نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10

موضوع: ایده بسیار جذاب در سطح جهانی

0 بار تشکر شده در 0 پست

ایده بسیار جذاب در سطح جهانی

ایده ای بسیار جذاب و خاص در سطح جهانی دارم و نیاز به یک تیم قوی برنامه نوبس و یک سرمایه گذار دارم.ایدم ساخت یک شبکه اجتماعی مثله فیس بوک و یا اینستاگرام میباشد اما با کارکرد بسیار متفاوت که در حد خارج از انتظار و صد درصد موفق خواهد بود.

رایانک آواتار ها
    1,071 بار تشکر شده در 398 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط mkord نمایش پست ها
    ایده ای بسیار جذاب و خاص در سطح جهانی دارم و نیاز به یک تیم قوی برنامه نوبس و یک سرمایه گذار دارم.ایدم ساخت یک شبکه اجتماعی مثله فیس بوک و یا اینستاگرام میباشد اما با کارکرد بسیار متفاوت که در حد خارج از انتظار و صد درصد موفق خواهد بود.
    با گوگل تماس بگیرید اینچا در حد خرید و فروش عضو تلگرام، بک لینک، نایسر دایسر و... فعالیت میشه
    آنان که سخنان را می شنوند و از بهترینش پیروی می کنند، اینانند کسانی که خدا هدایتشان کرده، و اینان همان خردمندانند.(آیه 18 - سوره الزمر)

3. کاربران زیر به خاطر این پست از رایانک تشکر کرده اند :

0 بار تشکر شده در 0 پست

راهنمایی

نقل قول نوشته اصلی توسط رایانک نمایش پست ها
    با گوگل تماس بگیرید اینچا در حد خرید و فروش عضو تلگرام، بک لینک، نایسر دایسر و... فعالیت میشه
    چطوری میتونم با گوگل کانکت بشم ؟ میتونید راهنمایی کنید؟؟

رایانک آواتار ها
    1,071 بار تشکر شده در 398 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط mkord نمایش پست ها
    چطوری میتونم با گوگل کانکت بشم ؟ میتونید راهنمایی کنید؟؟
    به info@google.com ایمیل بزنید، نتایج ایدتون رو توضیح بدید خودشون به بخش مربوطه منتقل میکنند.
    ویرایش توسط رایانک : 2017-03-14 در ساعت 16:29

25 بار تشکر شده در 14 پست
    برید تو سایت codecanyon.net با 40-50 دلار اسکریپت شبکه اجتماعی میفروشن با کلی امکانات.
    ایدتون هم مال خودتون میشه.

tashilweb آواتار ها
    66 بار تشکر شده در 43 پست
    کسی که به فکر پیاده سازی در سطح جهانی هست باید خودش تخصصش رو کسب کنه البته در سطح جهانی کد نویس باشه
    من ندیدم محصولی با سرمایه گزاری در سطح جهان موفق بشه تمام استارتاپ ها متخصصشون هم خود خودشون بودن فیسبوک ایسنتاگرام تلگرام و .... در غیر این صورت قید این کار رو بزنید

8. کاربر زیر به خاطر این پست از tashilweb تشکر کرده است :

0 بار تشکر شده در 0 پست
    اگه حرفه ای هستید و از کارتون مطمئنید از سایت kickstarter.com میتونید سرمایه موردنیازتون رو تهیه کنید سایت خیلی معروفی هست حتی یه سریال همینطوری ساخته شده یعنی بودجه ـش ازین سایت تامین شده

کاربر فعال انجمن شاپ کیپر bestirani2 آواتار ها
    943 بار تشکر شده در 540 پست
    سلام دوست من
    نمیدونم این جمله را شنیدید یا نه
    سرمایه گذارها روی تیم ها سرمایه گذاری میکنند نه روی ایده ها
    شما چه تخصصی دارید؟ صرف داشتن ایده کافی نیست؟ مهمتر از ایده این هست که چطوری پیاده بشه و مهمتر از اون چطوری مارکتینگ بشه.
    قبل از این که این کار رو استارت بزنید هم نیاز دارید که با کمک بوم آزمایش ایدتون رو اعتبار سنجی کنید و ببنید اصلا بازار نیاز داره و قبول میکنه یا نه؟ اصلا ببینید شاید نمونش باشه.
    در محیطهایی مثل استارتاپ ویکند شما میتونید ایدتون را بقیه به اشتراک بگذارید تا اگه کسی ایدتون براش جذاب باشه به عنوان هم بنیانگذار با هم دیگه استارت کار رو بزنید.

11. کاربران زیر به خاطر این پست از bestirani2 تشکر کرده اند :

ebookstore آواتار ها
    13 بار تشکر شده در 12 پست
    یکم سرچ کنی میبینی مثل این ایده قبلا چندسال پیش چند نفر ارائه کردن و بررسی شده و...

hirmag.ir آواتار ها
    18 بار تشکر شده در 15 پست
    سلام.
    شبکه های اجتماعی که در کشورهای دیگه در حال استفاده ان و حتی موفق هم هستن خیلی زیادن که ما تو ایران فقط چندتاشونو میشناسیم و استفاده میکنیم.پیشرفته ترینشون باید امنیت و سرعتی مثل تلگرام داشته باشه که هیچ کس نتونه هک بکنه و این کارو فقط و فقط یک تیم حرفه ای برنامه نویسی در کلاس جهانی میتونن انجام بدن یا اینکه از بیس شیوه برنامه نویسی رو تغییر بدین که بعیده!این سطح مثلا توانایی فیلم برداری زنده سه بعدی با سرعت لود بسیار بالا و اشتراک گزاری پیشرفته در تمامی شبکه هاست که تو برخی از این برنامه ها اجرا میشه.منظور اینکه ایده ای که مشابهش به هیچ وجه وجود نداشته باشه بسیار سخت پیدا میشه .ممکنه شرکت های سرمایه گذاری بسیاری باشن که میلیون ها تومن قبل از شما سرمایه گذاری کرده باشن و حتی شکست خورده باشن در همون زمینه .هدفم تا امید کردن نیست.فقط میخواستم خدمتون عرض کنم که ایدتون رو به زبان های مختلف حتی چینی و ژاپنی بررسی کنید بعد به فکر پیاده سازی اون باشین.
    اسکریپ های آماده ان که دوستان میگن مطمنا مثل سایت های آماده دارای محدودیت هایی هست که نمیتونن ایده اصلی خودتون رو پیاده سازی کنین.
    بازم متشکرم