مکالمه بین zamin و bahramkhan

4 پیغام بازدید کنندگان

1. درود

بنده در مورد رسانه بر خط عرض نکردم در مورد محتوای مجرمانه مصادیق عرض کردم که شما نمیتونید سایتتون رو کاربرمحور قرار بدین اگر تحت نام شخصیت حقوقی عضو نشده باشید البته اینمورد صحبت من مربوط به چند ماه پیش هست و ممکنه تغییر کرده باشه
    ضمنا هایپرفا کاربر محور نیست و داره نسخه فروشگاه میفروشه
    کاربر محور سایتی هست که محتوای آن توسط کاربران قرار داده میشند عین همین فروم یا بلاگفا و آپارات
  2. دوست عزیز در مورد رسانه های برخط که باید از ارشاد مجوز گرفته شود گویا بنده دچار بدفهمی هستم یا اطلاعات شما ناقص است.
    گفتین که برای سایتهای کاربر محور باید از طریق تاسیس شرکت اقدام کرد و گرنه ارشاد مجوز نمی دهد
    در حالی که سایتهای زیادی که کاربر محور هستند و به عنوان رسانه بر خط هم ذکر می شوند از طریق شخص حقیقی از ارشاد مجوز گرفته اند
    یک نمونه سایت هایپرفا! اگر دقت کنید در لوگو اعطایی اسم شخص برده شده نه شرکت!
  3. هر سیستمی که تمامی یا بخشی از محتوای آن توسط کاربران ارسال میگیردد
    مثل همین فروم یا سایتهای آگهی و وبلاگدهی و موارد مشابه
  4. سلام
    شما اطلاع دارین که دقیقا کدام فعالیت های مجازی کاربر محور هستند؟ آیا همکاری در فروش فایل و امثال اینها هم جزو این موارد است؟
    و سوال دوم اینکه قاعدتا برای شخصیت حقوقی شدن باید شرکتی راه اندازی کرد. اطلاع دارین که برای سایت کاربر محور از کدام نوع شراکت باید استفاده کرد؟ چون راه اندازی شرکت هم انواع و اقسام دارد.
    با تشکر
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 4 تا 4