PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پیک ایران برگشت ، اما آیا مثل قبل !؟

Reza
2010-07-13, 20:10
با سلام
امروز به طور ناگهانی متوجه تبلیغات شرکت پیک ایران شدم . خیلی وقت بود که سایت این سیستم به صورت خیلی عادی و دست نخورده باقی مونده بود و تقریبا سیستم هیچ فعالیتی رو نداشت . اما اینکه حالا یک دفعه و با شروع تابستون این سیستم بالا اومده و مجددا داره برای خودش تبلیغ میکنه میتونه دلایل زیادی داشته باشه که فعلا توی پست اولم بهش نمی پردازم .

آدرس سایت = http://www.peikiran.ir/

ali_fattahi
2010-07-13, 20:17
جالبه
طراحی سایت عوض شده و هنوز هم کامل نشده
ولی امیدواریم بتونه قوی کار کنه

GraphX
2010-07-13, 23:01
اميدوارم قوي تر از قبل فعاليت كنن

guest
2010-07-14, 00:46
کسی هم باهاش کار کرده بود؟
چطور بوده کیفیت کار هاشون؟
امیدوارم بتونه رقابت کنه، چون توی رقابت این سایت ها فقط فروشنده ها هستند که سود اصلی رو می برند :d
راستی، طراحی سایت شما رو یاد سایت ایرانسل نمی ندازه؟

Reza
2010-07-16, 22:16
والا این پیک ایران یه قضیه خیلی خیلی مفصل داره که بر میگرده به agpshop و agp click که دوستان قدیمی با این اسامی آشنا هستن .
امیدوارم که تو سری جدید شاهد یک کار حرفه ای و به دور از هرگونه مشکلات سابق باشیم .

Reza
2010-07-17, 18:06
مطلبی که جدیدا در تبلیغات این شرکت دیدم این عبارت بوده = "پنج سال سابقه درخشان در سیستم خرید پستی"

5 سال !؟
دلم میخواد نماینده این سیستم تشریف بیاره داخل انجمن و بگه که این 5 سال رو از کجا آوردن ؟
اگه منظور بالا بودن سایت هست ، بله حدودا همین قدر هست که سایتشون بالاست اما به این میگن تجربه موفق !؟
امروز با شرکتشون تماس گرفتم و چند تا سوال پرسیدم ، اپراتوری که مسول پاسخگویی بودن جواب چند تا از سوالات رو گفتن نمیدونم! به این میگن 5 سال تجربه مفق !؟

امیدوارم شاهد یک شرکت واقعا خوب و قوی باشیم نه شاهد تبلیغاتش !!!

ali_fattahi
2010-07-17, 19:53
اینا با این حرفشون اعتماد مردم رو نسبت به سیستم های پستی کم میکنند !!!
یعنی چی 5 سال ؟؟!!!
هرکی از راه میرسه سابقه کار میزنه !!! پس منم 8-9 ساله کامپیوتر دارم !! خیلی هم تجربم از اینا بیشتره . عجب سابقه کاری دارم . نه ؟

shahed
2010-07-17, 20:21
پارس پیـــــــــــــــــــــــ ـــــــک 8-}

boof
2010-07-18, 00:08
دو یا سه زمینه کاری متفاوت:
تبلیغات کلیکی
فروش
سیستم c.o.d

اما درج جمله:
5 سال سابقه درخشان در زمینه سیستم خرید پستی متاسفانه صحیح نیست

Reza
2010-07-18, 00:23
در مورد تمام زمینه های کاریشون هم هیچ تجربه موفقی رو شاهد نبودیم . دلم نمی خواد بحث agpshop و agpclick رو مطرح کنم!!!!

boof
2010-07-18, 00:35
دو یا سه زمینه کاری متفاوت:
تبلیغات کلیکی
فروش
سیستم c.o.d

اما درج جمله:
5 سال سابقه درخشان در زمینه سیستم خرید پستی متاسفانه صحیح نیست

منظور از متفاوت موفق نبوده است

hossein
2010-07-19, 19:52
خواستم بحث تعرفه ها رو باز كنم.
تعرفه نسبت به پارس پيك: 50 درصد كمتره!

دوستان ميشه به اين سيستم اعتماد كرد؟؟
براي سرويس رايگانش ميگم و كسر 10 درصد سود..... چون همين ده درصد رو اگه پارس پيك بگيره 50 هم اول مي گيره!

خرداد
2010-07-19, 20:17
دوست عزیز پارس پیک یه سیستم تست شده و کامل هست ولی این ... اگه میخوای واقعا کار کنی من پیشنهادم پارس پیک یا ایران مارکت سنتره (خودم الان از هر دو تا سیستم استفاده میکنم) تا حالا جز چند مورد مشکلی نداشتم باهاشون.

ali_fattahi
2010-07-19, 22:26
راستی چرا قالب سایتش اینقدر به سایت ایرانسل شبیه ؟:d

Reza
2010-07-20, 00:20
به نظرم فعلا چون قیمتش کمتره سراغش نرید . این سیستم قبلا هم فعال بوده و تجربه خوبی توی کارنامه خودش نداره
اجازه بدین چند وقتی بگذره و امتحان خودش رو پس بده بعد کم کم میشه نقدش کرد یا به کسی پیشنهادش داد

hossein
2010-07-20, 15:02
ممنون از دوستان

Reza
2010-08-12, 14:28
نکته ای که داخل سایت پیک ایران درج شده :

هزینه حق اشتراک سالیانه:

حق اشتراک سالیانه رایگان به علاوه 10 درصد از مبلغ کالای سفارشات وصول شده

حق اشتراک سالیانه 50 هزار تومان به علاوه 5 درصد از مبلغ کالای سفارشات وصول شده

البته بیشتر جنبه تبلیغاتی داره !
امیدوارم که کاربرانی که ازین سیستم در حال حاضر دارن استفاده میکنن بعدها بیان و نظراتشون رو در مورد نحوه تسویه حساب ها بگن . تا اطلاع ثانوی و تا وقتی که سیستم کامل جا نیفتاده و درخواستی پیرامون ایجاد انجمن مربوط به این سیستم نباشه ، بحث های مربوط به این سیستم از طریق همین تاپیک ادامه داده میشه . . .

korosh
2010-09-07, 21:35
سلام

مدیر پیک ایران از من دویست هزار تومان بابت نصب سیستم کلیکی گرفت نصب کرد ولی روی بنر ها باید وسط بنر کلیک می کردی درست باز می کرد
ولی کنار بنر و روی صفحه خود سایت نزدیک بنرها کلیک می کردی سایت خودشون رو باز می کرد من هم زیاد تماس گرفتم با هاشون ولی درست نکرد و آخر این که جواب تلفن شو هم نداد منم سیستمم رو جمع کردم فکر کنم گزینه خوبی نباشه برای گرفتن پنل از پیک ایران

shop-search
2010-09-11, 12:51
اميدوارم موفق و پيروز باشند.

keyhanshop
2010-09-26, 17:55
با سلام
من الان نزدیک 2 ماه است پنل شاپم تو این سیستم فعال شده است
و لی نمی دانم چرا هیچ یک از مدیران پاسخگویی من نیستند
تا الان بیش از 3 هفته است که نه جواب تلفن من را می دهند نه ایمیل بیش از 500 هزار تومان ضرر زده اند
بیشک این سیستم ***ی بیش نیست
مدرک معتبر عکس زیر می باشد
تاریخ اولین سفارش معلق با اخرین ان را مشاهده می کنید
موفق باشید
239http://www.shopkeeper.ir/forum/images/misc/pencil.png (http://www.shopkeeper.ir/forum/images/misc/pencil.png)

F.Shemshad
2010-09-26, 22:21
دوست عزيز از اول رضاي عزيز عرض كرده بودند كه اين شركت كارنامه خوبي نداره !

يه تحقيقي راجب سايت زر سي دي - agpshop در گوگل بكنيد فكر نكنم سراغ اين سيستم بريد .

ArianShop.com
2010-12-30, 04:48
در مورد تمام زمینه های کاریشون هم هیچ تجربه موفقی رو شاهد نبودیم . دلم نمی خواد بحث agpshop و agpclick رو مطرح کنم!!!!

بله این بحث رو باز نکنی بهتره !!! متاسفم برای قوانین تجارت اینترنتی ایران که با کوچکترین جمله ای یه سایت چندین ساله فیل میشه اما همچین آدمایی راست راست راه میرن و دوباره با یه طرح جدید برمی گردن .... :-"

خدا کنه روال مثل همون سیستم های قبلی نباشه . وگرنه روی پرداخت رو هم سفید می کنند ! خدا به داد فروشنده جماعت برسه تو این شرایط تجارت الکترونیک ایران :-&

user
2010-12-30, 11:17
سلام
زرسی دی و agpshopدرسته هر 2 تاشون پول خیلی ها رو ندادن اما 2 تا شرکت مختلف هستند !
Agpshop برای شخصی به نام فرهانی هست که .....

Reza
2010-12-30, 12:11
زر سی دی که بحثش متفاوت ازین سیستم هست
اما تا اونجایی که بنده اطلاع دارم agpshop و agpclick از دسته گل های این خانواده هستند!