PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یک ایده کلی مشکل

hashem40
2016-08-04, 14:49
سلام یک فرد که ایده جدیدی داره برای کسب کار اینترنتی و مجازی چطور باید ایده اش رو اجرا کند ؟
1 . خوب بره برنامه نویسی و طراحی سایت یاد بگیره .
2 . ایدش رو تو اینترنت بزاره تا براش سایت طراحی کنن.
در صورت اول که کلی زمان میبره و شاید منصرف بشه و ...
در صورت دوم هم شاید ایدش رو لو بده و...
یکی که ایده اینترنتی داره باید چکار کنه ؟ چطور باید اعتماد کنه ؟ بیاد و ایدش رو مطرح کند ؟ مراح اجرای امن یک ایده چطوره ؟ در مورد چه چیزایی رو باید اطلاعات داشته باشه ؟ چطور باید به طراح و برنامه نویس و دیگران عتماد کنه ؟ چه اطلاعاتی رو در اختیارشون بزاره و چه اطلاعاتی رو نباید در اختیارشون بزاره ؟

soheyl_ir89
2016-08-04, 15:02
سلام
یه سایت هاو تیم هایی هستن که ایده هارو می سنجند، پرورش و مشاوره می دن و حتی ابزارهای کار شمارو در اختیارتون می ذارن و خلاصه همراه شما می شن تا ایده تون به نتیجه برسه. و اگر کسی خودش توانایی اجرای ایده شو نداره، ناچاره به این ها اعتماد کنه.
دوم این که شریک پیدا کنه؛ خودم به برنامه نویس ها پیشنهاد شراکت می دم؛ یعنی به برنامه نویسی که بتونه اون ایده رو پیاده کنه می گم ایده از من و برنامه نویسی از شما و روی سودش شریک شیم.
در نظر داشته باشید ایده ای که اجرا می شه، به محض اجرای ایده، میلیون ها نفر ایده رو می بینن و خیلی ها می تونن طی حداکثر یک هفته، ایده ی شما رو عینا یا حتی بهتر از طرح شما اجرا کنن؛ پس این که تصور کنیم ایده رو خودمون اجرا کنیم و هیچ نمونه ی مشابهی اجرا نشه و بی رقیب باشیم، خیالی نادرسته.
27174

karabama
2016-08-04, 15:08
سلام

کسی که ایده داره . معمولا افرادی هستن که فضول باشن اما افرادی هم هستن که معتمد باشن.
دوم اینکه هر ایده ای رو باید افراد متخصص در اون زمینه اجرا می کنن یعنی کپی کاری در توان کسی هستش که از اون ایده سر دربیاره .
بعدش هم که بخوای سایت بزنی شاید برنامه نویس تاخیر کنه به احتمال زیاد.
بعدش بحث تبلیغات پیش میاد و بازاریابی که این نیست که بیای داخل چندتا سایت پر بازدید تبلیغ بزاری و دیگه تموم.
تا همین جا تجربه دارم و میدونم...........

seo-market
2016-08-05, 18:58
سلام شما سعی کنید اول نیاز سنجی کنید و بعد یک تیم معتبر و مورد اعتماد پیدا کنید
آدم نون حلال خورده ...
بعد ان شالله کارتون رو شروع کنید ..
تو نت 90 درصد ادماش نباید کنارشونم رفت ...
چی بگم والا ضرر کرده ها مثل خود من دیگه ب خودشونم اعتماد ندارن چ رسد مردم
برای طراحی و سئو سایت اگ موردی هست من در خدمنم

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

سلام شما سعی کنید اول نیاز سنجی کنید و بعد یک تیم معتبر و مورد اعتماد پیدا کنید
آدم نون حلال خورده ...
بعد ان شالله کارتون رو شروع کنید ..
تو نت 90 درصد ادماش نباید کنارشونم رفت ...
چی بگم والا ضرر کرده ها مثل خود من دیگه ب خودشونم اعتماد ندارن چ رسد مردم
برای طراحی و سئو سایت اگ موردی هست من در خدمنم

Alda
2016-08-06, 12:19
سلام قربان
خسته نباشید
اگه خودتون برنامه نویس نیستید و میخاین ایدتون رو به دیگران بسپارید به افرادی بسپارید که قابل اعتماد باشن و ایده شما رو کپی نکنن
یه ایده خیلی سخت در ذهن میاد
مراقب حاصل ذهن خود باشید ):

soheyl_ir89
2016-08-06, 13:26
سلام قربان
خسته نباشید
اگه خودتون برنامه نویس نیستید و میخاین ایدتون رو به دیگران بسپارید به افرادی بسپارید که قابل اعتماد باشن و ایده شما رو کپی نکنن
یه ایده خیلی سخت در ذهن میاد
مراقب حاصل ذهن خود باشید ):
اغلب همین دیدگاه رو داریم و همین موجب شکست در آینده می شه
ما باید در اجرا و پیشرفت متمرکز باشیم تا در ایده؛
دوستی ایده ای داشت که 100 میلیون هم براش در نظر گرفته بود که همه ی سرمایه ی مالیش بود
هفته ها من و ایشون با هم در ارتباط بودیم و روی ایده کار می کردیم و هر چند روز رقیبی می دیدیم که مدت ها قبل کارشو شروع کرده بود
و هر چه بیشتر می گذشت، رقیب پیشرفته تری می دیدیم
تا این که ایشون منصرف شد.
حرف من اینه که ایده ی ایشون خوب بود؛ اما نحوه ی اجرای ایده ها متفاوت هست و ایده، همه چیز نیست.
اجرا، تبلیغات، روابط عمومی، برنامه ی پیشرفت و پویا نگه داشتن نام و کسب و کار.
بنده برای ایشون طرح توجیهی می نوشتم و قسمتی به عنوان برنامه پیشرفت اضافه کردم و چشم انداز که در سایر طرح ها نیست. البته همه چیزی در ذهن دارند در ابتدا، اما این که روی کاغذ بیاد و واقع بینانه پیش بینی بشه که طی دوران آتی، چه پیشرفت ها و مراحلی طی می کنیم، مهم هست.

حاصل ذهن ما ارزشمنده؛ اما نمونه ی مشابه و برتر زیاد داره؛ هم در اذهان سایرین و هم اجرا شده، یعنی خیلی ها جلوتر از ما هستن همیشه. اما کسی پیشرفت عملی می کنه که اجرای بهتری داشته باشه.
مثلا خیلی ایده های خوبی برای نیازمندی های آنلاین دارن؛ اما همون سایت ایستگاه فعال بود و پولشو درآورد. خیلی ایده ها در مورد فروش مدرن هست؛ اما کسانی که فروش سنتی رو درست اجرا می کنن سود بیشتری بردن از زندگی شون.

اصلا از این که ایده تون رو کسی بفهمه، نترسید. البته مراقبت هایی در بعضی شرایط باید داشت. اما روی اجرای ایده، متمرکز باشید و اتفاقا روی اجرا ایده یابی کنید و اجرای بهتری داشته باشید.

rasoolR
2016-08-06, 14:54
سلام بله بنده هم ایده ای برای کسب کاری دارم بعد 3 ماه جست جو و رفتن به شهری که برنامه نویس اونجا بود و تهد رسمی که از ایشون گرفتم پروژه رو دادم دست ایشون

ولی اینجا پایان کار نیست زیرا بستگی به تلاش داره چون زمانی که سایت اماده شد و افراد دیگری شروع میکنن به ریپ زدن و اینجا تلاش باعث میشه که از همه جلو تر باشی و

البته تجربه

raghb
2016-08-18, 18:59
آصلا شروع کننده تایپیک هستن!
می خوانند نوشته های دوستان رو؟
:-??

hashem40
2016-08-21, 11:14
سلام هستم می خوانم صحبت خاصی دارید ؟ من شنونده هستم .

raghb
2016-09-24, 20:54
سلام کلا دارین مشکل ایده در ایران را به نحوی بیان می کنید

من خودم مورد یک شما را در پیش گرفتم که معایب و مزایای داشت
اینکه پوستم کنده شد
واقعا زمان بر بود
تمرکزم را بر روی کار از دست دادم
خسته کننده چون همزمان باید یاد بگیری و هم اجرا کنی
.
.
.
.
ولی خوب , هزینه خیلی خیلی کم شد
با کوچکترین مشکلی محتاج نمی شوم و وقتم تلف نمیشه

بنظر من مورد دوم بهتره ولی فقط در شرایطی که هزینه مکفی اون را داشته باشی و نه نصفه و نیمه چون افراد دلخواهت را برای پروژه پیدا نمی کنی

تجربیات بنده حقیر8->