PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ایده برای ساخت انیمیشن کوتاه

artemisweb
2016-11-13, 15:29
با سلام

بنده تازه کار انیمیشن رو شروع کردم

به چند تا داستان کوتاه واسه ساخت انیمیشن زیر ۵۰ ثانیه نیاز داریم

ممنون میشم بنده رو راهنمایی کنید

با تشکر

رایانک
2016-11-13, 17:55
صحنه اول

فضا خارجی، جنگل

یک درخت در تصویر دیده میشود

یک پرنده کوچک بروی یک شاخه مینشیند.

درخت شاخه خود را تکان داده و پرنده را مجبور به ترک درخت میکند.

یک پرنده دیگر بروی یک شاخه دیگر می نشیند.

درخت مجددا شاخه خود را تکان داده و پرنده را مجبور به ترک درخت میکند.

صحنه دوم

فضا خارجی، جنگل

یک هیزم شکن از راه میرسد

تا تبر را به قصد قطع درخت بلند میکند، پرنده هایی که روی درخت هستند سروصدا میکنند.

هیزم شکن به بالا نگاه میکند

شاخه های درخت پر از لانه های پرندگان است.

هیزم شکن منصرف میشود و به سوی درخت دیگری میرود.

ابتدا به بالا نگاه میکند وقتی میبیند هیچ پرنده ای بروی درخت لانه ندارد اقدام به قطع درخت میکند.

پایان

استفاده از این سناریو در هر نوع فیلم، انمیشن و ... فقط با ذکر نام "کرامت نیک منش" در تیتراژ بعنوان نویسنده مجاز است.

artemisweb
2016-11-14, 16:41
صحنه اول

فضا خارجی، جنگل

یک پرنده کوچک بروی یک شاخه مینشیند.

درخت شاخه خود را تکان داده و پرنده را مجبور به ترک درخت میکند.

صحنه دوم

فضا خارجی، جنگل

یک هیزم شکن از راه میرسد

تا تبر را به قصد قطع درخت بلند میکند، پرنده هایی که روی درخت هستند سروصدا میکنند.

هیزم شکن به بالا نگاه میکند

شاخه های درخت پر از لانه های پرندگان است.

هیزم شکن منصرف میشود و به سوی درخت دیگری میرود.

ابتدا به بالا نگاه میکند وقتی میبیند هیچ پرنده ای بروی درخت لانه ندارد اقدام به قطع درخت میکند.

پایان

استفاده از این سناریو در هر نوع فیلم، انمیشن و ... فقط با ذکر نام "کرامت نیک منش" در تیتراژ بعنوان نویسنده مجاز است.

تشکر از شما٬عالی بود

thailandtor
2016-11-15, 20:39
داستان جالبی بود ولی یکم کلیشه ای هست و مشابهش دیده شده
به نظر من الان مسئله آب مهم تره سعی کنید روی این مسئله کار کنید

Others70
2016-11-21, 06:33
یک انیمیشن با سبک جدید بسازید بلمثال به انیمیشن های سروش رضایی در گوگل سرچ کنید نگاهی بیندازید
.

utfox
2016-11-22, 01:29
یک کارتون پ...ن بساز! اسمشم بزار ببر عوضی اژدهای فلان شده!! 100درصد جواب میده.. $-)

reza7843
2016-11-23, 18:19
به نظر بنده انیمیشن های سری دیرین دیرین که عالی جواب دادن و واقعا هم نظر مردم جلب شده بهشون
اگر بتونید با ایده برداری از این سری انیمیشن ها کارتون رو شروع کنید امکان موفقیتش وجود داره

donyasan
2016-11-29, 17:48
خیلی قدیمی نیست سناریو

dynabanner.com
2016-12-07, 01:32
ساخت انیمیشن کاری نداره.مهم اون داستانه که فکر نمی کنم بتونید مورد به خصوصی در سایت ها پیدا کنید و باید خودتون دست به کار بشید.اما اگه برای تمرین نیاز دارید به داستان یا سناریو پستی که دوستمون ارسال کردن جالبه

filmbazz
2016-12-07, 13:38
ایده ی من:جدیدا تلوزیون یه تبلیغ میزاره برای کودکان کار که اخرش راوی میگه در دنیا بیش از 200 میلیون کودک کار وجود دارد به فکر آنها باشیم...
شما بساز یه سری دانشجوی بیکار و ادمارو نشون بده اخرشم بزن در ایران 4 میلیون نفر آدم بالغ بیکار وجود دارد به فکر این ها باشم

dynabanner.com
2016-12-07, 15:31
ایده ی من:جدیدا تلوزیون یه تبلیغ میزاره برای کودکان کار که اخرش راوی میگه در دنیا بیش از 200 میلیون کودک کار وجود دارد به فکر آنها باشیم...
شما بساز یه سری دانشجوی بیکار و ادمارو نشون بده اخرشم بزن در ایران 4 میلیون نفر آدم بالغ بیکار وجود دارد به فکر این ها باشم

جسارتا آمارتون غلطه
اینطور که به نظر میرسه فقط 4 میلیون شاغل داریم!

Alda
2016-12-07, 15:50

دمتگرم :d
عالی بود

mamadd
2016-12-07, 16:10
سلام بابت ایده دستمزد هم میدید؟