همکاری با فروشگاه پست اختصاصی

1. rahintaxir
    rahintaxir
    به اطلاع آن دوستانی که نویسنده پست اختصاصی هستند می رسونم که فروشگاه پست اختصاصی نیازمند چند همکار برای انجام نویسندگیه
    شرایط همکاری:
    نحوه همکاری: به این صورته که شما هر تعداد مطلب که میخواید آماده می کنید و بعد برای بنده می فرستید بنده هم اون مطالب رو رو سایت قرار میدم و درصورتی که فروش رفت مبلغ اون منهای 25 درصد (20 درصد کارمزد سایت فایل سل و پنج درصد کارمزد خودم که هزینه انتقال وجه به عهده خودمه) می کنم و بقیه شو براتون واریز می کنم.
    ادامه در پست بعدی >>>
  2. rahintaxir
    rahintaxir
    شرایط همکاری:
    1. فقط در صورت خریده شدن مطلب شما پول براتون انتقال داده میشه. یعنی اگه فایلتون فروش نرفت هیچ هزینه ای پرداخت نمیشه.
    2. حتماً قبل از ارسال مطلب بنده رو خبر کنید و بدون هماهنگی مطالبتون رو ارسال نکنین
    3. درصورتی که از فروش فایلتون منصرف شدید حتماً به بنده خبر بدید تا مطلبتون رو از روی سایت حذف کنم.
    4. مطلب شما باید کاملاً اختصاصی باشه (شرط اصلی فروشگاه) و در غیر این صورت درخواست شما رد میشه.
    5. در صورت همکاری با شما باید حتماً مشخصات خودتون رو برای بنده بفرستید (مثلاً اسم نمونه کار)
    6. متن شما فرقی نداره که از چه طریقی آماده شده باشه (ترجمه، تایپ مجلات و...) فقط این مهمه که اختصاصی باشه
    ادامه در پست بعدی >>>
  3. rahintaxir
    rahintaxir
    7. قیمت پست ارسالی شما توسط خودتون باید مشخص بشه. به این دلیل که ممکنه دوستانی که با بنده همکاری میکنن نسبت به قیمت گذاری بنده اعتراض بکنند. پس توجه داشته باشید که قیمتی که شما میدید قیمتیه که به مشتری داده میشه و پس از کسر کارمزدی که گفتم بقیه وجه برای شما واریز میشه.
    8. نحوه تسویه حساب هم به این صورته که وقتی فروش مطالبتون به 5000 تومن برسه باهاتون تصفیه حساب میشه (به دلیل سیستم تسویه حساب فایل سل که حدنصاب 5000 تومن براش تعیین شده.)
    دلیل این درخواست:
    بنده به این دلیل که مدتیه فرصت نمی کنم به سایتم برسم این پیشنهاد رو میدم و این پیشنهاد فقط برای اینه که فروشگاهر بیکار نمونه
    تذکر:
    دوستان اگه هر نظری راجع به این سیستم همکاری دارید فقط و فقط از طریق پاسخ خصوصی اعلام کنین. این گفتگو فقط برای ارسال درخواست همکاریه ولاغیر. دوستانی که خلاف قوانین تاپیک عمل کنن پستشون گزارش داده میشه.
    قبلاً از همکاریتون کمال تشکر رو دارم
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3