PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پیشنهاد شما درباره راه انداختن یک کار در یک زیرزمین تجاری 107 متری؟

pashangparsi
2016-07-30, 21:51
با درود

دوستان یک زیرزمین تجاری در شهر شیراز به متراژ 107 متر + کف تمام سرامیک و بدنه کاشی + دارای سرویس بهداشتی + درب ورودی و پله حدود 1 متر

این زیرزمین تجاری در یک منطقه گردشگری توی شیراز واقع شده و در نوروز و تابستون به شدت مسافرها زیاد هستن اونجا و توی روزهای عادی هم که مثل همه جا هست. اطراف و مغازه های اطراف همگی تو زمینه های خوراکی هستند ( کافی شاپ و کافه رستوران و کله پزی شیک و همبرگر و پیتزا فروشی )

می خواستم بدونم با توجه به این شرایط به نظرتون چه کاری می شه توی این زیر زمین تجاری راه انداخت؟ به نظرتون بهترین کار چیه و چه ضغلی خوببه در اینجا که مجوزز و .. هم بشه گرفت

( یک موضوع که یادم رفت بگم اینه که از اونجایی که این مغازه نوسااز هست و عقب نشینی داشته یک ساختمان و مغازه متروکه قدیمی جلوش هست هر چند از کناره ها کاملا باز هست و به خیابان دید داره )

خودم تو این فکر بودم که یک کلوب یا .. راه اندازی کنم. البته منظورم گیم نت نیست. منظورم اینه که یک میز بیلیارد و پینگ پنگ و پلی استیشن 4 بزارم یک گوشه و بقیه رو بکنم کافه و قهوه و آب میوه و میز و صندلی و ... ولی نمی دونم این کار چی نامیده می شه و باید از کجا مجوز گرفت و ...

با سپاس

zozze
2016-07-30, 22:43
سلام دوست عزیز
این زیرزمین کدوم قسمت شیراز هست ؟
بگید تا پیشنهادها رو بهتر بتونیم بدیم بهتون.
موفق باشید.

zamin
2016-07-30, 22:55
کدوم محله شیرازه؟

ap63
2016-07-31, 00:31
من بیشتر اینجور جاهارو دیدم توش قهوه خونه راه انداختن.

ایران نشر
2016-07-31, 01:31
قهوه خونه
بستنی سنتی

rezaonline.net
2016-07-31, 01:33
یه قهوه خونه سنتی بزن ، بالای تابلوتم بنویس wifi رایگان ببین چه غوغایی میکنه :)

pashangparsi
2016-07-31, 10:02
کدوم محله شیرازه؟

سلام دوست عزیز
این زیرزمین کدوم قسمت شیراز هست ؟
بگید تا پیشنهادها رو بهتر بتونیم بدیم بهتون.
موفق باشید.

خیابان قدیم قرآن یا حافظ کنونی. همون خیابونی که باغ جهان نما توش هست و یک پمپ بنزین سوپر هم وجود داره

من بیشتر اینجور جاهارو دیدم توش قهوه خونه راه انداختن.

قهوه خونه
بستنی سنتی

یه قهوه خونه سنتی بزن ، بالای تابلوتم بنویس wifi رایگان ببین چه غوغایی میکنه :)

جالبه همگی دوستان نظرشون روی قهوه خونه سنتی هست. پس در نتیجه از نظر درآمدی و کسب و کار یک گزینه خوب به شمار میاد

ولی نکته اینه که قهوه خونه سنتی نیاز به یک روحیه خاص داره که خودتون آگاه هستید ازش. یعنی قشری رو به خودش جذب می کنه که فکر کنم این محله از شیراز خیلی نمی پسنده این کارو

می خواستم از نظر کلاس کاری هم کمی بهتر باشه و کار تر و تمیز تری هم باشه برای همین قهوه خونه سنتی به ذهنم نرسید کلا

ضمن اینکه گویا قهوه خونه های سنتی درآمد اصلیشون از قلیون و .. هست که به هیچ عنوان اجازه نمی دن اینجا

m0h4mm4d
2016-07-31, 11:26
حالا میتونید مدرنش کنید همین کار را .

مثلا یک شربت سرای سنتی ولی مدرن بزنید ،با یه دیزاین عالی ، لوگو داشته باشید ، کارکنان لباس فرم شربت سرا را بپوشن، کنارش چایی و قهوه و بستنی و فالوده هم میتونید سرو کنید. حتی جدیدا شربت ها را با بستنی هم سرو میکنند.

یا اینکه کلا بزنید تو کار بستنی مدرن . یک کاسه بستنی بدید دست مردم روش پر از شکلات و مخلفات مثل همین عکس هایی که توی اینترنت میبینیم که البته همون هم احتیاج به برند و دیزاین و تحقیقات روس محصول داره .

zozze
2016-07-31, 12:01
سلام
دوست عزیز یه کافی شاپ دنج و مدرن و عالی فکر میکنم برای اون خیابون عالی باشه چون اکثرا زوج های جوان و گروه ها و ... میان حافظیه و باغ جهان نما، میتونن جذب اونجا بشن.
موفق باشید.

abalfazl
2016-07-31, 12:17
فقط یه مورد
اگر میخواهی همیشه کارکنی و معروف بشی

اراذل و اوباش را راه نده

نوجوانها

نذار پاتوق شطرنج و تخته نرد و قمار بشه

اوایل شاید سخت باشه و مشتری از دست بدی
اما همین کار خیلی باعث پیشرفت میشه

rezaonline.net
2016-07-31, 12:44
قهوه خونه سنتی باکلاس منظورم بود
بدون قلیون و دود و دم
جایی که پسر با باباش هم بیاد
شربت بهارنارنج بدید آهنگ ملایم بذارید چهارتا آبنما بذارید وسط سالن

کافی شاپ هم خوبه اما مشکل اصلیش اینه بیشتر افرادی رو جذب میکنه که با دوست ... میان

pashangparsi
2016-07-31, 12:53
سلام
دوست عزیز یه کافی شاپ دنج و مدرن و عالی فکر میکنم برای اون خیابون عالی باشه چون اکثرا زوج های جوان و گروه ها و ... میان حافظیه و باغ جهان نما، میتونن جذب اونجا بشن.
موفق باشید.

درود بر شما

اگر کافی شاپ بشه که عالیه ولی تا جایی که یادم بود مشکل اینه که توی زیر زیمن مجوز کافی شاپ نمی دن. اگر می شد به نظرم بهترین گزینه بود.

به جز این پیشنهادی دارید؟

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

فقط یه مورد
اگر میخواهی همیشه کارکنی و معروف بشی

اراذل و اوباش را راه نده

نوجوانها

نذار پاتوق شطرنج و تخته نرد و قمار بشه

اوایل شاید سخت باشه و مشتری از دست بدی
اما همین کار خیلی باعث پیشرفت میشه

درسته این دقیق همون چیزی بود که درباره ی کافه های سنتی و ... مد نظر داشتم. دقیقا مشکل ساز می شه. بیش تر یه محیط فرهنگی خلوت تر و کم درآمدتر بهتر هست تا شلوغ و پر از مشکل

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

قهوه خونه سنتی باکلاس منظورم بود
بدون قلیون و دود و دم
جایی که پسر با باباش هم بیاد
شربت بهارنارنج بدید آهنگ ملایم بذارید چهارتا آبنما بذارید وسط سالن

کافی شاپ هم خوبه اما مشکل اصلیش اینه بیشتر افرادی رو جذب میکنه که با دوست ... میان

چون تا حالا خودم به شخصه ندیده بودم و تجربه نداشم ذهنم رفت به اون سمت. باید برم چند تا نمونه از این دست که شما گفتید ببینم. نمی دونستم سنتی رو می شه خارج از اون چیزی که توی ذهنمون هست در آورد