PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیازمند ایده برای راه اندازی سایت اختصاصی درآمدزا

soheyl_ir89
2016-08-31, 20:41
.

سلام دوستان

دوستی سرمایه داره تا 5 تومان

می خواد یه درآمد آنلاین داشته باشه
به طرح هایی شبیه سرویس های بلاگدهی و کلا کاربرمحورها علاقه داره
که جذبه ای برای تعداد زیادی از کاربران و وبمستران داشته باشه و بتونه از طریق تبلیغات یا فروش اکانت یا ... درآمد داشته باشه.

ایده ای دارید؟

omid0020
2016-08-31, 23:02
اگه کسی ایده خوبی داشته باشه که به شما نمیگه 8-|

Alda
2016-08-31, 23:15
درود
کسی نمیاد ایده ای که به سختی پیدا شده رو به شما بگه ):
ولی به نظر بنده از تکرار ایده های تکراری مثل سرویس وبلاگدهی و ... خودداری کنید
تمرکزتون رو روی ایده های اپلیکیشنی موبایل بذارین
با توجه به زمان امروز بهترین شیوه کسب درامد هستش

soheyl_ir89
2016-08-31, 23:28
چه اپلیکیشن های موبایلی می تونن درآمد خوبی داشته باشن؟

Alda
2016-09-01, 11:24
چه اپلیکیشن های موبایلی می تونن درآمد خوبی داشته باشن؟

اپلیکیشن هایی که تا حالا ایدشون اجرایی نشده باشه
مثلا الان شما ببینین برنامه عضو بگیر تلگرام برای مدیر این اپ چقدر درامد داشته
و یا مثل فالو بگیر ایسنتاگرام و ....
کلا یه ایده موبایلی که تکرار نشده باشه ):

Ali.Fatehi
2016-09-01, 19:16
بتونید سیستم کسب درآمد کلیکی و بازدید رو روی موبایل راه بندازین.

مثلا طرف بیاد عضو بشه و روی تبلیغات کلیک کنه و از سایت مثلا 60 ثانیه دیدن کنه و بعد درآمد داشته باشه
روی موبایل باشه و یکم برای اپلیکیشن تبلیغ کنید و روی کافه بازار و ماکت و ... بره مطمئنا خیلی دانلود خواهد شد.

manoto
2016-09-02, 01:59
سلام سهیل
چه تخصصی دارند دوست تون؟ سن؟ تحصیلات؟ علایق؟
اگه تخصصی خاصی ندارند، بهترین کار اینه که روی خودشون سرمایه گذاری کنند و یه تخصصی که بهش علاقه دارند رو یاد بگیرند.

soheyl_ir89
2016-09-02, 22:51
.

ما داریم روی اپلیکیشن های موبایل فکر و ایده پردازی می کنیم
اگر شما نظر و پیشنهادی دارید خوشحال می شیم کمکمون کنید

soheyl_ir89
2016-09-04, 14:12
.

دوستان
اگر ایده ای دارید در زمینه ی سایت یا اپ موبایل و خودتون نمی خواید راه اندازیش کنید با ما درمیون بذارید

soheyl_ir89
2016-09-09, 18:08
.

دوستان
اگر ایده ای دارید در زمینه ی سایت یا اپ موبایل و خودتون نمی خواید راه اندازیش کنید با ما درمیون بذارید

omid0020
2016-09-09, 19:12
.

دوستان

ببخشید شما چرا این جور پیام میدید؟
چند خطر میذارید میاین پایین پیام میدین!!

soheyl_ir89
2016-09-09, 19:42
ببخشید شما چرا این جور پیام میدید؟
چند خطر میذارید میاین پایین پیام میدین!!
دلیل خاصی نداره
همین طوری

soheyl_ir89
2016-09-16, 18:59
.

دوستان

حمید.
2016-09-16, 22:45
به نظرم فضای مجازی جا برای کار کردن داره تو هر زمینه ایی که باشه حتی راه اندازی سایت کاربر محور و غیره اما باید همراه آن درست سرویس دهی بشه یه وجه تمایزی نسبت به دیگران داشته باشه اون وقته که میشه گفت موفق امیز خواهد بود
اما روی هم رفته این روزها کار تو فضای مجازی سخت شده و به نظرم افرادی که به فکر راه اندازی سایت هستند تا از طریق تبلیغات ان بتوانند کسب درآمد داشته باشند خیلی شاید جواب نگیرند و یا خیلی دیر جواب بگیرند و یا اینکه مستلزم خرج زیاد خواهد بود تا به نتیجه برسد

visionpakhsh
2016-09-18, 13:29
ایده خوب که زیاده
عموما ایده ای که از صفر تا صد رو بررسی کرده باشه و برای همه چیز راهکار مشخص داشته باشه خودش بالاتر از 5 میلیون تومان می ارزه>:-d<

soheyl_ir89
2016-10-02, 15:28
.

دوستان
ایده ی یک وب اپلیکیشن بود که به طرح تبدیلش کردم و دارم وارد مرحله ی سفارش می شم؛
و تمایل دارم طرح دیگه ای هم در کنارش اجرا کنم.
ممنون می شم.

givemoney
2016-10-05, 23:58
سلام
ایده ای رو برای اجرا بذارید که جذاب باشه
مثلا میتونید ایده ی فالو بگیر اینستاگرام رو بذارید
که بابقیه فرق داشته باشه

soheyl_ir89
2016-10-16, 22:18
.

آخرین به روزرسانی تکراری
ایده ی یک وب اپلیکیشن بود که به طرح تبدیلش کردم و دارم وارد مرحله ی سفارش می شم؛
و تمایل دارم طرح دیگه ای هم در کنارش اجرا کنم.
ممنون می شم.

m_hosseinmardi
2016-10-25, 21:21
سلام

ایده ی من راه اندازی سامانه آنلاین ساخت اپلیکیشن موبایل هست که کاربر بتونه خودش عضو بشه و اپلیکیشن مورد نیازش را بسازه
البته سایت های فارسی هم هستن که دارن فعالیت می کنن
میتونید از این اسکریپت استفاده کنید و البته باید اون را بومی سازی کنید (799 یورو)
http://www.siberiancms.com/app-builder-platform-edition/
به نظرم اگه یک گروه باشید (طراح سایت و برنامه نویس اندروید و ios ...) فوق العاده است ولی اگر هم این طور نباشه باز ارزش فکر و بررسی کردن داره

موفق باشید
یا علی

mostafa.b
2017-03-03, 02:34
سلام دوست خوبم
اینو حرفه من به گوش ات باشه...
تا پولی دستتون میاد سریع به هر کاری نزنید ...
کسب درآمد از اینترنت هم دارای قواعدی هست مانند یه کار فیزیکی به مواد اولیه احتیاج هست ابزار لازم داره مشتری لازم داره درکل کارت بوم یا الگوریتم کسب درآمد باید داشته باشه
تا یه ایده به ذهنمون میرسه که نباید پول بی زبون رو ریخت توش بعدشم وقتی سرویس بلاگفا و رزبلاگ و امثال اینها هستند دیگه چه لزومی داره تو بزنی ...
یکی از راحترین ایده هایی که میتونی از دیگران داشته باشی رفقا و اطرافیانت هستند ، یکم توجه کنی میفهمی !!!