صفحه 2 از 6 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 51

موضوع: تسویه حساب آنی بدون کارمزد درگاه Pay.ir

14 بار تشکر شده در 10 پست
    درحال استفاده هستم
    پشتیبانی بی نظیر
    تسویه خیلی سریع

ظاهر رو هم بزاریم جزو نظرات : عالی

2. کاربران زیر به خاطر این پست از webnix تشکر کرده اند :

کاربر خاطی amiri113 آواتار ها
    1,552 بار تشکر شده در 772 پست
    اولین درگاهی که با مجوز psp فعالیت میکنه pay.ir هستش. دیگران هم اگر مجوز دارند مثل ما بصورت شفاف اعلام کنن همه ببینن.
    سلام
    بنا نداشتم در اين تاپيک دخالت کنم و بيش از 12 ساعت هست که پست جناب مرانکی رو هم گزارش کردم. متاسفانه مديران انجمن ظاهرا خواب هستند که به ايشون اجازه ميدن تاپيک رو منحرف کنه و بعد هم اگر جوابشون رو بديم ناراحت ميشن اگر قرار بود اينجا به هر کسی جواب داده بشه که دليل سيستم امتياز دهی و تشکر که داخل انجمن وجود داره چی هست!
    ميشه در نهايت ادب و احترام!
    مجوز خودتون و نه مجوز psp رو ضميمه کنيد ؟ يا اينجا ضميمه کنيد يآ روی سايتتون قرار بديد ؟
    اينکه شرکت تجارت الکترونيک بانک سامان مجوز psp داره محترم و صحيح هست؟ ولی اين چه ربطی به مجوز شما داره اين مجوز رو کی برای شما صادر کرده؟
    شما ظاهرا در جريان نيستيد که تصميم بانک مرکزی و اداره نظام های پرداخت عدم صدور مجوز جديد در اين حوزه هست ؟
    شما از مجوز ها و قوانينی که در اين حوزه وجود داره و شما داريد داخلش فعاليت ميکنيد به طور کامل آگاه هستيد ؟

پاسخ به قُلی های مجازی
    چيزی که شما بهش ميگيد مجوز شبيه مثل:
    من آنم که رستم بود پهلوان هست.

رستم پهلوانه. سامان psp هست. شما چه مجوزی داريد ؟ اين مجوز رو نشون بديد. من قول ميدم دو تا امتياز مثبت بدم به شما که جبران اين امتياز منفی که بهتون دادم و ازتون خواستم دروغ نگيد، بشه.

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

همه روزه حتی در روزهای تعطیل ( از ساعت 8 صبح تا 12 شب هر یک ساعت یک بار )
    حالا که من رو داخل تاپيک صدا کرديد بزاريد اين مورد رو هم شفاف کنيم

در تمام سیستم های واسط فعلی، تسویه حساب های آنی برای پذیرنده هزینه های مانند صدور کارت یا اخذ کارمزد شتابی به همراه دارد اما در درگاه Pay روال تسويه حساب متفاوت و رايگان است.
    البته با توجه به جمله بالا، بايد پيش ازين شفاف سازی انجام ميشد ولی سعی کرديم در تاپيکتون دخالت نکنيم.
    چيزی که شما ميگيد تسويه يکساعته هست و با تسويه آنی متفاوت هست.
    اين تسويه يکساعته رو الان تقريبا همه سرويس دهنده ها، حتی زرين پال به کاربران خودش برای حساب های بانکی معمولی ميده.
    تسويه آنی يعنی همون لحظه که کليک ميکنيد پول داخل کارت بانکی شما باشه و نياز به تاييد انسانی يا موارد مشابه نباشه. اين رو بهش ميگيم تسويه آنی در زرين پال. و با تسويه يکساعته کاملا متفاوت هست.

از کرامات و طرز تفکر یکی از موفق ترین(!) درگاه داران ایران !!!
    من پست شما رو ساعت هاست گزارش کردم جناب مرانکی.
    منتظر هستم ببينم مديران چه برخوردی با اين مورد دارن.
    ویرایش توسط amiri113 : 2017-05-06 در ساعت 12:44 دلیل: سعی کنيد به جای تخريب مستقيم ديگران، از خودتون و کاری که انجام ميديد تعريف کنيد.

4. کاربر زیر به خاطر این پست از amiri113 تشکر کرده است :

راهبر انجمن شاپ کیپر yazdiran آواتار ها
    3,207 بار تشکر شده در 1,429 پست
    سلام
    دوستان گزارشات به محض مشاهده بررسی میشوند و در صورتی که نیاز به مشورت نباشه، به گزارش رسیدگی و اقدام میشود.حال ممکن هست کاربری درخواست حذف پستی را داده باشه که نیازی به حذفش نباشه و یا تخلفی صورت نگرفته باشه، لذا کاربر گزارش دهنده ممکن هست فکر کند که گزارشش رسیدگی نشده در حالیکه نیازی به اقدام خاصی نبوده و گزارش بسته میشود.

یه زمانی یک کاربری در انجمن داشتیم که هم کاربران از دانشش استفاده میبردند و هم اون فرد از مشتریانی که از این انجمن داشت، به گفته ی خودش خیلی سود میبرد و راضی بود.این دوست عزیز اونقدر دردسر برا خودش و انجمن درست کرد تا جاییکه با یکی سر ادعایی که نتونست ثابت کنه کل انداخت و اون کاربر ادعای حیثیت کرد و فرد مذکور خودش از انجمن رفت و ما لطفی که بهش کردیم این بود که بنش نکردیم و دیگران با خدماتشون کاری کردند که اصلا نبود اون فرد علی رغم فعالیتهای خوبی که داشت کم کم ب فراموشی سپرده شد.

امیدوارم این خاطره مجدد در مورد برخی دوستان عزیز تکرار نشه

لطفا در مورد پست بنده کسی نظری نده تا تاپیک منحرف نشه.

یاحق

بعد نوشت:
    من از دیروز عصر تا امروز صبح سرکار بودم و فرصت نشد انجمن را چک کنم،خدا خیر و برکت به سایر دوستان مدیریتی بده که گزارشات را رسیدگی میکنند
    ویرایش توسط yazdiran : 2017-05-06 در ساعت 13:03
    اللهم صل علی محمد و آل محمد

6. کاربران زیر به خاطر این پست از yazdiran تشکر کرده اند :

Pay.ir آواتار ها
    104 بار تشکر شده در 26 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط amiri113 نمایش پست ها
    سلام
    بنا نداشتم در اين تاپيک دخالت کنم و بيش از 12 ساعت هست که پست جناب مرانکی رو هم گزارش کردم. متاسفانه مديران انجمن ظاهرا خواب هستند که به ايشون اجازه ميدن تاپيک رو منحرف کنه و بعد هم اگر جوابشون رو بديم ناراحت ميشن اگر قرار بود اينجا به هر کسی جواب داده بشه که دليل سيستم امتياز دهی و تشکر که داخل انجمن وجود داره چی هست!
    ميشه در نهايت ادب و احترام!
    مجوز خودتون و نه مجوز psp رو ضميمه کنيد ؟ يا اينجا ضميمه کنيد يآ روی سايتتون قرار بديد ؟
    اينکه شرکت تجارت الکترونيک بانک سامان مجوز psp داره محترم و صحيح هست؟ ولی اين چه ربطی به مجوز شما داره اين مجوز رو کی برای شما صادر کرده؟
    شما ظاهرا در جريان نيستيد که تصميم بانک مرکزی و اداره نظام های پرداخت عدم صدور مجوز جديد در اين حوزه هست ؟
    شما از مجوز ها و قوانينی که در اين حوزه وجود داره و شما داريد داخلش فعاليت ميکنيد به طور کامل آگاه هستيد ؟

چيزی که شما بهش ميگيد مجوز شبيه مثل:
    من آنم که رستم بود پهلوان هست.

رستم پهلوانه. سامان psp هست. شما چه مجوزی داريد ؟ اين مجوز رو نشون بديد. من قول ميدم دو تا امتياز مثبت بدم به شما که جبران اين امتياز منفی که بهتون دادم و ازتون خواستم دروغ نگيد، بشه.

حالا که من رو داخل تاپيک صدا کرديد بزاريد اين مورد رو هم شفاف کنيم

البته با توجه به جمله بالا، بايد پيش ازين شفاف سازی انجام ميشد ولی سعی کرديم در تاپيکتون دخالت نکنيم.
    چيزی که شما ميگيد تسويه يکساعته هست و با تسويه آنی متفاوت هست.
    اين تسويه يکساعته رو الان تقريبا همه سرويس دهنده ها، حتی زرين پال به کاربران خودش برای حساب های بانکی معمولی ميده.
    تسويه آنی يعنی همون لحظه که کليک ميکنيد پول داخل کارت بانکی شما باشه و نياز به تاييد انسانی يا موارد مشابه نباشه. اين رو بهش ميگيم تسويه آنی در زرين پال. و با تسويه يکساعته کاملا متفاوت هست.

من پست شما رو ساعت هاست گزارش کردم جناب مرانکی.
    منتظر هستم ببينم مديران چه برخوردی با اين مورد دارن.
    ممنون از اینکه در موضوع شرکت کردید.
    همونطور که میدونید ولی موضوع رو به حاشیه میکشید، وب سایت Pay.ir در مالکیت شرکت PSP هستش و ترمینال و حساب پشت ترمینال هم بنام PSP هست، موضوع کاملا شفاش و واضحه.
    اما اگر اصرار دارید که مجوز برای شما ضمیمه کنیم تا ببینید، باید عرض کنم در اون حد نیستید که پرداخت الکترونیک بخواد بخاطر شما اسکن مجوزش رو روی نت پابلیک بذاره.

دم از مجوز و قانون میزنید ولی خلاف اون رفتار میکنید.

در مورد تسویه حساب آنی هم که به اقرار خودتون تا مشتری روی درخواست کلیک میکنه پول در حساب بانکیش بدون دخالت انسانی واریز بشه میشه نقض آشکار قوانین بانکی و مالی هستش و هیچکس حق انجام اینکار رو غیر از بانک نداره ولی هیچ برخوردی باهاتون انجام نمیشه.

در جلساتی آقای حکیمی مدیرکل فناوری بانک مرکزی به صراحت اعلام کردن که هیچکس حق انجام اینکار رو نداره خصوصا متمرکز کننده های پرداخت.

همچنین طبق صحبت های ایشون در اینجا شما آشکارا خلاف مقررات بانکی رفتار میکنید و از محدوده مجاز تون بیرون اومدید ولی سایت تون فیلتر نمیشه و باشما برخورد نمیکنن. طبق این موارد :

1- شما " ابزار ذخیره ارزش" ایجاد کردید
    2- در موضوع " اِبرای با پول ملی " شما کاملا مخالف قوانین رفتار کردید. یعنی افراد پذیرفتن بجای پول از کیف پول شما استفاده کنن. خودتون هم میدونید که درحال حاضر قانون استفاده از کیف پول در متمرکزکننده های پرداخت خرد وجود نداره. شما طیق چه قانونی اینکار رو انجام میدید ؟
    3- شما " تبدیل‌پذیری " پول انجام میدید. یعنی پول واقعی رو به ارز مجازی قابل معامله تبدیل کردید.

ما این موارد رو بصورت جدی دنبال میکنیم و در مقابل قانون همه باید یکسان باشند. شما چطور؟ از مجوز ها و قوانينی که در اين حوزه وجود داره و شما داريد داخلش فعاليت ميکنيد به طور کامل آگاه هستيد یا ضمن آگاهی خلاف هم میکنید؟
    ویرایش توسط Pay.ir : 2017-05-06 در ساعت 13:41

8. کاربران زیر به خاطر این پست از Pay.ir تشکر کرده اند :

12 بار تشکر شده در 5 پست
    تشکر بابت خدمات خوب pay.ir
    وجود چندین درگاه واسط قدرتمند باعث ایجاد رقابت و جلوگیری از انحصار طلبی خواهد شد

موفق باشید

10. کاربران زیر به خاطر این پست از ahmad4u تشکر کرده اند :

همونطور که میدونید ولی موضوع رو به حاشیه میکشید، وب سایت Pay.ir در مالکیت شرکت PSP هستش و ترمینال و حساب پشت ترمینال هم بنام PSP هست، موضوع کاملا شفاش و واضحه.
    من دوست نداشتم اين رو باز کنم و به همين دليل بود که به شما خصوصی گفتم دروغ نگيد، ولی چون شما اصرار داريد مجبورم پاسخ بدم.
    ترمينال و حساب پشت ترمينال رو من و ساير کاربران نميدونيم. ما چيزی که ميبنيم ترمينال و حساب بانکی شخص شماست. آقای چاری پور. اينکه شما ادعا ميکنيد سرويس متعلق به PSP هست محترم هست ولی خوشحال ميشيم هر مدرک و مستند مربوط به اين رو هم ضميمه کنيد. وگرنه هر کسی ميتونه يک وبسايت بزنه و زير اون بنويسه:
    ساخته شده در واحد تحقیق و توسعه شرکت پرداخت الکترونیک سامان
    شما هوئيز دامنه اتون به نام شرکت Web Pouya Javan هست. و اگر PSP سامان سهامدار اين شرکت بود حرف شما درست بود. که متاسفانه نيست.

اما اگر اصرار دارید که مجوز برای شما ضمیمه کنیم تا ببینید، باید عرض کنم در اون حد نیستید که پرداخت الکترونیک بخواد بخاطر شما اسکن مجوزش رو روی نت پابلیک بذاره.
    من که 100% در اون حد نيستم و به همين خاطر هم تاکيد دارم که شما داريد دروغ ميگيد
    ولی اگر ميخواين صداقت خودتون رو به کاربرانتون نشون بديد بهتر هست اين رو برای شفاف سازی کاربرانتون روی سايتتون قرار بديد و در غير اينصورت ادعای دروغ نکنيد يا اگر ادعا کرديد و کسی گفت دروغ ميگيد ناراحت نشيد (حداقل)

دم از مجوز و قانون میزنید ولی خلاف اون رفتار میکنید.
    آقای چاری پور، دوست عزيز ما جائی دم از مجوز نزديم و خلاف قانون هم عمل نميکنيم و نکرديم و نخواهيم کرد.
    زرين پال بيش از 6 سال هست در اين حوزه در حال فعاليت هست و اون زمانی که شما جلسه های ساماندهی اين حوزه و کسب و کارها رو شرکت نميکرديد ما به تنهائی ازين حوزه و فعاليت دفاع ميکرديم.

در جلساتی آقای حکیمی مدیرکل فناوری بانک مرکزی به صراحت اعلام کردن که هیچکس حق انجام اینکار رو نداره خصوصا متمرکز کننده های پرداخت.
    خاطر ندارم شما در اون جلسات حضور داشتيد ؟
    ولی ما به عنوان کسی که در جلسات حضور داشتيم ساير موارد رو شنيديم و دقت کافی هم برای عدم خطور

1- شما " ابزار ذخیره ارزش" ایجاد کردید
    2- در موضوع " اِبرای با پول ملی " شما کاملا مخالف قوانین رفتار کردید. یعنی افراد پذیرفتن بجای پول از کیف پول شما استفاده کنن. خودتون هم میدونید که درحال حاضر قانون استفاده از کیف پول در متمرکزکننده های پرداخت خرد وجود نداره. شما طیق چه قانونی اینکار رو انجام میدید ؟
    3- شما " تبدیل‌پذیری " پول انجام میدید. یعنی پول واقعی رو به ارز مجازی قابل معامله تبدیل کردید.
    اين تفسير شماست و تمام موارد قابل بحث هست. البته نه با شما! ممکن هست نظر شما هم درست باشه و ممکن هست اشتباه. ولی شما مجری قانون نيستيد و نميتونيد کسی رو به اين که شما اشتباهی من درست، متهم کنيد. يعنی ميتونيد ولی در مقام خودتون و نه در مقام قانون يا مجری قانون.
    تلاش ما اين هست که در مسير صحيح حرکت کنيم و بر همين اساس هست که در اين سالها در حال فعاليت هستيم و برامون جالب هست که شما خودتون داريد بر خلاف تفسير خودتون عمل ميکنيد.

ما این موارد رو بصورت جدی دنبال میکنیم و در مقابل قانون همه باید یکسان باشند. شما چطور؟ از مجوز ها و قوانينی که در اين حوزه وجود داره و شما داريد داخلش فعاليت ميکنيد به طور کامل آگاه هستيد یا ضمن آگاهی خلاف هم میکنید؟
    ياد بگيريد و بگيريم برای موفقيت خودتون و خودمون همديگه رو تخريب نکنيم. اگر سرويس خوب ارائه بديم، اين کاربر هست که تصميم ميگيره از چه سرويسی، کجا و کی استفاده کنه.
    شما سالهاست در حال تخريب رقيب خودتون هستيد (سری بزنيد به کانال تلگرامی پی لاين سابق) و نتيجه اون رو هم ديديد. ان شاء الله که بتونيد و بتونيم رقابت رو در فضایی درست ادامه بديم. من همينجا بازم ميگم اگر برای رقابت دوستانه لازم هست کاری از سمت ما صورت بگيره من شخصا از شما عذر خواهی ميکنم و دست دوستی خودم رو دراز ميکنم. اين رو مد نظر داشته باشيد تو همه کسب و کارها امکان رقابت وجود داره. بهتره به جای فکر کردن به اينکه چطور X و Y رو تخريب کنم به اين فکر کنيم که چطور خودم رو تقويت کنيم.
    ویرایش توسط amiri113 : 2017-05-06 در ساعت 14:45 دلیل: در راستای پاکسازی تاپیک

12. کاربران زیر به خاطر این پست از amiri113 تشکر کرده اند :

Ali114xoew 

کاربر خاطی
    6 بار تشکر شده در 6 پست
    دوست عزیز امکان استفاده از ussd تا چه زمانی فراهم نیست؟

zamin آواتار ها
    3,365 بار تشکر شده در 1,508 پست
    درود
    دوستان اگر میبینند پستی خلاف قوانین انجمن هست گزارش دادین دیگه ریپلای نکنیدو و پاسخی به اون پست ندید
    اگر هم احساس میکنید خلاف قوانین نیست لطفا در فضای علمی/فنی/تخصصی پاسخ بدین تا دیگر کاربران بتونند بر اساس این پستها تصمیم بگیرند
    دلیلی نداره اگر فردی حرکتی کرد خلاف قوانین شما فورا عکس العمل نشون بدید
    سپاس از اینکه به قوانین پایبندید
    پ.ن:بخش های کاملا بی ارتباط حذف یا ویرایش شد لطفا بحث های خارج از عرف کنار بگذارید
    یاحق*/
    --

15. کاربران زیر به خاطر این پست از zamin تشکر کرده اند :

نقل قول نوشته اصلی توسط atila1355 نمایش پست ها

فایل پیوست 28769

جناب مرانکی لازم بود مديران انجمن به شما بابت اين پست تذکر ميدادن ولی ظاهرا مديران دوست ندارن و يا جرات اين رو به خودشون نميدن به که بعضی کاربرا تذکر بدن و به همين خاطر هست که من مجبورم علی رقم ميل باطنی برای خارج کردن تاپيک از مسير، جواب شما رو به صورت محترمانه بدم.
    صحبت شما نوعی تمسخر کردن هست و به صورت حقوقی هم قابل پيگرد قانونی هست.
    ما به صورت حقوقی کمی در خصوص سرويس امتياز دهی و خواص اون براتون توضيح ميدم. ان شاء الله که بتونيد ازين سرويس استفاده بهتری بکنيد و هر تاپيکی رو به هر مسيری نبريد. شما و يه عده از دوستان شما جوی رو توی انجمن درست کرديد که نتيجه اون شده انجمن خالی از افراد متخصص. نتيجه انجمن از وضعيت فعلی اون قابل مشاهده هست.

اگر من به شما امتيازی رو ميدم دليلش اين هست که با حرف شما مخالف هستم و با نظر شما هم عقيده نيستم.
    همونطور که شما بارها شما و دوستان شما به من امتياز منفی داديد و من نيدم تو تاپيکی که امتياز منفی گرفتم گريه کنم که آی، اميری بهم امتياز منفی داد.

من اگر قرار بود داخل تاپيک به شما بگم با حرفتون مخالفم خودم بلد بودم به شما اينجا جواب بدم. ولی نتيجه اون چيزی نبود جز وضعيت فعلی که باعث و بانيش شما و دوستان شما هستيد که ميخواين هيچ کسی تو تاپيک ها حرف مخالف شما رو نزنه.

واقعا من برای مديران انجمن متاسفم، که نميتونن کاربرد امتياز دادن و تشکر کردن رو به شما شرح بدن و من مجبور ميشم به شما اينجا پاسخ بدم.
    موردی بود داخل پيام خصوصی يا تاپيک مجزا در خدمتتون هستم. بيشتر ازين شما و دوستانتون تاپيک رو به بيراهه نکشونيد.
    ان شاء الله موفق باشيد.

نقل قول نوشته اصلی توسط asiashoping نمایش پست ها
    سپاس از اینکه به قوانین پایبندید
    قوانين شما تمسخر کردن رو منع کرده اما پست جناب مرانکی هنوز حذف نشده. وقتی شما به قانون پايبند نيستيد نميتونيد انتظار داشته باشيد ديگران به قانون پايبند باشن.

نقل قول نوشته اصلی توسط asiashoping نمایش پست ها
    پ.ن:بخش های کاملا بی ارتباط حذف یا ویرایش شد لطفا بحث های خارج از عرف کنار بگذارید
    یاحق*/
    من هنوز ارتباط اين مورد با تاپيک رو درک نميکنم.

Pay.ir آواتار ها
    104 بار تشکر شده در 26 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط opx1 نمایش پست ها
    دوست عزیز امکان استفاده از ussd تا چه زمانی فراهم نیست؟
    بستگی به صلاح دید بانک مرکزی و شاپرک داره، هر زمان اعلام کنن مشکلی نیست ما میتونیم خدمات بدیم.

18. کاربر زیر به خاطر این پست از Pay.ir تشکر کرده است :

صفحه 2 از 6 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین