PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : با 300 میلیون چو کنیم؟

filmbazz
2016-12-13, 00:30
سلام
خونه ای داریم که قراره بفروشیم 100 میلیون دستمونو میگیره
200 میلیونم قراره پسر عموی بابام بگذاره که ادم قابل اعتمادیه !
چکار کنیم که همون ماه اول سود کنیم
پدرم نظرش اینه زمین بخریم بدیم پیمانکار اشنا بسازه خونه تحویل بده...نظر شما چیه

dataland
2016-12-13, 00:53
سلام و درود

اون 200 میلیونی که میزارن رو چه حسابیه؟ قرض ؟ یا شراکت؟

تخصص خودتون چی هست و به چه کارهایی علاقه دارین که متخصص ها وباتجربه های انجمن براساس اون کاریو پیشنهاد بدن؟

filmbazz
2016-12-13, 00:58
سلام و درود

اون 200 میلیونی که میزارن رو چه حسابیه؟ قرض ؟ یا شراکت؟

تخصص خودتون چی هست و به چه کارهایی علاقه دارین که متخصص ها وباتجربه های انجمن براساس اون کاریو پیشنهاد بدن؟

شراکته.پول خودش تو بانکه
والا دایی های من قبلا ساندویچ فروشی داشتند..ساندویچ های خوب نه فلافل و اینا و فروششون روزی 1 میل به بالا بود...البته جریان برای 5 سال پیشه و به فست فود واردیم..بابام ایده رو با پسر عموش مطرح کرد پسر عموی بابامم گفت اشکالی نداری با ساندویچی موافقمو اینا..منتها ساندویچی جای خوب میخواد اجاره و رهن و سرقفلی بدرد نمیخوره ...پدر منم با ساختمان سازی تا حدی وارده..گچکاری اهنگری کار با ابزارهای سنگین و سبک رو بلده ! عموم هم ساختمون ساز..اون عموم هم خرید و فروش خونه و زمین میکنه توپ تکونش نمیده ..8->

emtedad
2016-12-13, 01:00
سلام
خونه ای داریم که قراره بفروشیم 100 میلیون دستمونو میگیره
200 میلیونم قراره پسر عموی بابام بگذاره که ادم قابل اعتمادیه !
چکار کنیم که همون ماه اول سود کنیم
پدرم نظرش اینه زمین بخریم بدیم پیمانکار اشنا بسازه خونه تحویل بده...نظر شما چیه

سلام

فرض کنید همین راه ساخت را بخواهید پیش بگیرید حساب و کتابش چه جوری است که به شما سود بدهد؟

با این رقم چجوری میخواهید وارد ساخت خانه بشوید که برای شما منفعت داشته باشد؟

قیمت زمین؟ چند متر بنا؟ در چند واحد؟ هزینه ساخت؟

filmbazz
2016-12-13, 01:06
سلام

فرض کنید همین راه ساخت را بخواهید پیش بگیرید حساب و کتابش چه جوری است که به شما سود بدهد؟

با این رقم چجوری میخواهید وارد ساخت خانه بشوید که برای شما منفعت داشته باشد؟

قیمت زمین؟ چند متر بنا؟ در چند واحد؟ هزینه ساخت؟

زمین 240 میلیون 110 متره در بالاشهر قم..واحد و ایناشو نمیدم هزینه ساخت از 700 شروع میشه

emtedad
2016-12-13, 01:16
اینجوری که میفرمایید فقط 60 تومان برای ساخت می‌ماند!؟ بقیه موارد هم که به نظر جور نیست.

filmbazz
2016-12-13, 01:19
حالا اون یه مثال بود میتونیم از زمین 100 میلیونی شروع کنیم

emtedad
2016-12-13, 01:23
نظر شخصی:
با این پول دنبال ساخت نباشید. در یک حالت به فکر سرمایه‌گذاری در ساخت باشید اون هم پیش خرید. منتها ریسک خودشو داره و باید حلال‌خور پیدا کنید.

dataland
2016-12-13, 02:00
اگه یه ایده خاصی داشته باشین تو وب به نظر من خیلی میتونید کارتون رو توسعه بدین ویه معرفی وشروع عالی و حرفه ای با برنامه ریزی دقیق داشته باشین

حتما هم نیاز نیس 300 میلیونو بزارین وسط .. میتونید با 50 تا 100 میلیون هم کار خوبیو شروع کنید به شرطی که ایده ی خوبی باشه

I-T1
2016-12-13, 02:59
ساخت و ساز؟ ان هم در قم؟
من جدا پیشنهاد نمیکنم

رستوران - ساندویچی و شرکت های ای تی (درصورت توانایی)
گزینه هایی بهتری نسبت به ریسک ساخت و ساز است

و البته بازدهی مالی ساخت و ساز به نظر من زمان بر است

filmbazz
2016-12-13, 05:03
اگه یه ایده خاصی داشته باشین تو وب به نظر من خیلی میتونید کارتون رو توسعه بدین ویه معرفی وشروع عالی و حرفه ای با برنامه ریزی دقیق داشته باشین

حتما هم نیاز نیس 300 میلیونو بزارین وسط .. میتونید با 50 تا 100 میلیون هم کار خوبیو شروع کنید به شرطی که ایده ی خوبی باشه

ایده زیاد دارم اتفاقا منتها چون اختیاری از خودم ندارم از این پولا نمیتونم اجراش کنم

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

ساخت و ساز؟ ان هم در قم؟
من جدا پیشنهاد نمیکنم

رستوران - ساندویچی و شرکت های ای تی (درصورت توانایی)
گزینه هایی بهتری نسبت به ریسک ساخت و ساز است

و البته بازدهی مالی ساخت و ساز به نظر من زمان بر است

بله در قم! قمی که از اون سر دنیا میان جمکران رو ببینند ! یه جوری میگید قم انگار دهاته شاهراه ایرانه ها8->ارزون ترین شهر ایرانه

atila1355
2016-12-13, 05:13
جنس از 3 4 تا کشور میتونی بیاری

چین و ترکیه مقدم هستن

ادم میشناسم 9 ماهه اصل پولش رو درآورد که بیشتر از سرمایه شما بود!!!!

Alda
2016-12-13, 09:53
داداش از من میشنوی هر کاری میکنی پولت رو در فضای بی صاحب مجازی نیاز چون صد درصد شکست دنبالشه
ما هم که میبینی تو این کاریم دانشجو هستیم برا پر کردن وقت اضافمون هست با چندر غاز سود که همش برا هزینه هاست و ... میره
موفق باشید

dataland
2016-12-13, 12:15
داداش از من میشنوی هر کاری میکنی پولت رو در فضای بی صاحب مجازی نیاز چون صد درصد شکست دنبالشه
ما هم که میبینی تو این کاریم دانشجو هستیم برا پر کردن وقت اضافمون هست با چندر غاز سود که همش برا هزینه هاست و ... میره
موفق باشید

پس یعنی به نظر شما اونایی که الان تو وب هستن و کسب و کارشون درسته و یه درآمد عالی دارن در اصل شکست خورده هستن و ما ظاهر قضیه رو فقط میبینیم؟

بخوای کاریو شروع کنی باید تا تهش بری... نباید انتظار داشت یه ماهه درآمد میلیاردی برسی ... باید پیگیر باشی... خیلی از افراد که الان یادگرفتن فروشگاه فایل میزنن ..بله مثله این فروشگاه فایل و جنس خیلی اشباع شده و اومدن تو این زمینه اشتباهه ولی انتظار یک ماهه معروف شدن و درآمد عالی برای هر کار کاملا اشتباهه
کسی که متخصص باشه تو هر زمینه ای و بره تو همون زمینه وعلاقه هم داشته باشه یقینا موفق میشه.. بازم میگم تو هر کاری که هستی متخصص باشی و پیگیر...

emtedad
2016-12-13, 18:31
جنس از 3 4 تا کشور میتونی بیاری

چین و ترکیه مقدم هستن

ادم میشناسم 9 ماهه اصل پولش رو درآورد که بیشتر از سرمایه شما بود!!!!

آقا جنس آوردن از چین هنوز جواب میده؟

فرض کنیم رفتیم یک سری جنس آوردیم، هزینه ترخیص و ... هم پرداخت بشه؛ میشه به بازار فروش امیدوار بود؟ مخصوصاً برای کسی که تازه میخواد واردات انجام بده.

تو فکر این قضیه هستم اما ساز و کارشو نمیدونم چه جوری باید باشه که آدم ضرر نکنه

Alda
2016-12-13, 19:35
پس یعنی به نظر شما اونایی که الان تو وب هستن و کسب و کارشون درسته و یه درآمد عالی دارن در اصل شکست خورده هستن و ما ظاهر قضیه رو فقط میبینیم؟

بخوای کاریو شروع کنی باید تا تهش بری... نباید انتظار داشت یه ماهه درآمد میلیاردی برسی ... باید پیگیر باشی... خیلی از افراد که الان یادگرفتن فروشگاه فایل میزنن ..بله مثله این فروشگاه فایل و جنس خیلی اشباع شده و اومدن تو این زمینه اشتباهه ولی انتظار یک ماهه معروف شدن و درآمد عالی برای هر کار کاملا اشتباهه
کسی که متخصص باشه تو هر زمینه ای و بره تو همون زمینه وعلاقه هم داشته باشه یقینا موفق میشه.. بازم میگم تو هر کاری که هستی متخصص باشی و پیگیر...

بله دوست عزیز
حرف شما کاملا درست است
ولی توی فضای مجازی تا بیای رونق بگیری و پیشرفت کنی
یا فیلتر میشی یا باید جواز کسب و این حرفا که جدیدا اومده بگیری که درصدیش رو به دولت م ح ترم بدی

atila1355
2016-12-13, 20:42
آقا جنس آوردن از چین هنوز جواب میده؟

فرض کنیم رفتیم یک سری جنس آوردیم، هزینه ترخیص و ... هم پرداخت بشه؛ میشه به بازار فروش امیدوار بود؟ مخصوصاً برای کسی که تازه میخواد واردات انجام بده.

تو فکر این قضیه هستم اما ساز و کارشو نمیدونم چه جوری باید باشه که آدم ضرر نکنه

شما باید این جا بیل اش رو بزنی
چاه اش رو بکنی

نه اینکه بری جنس بیاری اینجا رو دستت بمونه

این رفیق من 2تا جنس آورد
1- موس و پد موس ، 2- همین کلاه هایی که یهو اومد تو بازار با کلمه و حروف بودن

الان هم رفته لباس زیر بیاره

بازاریابی اولیه شرط واردات جنسه
شما هم هیچ وقت همه سرمایه ات رو جنس نکن
مخصوصا توی ایران
بگرد ببین چی خوبه؟ چه جنسی ممکنه کمبودش توی آینده احساس شه
مخصوصا که داریم به عید نزدیک میشیم
با یه سرمایه کم ولی مناسب استارت کن
حتما هم با یکی که 4 5 بار جنس اورده مشورت کن

dataland
2016-12-13, 21:28
بله دوست عزیز
حرف شما کاملا درست است
ولی توی فضای مجازی تا بیای رونق بگیری و پیشرفت کنی
یا فیلتر میشی یا باید جواز کسب و این حرفا که جدیدا اومده بگیری که درصدیش رو به دولت م ح ترم بدی

بله درست می فرمایید اینمسائل هم هست
منم واسم سواله وقتی نماد اعتماد هست چرا دقیقا سیستمی کپی از روی نماد به اسم ساماندهی هست؟ چه خاصیتی داره؟ نماد مدارک رو گرفته و همه چی داره ساماندهی چه کاری انجام میده؟
حالا هم اومدن پروانه کسب ...
استارتر چون اختیاری از پول ندارین پس طبق حرف پدرتون قم زمین بخرین بسازین خوبه.. همونطور که خودتون در جریان هستین قم زمیناش تقریبا خیلی گرونه و گرون تر هم خواهد و پیشرفت خواهد کرد
بازم یه سری تو املاکیا بزنید ببینید اوضاع خریدوفروش چطوره خوبه یا بد؟

Cloud
2016-12-13, 21:56
بنظر من چون تجربش دارید و قبلا کار کردید برید سراغ همون فستفودی . خیلی بصرفه تر از مجازی هست

من خودم اگه یه سرمایه بیاد دستم حتما یه ساندیچی میزنم !

مطمئن باشید بهتر از ساخت و سازه و ... هست .
اصلا نمیشه روش حساب کرد . ریسک داره . اما شاید هم یهو خوب شد .

emtedad
2016-12-13, 23:31
شما باید این جا بیل اش رو بزنی
چاه اش رو بکنی

نه اینکه بری جنس بیاری اینجا رو دستت بمونه

این رفیق من 2تا جنس آورد
1- موس و پد موس ، 2- همین کلاه هایی که یهو اومد تو بازار با کلمه و حروف بودن

الان هم رفته لباس زیر بیاره

بازاریابی اولیه شرط واردات جنسه
شما هم هیچ وقت همه سرمایه ات رو جنس نکن
مخصوصا توی ایران
بگرد ببین چی خوبه؟ چه جنسی ممکنه کمبودش توی آینده احساس شه
مخصوصا که داریم به عید نزدیک میشیم
با یه سرمایه کم ولی مناسب استارت کن
حتما هم با یکی که 4 5 بار جنس اورده مشورت کن

بله، به قول عرفا: اول چاه را بکن بعد منارش را بدزد!
این موضوع قطعاً اساس کار است. گیر اصلی هم همین موضوع بیل و چاه است! چه کنیم چاه کن خوبی هم نشدیم!!!!

وقتی موضوع واردات مطرح میشه، آدم با خودش فکر میکنه خوب باید در حرفه‌ای که وارد هست، جنس وارد کنه تا بتونه به 4 نفر بفروشه.
دوستتون موس و پد موس و کلاه وارد کرده، و الان هم که نیت لباس زیر دارند! خوب زمینه‌های خیلی متفاوتی هستند. یعنی 3 تا چاه اساسی. چاه که چه عرض کنم، دیگه حکم قنات پیدا کرده!

بگذارید اینجوری مطرح کنم:

روندهای جاری و مؤثر برای واردات تا فروش خورد ریزهای مختلف چیست؟

-----------

مثلاً برای همین شب عید که میفرمایید
فرض کنید کشف شد که چه جنسی کم خواهد شد، یا چه جنسی مورد نیاز خواهد بود
در مرحلۀ بعد مقداری جنس هم وارد شد، اصلاً واردات نه، مقداری کالا از داخل کشور ـ برای تست بازار حتی بدون سود ـ تأمین بشه
مرحلۀ بعدی که فروشه، چی میتونه باشه که هزینه بر نباشه! برای تست نباید رفت و مغازه اجاره کرد...

آیا استارت و فروش در نت جواب میده؟ تبلیغات در دیوار؟

ببینید اصلاً نمیخوام وارد بحث فروشگاه اینترنتی بشم. صرفاً میخوام بدونم این پروسه چه جوری کامل میشه.

متشکر

----------
تاپیک این دوستمونو شلوغ کردم. امیدوارم این بحث برای ایشون هم مفید باشه

atila1355
2016-12-14, 08:09
بله، به قول عرفا: اول چاه را بکن بعد منارش را بدزد!
این موضوع قطعاً اساس کار است. گیر اصلی هم همین موضوع بیل و چاه است! چه کنیم چاه کن خوبی هم نشدیم!!!!

وقتی موضوع واردات مطرح میشه، آدم با خودش فکر میکنه خوب باید در حرفه‌ای که وارد هست، جنس وارد کنه تا بتونه به 4 نفر بفروشه.
دوستتون موس و پد موس و کلاه وارد کرده، و الان هم که نیت لباس زیر دارند! خوب زمینه‌های خیلی متفاوتی هستند. یعنی 3 تا چاه اساسی. چاه که چه عرض کنم، دیگه حکم قنات پیدا کرده!

بگذارید اینجوری مطرح کنم:

روندهای جاری و مؤثر برای واردات تا فروش خورد ریزهای مختلف چیست؟

-----------

مثلاً برای همین شب عید که میفرمایید
فرض کنید کشف شد که چه جنسی کم خواهد شد، یا چه جنسی مورد نیاز خواهد بود
در مرحلۀ بعد مقداری جنس هم وارد شد، اصلاً واردات نه، مقداری کالا از داخل کشور ـ برای تست بازار حتی بدون سود ـ تأمین بشه
مرحلۀ بعدی که فروشه، چی میتونه باشه که هزینه بر نباشه! برای تست نباید رفت و مغازه اجاره کرد...

آیا استارت و فروش در نت جواب میده؟ تبلیغات در دیوار؟

ببینید اصلاً نمیخوام وارد بحث فروشگاه اینترنتی بشم. صرفاً میخوام بدونم این پروسه چه جوری کامل میشه.

متشکر

----------
تاپیک این دوستمونو شلوغ کردم. امیدوارم این بحث برای ایشون هم مفید باشه

سلام
قطعا شروع هر کاری برنامه ریزی میخواد
شما یه کم هم باید چاشنی زرنگی ، موقعیت طلبی و آخرش هم شانس رو اضافه کنی

این رفیق من ، تلفیقی از این ها رو داره ( خوش شانسی رو بیشتر تاکید میکنم )
یه مقدار هم روابط خوب و رفیق بازی که آمار ثبت سفارش ها رو درمیاره و میدونی مثلا توی 3 ماه گذشته چیا ثبت سفارش شدن ( که قراره توی 3 4 ماه آینده بیان تو بازار )
چیزی که طبیعتا از عهده هرکسی بر نمیاد

این نکته که شما گفتی 3 چیز مختلف وارد کرده هم شانس اش خوب بوده هم هوشش
وارداتی رو هم که انجام داده تا اونجایی که من میدونم موس هاش رو کلا به 3 نفر عمده فروش توی بازار داده و اون ها توی بازار به اصطلاح خرد اش کردن
موس که براش تموم شده بود 3700 ( تحویل در تهران و بعداز گمرک) به یوزر نهایی 20 الی 30 تومن رسیده!

تمام این ها هنری هست که خیلیا من جمله من ندارن ( حتی ریسک اش رو )

در مورد بازار ایران اصلا پیش بینی کار درستی نیست
چون تابع هیچ چیز مشخصی نیست
از قانون گذاری دولتی بگو شما ( که هر لحظه عوض میشه .. ) تا بالا و پایین شدن دلار و ممنوعیت های زمانی و هر چیزی که ممکنه سرمایه یه تاجر نوپا رو توی یکی 2 ساعت دود کنه
واردات از چین هم سختی های خودش رو داره از بد قولی های پیمانکاران واسط رو بگیر تا 1001 مشکلی که پیش میاد و جدیدا هم کلاهبرداری هم به هنر شون اضافه شده!

برای عید هم واقعا هیچی مشخص نیست
تقریبا بازار راکده ، هیچی نمیشه پیش بینی کرد
ولی به قول این دوستم
چیزی که خانوم ها توش دست داشته باشن هیچ وقت رو دست بازاری نمیمونه از لوازم آرایش بگیر تا انواع لباس هاس زیر با برند های مختلف

بازار مجازی هم دیگه فقط دیوار و پاپ اپ و بنر نیست .
شما یه سری به اینستاگرام یا کانال های تلگرام بزنی متوجه میشی که مغز ایرانی ها اگه بخواد کار کنه ، میترکونه
نمونه اش این لینک https://telegram.me/i_watch2
که باز برای یکی از دوستای منه
خیلی راحت توی هم بازار مجازی ( اینستاگرام ) و هم سنتی ( بازار تجریش-میدون ولی عصر-میدون آریاشهر ) داره جنس وارداتی خودش رو آب میکنه
جنسی که یه High Copy عالیه که ساعت اصل و فیک رو بذارید بغل هم ، فقط با باز کردن و مشاهده موتور اش میفهمید کپی هست ، وگرنه کیفیت بدنه و جنس شیشه و عمق آب و ... با اصل مو نمیزنه و تازه 2 سال گارانتی و بیمه معتبر ( قرارداد بسته جدیدا ) داره

ایشالا استارتر هم بتونه با همین سرمایه ، یه بیزینس خوب راه بندازه

m0h4mm4d
2016-12-14, 11:00
شراکته.پول خودش تو بانکه
والا دایی های من قبلا ساندویچ فروشی داشتند..ساندویچ های خوب نه فلافل و اینا و فروششون روزی 1 میل به بالا بود...البته جریان برای 5 سال پیشه و به فست فود واردیم..بابام ایده رو با پسر عموش مطرح کرد پسر عموی بابامم گفت اشکالی نداری با ساندویچی موافقمو اینا..منتها ساندویچی جای خوب میخواد اجاره و رهن و سرقفلی بدرد نمیخوره ...پدر منم با ساختمان سازی تا حدی وارده..گچکاری اهنگری کار با ابزارهای سنگین و سبک رو بلده ! عموم هم ساختمون ساز..اون عموم هم خرید و فروش خونه و زمین میکنه توپ تکونش نمیده ..8->

همین کارهایی که توش وارد هستید را انجام بدید . بخواهید کسب و کار جدید راه اندازی کنید و وارد بازاری بشید که که بهش آشنایی ندارید مقدار زیادی زمان و پول از دست می دید تا دانش ضمنی اون کسب و کار را یاد بگیرید . پس پیشنهاد من این هست همین ساختمان سازی و ساندویچی را ترکیب کنید یه چیز خوب از توش در بیارید.

مثلا خونه را بسازید و یک مغازه بندازید ازش بیرون برای ساندویچی

یا خونه را بسازید و دو تا واحد مثلا بدید رهن و با رهنی که میگیرید برید یک مغازه رهن کنید ( 3 ساله مثلا ) ، این طوری انگار مغازه از خودتونه .

شدیدا توصیه میکنم با توجه به وضع موجود اقتصاد کشور وارد کسب و کار های جدید نشوید .

موفق باشید .

iranpardazeh
2016-12-14, 17:22
بزار بانک سودشو بگیر حال کن