PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیازمند اسکریپت نیازمندی

Seo-Theme
2016-07-23, 21:43
سلام
دوستان اسکریپت نیازمندی شیک و زیبا نیاز دارم
رایگان باشه که چه بهتر ، برای خرید هم باشه قیمت نجومی ندید
منتظر پیشنهاد هاتونم ، مرسی

friend_Sre
2016-07-23, 21:50
سلام
دوستان اسکریپت نیازمندی شیک و زیبا نیاز دارم
رایگان باشه که چه بهتر ، برای خرید هم باشه قیمت نجومی ندید
منتظر پیشنهاد هاتونم ، مرسی

به نظرم از کلاسی پرس استفاده کن .

nasimnet.ir

Seo-Theme
2016-07-23, 22:01
به نظرم از کلاسی پرس استفاده کن .

nasimnet.ir
ممنون از پیشنهادت ، قشنگ نبود :|

Ami-Karimi
2016-07-23, 23:15
سلام
از osclass استفاده کنید امنیت 100% و کاملا بهینه است...
همچنین رایگانه.
موفق باشید

abalfazl
2016-07-23, 23:45
http://forums.parsjoom.ir/thread-19504-post-95839.html#pid95839

این هست

یکی هم دیشب دیدم هنوز تست نکردم
http://www.persianscript.ir/%d8%a7%d8%b3%da%a9%d8%b1%db%8c%d9%be%d8%aa-%d9%81%d8%a7%d8%b1%d8%b3%db%8c-%d8%a2%da%af%d9%87%db%8c-%d9%88-%d8%aa%d8%a8%d9%84%db%8c%d8%ba%d8%a7%d8%aa-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1%d9%86%d8%aa%db%8c-3/

اما اگر چیز خوبی دیدی به من هم بگو

morteza-mortezai
2016-07-23, 23:51
OSclass امکانات خوبی نداره ولی سبکه

Ami-Karimi
2016-07-23, 23:54
OSclass امکانات خوبی نداره ولی سبکه

از این نظر با شما موافق هستم...

پلاگین درست حسابی نداره.
پلاگین نویس هم برای این اسکریپت کم هست.

درسته این مشکلات رو داره.

www.lono.ir
2016-07-24, 01:12
سایت آگهی سیتی و میخوای با همینجوری میروشم بهت
برسی کن ببین

لونو رو هم خواستی میفروشم

اسکریپتشم خواستی میفروشم

www.agahicity.ir

www.lono.ir

zamin
2016-07-24, 01:22
من سالهاست با این قشر برنامه نویس سرو کار داشتم دنبال اپن سورس باشید
نمونه پولی اون هم توسط jalal7h@gmail.com ارائه میشه نمونه خیلی موفق هم داره این فرد از سال 1386 اسکریپت رو نوشته و آملی بود الان ساکن تهرانه با تجربه پخته و سیستمش هم سئو خوبی داره
نمونه های اپن سورس رایگان هم از کامپونت های جوملا یا پلاگین های وردپرس استفاده کنید.

Alda
2016-07-24, 10:30
درود
یک پیشنهاد به صورت خصوصی ارسال شد
امیدوارم به دردتون بخوره ..):

mssp
2016-07-24, 10:48
با درود
اسکریپت ضابط هم خوبه
zabet.ir

Seo-Theme
2016-07-24, 11:43
ممنون بابت پیشنهاد دوستان ، ولی اینایی که ارسال کردین به جز یک مورد قشنگ نبود
خدایی این همه خلاء داریم تو اسکریپت نیازمندی؟ :|

mssp
2016-07-24, 12:31
اگه خواستید این مورد برای فروش هست:
agahy.in

www.lono.ir
2016-07-24, 13:23
ممنون بابت پیشنهاد دوستان ، ولی اینایی که ارسال کردین به جز یک مورد قشنگ نبود
خدایی این همه خلاء داریم تو اسکریپت نیازمندی؟ :|

کامل تر از اسکریپتی که خدمتتون معرفی کردم در حال حاضر توی نت ایران نمیتونید پیدا کنید
به راحتی قالب و امکاناتش قابل ویرایش و تغییرات دلخواه و میتونید بدید ( با یکم آشنایی به html (

www.lxl.ir
2016-07-26, 03:46
پیدا کردین خبر بدین به منم مرسی یا کسی چیزی تو پیغام فرستاده واس بنده هم بفرسته

friend_Sre
2016-07-28, 23:15
دوست عزیز کلاسی پرس که عالیه .

قالب child هم میخوره . توی همون لینکی که از نسیم نت گذاشتم چند تا قالب مخصوصا دیوار هم براش زدن . چون تحت وردپرس هست میتونید راحت توسعه بدید و در کنارش هم سایر پلاگین ها رو استفاده کنید .

landsat11
2016-07-28, 23:51
منم قراره یکی بخرم موندم چی بگیرم که بعدا به مشکل برنخورم، از وردپرس هم خوشم نمیاد چنان سنگین میشه که نگو

abalfazl
2016-07-29, 01:42
توی پرشین اسکریپت هم چند تا هست

daneshbin
2016-07-29, 02:16
سلام دکتر جان وقت بخیر
خسته نباشی

پیشنهاد میدم از همین nasimnet.ir استفاده کنی
من برای سایت زیر استفاده کردم ببین چطوره ماژول و پشتیبانی عالیه zibatik.com

abalfazl
2016-07-29, 18:49
کاش میشد 10 -20 نفری با هم میدادیم یکی اختصاصی برامون طراحی میکردند دی:

daneshbin
2016-07-29, 20:37
کاش میشد 10 -20 نفری با هم میدادیم یکی اختصاصی برامون طراحی میکردند دی:

به نظر من کار خیلی پیچیده ای نیست . و میشه از امکانات فعلی بهترین استفاده رو کرد
که بجای هزینه برای اینکار هزینه و وقت را برای طراحی یک اپلیکیشین متصل به سایت برای این مدل کسب وکار صرف کرد بهتر است

دوستانی که تمایل دارند و میخواهند چنین سایتی با اپلیکیشن همراه داشته باشند اعلام آمادگی کنند که با این پلاگین و افزونه ها و تم موجود در وردپرس درخواست دست جمعی برای طراحی یک اپلیکیشین متصل به سایت بکنیم و جوری باشه که با هم هزینه کنیم و به یک فرد معتمد بسپاریم که بعدا هزینه های بروز رسانی و طراحی به حداقل کاهش یابد . این کار مزایای خیلی زیادی دارد و من با پیشنهاد جناب ابوالفضل موافق هستم.

abalfazl
2016-07-29, 21:07
منم با نظر شما موافقم

یک سایت آگهی + آپ

البته اگر اختصاصی باشه بهتره

فکر کنم کاربر Rezaonline

روی همچین سیستمی کار کرده

دوستانی که برای همچین کاری تمایل دارند اینجا اعلام آمادگی کنند ممنون میشم

در ضمن بنظر من طراحی اختصاصی بهتر از افزونه وردپرس یا جوملا جواب میده
روی تجربه استفاده از افزونه

daneshbin
2016-07-29, 21:21
منم با نظر شما موافقم

یک سایت آگهی + آپ

البته اگر اختصاصی باشه بهتره

فکر کنم کاربر Rezaonline

روی همچین سیستمی کار کرده

دوستانی که برای همچین کاری تمایل دارند اینجا اعلام آمادگی کنند ممنون میشم

در ضمن بنظر من طراحی اختصاصی بهتر از افزونه وردپرس یا جوملا جواب میده
روی تجربه استفاده از افزونه
بنظر من کار کردن روی کسب وکاری که شما تنها و یک نفر هستید استفاده از سیستمی که مدام نیاز به بروزرسانی داره و اینکه برنامه نویس در دسترس هست یا نه با چه هزینه ای این کار رو انجام میده یا نه و ... خیلی شرط اساسی هست و در نهایت با توجه به اینکه شما در اول کارباید مراقب جیبتان نیز باشید خیلی می تواند کمک کننده باشد
که بعدها پس از اینکه موفق شدیم تبدیل سایت وردپرسی به سایت اختصاصی فکر نکنم سخت باشد و در مورد اپلیکیشین هم تغییر وب سرویس ها هست ...

بازم تصمیم با جمع ولی پیشنهاد من طبق تجربه این است ...

abalfazl
2016-07-29, 23:27
بنظر من کار کردن روی کسب وکاری که شما تنها و یک نفر هستید استفاده از سیستمی که مدام نیاز به بروزرسانی داره و اینکه برنامه نویس در دسترس هست یا نه با چه هزینه ای این کار رو انجام میده یا نه و ... خیلی شرط اساسی هست و در نهایت با توجه به اینکه شما در اول کارباید مراقب جیبتان نیز باشید خیلی می تواند کمک کننده باشد
که بعدها پس از اینکه موفق شدیم تبدیل سایت وردپرسی به سایت اختصاصی فکر نکنم سخت باشد و در مورد اپلیکیشین هم تغییر وب سرویس ها هست ...

بازم تصمیم با جمع ولی پیشنهاد من طبق تجربه این است ...

من هستم
از دوستان هرکی مایله اعلام آمادگی کنه

zamin
2016-07-29, 23:53
دوستان یک چیز دوستانه بهتون بگم.
مستحضر هستید که جدیدا سایتهای آگهی بهشون نماد روی خط نمیدن و باید حتما مجوز کانون تبلیغات داشته باشند؟ + اگر مجوز نگیرید و کاربر محور تلقی نشید هرگونه تخطی کاربران به پای مدیر نوشته میشه؟
و صادقانه اینو عرض کنم خدمتتون دیگه دوره سیستم آگهی به صورت معمول که عرف شده گذشته جز اینکه یک ابتکار خاص بخرج بدین. و نوآوری کنید مثل دیوار. وگرنه قدیمها هم با اسپم سرپا موندن.

daneshbin
2016-07-30, 00:52
مستحضر هستید که جدیدا سایتهای آگهی بهشون نماد روی خط نمیدن و باید حتما مجوز کانون تبلیغات داشته باشند؟ + اگر مجوز نگیرید و کاربر محور تلقی نشید هرگونه تخطی کاربران به پای مدیر نوشته میشه؟
و صادقانه اینو عرض کنم خدمتتون دیگه دوره سیستم آگهی به صورت معمول که عرف شده گذشته جز اینکه یک ابتکار خاص بخرج بدین. و نوآوری کنید مثل دیوار. وگرنه قدیمها هم با اسپم سرپا موندن.

بسیار زیبا فرمودین شما
حقیقتش حق با شماست اما هر کدوم اهدافی مد نظر داریم که زیاد ربطی به این موضوعات نداره و چون در سایت خرید و فروش نمیشه نماد ضرورتی نداره
با تشکر

landsat11
2016-07-30, 02:41

به نظر من رقابت با سایتهایی مثل دیوار و شیپور سخته اونا دیگه جا نزاشتن برا تبلیغ چه تلویزیون و چه سایت های پربازدید و سایت های آپلود فایل، من خودم الان موندم راه اندازی کنم یا نه :-??

abalfazl
2016-07-30, 02:52

هاست دارم

دامنه هم هست

برای داخل استان میخواهم
+
تبلیغات کارهای خودم
+
ساخت بک لینک
+
سنگ مفت و گنجیشک مفت

فقط مونده اسکریپتش که پولیه

یه 40 - 50 نفر بشیم با هم بخریم خوب میشه که بهمون فشار نیاد

دی:

zamin
2016-07-30, 03:14
هاست دارم

دامنه هم هست

برای داخل استان میخواهم
+
تبلیغات کارهای خودم
+
ساخت بک لینک
+
سنگ مفت و گنجیشک مفت

فقط مونده اسکریپتش که پولیه

یه 40 - 50 نفر بشیم با هم بخریم خوب میشه که بهمون فشار نیاد

دی:

بهرحال من فقط پیشنهاد دادم درسته سنگ مفته گنجشک هم مفته اما انرژی شما که مفت نیست و کنجشک هم با تفنگ بادی بزور میشه زدش چه برسه سنگ. گوشتی هم نداره :))
اما خارج از شوخی یک سوال بپرسم.
نمیدونم استانتون کجان.
اما خودمونیم دیوار که برای شهرهای کوچک هم اومده و جا افتاده شما خودتون بخواید تبلیغ بزارید تو کدوم سایت میزارید؟ نمیگم همچین سیستمی پیاده نکنید ولی لااقل رقیبتون رو یک سبک سنگین بکنید مردم یک چیز رو وقتی ول میکنن و میرند سراغ بعدی که در اون کیفیت و یا تفاوت محسوسی احساس کنند. یعنی دقیقا مثل دیوار هم بزنید باز راه به جائی نداره.
میدونید چرا؟ چون پشت دیوار یکی مثل کافه بازاره یا بهتر بگم مدیر کافه بازار مدیر دیواره. الان جز وبمستر باشی وگرنه کسی دیگه پی سی روشن نمیکنه و همه رفتن سراغ اپلیکشن ها. و وقتی تو استانتون میخواید فعالیت کنید حالا یک سبک سنگین کن روزنامه های محلی هم همشون دیگه سایت دارند و تبلیغ میگیرند. پس بی گدار به آب ندین و یک طرح توجیهی پیاده کنید . باور کنید من 12 سال پیش سایت .... که تو حیطه فعال بود و هنوز هست رو سئو کردم اما چون مدیرش بروز نبود یکی مثل دیوار اومد قورتش داد. روزی 700 تا یک میلیون براش مینداخت تا همین چند سال پیش ولی رفته رفته فراموش شد. و با اینکه بازدیدش هنوز خوبه اما ته درامدش شده روزی 200 تومن اونم با 13 سال سابقه. حالا اینو مقایسه کنید با سایت دانلودهای 7 سال سابقه!!!!
بهرحال خودمختارید و من اصلا ذینفع نیستم و با رشد شما هم متضرر نمیشم.

بسیار زیبا فرمودین شما
حقیقتش حق با شماست اما هر کدوم اهدافی مد نظر داریم که زیاد ربطی به این موضوعات نداره و چون در سایت خرید و فروش نمیشه نماد ضرورتی نداره
با تشکر

نماد منظورم نماد خوده سایت ساماندهی بود نماد رسانه بر خط.
اگر واقعا دنبال راه اندازی هستین تا بهتون بگم کجا و کدوم بهترینه البته با دلیل و برهان. من از فروش و سئو و پشتیبانی اینجور اسکریپت ها از سال 86 تا 89 بالای 100 میلیون در اوردم(دلار مجازی 900 بود) و رفته رفته ولش کردم . چون ملت با شوق ایستگاه شدن میومدن و بعد هم. خسته میشدن نه اینکه عیب از خدمات من بود اما از پوله خوشم نیومد.
شما تجربشو ندارید یک چیزهائی هست که تا نری تو کار متوجه اون نمیشید.
1. اگر یک مقدار جون بگیرید. در حالت معمولی اونم نه خوب روزی 40-50 آگهی میاد که باید دونه دونه بشینید و تائیدشون کنید که تو متن فهش نداده باشند الفاظ رکیکی در کار نبشه. اگر هم بزارید تائید خودکار سیستمتون پر میشه ار فروش قرص و محصولات ممنوعه زناشوئی و سریع فیلتر یا فتا احضارتون میکنه. بگذریم تعدادی آگهی هم ویرایش میکنند و باید اونا هم تائید مجدد کنید.
2.این سیستم ها شاکی زیاد دارند مدام بهتون ایمیل یا زنگ میزند و تهدید میکنن این آگهی دهنده محصول منو دزدیده گزاشته سایت شما. حالا شما هرچی میخواید بگید برید پلیس فتا و... کو گوش شنوا طرف بیکار زنگ میزنه.
شما هر کدوم رو بخواید من بهتون میگم درآمدشون چقدره و چقدر نیرو داره
شاید اگر دلیلتون رو بدونم بهتر بتونم کمک کنم اما. اگر هدفتون جذب بازدید و... باشه بدون مجوز کانون تبلیغات همی جون بگیرید فیلتر میشید.
بهرحال اگر روی قصدتون هستید پیشنهادهائی دارم که بازار اونو میطلبه اما نه یکدفعه 10-15 نفر پیادش کنن دی: جز قرارداد کنید هرکس مسئول استان خودش باشه. و پابلیک ملی نکنه اون شاید گروهی بتوان پیادش کرد.

ghomeshi
2016-07-30, 11:18
بیخیال سایت نیازمندی بشید البته اگر ایده جدید ندارید
همین دیوار را داریم خیلی هم خوبه

landsat11
2016-07-30, 11:34
الان دیوار موقع اجرای اپلیکیشن آگهی های شهر رو میاره بالا و حتی افراد ضعیف از لحاظ توان کار کردن با گوشی خودم دیدم به راحتی دنبال نیازشون میگردن.

گرفتن مجوز هم این بندش برا همه کسی جور نیست از وزارت ارشاد:

دارا بودن دیپلم کامل متوسطه و داشتن حداقل پنچ سال سابقه کار موثر **در ارتباط با تایید کمیته سازمان های تبلیغات با تایید کمیته سازمانهای تبلیغات یا مدرک تحصیلی معادل دانشنامه لیسانس در رشته های بازرگانی (مدیریت بازرگانی و اقتصاد بازرگاتی )،روابط عمومی ، بازاریابی و تبلیغات یا علوم اجتماعی (با کلیه گرایش ها)

daneshbin
2016-07-30, 14:08
بهرحال من فقط پیشنهاد دادم درسته سنگ مفته گنجشک هم مفته اما انرژی شما که مفت نیست و کنجشک هم با تفنگ بادی بزور میشه زدش چه برسه سنگ. گوشتی هم نداره :))
اما خارج از شوخی یک سوال بپرسم.
نمیدونم استانتون کجان.
اما خودمونیم دیوار که برای شهرهای کوچک هم اومده و جا افتاده شما خودتون بخواید تبلیغ بزارید تو کدوم سایت میزارید؟ نمیگم همچین سیستمی پیاده نکنید ولی لااقل رقیبتون رو یک سبک سنگین بکنید مردم یک چیز رو وقتی ول میکنن و میرند سراغ بعدی که در اون کیفیت و یا تفاوت محسوسی احساس کنند. یعنی دقیقا مثل دیوار هم بزنید باز راه به جائی نداره.
میدونید چرا؟ چون پشت دیوار یکی مثل کافه بازاره یا بهتر بگم مدیر کافه بازار مدیر دیواره. الان جز وبمستر باشی وگرنه کسی دیگه پی سی روشن نمیکنه و همه رفتن سراغ اپلیکشن ها. و وقتی تو استانتون میخواید فعالیت کنید حالا یک سبک سنگین کن روزنامه های محلی هم همشون دیگه سایت دارند و تبلیغ میگیرند. پس بی گدار به آب ندین و یک طرح توجیهی پیاده کنید . باور کنید من 12 سال پیش سایت .... که تو حیطه فعال بود و هنوز هست رو سئو کردم اما چون مدیرش بروز نبود یکی مثل دیوار اومد قورتش داد. روزی 700 تا یک میلیون براش مینداخت تا همین چند سال پیش ولی رفته رفته فراموش شد. و با اینکه بازدیدش هنوز خوبه اما ته درامدش شده روزی 200 تومن اونم با 13 سال سابقه. حالا اینو مقایسه کنید با سایت دانلودهای 7 سال سابقه!!!!
بهرحال خودمختارید و من اصلا ذینفع نیستم و با رشد شما هم متضرر نمیشم.

نماد منظورم نماد خوده سایت ساماندهی بود نماد رسانه بر خط.
اگر واقعا دنبال راه اندازی هستین تا بهتون بگم کجا و کدوم بهترینه البته با دلیل و برهان. من از فروش و سئو و پشتیبانی اینجور اسکریپت ها از سال 86 تا 89 بالای 100 میلیون در اوردم(دلار مجازی 900 بود) و رفته رفته ولش کردم . چون ملت با شوق ایستگاه شدن میومدن و بعد هم. خسته میشدن نه اینکه عیب از خدمات من بود اما از پوله خوشم نیومد.
شما تجربشو ندارید یک چیزهائی هست که تا نری تو کار متوجه اون نمیشید.
1. اگر یک مقدار جون بگیرید. در حالت معمولی اونم نه خوب روزی 40-50 آگهی میاد که باید دونه دونه بشینید و تائیدشون کنید که تو متن فهش نداده باشند الفاظ رکیکی در کار نبشه. اگر هم بزارید تائید خودکار سیستمتون پر میشه ار فروش قرص و محصولات ممنوعه زناشوئی و سریع فیلتر یا فتا احضارتون میکنه. بگذریم تعدادی آگهی هم ویرایش میکنند و باید اونا هم تائید مجدد کنید.
2.این سیستم ها شاکی زیاد دارند مدام بهتون ایمیل یا زنگ میزند و تهدید میکنن این آگهی دهنده محصول منو دزدیده گزاشته سایت شما. حالا شما هرچی میخواید بگید برید پلیس فتا و... کو گوش شنوا طرف بیکار زنگ میزنه.
شما هر کدوم رو بخواید من بهتون میگم درآمدشون چقدره و چقدر نیرو داره
شاید اگر دلیلتون رو بدونم بهتر بتونم کمک کنم اما. اگر هدفتون جذب بازدید و... باشه بدون مجوز کانون تبلیغات همی جون بگیرید فیلتر میشید.
بهرحال اگر روی قصدتون هستید پیشنهادهائی دارم که بازار اونو میطلبه اما نه یکدفعه 10-15 نفر پیادش کنن دی: جز قرارداد کنید هرکس مسئول استان خودش باشه. و پابلیک ملی نکنه اون شاید گروهی بتوان پیادش کرد.
بازم ممنون از این همه دقت و وقتی که گذاشتین
عرض بشه خدمتتون که بله طرح توجیهی دارم برای اینکار
چون قبلش نیاز ها رو بررسی کردم و بازار رو نیز برای این مورد مورد سنجش قرار دادم
بنده هم سال 88 به بعد سایت نیازمندی داشتم و خیلی هم درآمدش خوب بود .... بعدها به دلیل عدم نیروی کافی ادامه ندادیم

برای راهنمایی بیشتر حتما مزاحم شما میشم

متشکرم

abalfazl
2016-07-30, 16:08
https://cafebazaar.ir/app/osclassapp.faosclass.com.osclassapp/?l=fa

اینم هست

من گوشی ندارم تستش کنم

http://shop.faosclass.com/product/%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D8%AF%DB%8C%D9%88%D8%A7%D8%B1%DA%86%D9%87-%D8%A7%D9%88-%D8%A7%D8%B3-%DA%A9%D9%84%D8%A7%D8%B3-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%A2%DA%AF%D9%87%DB%8C-%D9%86%DB%8C%D8%A7%D8%B2%D9%85/

اینم قالب اواس کلاس

البته آپش را هم میفروشند

http://www.faosclass.com/?p=858

http://www.faosclass.com/?p=834

daneshbin
2016-07-30, 20:21
https://cafebazaar.ir/app/osclassapp.faosclass.com.osclassapp/?l=fa

اینم هست

من گوشی ندارم تستش کنم

http://shop.faosclass.com/product/%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D8%AF%DB%8C%D9%88%D8%A7%D8%B1%DA%86%D9%87-%D8%A7%D9%88-%D8%A7%D8%B3-%DA%A9%D9%84%D8%A7%D8%B3-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%A2%DA%AF%D9%87%DB%8C-%D9%86%DB%8C%D8%A7%D8%B2%D9%85/

اینم قالب اواس کلاس

البته آپش را هم میفروشند

http://www.faosclass.com/?p=858

http://www.faosclass.com/?p=834

سلام
وقت بخیر
متاسفانه زیاد برنامه نویس نداره و به همین دلیل پیشنهاد نمیشه

gem70
2016-07-30, 21:06
osclass باگ زیاد داره

avangweb
2016-08-01, 13:27
او اس کلاس فکر نکنم باگی داشته باشه لطفا یکی از اون مشکلاتی که داره برای بنده هم بفرستین چون چندساله من با این سیستم کار میکنم به عنوان طراح مشکل خاصی ندیدم البته سایت پشتیبان هم هر روز داره پیشرفت میکنه نسبت به سایت مرجع ولی اسکریپتی که این طوری رایگان هست واقعا در حد نسخه های پولی و حتی بالاتر از اونهاست کسایی که با این سیستم کار کردن میدونند ما با سایت پشتیبان faosclass.com مدتیه همکاری داریم واقعا از همه لحاظ همه فن حریفا متاسفانه کسایی وارد او اس کلاس شدند فقط به فکر منفعت موقتی خودشان هستند و قالب و پلاگین ناقص دست مردم میدن بعد میگن باگ داره

teste
2016-08-04, 00:30
یکی از بهترین قالب های آگهی و نیازمندی که برای فروش هست ، قالب آی استخدام :
http://rtl-template.ir/downloads/%d9%82%d8%a7%d9%84%d8%a8-%d9%88%d8%b1%d8%af%d9%be%d8%b1%d8%b3-%d8%b3%d8%a7%d9%85%d8%a7%d9%86%d9%87-%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%ae%d8%af%d8%a7%d9%85%db%8c-%d8%a2%db%8c-%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%ae%d8%af%d8%a7/

armincity
2016-08-04, 01:59
اقا این قالب حرفه ای برای وردپرس رو دارم
در 10 رنگ متفاوت
قیمت اصلیش 99 هزار تومنه در سایت میدم 20 تومن خواستی
http://www.rtl-theme.com/%D9%BE%D9%88%D8%B3%D8%AA%D9%87-%D9%86%DB%8C%D8%A7%D8%B2%D9%85%D9%86%D8%AF%DB%8C-%D9%87%D8%A7-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3-%DA%A9%D9%84%D8%A7%D8%B3%DB%8C-%D9%BE%D8%B1%D8%B3/

abalfazl
2016-08-29, 23:13
http://www.rtl-theme.com/%d9%82%d8%a7%d9%84%d8%a8-%d9%88%d8%b1%d8%af%d9%be%d8%b1%d8%b3-%d8%af%d8%a7%db%8c%d8%b1%da%a9%d8%aa%d9%88%d8%b1%d b%8c-%d9%88-%d9%86%db%8c%d8%a7%d8%b2%d9%85%d9%86%d8%af%db%8c-listable-%d9%87%d9%85/

http://www.rtl-theme.com/%d9%82%d8%a7%d9%84%d8%a8-%d9%88%d8%b1%d8%af%d9%be%d8%b1%d8%b3-%d9%81%d9%88%d9%82-%d8%ad%d8%b1%d9%81%d9%87-%d8%a7%db%8c-%da%a9%d8%a7%d8%b1%db%8c%d8%a7%d8%a8%db%8c-jonmonester/

این دو تا چطوره بنظرتون ؟