صفحه 3 از 6 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 51

موضوع: تسویه حساب آنی بدون کارمزد درگاه Pay.ir

441 بار تشکر شده در 290 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط Pay.ir نمایش پست ها
    بستگی به صلاح دید بانک مرکزی و شاپرک داره، هر زمان اعلام کنن مشکلی نیست ما میتونیم خدمات بدیم.
    با سلام پ.خ رو چک کنید و ضمنا برای شفاف سازی عموم مجوزهای اخذ شده ای که از مراجع ذیصلاح گرفتید رو مثل بقیه درگاه های واسط که عمومی سازی کردند ، شما هم عمومی سازی بفرمایید .

2. کاربر زیر به خاطر این پست از Ali.9 تشکر کرده است :

Ali114 

Pay.ir آواتار ها
    104 بار تشکر شده در 26 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط amiri113 نمایش پست ها
    من دوست نداشتم اين رو باز کنم ...
    برای کسانی که عقل دارند و فکر میکنن شواهد به اندازه کافی وجود داره، در مورد شما موضوع فرق میکنه و ما هم وقت مون رو برای جواب دادن به سوالات ابلهانه شما تلف نمی کنیم.
    با یوزرهای دیگه هم مثل Ali.9 سعی نکنید مجدد در این بحث ها شرکت کنید.
    همینکه حساب تون در این انجمن مسدود شده گواه از واقعیت های موجود داره.

برای رفع شبهه ایجاد شده، هرکدام از عزیران هم که فکر میکنن صحبت های ایشون یک هزارم درصد درسته، میتونن با کال سنتر شرکت پرداخت الکترونیک سامان به شماره 02184080 واحد کسب و کار نوین تماس بگیرن و سوالات شون رو بپرسن.

اینکه بتونید زیر یک وب سایت بنویسید ساخته شده و تحت نظارت یک شرکت PSP و با مجوز PSP فعالیت داشته باشید افتخار بزرگیه. ما با افتخار این موضوع رو اعلام میکنیم
    چون نمیخوایید و نمیتونید این موضوع رو باور کنید سعی میکنید حاشیه سازی کنید.
    اون جلساتی هم که مسئولان بانک مرکزی حضور داشتن و دعوت میشدیم، به خاطر وجود شما شرکت نمی کردیم و اخبار رو به سمع مون میرسوندن.

شمارو همه میشناسن دیگه از انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی هم که اخراج تون کردن،خودتون رو بی آبرو تر از این نکنید.

خیلی از افراد محترمی که در این انجمن بودن و بنده افتخار اشنایی باهاشون رو داشتم، بخاطر وجود شما دیگه اینجا نیومدن. به همین روال هم پیش بره ما هم علاقه ای نداریم با وجود شما اینجا فعالیت داشته باشیم.
    موفق باشید.
    ویرایش توسط Pay.ir : 2017-05-06 در ساعت 21:41

4. کاربران زیر به خاطر این پست از Pay.ir تشکر کرده اند :

راهبر انجمن شاپ کیپر yazdiran آواتار ها
    3,207 بار تشکر شده در 1,429 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط amiri113 نمایش پست ها
    جناب مرانکی لازم بود مديران انجمن به شما بابت اين پست تذکر ميدادن ولی ظاهرا مديران دوست ندارن و يا جرات اين رو به خودشون نميدن به که بعضی کاربرا تذکر بدن و به همين خاطر هست که من مجبورم علی رقم ميل باطنی برای خارج کردن تاپيک از مسير، جواب شما رو به صورت محترمانه بدم.
    صحبت شما نوعی تمسخر کردن هست و به صورت حقوقی هم قابل پيگرد قانونی هست.
    ما به صورت حقوقی کمی در خصوص سرويس امتياز دهی و خواص اون براتون توضيح ميدم. ان شاء الله که بتونيد ازين سرويس استفاده بهتری بکنيد و هر تاپيکی رو به هر مسيری نبريد. شما و يه عده از دوستان شما جوی رو توی انجمن درست کرديد که نتيجه اون شده انجمن خالی از افراد متخصص. نتيجه انجمن از وضعيت فعلی اون قابل مشاهده هست.

اگر من به شما امتيازی رو ميدم دليلش اين هست که با حرف شما مخالف هستم و با نظر شما هم عقيده نيستم.
    همونطور که شما بارها شما و دوستان شما به من امتياز منفی داديد و من نيدم تو تاپيکی که امتياز منفی گرفتم گريه کنم که آی، اميری بهم امتياز منفی داد.

من اگر قرار بود داخل تاپيک به شما بگم با حرفتون مخالفم خودم بلد بودم به شما اينجا جواب بدم. ولی نتيجه اون چيزی نبود جز وضعيت فعلی که باعث و بانيش شما و دوستان شما هستيد که ميخواين هيچ کسی تو تاپيک ها حرف مخالف شما رو نزنه.

واقعا من برای مديران انجمن متاسفم، که نميتونن کاربرد امتياز دادن و تشکر کردن رو به شما شرح بدن و من مجبور ميشم به شما اينجا پاسخ بدم.
    موردی بود داخل پيام خصوصی يا تاپيک مجزا در خدمتتون هستم. بيشتر ازين شما و دوستانتون تاپيک رو به بيراهه نکشونيد.
    ان شاء الله موفق باشيد.

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

قوانين شما تمسخر کردن رو منع کرده اما پست جناب مرانکی هنوز حذف نشده. وقتی شما به قانون پايبند نيستيد نميتونيد انتظار داشته باشيد ديگران به قانون پايبند باشن.

من هنوز ارتباط اين مورد با تاپيک رو درک نميکنم.
    سلام
    اینکه چرا برخی دوستان به اصطلاح حرفه ای اصرار بر این دارند که تاپیک را به انحراف بکشند، برام ناخوشاینده!

کجای قوانین اومده اگر نظرتون با کسی مخالف بود ، بهش امتیاز منفی بدید؟

بابت یه پاسخ اومدید به یکی منفی دادید و اونفرد هم شات ازش گذاشته و مشخصه بابت چه پستی (که اصلا بحثی از شما هم در میون نبوده )به ناحق بهش منفی دادید، حدااقل کاری که ما انجام دادیم اینه که حذفش نکردیم تا شما یا دیگران الکی به کسی منفی ندهید! که اگر من مختار بودم اون منفی هم حذفش میکردم به دلیل اینکه اصلا کاربرد منفی چیز دیگریست که گویا شما در اشتباه هستید.

کاربرد دکمه تشکر هم هم عقیده بودن با نویسنده یا تشکر از بابت پست نویسنده مطلب هست.

گویا شما از کاربرد صحیح دکمه تشکر و امتیاز مثبت و منفی اطلاعی نداشتید و متاسفانه همه را هم محکوم میکنید
    امیدوارم منبعد با نیش و کنایه قصد تحریک مدیران انجمن را نداشته باشید و به قوانین انجمن پایبند باشید. هر سوالی هم بود میتونید با مدیران مطرح فرمایید . ضمن اینکه پیشنهاد میکنم قوانین انجمن را نیز مجدد یه مروری بفرمایید.
    بنده به شخصه عرض کردم قبلا که یکی از افتخاراتم این هست که وابستگی به هیچکدام از کاربران ندارم که بخوام زیر دِین کسی باشم و از کسی بیهوده دفاع کنم.
    اقای مرانکی را هم نمیشناسم هرچند ممکن هست ازشون خدمات گرفته باشم و هنوزم بگیرم ولی به اسم نمیشناسمشون (هر کاربری که نیاز باشه را از دوستان سوال میکنم)ولی شما را میشناسم و امیدوارم در برخوردهاتون تجدید نظر داشته باشید که اینگونه حرکات شایسته شما و مجموعه تون نیست و دوست داریم در انجمن افراد موفق و قدیمی کماکان حضور داشته باشند

به دلیل انحراف تاپیک استارتر در صورت تمایل تاپیک جدیدی ایجاد نمایند.

یا حق
    اللهم صل علی محمد و آل محمد

6. کاربران زیر به خاطر این پست از yazdiran تشکر کرده اند :

441 بار تشکر شده در 290 پست
    برای کسانی که عقل دارند و فکر میکنن شواهد به اندازه کافی وجود داره، در مورد شما موضوع فرق میکنه و ما هم وقت مون رو برای جواب دادن به سوالات ابلهانه شما تلف نمی کنیم.

برای رفع شبهه ایجاد شده، هرکدام از عزیران هم که فکر میکنن صحبت های ایشون یک هزارم درصد درسته، میتونن با کال سنتر شرکت پرداخت الکترونیک سامان به شماره 02184080 واحد کسب و کار نوین تماس بگیرن و سوالات شون رو بپرسن.

اینکه بتونید زیر یک وب سایت بنویسید ساخته شده و تحت نظارت یک شرکت PSP و با مجوز PSP فعالیت داشته باشید افتخار بزرگیه. ما با افتخار این موضوع رو اعلام میکنیم
    اون جلساتی هم که مسئولان بانک مرکزی حضور داشتن و دعوت میشدیم، به خاطر وجود شما شرکت نمی کردیم و اخبار رو به سمع مون میرسوندن.

شمارو همه میشناسن دیگه از انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی هم که اخراج تون کردن،خودتون رو بی آبرو تر از این نکنید.

خیلی از افراد محترمی که در این انجمن بودن و بنده افتخار اشنایی باهاشون رو داشتم، بخاطر وجود شما دیگه اینجا نیومدن. به همین روال هم پیش بره ما هم علاقه ای نداریم با وجود شما اینجا فعالیت داشته باشیم.
    موفق باشید.
    تاریخ عضویت منو دیدی ؟ تاریخ عضویت خودت رو هم یه نگا بکن و مال اون آقا که میگی سعی میکنه با یزور من بیاد من فقط میدونم این آقا از مدیران زرین پال هست ، شما حق نداری اسم یوزر منو بیاری و تهمت بزنی و وظیفه شما هم اینه که مستندات و مدارکی که از مراجع ذیصلاح گرفتی رو اینجا بزاری ، اگه زیرمجموعه بانک سامان هستید باید تو سایتتون با مدرک ذکر کنید نه اینکه بگی زنگ بزنید از این شماره بپرسید، ملت بیکار نیستن که ! پست های اول من رو تو این تاپیک دیدی ؟ میخواستم ازتون درگاه بگیرم و چندتا سوال پرسیدم ؟ بهتون پیام خصوصی دادم ولی به هیچکدوم جواب ندادی ... توهم توطئه هم دارید که من یوزر دیگه یه نفر دیگه هستم.
    کلی درگاه واسطه هست سرویس تو نشد سرویس یکی دیگه ، نمیدونم چرا صحبت خدمات با هزینه کم یا رایگان میشه و یا این بستر رایگان براتون مثل شاپکیپر یا فروم های دیگه فراهم میشه که خودتون رو معرفی کنید ، دور ورتون میداره چه شما چه زرین پال چه هر سیستم دیگه .
    ویرایش توسط Ali.9 : 2017-05-07 در ساعت 01:28

13 بار تشکر شده در 7 پست

موفق باشید.
    این دوست عزیزمون ali.9

ربطی به زرین پال نداشته و نداره .

البته من هم درباره مجوزتون سوال داشتم .

چون با مجموعه به ظاهر عالی پی لاین مشکل داشتم .

فکر نکنید توطئه ای درکاره .

ممنون میشم همکاری کنید تا کاربرها رو فراری ندید .

kiahost آواتار ها
    945 بار تشکر شده در 514 پست
    در کسب و کارهای امروزی با توجه به شرایط اقتصادی و تاثیر تغییر نرخ ارز و کالا در بعضی کسب و کارها، واریز سریع وجه به حساب پذیرندگان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد.بنابراین بهانه " نگهداشتن پول جهت ضمانت پرداخت وجه خریداران " کاملا واهی و غیرعلمی می باشد.
    زیرا بر اساس تحلیل های آماری صحیح، انتخاب و کنترل درست جامعه پذیرندگان، ضامن ارائه خدمات به خریدار بوده و دیر واریز نمودن وجوه پذیرندگان، جز کسب درآمد با سود بانکیه خواب پول شما استفاده دیگری ندارد!

با انتخاب صحیح درگاه پرداخت خود، مانع سو استفاده از کسب و کارتان شوید و هوشمندانه عمل کنید

در Pay.ir هیچ وجهی از موجودی حساب پذیرندگان به بهانه "ضمانت پرداخت وجه خریداران " نگهداری نمیشود و درصورت بروز مشکل سیستم Pay وجه پرداختی را به حساب خریدار برگشت می زند.

قصد داریم قابلیتی کاملا رایگان و مقرون به صرفه از سیستم پرداخت Pay.ir را به شما معرفی نماییم :
    در تمام سیستم های واسط فعلی، تسویه حساب های آنی برای پذیرنده هزینه های مانند صدور کارت یا اخذ کارمزد شتابی به همراه دارد اما در درگاه Pay روال تسويه حساب متفاوت و رايگان است.

تسویه حساب سريع Pay.ir چگونه است ؟
    با معرفی یک حساب از بانک سامان ( بدون اخد کارمزد برای صدور کارت یا کارمزد شتابی و ) میتوانید حتی در روزهای تعطیل وجه درخواستى را به حساب بانکی خود منتقل کنید.

شرایط استفاده از تسویه حساب سريع بدون کارمزد چیست ؟
    داشتن حساب از بانک سامان! به همین سادگی!

زمان انجام تسویه حساب سريع
    همه روزه حتی در روزهای تعطیل ( از ساعت 8 صبح تا 12 شب هر یک ساعت یک بار )

خدمات جدید و سورپرایزهای زیادی در راه داریم و از شما دعوت میکنیم با پیوستن به خانواده Pay.ir از این خدمات رایگان بهره مند شوید.
    پس تا فرصت باقیست عجله کنید.
    https://pay.ir
    لازم دونستم نهایت تشکر رو از مجموعه ی pay.ir داشته باشم . واقعا در امر درگاه پرداخت بی نیاز کرده مارو .فقط اموزشی برای اینکه چجوری فروشگاه تلگرامی درست کنیم بدین .سپاس از شما
    پ.ن: من در چند شرکت دیگه که اقدام به دادن درگاه پرداخت انلاین کردند هم حساب کاربری داشتند . یکی شون ک نام نمیبرمم پول که وارد حسابشون بشه واریزش به حساب شما با دعا و صلوات و 1 هفته زمان و کرام الکاتبین هستش . شرکت های دیگه هم هستن ک بخش های مختلفی رو مشکل دارند اعم از پشتیبانی و امکانات سایت و این موارد .واقعا شرکت pay درخواست درگاه یا صفحه پرداخت رو زیر یک ساعت پاسخ میدن .امیدوارم فعالیت تون روز افزون باشه و انحصار ناجوانمردانه ای که با لابی و پارتی بازی و رابطه های متعدد در دست برخی شرکتها هستش از بین بره.
    ویرایش توسط kiahost : 2017-05-07 در ساعت 12:29 دلیل: مطالعه ی کامل تاپیک

10. کاربران زیر به خاطر این پست از kiahost تشکر کرده اند :

Pay.ir آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط kiahost نمایش پست ها
    لازم دونستم نهایت تشکر رو از مجموعه ی pay.ir داشته باشم . واقعا در امر درگاه پرداخت بی نیاز کرده مارو .فقط اموزشی برای اینکه چجوری فروشگاه تلگرامی درست کنیم بدین .سپاس از شما
    پ.ن: من در چند شرکت دیگه که اقدام به دادن درگاه پرداخت انلاین کردند هم حساب کاربری داشتند . یکی شون ک نام نمیبرمم پول که وارد حسابشون بشه واریزش به حساب شما با دعا و صلوات و 1 هفته زمان و کرام الکاتبین هستش . شرکت های دیگه هم هستن ک بخش های مختلفی رو مشکل دارند اعم از پشتیبانی و امکانات سایت و این موارد .واقعا شرکت pay درخواست درگاه یا صفحه پرداخت رو زیر یک ساعت پاسخ میدن .امیدوارم فعالیت تون روز افزون باشه و انحصار ناجوانمردانه ای که با لابی و پارتی بازی و رابطه های متعدد در دست برخی شرکتها هستش از بین بره.
    عرض ادب، آموزش بصورت تصویری در وب سایتی که معرفی شده وجود داره. اونجا رو مشاهده بفرمایید توضیحات مفصل وجود داره.

12. کاربر زیر به خاطر این پست از Pay.ir تشکر کرده است :

djsiamak آواتار ها
    880 بار تشکر شده در 546 پست
    من برای یکی از فروشگاه هام از درگاه پی استفاده میکنم
    واریزی ها کمتر از 24 ساعت و بدون درخواست هم واریز میشه !!!

خدمات پی لاین سابق و پی کنونی رو اکثر وبمسترها استفاده کردند و میدونند که کیفیت بالاست
    من وبسمتر برام خیلی مهمه که این نوع درگاه های با کیفیت با هم رقابت سالم داشته باشند و بتونن امکانات جدید رو برای وبمسترها فراهم کنند.

امیدوارم برخی دوستان هم به جای تخریب و رقابت ناسالم، سعی کنند از روش های حرفه ای برای رقابت و رشد خدمات در این حوزه استفاده کنند.
    ما به پشرفت نیاز داریم نه تخریب!
    قطعا اگر کیفیت بالا و خدمات خوبی ارائه بشه، وبسمترها هم خود به خود به سمت همون سرویس سرازیر خواهند شد.
    Full Stack Web Developer | HTML CSS Bootstrap JQuery | Php MySql Codeigniter

14. کاربران زیر به خاطر این پست از djsiamak تشکر کرده اند :

omidariyan آواتار ها
    196 بار تشکر شده در 116 پست
    برای افزونه وردپرسی
    Restrict Content Pro
    پلاگین پرداخت دارین؟
    آدم باشیم!

Pay.ir آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط omidariyan نمایش پست ها
    برای افزونه وردپرسی
    Restrict Content Pro