PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تبلیغات کلیکی جدید + شما؟!

AnaTajj
2016-09-20, 15:24
درود؛

امروزه سرویس های تبلیغات کلیکی قدرتمندی در سطح کشور و بین الملل داریم! بزرگترین آن سرویس تبلیغات کلیکی گوگل!! و در سطح کشور مجموعه هایی همچون (ای نتورک، تبلیغ ایرانی، صبا ویژن،....)

خواهشمندم؛ هرآنچه در زمینه ظهور یک سرویس تبلیغات کلیکی جدید، (همچون بازدهی، نقاط ضعف و قوت، وجه تمایزها، ایده ها،...) به ذهنتان خطور میکند، با بنده به اشتراک بگذارید.

پیشاپیش؛ سپاسگذارم از مشارکت شما.

mediumah
2016-09-20, 15:28
سلام .

مدتها از این سرویسها جهت کسب درامد استفاده میکردم ، ولی ته این سایتها واسه نمایش دهنده گان چیزی نیست . مثلا برخی از این سایتها بعد از مدتی به بهانه های مختلف (دیگه از وبلاگ پشتیبانی نمیکنند ) سایت شما را از لیست خارج و موجودی شما را یا مسدود یا واریز نمیکنند .
با توجه به اینکه اگر شما سفارش دهنده تبلیغات باشید در عرض چند ساعت کمپین شما خالی از موجودی می شود .

برای چندهزار نمایش بنر گاها مبلغی واریز میشود که واقعا خنده دار هست .

البته این نظر شخصی بنده هست شاید خیلی از دوستان منتقد نظرم باشند .

AnaTajj
2016-09-20, 15:46
درود مجدد؛

سلام .

مدتها از این سرویسها جهت کسب درامد استفاده میکردم ، ولی ته این سایتها واسه نمایش دهنده گان چیزی نیست . مثلا برخی از این سایتها بعد از مدتی به بهانه های مختلف (دیگه از وبلاگ پشتیبانی نمیکنند ) سایت شما را از لیست خارج و موجودی شما را یا مسدود یا واریز نمیکنند .
با توجه به اینکه اگر شما سفارش دهنده تبلیغات باشید در عرض چند ساعت کمپین شما خالی از موجودی می شود .

برای چندهزار نمایش بنر گاها مبلغی واریز میشود که واقعا خنده دار هست .

البته این نظر شخصی بنده هست شاید خیلی از دوستان منتقد نظرم باشند .

شخصا با نظر شما شدیدا موافق هستم! و یکی از مهمترین چالش هایی که ذهنم رو مشغول کرده همین موضوع هست!

مثلا، وب سایت ها و انجمن های بزرگی همچون شاپکیپر بیشتر تمایل به اجاره مبلغ ثابت محیط تبلیغاتی دارند تا استفاده از پلتفرم کلیکی!! و این موضوع اشاره به صحت بیانات شماست.

به عنوان یک وبمستر و فردی که چنین سیستم هایی رو تجربه و تحلیل کرده، آیا نظر یا ایده ای به ذهنتون رسیده که مثلا اگر فلان سیستم اجراش میکرد، تا حد زیادی مشکل رفع میشد؟

mediumah
2016-09-20, 15:52
درود مجدد؛

شخصا با نظر شما شدیدا موافق هستم! و یکی از مهمترین چالش هایی که ذهنم رو مشغول کرده همین موضوع هست!

مثلا، وب سایت ها و انجمن های بزرگی همچون شاپکیپر بیشتر تمایل به اجاره مبلغ ثابت محیط تبلیغاتی دارند تا استفاده از پلتفرم کلیکی!! و این موضوع اشاره به صحت بیانات شماست.

به عنوان یک وبمستر و فردی که چنین سیستم هایی رو تجربه و تحلیل کرده، آیا نظر یا ایده ای به ذهنتون رسیده که مثلا اگر فلان سیستم اجراش میکرد، تا حد زیادی مشکل رفع میشد؟

من خودم سابقا میخواستم چنین سایتی را راه اندازی کنم اما احساس کردم درامد آن شاید چندان منصفانه نباشد ، اما شاید اگر کلیکها را منصفانه در نظر بگیرند براشون بصرفه نباشد .