PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : با این سرمایه چه سایتی راه بندازم؟ خواهان شیرینی پیشنهاد بدید

mihantraffic
2016-08-29, 11:50
سلام
دوستان به نظرتون با 10 تومن سرمایه چه کسب و کاری راه بندازم؟
که تخصص خیلی خیلی بالا نخواد.
درامد ماهیانش هم حداقل در ماه های اول 1 تومن باشه و طی مرور زمان به 2-3 تومن هم برسه.

اگر واقعا دیدم این درامد رو داره میده خیلی بیشتر هم خرجش میکنم.ولی باید مطمئن بشم که جای مناسبی دارم سرمایه گذاری میکنم.

دوستانی که یک ایده خوب و کاربردی بدن و واقعا مطمئن باشم قابل اجراست و تصمینی هست شیرینی خوبی بشون میدم.

خواستید تو تاپیک مطرح کنید یا پخ بدید . حتما ایدی تلگرامتون هم بزارید. ممنون.

omidariyan
2016-08-29, 11:54
توقعتون خیلی زیاده!!! هیچ کاری در ماه های اولش اینقدر سود نمیده،اگر بده یا ایده خیلی بکره یا هزینه تبلیغات بالاست
در کل باید فکر سود 6 ماه یا یک سال اول رو از سرتون بیرون کنید

mihantraffic
2016-08-29, 12:02
توقعتون خیلی زیاده!!! هیچ کاری در ماه های اولش اینقدر سود نمیده،اگر بده یا ایده خیلی بکره یا هزینه تبلیغات بالاست
در کل باید فکر سود 6 ماه یا یک سال اول رو از سرتون بیرون کنید

سلام
عزیز نگفتم ماه اول گفتم ماه های اول.
تا 6 ماه هم مشکلی نیست.

شما پیشنهاد بدید. سایت اماده هم باشه میخرم

arashit
2016-08-31, 06:36
با درود
ایده فوق العاده دارم و پیاده سازیش حدود 9-10 میلیون هزینه داره ولی به نظر شما با چه تضمینی میشه ایده رو بیان کرد؟!!! :-?

حمید.
2016-08-31, 08:55
اگر قبلا کار مدیریت سایت انجام ندادید به نظرم تو این زمینه فعلا خرج نکند تا صد در صد مطمئن شوید
اگر هم کار کردید و موفق نشدید و یا سایت نگرفته تو همون فعالیتی که خودتون میتونید و میدونید که میتونه مفید هم واقع بشه کار رو شروع کنید اما نه با این سرمایه بلکه سایت رو بزنید یه قالب حاضری هم بخرید که حدودا با هاست و اینا میشه روی کمتر از 100 هزار تومان هم حتی ، بعدش به کارتون ادامه بدید یعنی به روز کنید تا یه زمانی که توجهی از طرف افراد و شرکت ها بهش بشه مثل گوگل و افراد ثابت بعدش میتونید تبلیغات لازم رو انجام بدید...
سایتی که بخواهد بعد از حتی 6 ماه 1 میلیون داشته باشه فکر نمیکنم باشه مگر فروشگاه و ... که اون هم بعید میدنم البته با تبلیغات و جنس مورد نیاز شاید بشه
کلا سرمایه گذاری روی سایت و کسب درآمد کمتر از 1 سال رو از سر بیرون کنید چون گاهی سرمایه اولیه هم از دست میره و به جایی نمیرسه

mehti64
2016-12-16, 17:22
سلام.کلا داشتن درامد از نت ریسک بالایی داره و باید تخصص, پشت کار , صبروحوصله داشته باشید و زمان زیادی رو صرف این کار بکنید.شما نباید با 10 میلیون شروع بکنید و گول سایت های تبلیغاتی رو هم واسه تبلیغ نخورید.ابتدا با هاست خوب و شناخته شده اما ارزان و یه قالب نیمه اختصاصی ارزان.و یک دامین خیلی خوب و متناسب با فعالیت تون شروع کنید و بعد از جمع اوری بازدید و مخاطب و اینکه دیدید داره کارتون راه میوفته کم کم هزینه کنید تا سایت و کار اینترنتی تون به تدریج رشد کنه که اگه شکست خورد 10 تومن رو یکجا از دست ندید.به نظر مت هزینه کردن یکجای 10تومن واسه کسب و کار اینترنتی خیلی خطرناکه.

mobomas
2017-01-03, 13:25
با درود
ایده فوق العاده دارم و پیاده سازیش حدود 9-10 میلیون هزینه داره ولی به نظر شما با چه تضمینی میشه ایده رو بیان کرد؟!!! :-?

با چه تضمینی میشه پول پرداخت کرد که ایده شکست نخوره ؟ بازار داشته باشه ؟ به درآمدزایی برسه ؟
تضمین اینکه شسکت نخوره چیه ؟ :-?

golro
2017-01-07, 21:53
من یه کار بهت پینشهاد می کنم ماهی 450 درامد بهت بده

Ariya
2017-01-07, 23:49
با چه تضمینی میشه پول پرداخت کرد که ایده شکست نخوره ؟ بازار داشته باشه ؟ به درآمدزایی برسه ؟
تضمین اینکه شسکت نخوره چیه ؟ :-?

با سلام و احترام.

اقا شما عادت دارین تو همه تاپیک ها سوال طرف رو با سوال جواب بدید یا من اینجور تصور میکنم؟

یا مستقیم جواب بدید یا کلا چیزی ننویسید فکر کنم بهتر باشه!

ممنونم.

mobomas
2017-01-07, 23:56
با سلام و احترام.

اقا شما عادت دارین تو همه تاپیک ها سوال طرف رو با سوال جواب بدید یا من اینجور تصور میکنم؟

یا مستقیم جواب بدید یا کلا چیزی ننویسید فکر کنم بهتر باشه!

ممنونم.

با درود

دقت کنید : فرومه و تاپیک

و هرکس با نحوه خودش ارتباط برقرار میکنه

شما فکر میکنید جواب ندید یا مستقیم بنویسید خوبه ؟ اوکی . با همون روش نگارش کنید . ولی ارتباطی به شما نداره که بقیه چطور پاسخ بدن ! مطمئن باشید فروم مدیر و ناظر و همیار داره و اگر ادبیات من مشکلی داشته باشه ، تذکر میدن

شما نگران نباشید :-"

Samenta
2017-02-02, 20:30
سلام
درامد ماهیانش هم حداقل در ماه های اول 1 تومن باشه و طی مرور زمان به 2-3 تومن هم برسه.

اگر واقعا دیدم این درامد رو داره میده خیلی بیشتر هم خرجش میکنم.ولی باید مطمئن بشم که جای مناسبی دارم سرمایه گذاری میکنم.

دوستانی که یک ایده خوب و کاربردی بدن و واقعا مطمئن باشم قابل اجراست و تصمینی هست شیرینی خوبی بشون میدم.

بنظر من فروشگاه اینترنتی لباس بزنین

shahacar
2017-02-10, 01:54
سلام

اقا سلام من ایده یک سایت پر مخاطب را دارم که می توانم به جرئت بگویم که بهترین ایده می باشد از شما می خوهم که با هم روی این ایده کار کنیم.... حتما تماس بگیرید
تلگرام
nz0007

paydarweb
2017-02-10, 16:06
من یه کار بهت پینشهاد می کنم ماهی 450 درامد بهت بده

لطفا به بنده معرفی کنید روشن شم!

goldenhost
2017-02-11, 19:52
سلام
باید اول مشخص کنین که تو نت و فضای مجازی میخواین فعالیت کنین یا تو دنیای واقعی

ss3701
2017-02-11, 22:56
به نظر من از این سایت ها که مدیرشون میخوان بفروشن بخرید حالا این سایت میتونه فروشگاه اینترنتی باشه با فروش محصول یا انجمن چیزس باشه با فروش محل تبلیغات
اول چون اگه بخوای خودت راه بندازی چند ماه اول که سود نداره
و اینگه حداقل چند سالی جلو هستی

guilanclick
2017-02-17, 14:10
با این تضمین که وقتی ایده تون ارائه بشه همه میبینن و اگه بخوان اجراش میکنن!

golro
2017-02-17, 17:52
لطفا به بنده معرفی کنید روشن شم!

همینطوری رایگان؟

mostafa.b
2017-03-02, 14:44
سلام
.
سلام
اگه می خوایی خیلی تخصص نخواد
یه سایت نیازمندی بزن و فقط تبلیغاتی که به سوی سایتت میاد رو تایید کن و ناظر باش کسی تبلیغ چرند نده
الان سایتها نیازمندی از پایه برنامه نویسی شده از 5 میلیون به بالاست
ولی یکی از دوستانم یه سایت نیازمندی داره که خودش 5500 خرجش کرده با سئوی قوی به نام بازار رسان بدلیل مشغله شغلی حالا میخواد اونو به 3 تومن بفروشه اگه خواستی پی ام بده
البته اگه مشتری باشی پایینتر هم میاد
در کل این به ذهنم رسید موفق باشی

mobomas
2017-03-02, 14:54
سلام
اگه می خوایی خیلی تخصص نخواد
یه سایت نیازمندی بزن و فقط تبلیغاتی که به سوی سایتت میاد رو تایید کن و ناظر باش کسی تبلیغ چرند نده
الان سایتها نیازمندی از پایه برنامه نویسی شده از 5 میلیون به بالاست
ولی یکی از دوستانم یه سایت نیازمندی داره که خودش 5500 خرجش کرده با سئوی قوی به نام بازار رسان بدلیل مشغله شغلی حالا میخواد اونو به 3 تومن بفروشه اگه خواستی پی ام بده
البته اگه مشتری باشی پایینتر هم میاد
در کل این به ذهنم رسید موفق باشی

الان سایت ایشون اثبات درآمدی ماهی 1 تومن رو داره ؟

mostafa.b
2017-03-03, 03:47
الان سایت ایشون اثبات درآمدی ماهی 1 تومن رو داره ؟

البته در مورد درآمد فراموش کردم بپرسم ازش .
جواب گرفتم در همین جا عنوان میکنم ولی در کل به 5 روش از این سایتها میشه درآمد کسب کرد
4 روش متفاوت بر روی آگهی ها قیمت گذاری کرده و کسب درآمد کنید .
۱- برای کلیه آگهی ها یک قیمت ثابت بگذارید
۲- برای هر دسته یک قیمت دلخواه بگذارید
۳- یک درصد مشخص از قیمت آگهی را دریافت کنید
۴- فقط بابت آگهی های ویژه هزینه دریافت کنید
و دیگری
این سیستم دارای بسته عضویت می باشد که از طریق آن می توانید بک بسته عضویت درست کرده و بر اساس زمان کاربر را برای ارسال آگهی محدود نمائید ، مثلا ۵۰۰۰ هزار تومان برای یک ماه
و اینکه امکانات سایت رو گرفتم

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

جواب گرفتم در همین جا عنوان میکنم ولی در کل به 5 روش از این سایتها میشه درآمد کسب کرد
و دیگری
این سیستم دارای بسته عضویت می باشد که از طریق آن می توانید بک بسته عضویت درست کرده و بر اساس زمان کاربر را برای ارسال آگهی محدود نمائید ، مثلا ۵۰۰۰ هزار تومان برای یک ماه

سلامی مجدد
با توجه به سوالی که من از دوستم داشتم گفت درآمدی بین 50 تا 300 هزار تومن البته گفت که تبلیغات زیادی براش نکرده و کل هزینه هارو روی سایت پیاده کرده ...
و اینکه این رو باید بدانیم که ، کاری رو که میکنم تا درست تبلیغ اش نکنیم جا نمی افته .
تو هر کاری باید تبلیغ بشه تا مردم تو و خدمات ت رو بشناسند و به سمتت بیان و به قیمت فروش سایت که 3 تومن گفته می ارزه چون جا داره تا پیشرفت کنه با توجه به نام و دامنه سایت تا خدمات و سئو قوی
این رو هم ذکر کنم سایتهایی که درآمد 1 میلیون به بالا دارن ، بالای 14 میلیون فروشش هست میتونید تو گوگل سرچ کنید

mobomas
2017-03-03, 15:33
و دیگری

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

سلامی مجدد
با توجه به سوالی که من از دوستم داشتم گفت درآمدی بین 50 تا 300 هزار تومن البته گفت که تبلیغات زیادی براش نکرده و کل هزینه هارو روی سایت پیاده کرده ...
و اینکه این رو باید بدانیم که ، کاری رو که میکنم تا درست تبلیغ اش نکنیم جا نمی افته .
تو هر کاری باید تبلیغ بشه تا مردم تو و خدمات ت رو بشناسند و به سمتت بیان و به قیمت فروش سایت که 3 تومن گفته می ارزه چون جا داره تا پیشرفت کنه با توجه به نام و دامنه سایت تا خدمات و سئو قوی
این رو هم ذکر کنم سایتهایی که درآمد 1 میلیون به بالا دارن ، بالای 14 میلیون فروشش هست میتونید تو گوگل سرچ کنید

چه عبارتی رو گوگل کنم تا سایتهایی رو بیایم که حدود قیمتشون 14 تومنه و ماهی 1 درآمدشون ؟

mostafa.b
2017-03-04, 00:40
چه عبارتی رو گوگل کنم تا سایتهایی رو بیایم که حدود قیمتشون 14 تومنه و ماهی 1 درآمدشون ؟

میتونی اینجا ببینی و یا اینکه درخواست بدی تا قیمتی که بهت میدن برای طراحی ببینی

http://ponisha.ir/projectslistlatest.php