PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چطور از بانک ملی به شماره شبا یه نفر از بانک ملی مبلغی انتقال بدم ؟

369369
2011-11-15, 23:07
من می خوام یه مبلغی رو از کارت بانک ملی خودم به شماره شبای یه نفر از بانک ملی انتقال بدم ولی نمی دونم باید چطور این کار رو انجام بدم ؟

در ضمن اون شخص کارت بانک ملی نداره و فقط شماره حساب ملی و شماره شبای ملی خودش رو داده .

اگه کسی می دونه لطفا راهنمایی کنه . آخه اصلا حوصله ندارم فردا برم بانک !!:-&

KAREEM
2011-11-15, 23:30
اگه رمزیاب ملی داشتی می تونستی از حسابت به حسابش اینترنتی واریز کنی.

ولی اینجوری فکر نکنم بتونی.:-??

369369
2011-11-15, 23:47
مرسی .

دستگاه رمزیابشو ندارم . نزدیکه دو ماهه می خوام درخواست بدم ولی سایتش مشکل داره و بعد از اینکه تمام مشخصات رو وارد می کنم همش می نویسه = اشکال سيستمي وجود دارد

==

فک کنم فردا باید برم بانک :-&

KAREEM
2011-11-15, 23:57
البته اگه همراه بانک ملی (نسخه جدید) رو هم نصب کنی می تونی به حسابهای دیگه واریز کنی.( همین الان همراه بانک رو نصب کن فکر کنم بتونی انتقال بدی)

[Only registered and activated users can see links]

در صورت نصب همراه بانک اگه هر حسابی توی یه بانک دیگه هم داشته باشی می تونی به اون حساب از طریق ساتنا یا پایا وجه انتقال بدی.

1eng.ir
2011-11-16, 01:03
از کارت نمیتونی این کارو انجام بدی.
ولی با OTP میشه هم به حسابش زد و هم به شبا

الان هم چند وقتیه هم بانک ملی هم بانک صادارت OTP نمیدن / نه اینکه کلاً ندن، چون تحریمیم تک و توک میدن.
من ملی رو 4-5 سالیه دارم. صادرات رو 2 سال پیش با پارتی به زور تونستم بگیرم! (2 سال پیش که وضعیت تحریمها سبک تر بود)

اینم امکانات انتقال ...

OTP: One time password

369369
2011-11-16, 01:13
البته اگه همراه بانک ملی (نسخه جدید) رو هم نصب کنی می تونی به حسابهای دیگه واریز کنی.( همین الان همراه بانک رو نصب کن فکر کنم بتونی انتقال بدی)

در صورت نصب همراه بانک اگه هر حسابی توی یه بانک دیگه هم داشته باشی می تونی به اون حساب از طریق ساتنا یا پایا وجه انتقال بدی.

همراه بانک رو هم امتحان کردم ولی چون شماره موبایلم رو به بانک ندادم با پایا قبول نمی کنه . :-& ولی ممنون از اینکه این مورد رو بهم گفتی . حداقل برای دفعات بعدی می تونم استفاده کنم . :">

369369
2011-11-16, 01:16
از کارت نمیتونی این کارو انجام بدی.
ولی با OTP میشه هم به حسابش زد و هم به شبا

الان هم چند وقتیه هم بانک ملی هم بانک صادارت OTP نمیدن / نه اینکه کلاً ندن، چون تحریمیم تک و توک میدن.
من ملی رو 4-5 سالیه دارم. صادرات رو 2 سال پیش با پارتی به زور تونستم بگیرم! (2 سال پیش که وضعیت تحریمها سبک تر بود)

اینم امکانات انتقال ...

OTP: One time password

من رمز یاب ندارم متاسفانه و همونطور که قبلا هم گفتم حدود 2 ماه می شه که می خوام درخواست بدم ولی سایت ارور می ده .

خوش به سعادتت که داری و اینطوری وقتت رو توی بانکها هدر نمی دی . فکر می کنم باید از همون همراه بانک استفاده کنم البته از فردا که شماره موبایلم رو به بانک دادم .

Mr.Diyaco
2011-11-16, 01:53
حالا اینو فردا برید درست کنید .... ولی به نظرم برو یک حساب بانک ملت افتتاح کن خودتو خلاص کن واقعا عملیات بانکی با اینترنت بانک ملت خیلی راحته هیچ رمزیاب اینا هم نمی خواهد :d

moji69
2011-11-16, 02:00
اگر دستگاه رمز یاب بگیریم میتونم خلاصه حسابم(مثلا از شماره حساب فلان به حسابم چقدر و کی پرداخت شده)همچنین پرداخت از بانک ملی به کلیه ی بانک های عضو شتاب رو انجام بدم؟
چون بانک ملی فقط به شماره کارت های خودش میشه کارت به کارت اینترنتی کرد

369369
2011-11-16, 02:06
حالا اینو فردا برید درست کنید .... ولی به نظرم برو یک حساب بانک ملت افتتاح کن خودتو خلاص کن واقعا عملیات بانکی با اینترنت بانک ملت خیلی راحته هیچ رمزیاب اینا هم نمی خواهد :d

بانک ملت دارم ولی فقط 100 هزار توش دارم . می خواستم 150 هزار انتقال بدم برای همین می خواستم از ملی استفاده کنم .

369369
2011-11-16, 02:15
اگر دستگاه رمز یاب بگیریم میتونم خلاصه حسابم(مثلا از شماره حساب فلان به حسابم چقدر و کی پرداخت شده)همچنین پرداخت از بانک ملی به کلیه ی بانک های عضو شتاب رو انجام بدم؟
چون بانک ملی فقط به شماره کارت های خودش میشه کارت به کارت اینترنتی کرد

دستگاه رمز یاب انگار دیگه نمیدن چون دو ماهه سایتش ارور میده .
=
ولی می تونی اینترنت بانکت رو فعال کنی .
من الان اینترنت بانکم فعاله - اینا رو داخلش نشون می ده

تاريخ - زمان -کد شعبه-نام شعبه-نوع تراکنش-کد کاربر-پيگيري-توضیحات-شرح تراکنش-ش کارت/ ش واريز كننده-مبلغ تراکنش (ريال)-مانده (ريال)

من از این مورد خیلی استفاده می تونم - خیلی خوب و مرتب نشون میده - تمام شماره حسابهای ملیتم می تونی وارد کنی و همه رو چک کنی . فقط یه بدی ای که داره اینه که یه روز عقبه !!!! یعنی امروز واریز بشه فردا نشون میده . که من این مشکل رو از قسمت دریافت مانده حساب رفع می کنم .
=
برای تمام این موارد + پرداخت به حسابها و کارتهای دیگران هم همراه بانکت رو فعال کن .

369369
2011-11-16, 02:24
اینم الان توی سایت بانک ملی دیدم چیز خیلی خوبیه :

ارائه خدمات پيام كوتاه (sMS)

اعلام گردش هاي انجام شده روي حساب غير متمركز

مشتريان بانك با هماهنگي شعب مجهز به سامانه پيام كوتاه (SMS) قادر خواهند بود از وضعيت حسابهاي غيرمتمركز خود آگاه شوند . پس از انجام هر گردش بر روي حساب غيرمتمركز ، اطلاعات تراكنش انجام شده به تلفن همراه صاحب حساب ارسال مي شود . جهت استفاده از اين سرويس لازم است صاحب حساب درخواست خود را به شعبه افتتاح كننده حساب تحويل نمايد.

moji69
2011-11-16, 02:38
دستگاه رمز یاب انگار دیگه نمیدن چون دو ماهه سایتش ارور میده .
=
ولی می تونی اینترنت بانکت رو فعال کنی .
من الان اینترنت بانکم فعاله - اینا رو داخلش نشون می ده

تاريخ - زمان -کد شعبه-نام شعبه-نوع تراکنش-کد کاربر-پيگيري-توضیحات-شرح تراکنش-ش کارت/ ش واريز كننده-مبلغ تراکنش (ريال)-مانده (ريال)

من از این مورد خیلی استفاده می تونم - خیلی خوب و مرتب نشون میده - تمام شماره حسابهای ملیتم می تونی وارد کنی و همه رو چک کنی . فقط یه بدی ای که داره اینه که یه روز عقبه !!!! یعنی امروز واریز بشه فردا نشون میده . که من این مشکل رو از قسمت دریافت مانده حساب رفع می کنم .
=
برای تمام این موارد + پرداخت به حسابها و کارتهای دیگران هم همراه بانکت رو فعال کن .

یعنی فقط با استفاده از موبایل میشه به حساب و کارت های دیگر بانک ها واریز کنیم؟

369369
2011-11-16, 02:49

توی همراه بانک یه قسمت داره به نام انتقال به حساب دیگران ( البته ملی )
یه قسمتم داره به اسم انتقال وجه بین بانکی (پایا) = که شناسه شبای حساب مقصد رو باید بدی
استعلام چک داره
پرداخت قبض داره
خرید شارژ سیم کارت داره
نرخ ارز داره
صورتحساب داره
انتقال به حساب خود
پرداخت اقساط تسهیلات
مانده حساب
مانده کارت
اعلام مفقودی کارت
و ...
ولی انتقال کارت به کارت ندیدم :-??

369369
2011-11-16, 02:52

راستی می تونی الان نرم افزار همراه بانک ملی رو از سایت بانک ملی دانلود کنی و نصب کنی روی گوشیت تا امکاناتش رو ببینی - بعدا می تونی بری بانک تا برات فعالش کنن

moji69
2011-11-16, 13:53
توی همراه بانک یه قسمت داره به نام انتقال به حساب دیگران ( البته ملی )
یه قسمتم داره به اسم انتقال وجه بین بانکی (پایا) = که شناسه شبای حساب مقصد رو باید بدی
استعلام چک داره
پرداخت قبض داره
خرید شارژ سیم کارت داره
نرخ ارز داره
صورتحساب داره
انتقال به حساب خود
پرداخت اقساط تسهیلات
مانده حساب
مانده کارت
اعلام مفقودی کارت
و ...
ولی انتقال کارت به کارت ندیدم :-??

من امروز رفتم بانک اون رمز خدمات اینترنتیش رو گرفتم در مورد همراه بانک پرسیدم گفت فقط کارت به کارت به ملی میکنه.گفتم برای کارت به کارت به بانک های دیگه باید چکار کنم؟گفت باید بری رمزیاب بگیری گفتم قسمت عضویتش قطعه گفت 5 6 روزه اینطوریه.گفتم کی وصل میشه گفت معلوم نیست!:d

KAREEM
2011-11-16, 22:29
حالا اینو فردا برید درست کنید .... ولی به نظرم برو یک حساب بانک ملت افتتاح کن خودتو خلاص کن واقعا عملیات بانکی با اینترنت بانک ملت خیلی راحته هیچ رمزیاب اینا هم نمی خواهد

بسیار جمله حکیمانه ای بود.

بانک ملت از وقتی خصوصی شده امکاناتش با سرعت خیره کننده ای افزایش پیدا کرده.

369369
2011-11-16, 22:38
من امروز رفتم بانک اون رمز خدمات اینترنتیش رو گرفتم در مورد همراه بانک پرسیدم گفت فقط کارت به کارت به ملی میکنه.گفتم برای کارت به کارت به بانک های دیگه باید چکار کنم؟گفت باید بری رمزیاب بگیری گفتم قسمت عضویتش قطعه گفت 5 6 روزه اینطوریه.گفتم کی وصل میشه گفت معلوم نیست!:d
آره خوب با همراه بانک ملی نمی تونی کارت به کارت کنی (باکارت بانک دیگه ) ولی می تونی با شماره شبا به هر شماره حسابی انتقال بدی .
من امروز نشد برم بانک . فردا می رم و همراه بانکم رو فعال می کنم . امتحان می کنم و نتیجه رو اینجا می نویسم .