نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: نحوه فروش زیورآلات دست ساز

ARINAGEM آواتار ها
    10 بار تشکر شده در 5 پست

نحوه فروش زیورآلات دست ساز

درود بر شما دوست گرامی
    من بتازگی به همراه برادرم شروع به ساخت زیورآلات دست ساز کردیم. وقتی با انجمن آشنا شدم خیلی خوشحال شدم که جایی رو پیدا کردم که میتونم از تجربیات کاربران با سابقه و حرفه ای در زمینه کسب و کار اینترنتی استفاده کنم.
    اما در شروع کار مشکل ما اینه که برای فروش کارهامون راهکار مناسبی پیدا نمیکنیم. محصولات ما از بسیاری از کارهای مشابه با دقت و کیفیت بهتری ساخته شدند و در صورت فروش این سری، کارهامون از سری بعد با کیفیت و متریال درجه یک وارداتی تولید خواهند شد.

الان در بخش زیورآلات خواستم آگهی درج کنم ولی با پیام محدودیت صد پست مواجه شدم در صورتیکه مثلا در این صفحه کاربر مورد نظر بدون داشتن یک نوشته محصولاتش رو معرفی کرده.
    فعلا میخوام کارهامون رو به دوستان معرفی کنم و از نظراتشون آگاه بشم.
    لطفا راهنمایی فرمایید دوست گرامی، اینکه وارد شدن در کار تولید زیورآلات دست ساز اصلا گزینه مناسبی هست و آیا وارد کردن زیورآلات دست ساز از چین بهتر هست یا خرید متریال اون و ساخت در ایران ؟

مدلها بسیار زیاد هستند، در صورت لزوم عکسها رو براتون ارسال میکنم. فعلا کانال اینستاگرام و تلگرام رو راه اندازی کردیم و در صورت گرفتن نتیجه مناسب اولیه سایت اینترنتی رو هم راه اندازی خواهیم کرد.
    لطفا اگر منبعی برای فروش زیورآلات دست ساز بطور خرد یا عمده میشناسید معرفی کنید دوستان.
    سپاس.
    ویرایش توسط ARINAGEM : 2017-05-04 در ساعت 23:09

2. کاربر زیر به خاطر این پست از ARINAGEM تشکر کرده است :

shikopik آواتار ها
    26 بار تشکر شده در 13 پست
    تمرکزتون بیش تر رو اینستاگرام باشه
    مطمئنا جواب میگیرید
    درکنار اینستا روش های دیگه هم امتحان کنید

Aria Ads آواتار ها
    35 بار تشکر شده در 18 پست
    لطفا لینک کانال رو قرار بدین.

کاربر خاطی prestatools آواتار ها
    160 بار تشکر شده در 135 پست
    برترین هدف فروش راه اندازی سایت و یا فروشگاه انلاینه دوست من

سری به امضای بنده و سیستم فروشگاه ساز رایگان بیندازید

هم مرجع و ...

کانال ها تنها برای تبلیغ خوبه و نه فروش مستقیم

2 بار تشکر شده در 2 پست
    سلام.
    با سایت های فروشگاهی تقریبا مرتبط یا حتی سایر فروشگاه های اینترنتی صحبت کنید ببینید از شما حمایت می کنند یا خیر. البته در شروع کار بهتره از پایین تر شروع کنید. پیشنهاد می کنم سری به سایت ها یا سیستم های همکاری در فروش هم بزنید.

همچنین بنده نمی دونم واقعا چنین روشی جواب خواهد داد یا اصلا با شما همکاری خواهند کرد یا خیر اما به عنوان یک ایده جالب به نظر می رسد. سعی کنید صحبت حمایت از تولید ایرانی را هم فراموش نکنید. مطمئن شما می توانید پس از چند سال فعالیت ، کارمندانی را جذب کرده و کسب و کار خود را گسترش دهید. این کار باز علاوه بر حمایت از تولید ، باعث اشتغال زایی نیز خواهد شد.

می تونید پیج اینستاگرام راه اندازی کنید و کارهارو برای فروش قرار بدید. خود پیج رو هم می تونید در پیج های دیگه تبلیغ کنید. تلگرام هم به همین روش.

راه اندازی سایت هم می تونه راه مناسبی باشه اما اگر دانش و فرصت این کار رو ندارید می تونید به سایت سازی معتبر کارتون رو واگذار کنید. البته قبل از اون باید بازار رو بشناسید. ببینید اصلا چه مقدار از فروش این گونه محصولات در شبکه های مجازی و سایت های اینترنتی صورت می گیرد.

خارج از بحث فضای مجازی ، می تونید از دنیای واقعی نیز محصولات خود را با اجاره یا خریداری مغازه در محل مناسبی شروع کنید. در همین رابطه شاید بتونید با کسب و کار های محلی اما بزرگ و حتی کسب و کارهای بزرگ تر همکاری کنید.

موفق باشید.
    ???