نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10

موضوع: پیشنهاد برای ایجاد مغازه با سرمایه کم

0 بار تشکر شده در 0 پست

Question پیشنهاد برای ایجاد مغازه با سرمایه کم

با سلام بر اساتید محترم
    من میخواستم خدمات کامپیوتری دایر کنم ولی دیدم قیمت قطعات 3 الی 4 برابر نسبت به پارسال شده و برای همین 2 به شک هستم که چکار کنم : میخوام حداقل 10 میلیون سرمایه بیشتر خرج نکنم چون میترسم روی دستم جنس باد کند ! ولی دیدم با 10 میلیون یک سیستم معمولی را بیشتر نمیشه خرید از بس گران هستند ! مثل (مادربرد-سی پی یو-رم- کارت گرافیک - کیس و..) و از طرفی بخوام مغازه را پر کنم نیاز به سرمایه بسیار زیادی دارم و هم ریسک بالایی دارد و پولش را من ندارم: چون مغازه و ویترین خالی بد شکل هست و نمایی بدی دارد : خلاصه چون رشته ام نرم افزار بود میخواستم چنین مغازه ای را راه اندازی کنم !
    به نظر شما با 10 میلیون چه نوع مغازه ای راه اندازی کنم خوب هست که هم بشه مغازه را تا حدی پر کرد و هم نیاز به تجربه و تخصص خاصی در ان شغل نباشه و خوراکی هم نبشه که انقضا داشته باشد و.....
    لطفا پیشنهاد بدهید
    سپاس

787 بار تشکر شده در 462 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط erfan.717 نمایش پست ها
    با سلام بر اساتید محترم
    من میخواستم خدمات کامپیوتری دایر کنم ولی دیدم قیمت قطعات 3 الی 4 برابر نسبت به پارسال شده و برای همین 2 به شک هستم که چکار کنم : میخوام حداقل 10 میلیون سرمایه بیشتر خرج نکنم چون میترسم روی دستم جنس باد کند ! ولی دیدم با 10 میلیون یک سیستم معمولی را بیشتر نمیشه خرید از بس گران هستند ! مثل (مادربرد-سی پی یو-رم- کارت گرافیک - کیس و..) و از طرفی بخوام مغازه را پر کنم نیاز به سرمایه بسیار زیادی دارم و هم ریسک بالایی دارد و پولش را من ندارم: چون مغازه و ویترین خالی بد شکل هست و نمایی بدی دارد : خلاصه چون رشته ام نرم افزار بود میخواستم چنین مغازه ای را راه اندازی کنم !
    به نظر شما با 10 میلیون چه نوع مغازه ای راه اندازی کنم خوب هست که هم بشه مغازه را تا حدی پر کرد و هم نیاز به تجربه و تخصص خاصی در ان شغل نباشه و خوراکی هم نبشه که انقضا داشته باشد و.....
    لطفا پیشنهاد بدهید
    سپاس
    سلام بهترین کار هیچ کاری نکردن است

3. کاربر زیر به خاطر این پست از adea1371 تشکر کرده است :

0 بار تشکر شده در 0 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط adea1371 نمایش پست ها
    خسته نباشید از نظر دادن تان

irandoces آواتار ها
    93 بار تشکر شده در 58 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط adea1371 نمایش پست ها
    دقیقا، تصمیمی نگرفتن خود تصمیم گیری است. من که چرتکه انداز خفنی هستم با کلی جنس مونده رو دستم کشیدم بیرون. بازار کشش نداره اوضاع خوب نیست یک مقداری صبوری کنید و این مساله که به شما دوستان و بنده می گویند که کاری نکنید کلی هزینه برداشته چه وقت چه سرمایه که با شما بهاشتراک می گذاریم.

موفق باشید

6. کاربران زیر به خاطر این پست از irandoces تشکر کرده اند :

0 بار تشکر شده در 0 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط irandoces نمایش پست ها
    دقیقا، تصمیمی نگرفتن خود تصمیم گیری است. من که چرتکه انداز خفنی هستم با کلی جنس مونده رو دستم کشیدم بیرون. بازار کشش نداره اوضاع خوب نیست یک مقداری صبوری کنید و این مساله که به شما دوستان و بنده می گویند که کاری نکنید کلی هزینه برداشته چه وقت چه سرمایه که با شما بهاشتراک می گذاریم.
    موفق باشید
    شما و دیگران عزیزان لطف دارید که راهنمایی می کنید:ولی من از ناچاری هست که این موضوع را مطرح می کنم: دنبال کار رفتم ولی گیر نیامد چون توی شهرستان ها کار اصلا نیست! یا باید طرف آشنا ات باشه یا باید دختر باشی تا بهت کار بدهند ! من خودم از سر ناچاری دارم این کار را می کنم چون از بیکاری در بیام ! دنبال شغلی می گردم که ریسک اش کم باشه !

irandoces آواتار ها
    93 بار تشکر شده در 58 پست
    شما و دیگران عزیزان لطف دارید که راهنمایی می کنید:ولی من از ناچاری هست که این موضوع را مطرح می کنم: دنبال کار رفتم ولی گیر نیامد چون توی شهرستان ها کار اصلا نیست! یا باید طرف آشنا ات باشه یا باید دختر باشی تا بهت کار بدهند ! من خودم از سر ناچاری دارم این کار را می کنم چون از بیکاری در بیام ! دنبال شغلی می گردم که ریسک اش کم باشه !
    همه مثل همدیگه هستیم

9. کاربر زیر به خاطر این پست از irandoces تشکر کرده است :

chichosting.net آواتار ها
    76 بار تشکر شده در 57 پست
    با سلام بر اساتید محترم
    لطفا پیشنهاد بدهید
    سپاس
    سلام
    ۱- یه پراید مدل پایین بگیر بنداز داخل آژانس
    ۲- سرمایه اتو بیشتر کن ریسکتو بیشتر کن یه مغازه تنزیناتی خودرو بزن مثلا فروش پخشو . نصب سیستمو اقلام لاکچری و...
    ۳- وب سایت راه اندازی کن با ۴۰ درصد از مبلغ تبلیغات کن وقتی راه افتاد تبلیغات و بک لینک و رپورتاژ بفروش

موفق باشی
    موفق باشی

11. کاربر زیر به خاطر این پست از chichosting.net تشکر کرده است :

0 بار تشکر شده در 0 پست
    ممنونم
    ۲- سرمایه اتو بیشتر کن ریسکتو بیشتر کن یه مغازه تنزیناتی خودرو بزن مثلا فروش پخشو . نصب سیستمو اقلام لاکچری و...
    سر رشته ای در خودرو و تزیینات ندارم متاسفانه
    ۳- وب سایت راه اندازی کن با ۴۰ درصد از مبلغ تبلیغات کن وقتی راه افتاد تبلیغات و بک لینک و رپورتاژ بفروش
    لطفا بیشتر توضیح بدهید: متوجه نشدم منظورتان چی هست
    سپاس

jamalzzz آواتار ها
    254 بار تشکر شده در 161 پست
    منم خیلی دوست داشتم خدمات کامپیوتری بزنم اما به خاطر گرونی امسال منصرف شدم.
    با این حال پیشنهاد میکنم اگه پول دارید خدمات کامپیوتری بزنید و تو خدمات کامپیوتری لوازم جانبی مثل موس ،هدفون و دسته بازی و فلش ... بیارید بفروشید.
    از اوقات بیکاری تو محل کار هم میتونید استفاده کنید و سایت یا پیج اینستاگرامی چیزی بزنید که رو اونم بعدا بتونید درآمدی داشته باشید.
    اگه تصمیم گرفتید اینکار رو انجام بدید پیشنهاد میکنم زود منصرف نشید و حداقل یک سال با صبر و حوصله تلاش کنید تا مغازتون شناخته بشه و مردم بهتون اعتماد کنند.معمولا مغازه داری بعد از مدتی ضرر سودش هم شروع میشه.

14. کاربر زیر به خاطر این پست از jamalzzz تشکر کرده است :

0 بار تشکر شده در 0 پست
    ممنون دوستان از راهنمایی تان: تصمیم گرفتم فعلا دنبال کار های کامپیوتری نروم! احتمالا مغازه یراق آلات بزنم : چون با 10 میلیون میشود کلی وسیله خرید ! 4 تا پیچ و مهره و لولا و...
    سپاس