PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : با یک میلیون درآمد اضافه چیکار کنم؟

manoto
2016-08-07, 20:10
سلام دوستان
من در ماه حدود یک میلیون درآمد خالص برام میمونه(یعنی پس از کسر هزینه های ماهانه) چون مجردم و خرج و مخارج کمی هم دارم.
بنظرتون با این یک میلیون درآمد ماهیانه اضافه چیکار کنم؟ چون کار و کاسبی ام نیاز به سرمایه نداره و فقط تخصص لازمه، برا همین نیازی نیست که پول رو توی کارم تزریق کنم، حالا بنظر شما با این یه میلیون درآمد ماهیانه اضافه ای که دارم، چیکار کنم؟

مرسی

zamin
2016-08-07, 21:24
سلام دوستان
من در ماه حدود یک میلیون درآمد خالص برام میمونه(یعنی پس از کسر هزینه های ماهانه) چون مجردم و خرج و مخارج کمی هم دارم.
بنظرتون با این یک میلیون درآمد ماهیانه اضافه چیکار کنم؟ چون کار و کاسبی ام نیاز به سرمایه نداره و فقط تخصص لازمه، برا همین نیازی نیست که پول رو توی کارم تزریق کنم، حالا بنظر شما با این یه میلیون درآمد ماهیانه اضافه ای که دارم، چیکار کنم؟

مرسی

حساب ارزی تو بانک ملت یا شهر باز کنید تا حداقل پولتون بی ارزش نشه + 6% سود ارزی بگیرید
بعدا که به مبلغ قابل قبولی رسید بزنیدش به یک کار درست درمون

hamid28
2016-08-07, 22:12
حساب ارزی تو بانک ملت یا شهر باز کنید تا حداقل پولتون بی ارزش نشه + 6% سود ارزی بگیرید

اصلا قبول ندارم چرا که سیاست همیشگی دولت اینه که سود سپرده کمتر از تورمه...بنابراین قرار دادن پول تو بانک برابره با کاهش ارزشش ...با احترام

getmarket
2016-08-07, 23:03
به نظرم برو زن بگیر تشکیل خوانواده بده کیف کن :d

zamin
2016-08-07, 23:10
اصلا قبول ندارم چرا که سیاست همیشگی دولت اینه که سود سپرده کمتر از تورمه...بنابراین قرار دادن پول تو بانک برابره با کاهش ارزشش ...با احترام

اخوی بنده عرض کردم سپرده ارزی چکار به ریال و نظام اقتصادی تورمی ایران دارم؟!!
سپرده ارزی: سپرده ایست که با واحد دلار و یورو یا پوند و... انجام میگیره

حمید.
2016-08-07, 23:20
بهترین کار شاید همین باشه که پس انداز کنید اگر ماهی یک میلیون تومان بتونید کنار بگذارید سر یکسال 12 میلیون تومان میشه که پول کمی نیست و طی یکسال از ارزشش هم آنچنان کم نمیشه و بعد بزنید به یک کاری..
اما به نظرم بزنید تو کار طلا و با سود هایی که از طلا بعد از مدت های طولانی براتون میمونه بتونید تو منطقه خودتون زمین بخرید خیلی عالیه البته اگر جایی مثل تهران نباشه که قیمت ها خیلی بالاست اما به هر حال بعد از خرید و فروش در زمینه طلا و سکه بتونید سرمایه ایی به هم بزنید تا قطعات زمینی بخرید خیلی عالی میشه...

sepideh19
2016-08-08, 01:38
یه سیستم کلیکی توپ راه اندازی کنم ده برابرش برمیگرده

manoto
2016-08-08, 09:17

اخوی بنده عرض کردم سپرده ارزی چکار به ریال و نظام اقتصادی تورمی ایران دارم؟!!
سپرده ارزی: سپرده ایست که با واحد دلار و یورو یا پوند و... انجام میگیره
مرسی، میشه بیشتر توضیح بدی؟ با این نوع حساب زیاد اشنایی ندارم

خودمم علاقه ای به سپرده گذاری توی بانک اصلا ندارم.

زبونت رو گاز بگیر:d:d

بهترین کار شاید همین باشه که پس انداز کنید اگر ماهی یک میلیون تومان بتونید کنار بگذارید سر یکسال 12 میلیون تومان میشه که پول کمی نیست و طی یکسال از ارزشش هم آنچنان کم نمیشه و بعد بزنید به یک کاری..
اما به نظرم بزنید تو کار طلا و با سود هایی که از طلا بعد از مدت های طولانی براتون میمونه بتونید تو منطقه خودتون زمین بخرید خیلی عالیه البته اگر جایی مثل تهران نباشه که قیمت ها خیلی بالاست اما به هر حال بعد از خرید و فروش در زمینه طلا و سکه بتونید سرمایه ایی به هم بزنید تا قطعات زمینی بخرید خیلی عالی میشه...
مرسی، میشه بیشتر توضیح بدی؟

یه سیستم کلیکی توپ راه اندازی کنم ده برابرش برمیگرده
دوست عزیز، دوره سایت های کلیکی خیلی وقته تموم شده! وقت گرانبهات رو صرف این چیزا نکن

ganjesokhan
2016-08-08, 10:00
عرض ادب
میشه بپرسم چه تخصصی دارید؟
پیشنهاد : همینطور که دوستان گفتن پول هارو جمع کن و تاجایی که میتونی یه خونه بگیر . خیلی هم بزرگ نباشه اشکال نداره . بعد به فکر ازدواج هم باش (حتما بدون شوخی)
الان دخترا دنبال یه همچین مردی میگردن . :->

manoto
2016-08-08, 11:14
عرض ادب
میشه بپرسم چه تخصصی دارید؟
پیشنهاد : همینطور که دوستان گفتن پول هارو جمع کن و تاجایی که میتونی یه خونه بگیر . خیلی هم بزرگ نباشه اشکال نداره . بعد به فکر ازدواج هم باش (حتما بدون شوخی)
الان دخترا دنبال یه همچین مردی میگردن . :->
سلام
بله چرا که نه؟ تخصص حسابداری (تمام وقت) و برنامه نویسی اندروید (فریلنسر)
ازدواج هنوز زوده، یعنی خیلی خیلی زوده!!!:d چون من 20 سالمه:)

رایانک
2016-08-08, 12:05
ماهی 1 روز مثل کسانیکه حقوق 30 میلیونی میگیرند زندگی کن.

amir1270
2016-08-08, 12:18
با توجه به تخصص شما (حسابداری)
استفاده از سرمایتون در بازار بورس فکر می کنم کار خوبی باشه

manoto
2016-08-08, 13:00
اون که جای خود

با توجه به تخصص شما (حسابداری)
استفاده از سرمایتون در بازار بورس فکر می کنم کار خوبی باشه
مرسی، علاقه ای به بورس ندارم.ترجیح میدم تو بازارهای دیگه سرمایه گذاری کنم

hamid28
2016-08-08, 13:18

پاسخ جالب ومتفاوتی بود

BazPardakht.Com
2016-08-08, 13:20
سلام

اشتباه شما هم در اینه که برای ازدواج زمان تعیین می کنید
هر چه قدر دیرتر ازدواج کنید فرصت های زندیگیتون هم کمتر میشه
سن 20 بهترین سن هست بنده در سن 19 سالگی ازدواج کردم و بعد از گذشت 6 سال مدیرعامل شرکت هستم
کمی در رابطه یا این قضیه تامل و فکر کنید هیچ وقت برای ازدواج زود نیست ولی با گذشت زمان و بالا رفتن سن کمی بیخیال ازدواج میشید

rasoolR
2016-08-08, 13:42
سلام خدمت شما استارتر گرامی

به نطر من برید تو کاری که کم باشه و مشتریان تخصصی

من 5 سال پیش دنبال یه بازی رفتم دوتا سایتی براش زدم که راحت ماهی 3.5 4 فروش داشتم ولی برید دنبال کاری که نباشه اینجا کسی کمکتون نمیکنه به هر حال موفق باشی

من فردا اعزام به خدمتم ارومیه نبووووووووووود ؟ :d

BazPardakht.Com
2016-08-08, 14:25
اینجا کسی کمکتون نمیکنه به هر حال موفق باشی

وظیفه دوستان نیست که به کسی کمک کنند
استاتر از دوستان فقط راهنمایی و پیشنهاد خواستند و عملا خود استاتر هست که تصمیم نهایی رو در رابطه با کسب و کارشون بگیرند

از تمام لحظات خدمت سربازی لذت کامل ببرید
چون تنها موردی هست که خاطره خوشی برای تمام عمرتون میشه

manoto
2016-08-08, 18:16
اشتباه شما هم در اینه که برای ازدواج زمان تعیین می کنید
هر چه قدر دیرتر ازدواج کنید فرصت های زندیگیتون هم کمتر میشه
سن 20 بهترین سن هست بنده در سن 19 سالگی ازدواج کردم و بعد از گذشت 6 سال مدیرعامل شرکت هستم
کمی در رابطه یا این قضیه تامل و فکر کنید هیچ وقت برای ازدواج زود نیست ولی با گذشت زمان و بالا رفتن سن کمی بیخیال ازدواج میشید
اره میشه گفت حق با شماست، چنین موردهایی رو دیدم که هر چه سنشون بالاتر میره تمایل به ازدواجشون هم کمتر میشه! ولی بهتره که...
شما پیشنهادی در مورد سرمایه گذاری نداردید؟

بسلامتی، من هنوز خدمت نرفتم:d

اگه به نت علاقه داری بیا رو سایت من سرمایه گذاری کنcafefilesell.ir
نه ممنون

----------------------------
دوستان همچنان منتظر نظرات و پیشنهادات تون هستم، خودم نظرم بیشتر روی سکه هستش

ganjesokhan
2016-08-08, 18:54
سلام

من شک ندارم اگر ماهیانه 1 میلیون تومان داشتم میرفتم ازدواج میکردم :d

BazPardakht.Com
2016-08-08, 20:10
اره میشه گفت حق با شماست، چنین موردهایی رو دیدم که هر چه سنشون بالاتر میره تمایل به ازدواجشون هم کمتر میشه! ولی بهتره که...
شما پیشنهادی در مورد سرمایه گذاری نداردید؟

شما مواردی که به ذهنتون رسیده رو اینجا بگید یا برام پیغام خصوصی بفرستید
هر کاری هم علاقه دارید یعنی واقعا علاقه مند هستید رو هم اعلام کنید و کارهایی که در توانتون هست رو بگید تا بتونم به صورت کامل راهنماییتون کنم

salam_ali
2016-08-08, 20:36

بعد مدتی خیلی کوتاه مجدد یک تاپیک باز کن با این عنوان "با یک میلیون بدهی ماهانه چیکار کنم؟
"

از شوخی گذشته به نظر بنده تا جاییکه می توانید بروید سراغ یادگیری ... مثل موسیقی - عکاسی - ورزش های جذاب - هنرهای دستی - زبان های خارجه - تعمیرات لوازم خاص و ...

manoto
2016-08-08, 21:37
من شک ندارم اگر ماهیانه 1 میلیون تومان داشتم میرفتم ازدواج میکردم :d
تا منو زن ندی، دست بردار نمیشی:d:d

بعد مدتی خیلی کوتاه مجدد یک تاپیک باز کن با این عنوان "با یک میلیون بدهی ماهانه چیکار کنم؟
خیلی با حال بود:d<:-p

از شوخی گذشته به نظر بنده تا جاییکه می توانید بروید سراغ یادگیری ... مثل موسیقی - عکاسی - ورزش های جذاب - هنرهای دستی - زبان های خارجه - تعمیرات لوازم خاص و ...
به دلیل مشغله کاری و دانشگاه و ... دیگه وقت خالی برام نمونه و اینکه من 2 تخصص نسبتا حرفه ای دارم و کافیه برام، بیشتر هدفم اینه با این درامد اضافه سرمایه گذاری کنم نه کار، یعنی پول برام کار کنه!

شما مواردی که به ذهنتون رسیده رو اینجا بگید یا برام پیغام خصوصی بفرستید
هر کاری هم علاقه دارید یعنی واقعا علاقه مند هستید رو هم اعلام کنید و کارهایی که در توانتون هست رو بگید تا بتونم به صورت کامل راهنماییتون کنم
با اجازتون اینجا میگم تا بقیه دوستان هم نظرشون رو بگن:
خودم بیشتر نظرم روی اینکه هر ماه این مبلغ رو صرف خرید سکه کنم تا بعد از چند سال که به یه مبلغ مناسبی رسید اون رو صرف خرید زمین یا خونه کنم، اینجوری توی این مدت هم ارزش پولم حفظ میشه هم یه نوع سرمایه گذاری هستش و هم اینکه اگه یه موقع به پول نیاز داشتم سریع میشه سکه رو به پول تبدیل کرد! و به غیر از سکه روی ارز هم دارم فکر میکنم، بین ارز و سکه موندم که کدوم بهتره هم برای سرمایه گذاری بلند مدت هم حفظ ارزش پول.
یه چیزی که خودم مد نظرمه اینکه هر ماه یه نیم سکه بخرم، مابقی هم ارز بخرم. اینجوری هم تنوع سرمایه گذاری بیشتره و هم اینکه همه تخم مرغ ها رو توی یه سبد نمیذارم. چطوره؟

------
مرسی از همه دوستان که توی تاپیک شرکت میکنند، سپاس

Tikweb
2016-08-08, 21:54
یک حدیث معروف هست که
برای جوان اولین چیزی که باید بخره خانه هست و اخرین چیزی که باید بفروشه خانه هست !

شما سعی کنید پولتون رو پس اندازه کنید یک خونه هر چند کوچیک در شهرتون بخرید و حتی اگر نمیخواید توش بشینید اجاره بدید
داشتن خونه برای جوونی مثل شما خیلی خیلی مسئله مهم و اثرگذاریه بعدا متوجهش خواهید شد...

BazPardakht.Com
2016-08-08, 22:02
با اجازتون اینجا میگم تا بقیه دوستان هم نظرشون رو بگن:
خودم بیشتر نظرم روی اینکه هر ماه این مبلغ رو صرف خرید سکه کنم تا بعد از چند سال که به یه مبلغ مناسبی رسید اون رو صرف خرید زمین یا خونه کنم، اینجوری توی این مدت هم ارزش پولم حفظ میشه هم یه نوع سرمایه گذاری هستش و هم اینکه اگه یه موقع به پول نیاز داشتم سریع میشه سکه رو به پول تبدیل کرد! و به غیر از سکه روی ارز هم دارم فکر میکنم، بین ارز و سکه موندم که کدوم بهتره هم برای سرمایه گذاری بلند مدت هم حفظ ارزش پول.
یه چیزی که خودم مد نظرمه اینکه هر ماه یه نیم سکه بخرم، مابقی هم ارز بخرم. اینجوری هم تنوع سرمایه گذاری بیشتره و هم اینکه همه تخم مرغ ها رو توی یه سبد نمیذارم. چطوره؟

------

به هیچ عنوان به چیزی که علاقه ندارید توش سرمایه گذاری نکنید
از قدیم گفتن صدای دهل از دور خوش است
به قول این دوستمون که توی تاپیک گفتن شما اگه چنین کاری می خواید بکنید پولو بخوابونید توی بانک چرا بخوای ریسک کنی که سکه یا طلا یا ارز بخری و چون قصدت هم در آخر اینه که یه خونه یا زمین بخری به هیج عنوان پیشنهاد نمیشه سمت اون مورد بری ولی اگر می خواید پولتون هم بیشتر بشه پیشنهاد من اینه که این پول رو توی کار ببرید بهترین گزینه هست و هم اگر توانمند توی کاری که علاقه دارید باشید می تونید پول رو دو برابر و چند برابرش کنید
اصولا بنده توی دور و اطرافم دیدم که کسانی که کار بلد نیستن و پول دستشونه میرن کاری که شما میگید رو می کنند ولی بهتره که این پول رو بدون ریسک توی کاری که خودتون دوست دارید به گردش در بیارید تا هم بهره ای از سود اون بکنید و هم سریع رشد کنه و سرمایه شما چند برابر میشه

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

یک حدیث معروف هست که
برای جوان اولین چیزی که باید بخره خانه هست و اخرین چیزی که باید بفروشه خانه هست !

شما سعی کنید پولتون رو پس اندازه کنید یک خونه هر چند کوچیک در شهرتون بخرید و حتی اگر نمیخواید توش بشینید اجاره بدید
داشتن خونه برای جوونی مثل شما خیلی خیلی مسئله مهم و اثرگذاریه بعدا متوجهش خواهید شد...

دقیقا سخن شما کاملا اشتباه هست
هر جونی که بتونه شغلش رو تقویت کنه به پشتوانه شغلش خونه که سهله ، عشق دنیارو می کنه
این حرفی که من می زنم رو از هر کاسبی بپرسی بهت می گه
از خونه نمیشه شغل درست کرد ولی از مغازه میشه چندین خونه خرید

Tikweb
2016-08-08, 22:28
هر جونی که بتونه شغلش رو تقویت کنه به پشتوانه شغلش خونه که سهله ، عشق دنیارو می کنه

چرا اشتباه هست؟
اگر ایشون بخوان شغلی داشته باشن و هدفمند این درامد رو سرمایه گذاری کنن بله درست میفرمایید قطعا بهتره که در جهت پیشرفت شغلشون باشه
اما حرف من برای زمانی بود که ایشون نخوان هیچ کاری باهاش بکنن و ندونن هم چیکار میخوان باهاش بکنن ... !
خیلی موارد دیدم جوونی بوده که ماهی چند میلیون درامد داشته ازش هم میپرسیدی پولت رو چیکار میکنی خودش نمیدونسته کجا میره و چیکار میکنه باهاش و همینجوری الکی خرج میکرده !!

امیدوارم متوجه منظورم شده باشید

manoto
2016-08-08, 22:38
به هیچ عنوان به چیزی که علاقه ندارید توش سرمایه گذاری نکنید
از قدیم گفتن صدای دهل از دور خوش است
به قول این دوستمون که توی تاپیک گفتن شما اگه چنین کاری می خواید بکنید پولو بخوابونید توی بانک چرا بخوای ریسک کنی که سکه یا طلا یا ارز بخری و چون قصدت هم در آخر اینه که یه خونه یا زمین بخری به هیج عنوان پیشنهاد نمیشه سمت اون مورد بری ولی اگر می خواید پولتون هم بیشتر بشه پیشنهاد من اینه که این پول رو توی کار ببرید بهترین گزینه هست و هم اگر توانمند توی کاری که علاقه دارید باشید می تونید پول رو دو برابر و چند برابرش کنید
اصولا بنده توی دور و اطرافم دیدم که کسانی که کار بلد نیستن و پول دستشونه میرن کاری که شما میگید رو می کنند ولی بهتره که این پول رو بدون ریسک توی کاری که خودتون دوست دارید به گردش در بیارید تا هم بهره ای از سود اون بکنید و هم سریع رشد کنه و سرمایه شما چند برابر میشه

مرسی دوست عزیز
صحبت های جالبی بود، مسلما اگه کارم نیاز به سرمایه داشت حتما توی کارم سرمایه گذاری میکردم ولی چون کار من فقط تخصص لارم داره نمیشه توش سرمایه تزریق کرد، چون من تمام وقت حسابدار یه شرکتی هستم و بعد از ظهر هم یا کلاس دارم یا مشغول برنامه نویسی اندروید هستم و یادگیری زبان! خب بنظرتون چجوری این سرمایه روی توی کارم استفاده کنم؟ ممنون میشم بازم راهنمایی کنید.مرسی

کاملا تایید میشه، من خودم به واسطه شغلم با چند رییس کارخانه در ارتباطم و بعضی وقتا که صحبت میکنیم باهم همین حرفو میزنن، مثلا یه بار که اومدم تهران و دعوت یک شخص که توی بازار تهران معروف و کارخانه دار هستن، بودم، موقع شام که باهم صحبت میکردیم میگفت: من تا حالا صاحب خونه نبودم همیشه بهترین خونه های ویلایی رو توی بالاشهر اجاره میکنم، گفت خب چرا خونه نمیخری؟ شما که توانشو داری. میگفت من بجای اینکه 1.5 دو میلیارد رو صرف خرید خونه کنم، این مبلغ رو توی شرکتم سرمایه گذاری میکنم و همین سرمایه گذاری باعث میشه من سر سال 300 چهارصد میلیون بیشتر سود کنم، حالا مثلا من 100 میلیون هم بدم اجاره یه سال این خونه! ولی اینکار باعث میشه هم توی بهترین خونه زندگی کنم هم تولید و فروش شرکتم بیشتر میشه و هم اینکه من سود بیشتری کسب میکنم. ولی اگه بجای سرمایه گذاری، خونه میخریدم چی میشد؟ من فقط خونه داشتم و بس....

salam_ali
2016-08-08, 22:44
یک حدیث معروف هست که

لطفا منبع حدیث معروف را هم اعلام کنید .

Tikweb
2016-08-08, 23:28
لطفا منبع حدیث معروف را هم اعلام کنید .

منظورم از حدیث ، حدیث از امامان و معصومین نیست !
منظورم سخن معروف هست

تاپیک منحرف نشه بهتره

tulip
2016-08-08, 23:29
پول هفت هشت ماهتو جمع کن بیا شمال سمت مازمین کشاورزی بخرخواستی میدی کشاورز برنج میکاره باهات نصف میکنه نخاستی چند سال بعد همون ملک میشه طلا دیدم که میگم :->

zamin
2016-08-09, 02:12
پول هفت هشت ماهتو جمع کن بیا شمال سمت مازمین کشاورزی بخرخواستی میدی کشاورز برنج میکاره باهات نصف میکنه نخاستی چند سال بعد همون ملک میشه طلا دیدم که میگم :->

کجای شمال؟ قیمت الان چطوریاست؟هکتاری مدین؟آب داره؟

omidariyan
2016-08-09, 02:20
شما کدوم شهری؟ کارمند هستین یا حسابداری رو پروژه ای انجام میدین؟

tulip
2016-08-09, 02:28
کجای شمال؟ قیمت الان چطوریاست؟هکتاری مدین؟آب داره؟

شرق مازندران البته تو روستاها که نمه نمه داره تهرانی نشینو شهرک میشه ....... بله هر زمینی در موقع کشت سهمیه آب داره

zamin
2016-08-09, 03:28
شرق مازندران البته تو روستاها که نمه نمه داره تهرانی نشینو شهرک میشه ....... بله هر زمینی در موقع کشت سهمیه آب داره

قیمت به چه صورته؟محصول برنجی که در اون خاک خوب عمل میاد چیه؟ آمل؟

manoto
2016-08-09, 08:46
اگه بیشتر توضیح بدید ممنون میشم

شما کدوم شهری؟ کارمند هستین یا حسابداری رو پروژه ای انجام میدین؟
فارس - حسابداری کارمند تمام وقت ، برنامه نویسی اندروید فریلنسر

BazPardakht.Com
2016-08-09, 09:03
چرا اشتباه هست؟
اگر ایشون بخوان شغلی داشته باشن و هدفمند این درامد رو سرمایه گذاری کنن بله درست میفرمایید قطعا بهتره که در جهت پیشرفت شغلشون باشه
اما حرف من برای زمانی بود که ایشون نخوان هیچ کاری باهاش بکنن و ندونن هم چیکار میخوان باهاش بکنن ... !
خیلی موارد دیدم جوونی بوده که ماهی چند میلیون درامد داشته ازش هم میپرسیدی پولت رو چیکار میکنی خودش نمیدونسته کجا میره و چیکار میکنه باهاش و همینجوری الکی خرج میکرده !!

امیدوارم متوجه منظورم شده باشید

بنده هم زمان مجردی جزو همون جون ها بودم ولی بعد از متاهل شدن یادگرفتم پول رو به چه شکلی تبدیل و چندین برابرشم کنم
بعضی افراد هم به خودشون جرات فکر کردن درست نمی دن

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

مرسی دوست عزیز
صحبت های جالبی بود، مسلما اگه کارم نیاز به سرمایه داشت حتما توی کارم سرمایه گذاری میکردم ولی چون کار من فقط تخصص لارم داره نمیشه توش سرمایه تزریق کرد، چون من تمام وقت حسابدار یه شرکتی هستم و بعد از ظهر هم یا کلاس دارم یا مشغول برنامه نویسی اندروید هستم و یادگیری زبان! خب بنظرتون چجوری این سرمایه روی توی کارم استفاده کنم؟ ممنون میشم بازم راهنمایی کنید.مرسی

خیلی راحت می تونید توی تخصص خودتون این پول رو سرمایه گذاری کنید
تا حالا به این فکر کردید دفتر حسابرسی راه اندازی کنید
می دونید پول های خیلی کلانی در میارن همین دفاتر؟
اگر توانایی راه اندازی دارید می تونید به صورت پله پله شروع کنید
لوزمی به راه اندازی دفتر در ابتدا نیست
می تونید شروع به تبلیغات کنید و حسابرسی شرکت هارو انجام بدید و کمی که کارتون رونق پیدا کرد بعد دفتر خیلی کوچیکی راه بندازید و کم کم کارمند اضافه کنید
حتی تا حالا به این فکر کردید که می تونید خودتون کارفرما باشید و بهترین درآمد رو داشته باشید؟

manoto
2016-08-09, 09:56
خیلی راحت می تونید توی تخصص خودتون این پول رو سرمایه گذاری کنید
تا حالا به این فکر کردید دفتر حسابرسی راه اندازی کنید
می دونید پول های خیلی کلانی در میارن همین دفاتر؟
اگر توانایی راه اندازی دارید می تونید به صورت پله پله شروع کنید
لوزمی به راه اندازی دفتر در ابتدا نیست
می تونید شروع به تبلیغات کنید و حسابرسی شرکت هارو انجام بدید و کمی که کارتون رونق پیدا کرد بعد دفتر خیلی کوچیکی راه بندازید و کم کم کارمند اضافه کنید
مرسی
اتفاقا در مورد دفاتر حسابرسی قبلا تحقیق کردم و با یکی از استادان حسابرسی هم صحبت کردم:
1- شرکتها فقط با حسابرسان رسمی کار میکنند، و اگه بخوام بصورت قانونی کار کنم نیاز به حداقل لیسانس و چند سال سابقه کار و شرکت در ازمون حسابرسی و ... داره
2- و اینکه بازار حسابرسی توی شهر ما شغل پردرامدی نیست، چون فقط 2 شرکت حسابرسی تو شهر هست و چند سال قبل هم که توی یکی از شرکتها به عنوان کاراموز کار میکردم بازار خلوتی داشت
3- و در اخر اینکه حسابرسی با حسابداری 180درجه فرق میکنه یعنی 2 تخصص کاملا جداست.

حتی تا حالا به این فکر کردید که می تونید خودتون کارفرما باشید و بهترین درآمد رو داشته باشید؟
برای این گزینه هم برنامه دارم ولی فعلا شرایطش مهیا نسیت جز یکی از اهداف سال اینده ام هستش

armincity
2016-08-09, 12:16
ریختیش تو جوب تو نت خرج نکن

tulip
2016-08-09, 15:24
قیمت به چه صورته؟محصول برنجی که در اون خاک خوب عمل میاد چیه؟ آمل؟

محمود آباد - برنج طارم - قیمت هم بعضی مناطق از متری 60 هزار تومن شروع میشه به بالا که به متراژ و منطقه زمین بستگی داره
در توضیح استارتر عزیزهم عرض کنم که بازار ملک و ... در شمال میدونید که به چه صورته ؟؟؟ خیلی از تهرانیایی که میشناسم 15 سال پیش اومدن زمین کشاوری خریدن متری 1000 تومن :| الان دارن شهرک سازی میکنن خلاصه اینکه ملک سرمایستو میمونه چون کاربریش کشاورزیه و شمایی که تخصص نداری کشت کنی میدی دست یه کشاورز که زیادن ..... این بنده خدا میاد زمین خشک رو از شما تحویل میگیره و تا اخرین ساقه برنج رو میبره..در عوض به عنوان مثال 1 تن در سال شما کشت کرده باشید 500 کیلو میشه مال اون بنده خدا و 500 کیلو شما ... الان که تازه موقع برداشته برنج کیلویی 10 تومنه و تا چند ماه دیگه به 8-7 تومن هم میرسه

zamin
2016-08-09, 15:33
محمود آباد - برنج طارم - قیمت هم بعضی مناطق از متری 60 هزار تومن شروع میشه به بالا که به متراژ و منطقه زمین بستگی داره
در توضیح استارتر عزیزهم عرض کنم که بازار ملک و ... در شمال میدونید که به چه صورته ؟؟؟ خیلی از تهرانیایی که میشناسم 15 سال پیش اومدن زمین کشاوری خریدن متری 1000 تومن :| الان دارن شهرک سازی میکنن خلاصه اینکه ملک سرمایستو میمونه چون کاربریش کشاورزیه و شمایی که تخصص نداری کشت کنی میدی دست یه کشاورز که زیادن ..... این بنده خدا میاد زمین خشک رو از شما تحویل میگیره و تا اخرین ساقه برنج رو میبره..در عوض به عنوان مثال 1 تن در سال شما کشت کرده باشید 500 کیلو میشه مال اون بنده خدا و 500 کیلو شما ... الان که تازه موقع برداشته برنج کیلویی 10 تومنه و تا چند ماه دیگه به 8-7 تومن هم میرسه
یک هکتار 600 میلیون به نسبت خیلی خیلی زیاده برای کشاورزی
از دوستان دیدم رفتن جنوب فیلیپین زمین گرفتن هکتاری 150 هزار پزو و دادن کشاورز فلیپینی میکارند 2 تا برای صاحب زمین یکی برای کشاورز.
ضمنا هر پزو حدود 80 تومان ایرانی یعنی هر 43 پزو تقریبا یک دلار
محمود آباد سال 90 خیلی قیمت خوب بود هم محمود آباد هم دولت آبا و تقریبا رشد خودشو کرد.
پ.ن:این استارتر میگه ماهی یک میلیون میتونه بزاره کنار گفتم الان با توجه به این مهم و پیشنهاد شما با 20 تومن میشه یک هکتار خرید :d

tulip
2016-08-09, 15:39
یک هکتار 600 میلیون به نسبت خیلی خیلی زیاده برای کشاورزی
از دوستان دیدم رفتن جنوب فیلیپین زمین گرفتن هکتاری 150 هزار پزو و دادن کشاورز فلیپینی میکارند 2 تا برای صاحب زمین یکی برای کشاورز.
ضمنا هر پزو حدود 80 تومان ایرانی یعنی هر 43 پزو تقریبا یک دلار
محمود آباد سال 90 خیلی قیمت خوب بود هم محمود آباد هم دولت آبا و تقریبا رشد خودشو کرد.
پ.ن:این استارتر میگه ماهی یک میلیون میتونه بزاره کنار گفتم الان با توجه به این مهم و پیشنهاد شما با 20 تومن میشه یک هکتار خرید :d

بعضی روستهای سمت فریدونکنارهم متری 40 تومنم میشه پیدا کرد :d

safrion
2016-08-10, 02:56
مرسی از دوستان
با اجازه از استارتر عزیز منم دقیقاً سوالی مثل دوستمون دارم ماهی همین 1 میلیون خالص در میارم و بهترین راه رو اگه دوستان به ذهنشون میرسه به منم بگن
من مهندس برق الکترونیکم و کارم کلاً همه جور آجیله برقه :d
البته یه راهی بگین بدرد منو دوستمون استارتر بخوره:-"

sadegh-ss
2016-08-10, 10:46
اضافه س بدش یه من

manoto
2016-08-12, 13:46
اضافه س بدش یه من
شماره کارت بده برات کارت به کارت کنم :d

دوستان همچنان منتظر نظرات تان هستم

moj1rayaname
2016-08-12, 14:06
سلام
طول تاپیک ندیدم از تجربیاتتون
این خیلی مهمه تجربه ی کاریتون چی باشه
درآمد ثابتتون از کجا هست جای رشد داره نداره..

پیشنهادم این هست 5 الی 8 میلیون سرمایه جمع اوری کنید و بعدا پروژه ی کار کنید یا خارج از اینترنت یه کار کوچیک مثل مغازه یا خدماتی یا .. باز کنید که ماهی بیشتر از 1 ت هم انتظار نداشته باشید از ان کار بیرون

نتیجه اخر اینکه اینترنت سرمایه کنید به کارهای بهتر ( با تحقیق )

maker
2016-08-12, 14:56
شرایط:
1- پول کم
2- نداشتن وقت یا تخصص برای به کار گیری پول درکار جدید
3- عدم سرمایه گذاری در شغل فعلی
نتیجه:
1- سود بانکی و حساب بلند مدت
2- سکه و طلا
3- ارز و دلار
4- بورس یا بازار اتی

همین موارد برای شما مناسب هستند توقع خاصی هم از این بازارها نداشته باشید چند درصدی نهایتا با هم سودشان فرق میکنه مگر اینکه دولت قبلی مجدد برگرده قیمت طلا یکدفعه جهش کنه ! یا دلار بازارش حباب برداره ... ولی در شرایط رکورد اقتصادی فعلی وضعیت در حد چند درصد تفاوت سود هست ...

masiha1364
2016-08-12, 18:30
این تجربه چند ساله من است
اگر بتوانید همین پول را هر ماه پس انداز کنید بهترین کار است!
البته بهتر از ریسک کردن هایی که هیچ تخصصی در مورد آن ندارید

ramtin2025
2016-08-12, 20:40
سلام
به نظر من مشکل شما نداشتن هدف مشخصه وگرنه 1 تومن پولی نیست که آدم براش نتونه برنامه ریزی کنه. پیشنهاد میکنم اول هدف 5 ساله و ده ساله حداقل برای خودت ، کارت و ... در نظر بگیر بعد با توجه به اهدافت راههای مختلف رو بررسی کن.

موفق باشید

safeith
2016-08-12, 20:57
سعی کنید در یک زمینه تولیدی سرمایه گذاری کنید، سپرده گذاری در بانک کار خیلی اشتباهی است که ما ایرانی ها انجام می دهیم، در واقع با سپرده گذاری باعث می شویم یه عده‌ای پول موفت گیرشان بیاد.

manoto
2016-08-13, 15:55
سلام
طول تاپیک ندیدم از تجربیاتتون
این خیلی مهمه تجربه ی کاریتون چی باشه
درآمد ثابتتون از کجا هست جای رشد داره نداره..
سلام
تجربه کاری: حسابداری بازرگانی(حرفه ای) با سابقه حدود 2 سال، برنامه نویسی اندروید (مبتدی رو به متوسط)
درامد ثابت از طریق کارمندی(حسابداری)، جای رشد نه نداره و افزایش حقوق هم هر چندماه یکبار به اندازه یه مبلغ ناچیز!!!

پیشنهادم این هست 5 الی 8 میلیون سرمایه جمع اوری کنید و بعدا پروژه ی کار کنید یا خارج از اینترنت یه کار کوچیک مثل مغازه یا خدماتی یا .. باز کنید که ماهی بیشتر از 1 ت هم انتظار نداشته باشید از ان کار بیرون

نتیجه اخر اینکه اینترنت سرمایه کنید به کارهای بهتر ( با تحقیق )
در این مورد اگر بتونید بیشتر توضیح بدید ممنون میشم، پس انداز 9 میلیون دارم.

شرایط:
1- پول کم
2- نداشتن وقت یا تخصص برای به کار گیری پول درکار جدید
3- عدم سرمایه گذاری در شغل فعلی
نتیجه:
1- سود بانکی و حساب بلند مدت
2- سکه و طلا
3- ارز و دلار
4- بورس یا بازار اتی

همین موارد برای شما مناسب هستند توقع خاصی هم از این بازارها نداشته باشید چند درصدی نهایتا با هم سودشان فرق میکنه مگر اینکه دولت قبلی مجدد برگرده قیمت طلا یکدفعه جهش کنه ! یا دلار بازارش حباب برداره ... ولی در شرایط رکورد اقتصادی فعلی وضعیت در حد چند درصد تفاوت سود هست ...
ممنون دوست عزیز
نظر خودمم اینه که هرماه این مبلغ رو صرف خرید سکه و ارز کنم به عنوان پس انداز و حفظ ارزش پول تا وقتی که به یه مبلغ مناسب رسید و وقتم هم ازاد شد بتونم مستقل بشم و کسب و کار خودم را تاسیس کنم

این تجربه چند ساله من است
اگر بتوانید همین پول را هر ماه پس انداز کنید بهترین کار است!
البته بهتر از ریسک کردن هایی که هیچ تخصصی در مورد آن ندارید
نحوه پس انداز کردنتون و مدت پس انداز و مبلغ ان و نتیجه ان را هم بگید ممنون میشم

سلام
به نظر من مشکل شما نداشتن هدف مشخصه وگرنه 1 تومن پولی نیست که آدم براش نتونه برنامه ریزی کنه. پیشنهاد میکنم اول هدف 5 ساله و ده ساله حداقل برای خودت ، کارت و ... در نظر بگیر بعد با توجه به اهدافت راههای مختلف رو بررسی کن.

موفق باشید
هدف که دارم دوست عزیز هم هدف کوتاه مدت هم بلند مدت منتها برای تحقق هدف نیاز به تخصص و سرمایه دارم و الانم میخوام که با این مبلغ ماهانه بتونم یه سرمایه ای جور کنم و کم کم مستقل شم و بعد از تاسیس کسب و کار از شرکت استعفا بدم اما فعلا روی قسمت پس انداز و حفظ ارزش پول دارم برنامه ریزی میکنم

سعی کنید در یک زمینه تولیدی سرمایه گذاری کنید، سپرده گذاری در بانک کار خیلی اشتباهی است که ما ایرانی ها انجام می دهیم، در واقع با سپرده گذاری باعث می شویم یه عده‌ای پول موفت گیرشان بیاد.
با این مبلغ که نمیشه توی زمینه تولید سرمایه گذاری کرد

picsel
2016-08-13, 18:17
دقیقا منم ماهی حدود 200 هزار تومان اضافه میارم که از 2 شرکت خصوصی بیمه ای معروف بیمه نامه عمر و سرمایه گذاری 30 ساله خریدم.
همه میگفتند کسی پولی بهت نمیده ولی به خودم این مثال رو زدم:عین بیمه شخص ثالث که با 8سال تخفیف سالی حدود290 هزار تومان پرداخت میکنم + الحاقیه و توقع دارم مثل الان که وارد دوره 90 روزه ماه حرام شدیم در صورت خدای ناکرده تصادف بیمه من دیه شخص ثالث را پرداخت کنه پس بیمه نامه عمر من رو هم پرداخت خواهد کرد!

شما هم بخشی از پولت رو در همین بیمه نامه عمر و سرمایه گذاری (نه عمر خالی) خرج کن تا بعد 30 سال پول بهت بدهند بر خلاف بیمه عمر که در صورف فوت به وراث داده میشه!

manoto
2016-08-17, 16:18
دقیقا منم ماهی حدود 200 هزار تومان اضافه میارم که از 2 شرکت خصوصی بیمه ای معروف بیمه نامه عمر و سرمایه گذاری 30 ساله خریدم.
همه میگفتند کسی پولی بهت نمیده ولی به خودم این مثال رو زدم:عین بیمه شخص ثالث که با 8سال تخفیف سالی حدود290 هزار تومان پرداخت میکنم + الحاقیه و توقع دارم مثل الان که وارد دوره 90 روزه ماه حرام شدیم در صورت خدای ناکرده تصادف بیمه من دیه شخص ثالث را پرداخت کنه پس بیمه نامه عمر من رو هم پرداخت خواهد کرد!

شما هم بخشی از پولت رو در همین بیمه نامه عمر و سرمایه گذاری (نه عمر خالی) خرج کن تا بعد 30 سال پول بهت بدهند بر خلاف بیمه عمر که در صورف فوت به وراث داده میشه!

ممنون
بیشتر نظرم روی سرمایه گذاری هست که بتونم سرمایه ام رو بیشتر کنم، نه اینکه یه مبلغی رو هر ماه پرداخت کنم تا اینکه بعد از 30 سال یه مبلغی رو بهم بدن! ترجیح میدم توی جوونی سرمایه ام رو چند برابر کنم که دیگه توی پیری نیازی به مبلغ ناچیزی که بیمه بازنشستگی و ... میدن، نداشته باشم...

ravi71
2016-08-17, 16:24
اگه تایم دارید یک تخصص رو حرفه ای با اساتید حرفه ای یاد بگیرید .. ( این پول رو ۱-۲ سال به متخصص بدید تا تخصص حرفه ای پیدا کنید )

Aspen soft
2016-08-20, 23:05
manam sharayete shomaro daram.startere aziz aghar be natijeie resisdi begho

rs.rasooli
2016-08-24, 22:23
اگه به هر کاری ایمان داشته باشی و اشتیاق و علاقه داشته باشی در اون کار بدون شک موفق می شی اگه ایده ای برای شروع نداری می تونی از کتاب معرفی ایده های جدید شغلی آسان مدیرناب استفاده کنی لینک دانلود در modirnab.ir (http://modirnab.ir/2015/11/30/%da%a9%d8%aa%d8%a7%d8%a8-%d9%85%d8%b9%d8%b1%d9%81%db%8c-%d8%a7%db%8c%d8%af%d9%87-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%ac%d8%af%db%8c%d8%af-%d8%b4%d8%ba%d9%84%db%8c/)

mobomas
2016-08-24, 22:53
اگه تایم دارید یک تخصص رو حرفه ای با اساتید حرفه ای یاد بگیرید .. ( این پول رو ۱-۲ سال به متخصص بدید تا تخصص حرفه ای پیدا کنید )

پیشنهاد خوبی بود
حالا نه صرفا 1-2 سال ولی سرمایه گذاری روی خود فرد بهترین نوع سرمایه گذاریه
آموختن زبان انگلیسی ، حرفه و تخصص ، ارتباطات و مذاکره .... همه اینا میتونه چندین پله شمارو در زندگی جلو ببره

manoto
2016-08-25, 13:59
ممنون، تخصص که دارم حسابداری و برنامه نویسی اندروید، متاسفانه وقت ندارم اون مقدار وقت خالی که دارم هم صرف یادگیری و تمرین برنامه نویسی میشه + یادگیری زبان انگلیسی

manam sharayete shomaro daram.startere aziz aghar be natijeie resisdi begho
حتما
فعلا که تصمیم بر خرید سکه گرفتم چون الان به دلیل کمبود وقت امکان راه اندازی کسب و کار جدید ندارم، به احتمال زیاد بهار 96 که وقتم خالی میشه
یه کسب و کار جدید راه اندازی خواهم کرد.

اگه به هر کاری ایمان داشته باشی و اشتیاق و علاقه داشته باشی در اون کار بدون شک موفق می شی اگه ایده ای برای شروع نداری می تونی از کتاب معرفی ایده های جدید شغلی آسان مدیرناب استفاده کنی لینک دانلود در modirnab.ir (http://modirnab.ir/2015/11/30/%da%a9%d8%aa%d8%a7%d8%a8-%d9%85%d8%b9%d8%b1%d9%81%db%8c-%d8%a7%db%8c%d8%af%d9%87-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%ac%d8%af%db%8c%d8%af-%d8%b4%d8%ba%d9%84%db%8c/)
روش خوبی برای تبلیغ سایت تون نبود!!!

پیشنهاد خوبی بود
حالا نه صرفا 1-2 سال ولی سرمایه گذاری روی خود فرد بهترین نوع سرمایه گذاریه
آموختن زبان انگلیسی ، حرفه و تخصص ، ارتباطات و مذاکره .... همه اینا میتونه چندین پله شمارو در زندگی جلو ببره
بله 100%

ebrahimtkd
2016-08-26, 13:49
عرض سلام خدمت شما
در نظام پیشرفته اقتصاد اسلامی نگه داشتن پول بیش از یک سال و به کار نینداختن اون جریمه داره به نام خمس و باید یک پنجم اون را بدین پس پول اضافه را باید به کاری بزنید تا چرخ اقتصاد را هم کمک کنید بچرخه - با مفت خوری و قرار دادن پول در بانک و حتی سپرده گذاری در بورس مخالفم
برای بیشتر شدن برکت پولتان حتما سهمی از اون را صرف امور خیریه و صدقه کنید حتی میتونید کل یک میلیون تومن درآمد اضافه را این کار را باهاش بکنید و مطمئن باشید بعد از مدتی یک میلیون اضافه میشه چند میلیون پول اضافه... و چندین برابر بهتون بر می گرده
این نظر من بود
والسلام

manoto
2016-08-31, 15:45
عرض سلام خدمت شما
در نظام پیشرفته اقتصاد اسلامی نگه داشتن پول بیش از یک سال و به کار نینداختن اون جریمه داره به نام خمس و باید یک پنجم اون را بدین پس پول اضافه را باید به کاری بزنید تا چرخ اقتصاد را هم کمک کنید بچرخه - با مفت خوری و قرار دادن پول در بانک و حتی سپرده گذاری در بورس مخالفم
برای بیشتر شدن برکت پولتان حتما سهمی از اون را صرف امور خیریه و صدقه کنید حتی میتونید کل یک میلیون تومن درآمد اضافه را این کار را باهاش بکنید و مطمئن باشید بعد از مدتی یک میلیون اضافه میشه چند میلیون پول اضافه... و چندین برابر بهتون بر می گرده
این نظر من بود
والسلام

بخشش و کمک به نیازمندان و خیریه ها که جای خود، چون خودم معتقدم که جدا از بحث دین و ثواب اش، خیلی خوبه که همیشه یه درصدی از درآمد خالص ات رو کمک کنی به نیازمندا و خیریه ها به عنوان یک هم نوع نه بخاطر ثوابش

----
دوستان همچنان منتظر نظرات شما هستم

Aspen soft
2016-08-31, 19:45
salam.dadash hanoz be natijeie naresidi?:->

manoto
2016-09-01, 17:08
salam.dadash hanoz be natijeie naresidi?:->

سلام
فعلا که همون خرید سکه رو انتخاب کردم البته اگه گزینه ای بهتر باشه روشم رو تغییر میدم؛ با توجه به اینکه قیمت ملک و زمین تو شهرمون نسبتا مناسب هستش وقتی به مبلغ مناسب رسید یه واحد اپارتمان رو پیش خرید میکنم یا زمین میخرم(املاکی و بساز بفروش اشنا دارم)

soheyl_ir89
2016-09-01, 20:31
سلام
فعلا که همون خرید سکه رو انتخاب کردم البته اگه گزینه ای بهتر باشه روشم رو تغییر میدم؛ با توجه به اینکه قیمت ملک و زمین تو شهرمون نسبتا مناسب هستش وقتی به مبلغ مناسب رسید یه واحد اپارتمان رو پیش خرید میکنم یا زمین میخرم(املاکی و بساز بفروش اشنا دارم)

پیش فروشی هارو مواظب باش
معمولا به چند نفر می فروشن و بعدش باید بدویی دنبالش

manoto
2016-09-01, 22:49
پیش فروشی هارو مواظب باش
معمولا به چند نفر می فروشن و بعدش باید بدویی دنبالش

سهیل جان، اون طرف که میگم فامیل هستند و تو شهر شناخته شده هستند، تا حالا هم واحدهای زیادی ساخته و تحویل مردم داده.
البته تصمیم ام در این مورد قطعی نشده...

Padidegan
2016-09-02, 14:44
سلام دوستان

مرسی
درود
سرمایه گذاری در یک کسب و کار مطمئن و پرسود

mobomas
2016-09-02, 15:00
درود
سرمایه گذاری در یک کسب و کار مطمئن و پرسود

ایشونم تاپیک زدن که ببینن همون کسب و کار مطمئن و پرسود چیست ، وگرنه که :

از کرامات شیخ ما این است/ شیره را خورد و گفت شیرین است :-"