قول شما این وسط دلالم فقط، به شما احتیاج دارم و به نظرتون کاملا احترام میزاشتم و گوش میکردم (در صورتی که منطقی باشه)

و من پیشنهادم رو در صفحه قبل گفتم و حتی بهش فکر هم نکردید !

ولی اینو بدونید که من آدم منصفی هستم و همیشه از بی انصافی بدم میومده، برای همین رو درصد کاملا بررسی میکنم و به اعداد بهتر و بهتری خواهیم رسید. مثلا شاید در آینده که کار گرفت (ان شا الله) و تونستیم پروژه های بالای 1000 دلاری بگیریم درصد من کمتر و کمتر بشه.
این لحن صحبت و گفتمان به نظرتون چقدر میتونه توی تایید شما تاثیر داشته باشه.
ناراحت نشید اما این لحن صحبت رو توی بنگاههای ماشین به شدت میبینم !!!!!

در این ایدتون که انشاالله قرار هست جمع فریلنسر ها رو جمع کنید مسلما با افراد خشک و دقیقی رو به رو میشید ، پس صحبت واضح با اعداد دقیق و اطمینان کافی بدید
دیگه گفتن اینکه من بی انصافم یا با انصاف هیچ گونه تاثیر و تاییدی بر عملکردتون نیست دوست عزیز !

همچنین لطف کنید واژه های گلم ، عزیزم و .. .رو از صحبت هاتون حذف کنید .

و شدیدا تقاضا دارم در پست هاتون بنده رو من بعد خطاب قرار ندید که مجبور به پاسخ گویی نباشم

shervin6623
2016-07-17, 07:22
خیلی جالبه که شما اون قسمت هایی که علاقه ندارید رو حذف میکنید: در جواب این حرفتون : ناراحت نشید اما این لحن صحبت رو توی بنگاههای ماشین به شدت میبینم !!!!!
این ادامه جملم بود که شما ذکر نکردید: در آینده خودتون میتونین اینو ببینید. (حداقل این تاپیک میتونه سندی باشه که بعدا خلافش ثابت بشه)

به شخصه علاقه ای به وقت هدر دادن و جواب دادن رو ندارم، شما خودتون اومدید تو تاپیک من، به قول خودتون آزادید، الانم من ازادم در تاپیک خودم کسی رو خطاب قرار بدم یا ندم! (در حالی که علاقه ای هم نداشتم و ندارم!)
درست میفرمایید، لحن من کوچه بازاریه و بنگاهی ولی خودم میدونم که توش صداقت هست و نیازی به اثباتش به شخص شما ندارم، برای همین اگر خواستید باز هم در این تاپیک نظر بدید و شرکت کنید، قدمتون روی چشم ولی انتظار نداشته باشید که شما رو خطاب قرار ندم و جوابتونو ندم.

به درود!!!!
اگر گلم یا عزیزم خطابتون کردم خواستم بهتون احترام گذاشته باشم، فکر کنم اشتباه کردم!

saeed_2015
2016-07-17, 20:24
سعید عوض پور، در زمینه طراحی لوگو مایل ب همکاری هستم

business.coach
2016-07-30, 19:10
سلام
یکی از کسب و کارهایی که می توان در منزل انجام داد و در آن هر روز ماهرتر شدکار کردن به عنوان یک فریلنسر است، برای این کار ما باید در رشته کاریمان مهارت های لازم را داشت باشیم ولی برای اینکه فریلنسر موفقی باشیم نیاز به یک سری مهارتهای دیگری است که در مقاله زیر به آن اشاره شده است
http://salimiaan.com/freelancer-irani-freelancer-kist/

netman
2016-08-27, 21:34
سلام

من این تاپیکو امروز دیدم شاید زیر خاکی حساب بشه اما گفتم تجربه خودم رو بگم از طرفی شاید هم درد دوستمون بخوره. شاید هم به درد بقیه.

من تو دو تا سایت Fiverr و PeoplePerHour کار میکردم. البته هنوز تو Fiverr هستم.

شما نیازی نیست اینجا دنبال مجری باشی برای کار فریلنسینگ. راحت بگم دلالی کن ! مثل خودم.

من از Fiverr سرویس میخریدم تو PPH میفروختم. راضی بودم. یکی از سرویس هام تو دسته خودش اومده بود اول لیست. (اینکه چی بود مهم نیست - باید زرگ باشید و نیازسنجی کنید).
فایور پره هندی و بنگلادشی و پاکستانی شده فروش دیگه خیلی سخته توش. تو PPH هم هستند اما از انگلیس و آمریکا (مشتری های خوب) هم زیاد هستند.
سرویسی که ارائه میکنی باید واقعا خوب باشه. اگر خوب باشه باز هم سفارش میدن بهت.

اما PPH دو ماه پیش ایمیل زد که اکانت پی پال وارد کن. من نداشتم برای همین اکانت کس دیگه ای رو زدم که اکانتم رو غیرفعال کردند و گفتند اکانت باید به اسم خودت باشه.
هر چی تیکت زدم ندارم و نمیشه فقط گفتند "متاسفیم" (کلا خیلی با ادبن!!)

1ماه پیش هم گفتند بخاطر قوانین بین المللی و از این حرفا 1 هفته دیگه اکانتت بسته میشه چون از ایران هستی.
گفتم پولم چی؟ گفتند "متاسفیم"!!!
خلاصه 300 دلار در آوردم همش چیز خور شد رفت.

اما شما این مشکلات رو نداری.
اما اگه خوب کار کنی میتونی برای اول کار به عنوان یه شغل دوم مطمئن روش خساب کنی.

امیدوارم موفق باشی

sadegh-ss
2016-08-28, 01:25
دوستان میشه چند سایت ایرانی کهکار مشابه رو انجام میده معرفی کنید؟

netman
2016-08-28, 01:34
دوستان میشه چند سایت ایرانی کهکار مشابه رو انجام میده معرفی کنید؟

anjammidam.com

بقیه ش هم اینجا (http://www.netstart.ir/category/freelancer/) میتونی پیدا کنی

omid0020
2016-08-28, 11:40
سلام دوست عزیز:
در مورد طراحی انواع بنر گیف میتوید رو بنده حساب کنید.

mohsenshayan
2016-08-28, 18:07
سلام
پیغام خصوصی خود را چک کنید