نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: دانلود رایگان کتاب کار آفرینی

rs.rasooli آواتار ها
    7 بار تشکر شده در 5 پست

Lightbulb دانلود رایگان کتاب کار آفرینی

دانلود رایگان کتاب افسانه کارآفرینی

چگونه افرادی با استعدادها، انتظارات و حتی مهارت‌های معمولی قادر به راه‌اندازی یک کسب‌وکار فوق‌العاده موفق می‌شوند.

با خواندن این کتاب دیدگاه کاملا جدیدی نسبت به راه‌اندازی و اجرای یک کسب‌وکار پیدا خواهید کرد.
    یاد خواهید گرفت چگونه به جای هر روز سر کار رفتن سیستمی ایجاد کنید که به صورت خودکار پولساز باشد.
    در این کتاب به مطالب زیر پرداخته می‌شود:
    ریشه‌های موفقیت برترین کسب‌وکارهای دنیا کدامند؟ هفت استراتژی کاربردی که در توسعه کسب‌وکار باید بدانید نحوه بکارگیری صحیح قانون «پنج هزار برابر» در کسب‌وکار کاربرد قانون «نقطه قدرت» در کسب‌وکار سر فصل‌های کتاب
    پیش‌گفتار مقدمه بخش اول: افسانه کارآفرینی و کسب‌وکارهای کوچک
    فصل اول: افسانه کارآفرینی فصل دوم: کارآفرین، مدیر و متخصص فصل سوم: کودکی کسب‌وکار قلمرو فرمانروایی متخصص فصل چهارم: سال‌های نوجوانی شرکت، درخواست کمک فصل پنجم: ورای اقلیم آسایش فصل ششم: بلوغ، رسیدن به تعادل بخش دوم: تحول کلی، چشم‌اندازی جدید در کسب‌وکار
    فصل هفتم: تحول کلی فصل هشتم: مدل اولیه اعطای امتیاز فصل نهم: ساخت کسب‌وکار به جای انجام آن بخش سوم: راه‌اندازی یک کسب‌وکار کوچکِ موفق
    فصل دهم: فرآیند توسعه کسب‌وکار فصل یازدهم: برنامه توسعه کسب‌وکار فصل دوازدهم: هدف اصلی فصل سیزدهم: هدف استراتژیکی فصل چهاردهم: استراتژی سازمانی فصل پانزدهم: استراتژی مدیریتی فصل شانزدهم: استراتژی کارمندان فصل هفدهم: استراتژی بازاریابی فصل هجدهم: استراتژی سیستمی فصل نوزدهم: نامه‌ای به سارا سخن آخر: بازگرداندن رویا به کسب‌وکارهای کوچک کتاب «افسانه کارآفرینی» مایکل گربر در یک نگاه

جهت دانلود رایگان این کتاب کلیک کنید
    ویرایش توسط rs.rasooli : 2017-04-02 در ساعت 01:37

MoReNu آواتار ها
    605 بار تشکر شده در 412 پست
    داداش سرکاری بود!
    ایمیلمو ثبت کردم و یه عکس دانلود کردم فقط!
    پاکی و راستی / نیستی و ردا
    به اندازه تک تک آدما راه هست برای رسیدن به خدا

rs.rasooli آواتار ها
    7 بار تشکر شده در 5 پست
    لینک اصلاح شد ! فقط دقت کنید که تو همون صفحه ای که نام و ایمیل و وارد کردید ، لینک دانلود وجود خواهد داشت

4. کاربر زیر به خاطر این پست از rs.rasooli تشکر کرده است :

MoReNu 

taksabad.com آواتار ها
    10 بار تشکر شده در 9 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط MoReNu نمایش پست ها
    داداش سرکاری بود!
    ایمیلمو ثبت کردم و یه عکس دانلود کردم فقط!
    باسلام
    دوست عزیز ما از سیستم فروشگاه ساز پروفی شاپ برای سایت هایمان استفاده می کنیم و سایت رسمی ما فروشگاه اینترنتی تک سبد taksabad.com می باشد.
    اگر سوالی در خصوص پروفی شاپ دارید از طریق سایتشون می تونید با تیم پشتیبانی مطرح کنید...
    باتشکر

عذر خواهی میکنم به دلیل نداشتن پست بالا امکان پاسخ به پیامی که فرستاده بودید رو نداشتم... اینجا براتون پاسخ رو فرستادم

6. کاربر زیر به خاطر این پست از taksabad.com تشکر کرده است :

MoReNu 

0 بار تشکر شده در 0 پست
    سلام
    این کتاب واقعا عالیه
    فقط فایلی که گذاشتید قسمتی از کتابه !

من نسخه کامل کتاب افسانه کارآفرینی PDF را از لینک زیر از سایت کلید ثروت خریدم و عالیه !

http://kelideservat.com/downloads/the-e-myth-pdf/