صفحه 12 از 12 نخستنخست ... 2101112
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 114 , از مجموع 114

موضوع: لطفا برای یک بار هم که شده اپن کارت را تجربه کنید

bestirani2 آواتار ها
    577 بار تشکر شده در 346 پست
    با تشکر از وقتی که صرف کردید و پاسختون
    فقط چند نکته عرض کنم.
    یکی از مزایای اپن سورس این هست اگر کنسل بشه و مجوزش آزاد باشه میتونه توسط دیگران دنبال بشه برای همین اگر کد اپن سورسی تحویل بگیرید میتونید تا سالها بعد از پایان کار توسعه دهنده اش ، با اون کار کنید و مشکلی نداشته باشید. حداکثر اینه یا پیرو توسعه دهنده جدیدش دنبال کنید یا اینکه خودتون مسائل فنیش رو انجام بدید.
    یک فروشگاه ساز بود اشتباه نکنم ابتین که وقتی کنسل شد سورسش رو پخش کرد برای استفاده کننده. ولی حقیقتا هیچ توسعه دهنده ای، توسعه دهنده های اصلی نیست. شما به عنوان یک برنامه نویس تغییرات در سیستمی که دیگری نوشته را قبول می کنید؟ کمتر برنامه نویسی رو دیدم قبول کنه. مثل تعداد زیادی پروژه اوپن سورس که هیچ کس ادامه نداده.
    حقیقتا پرستاشاپ بدون پلاگین های شما هیچ فایده ای نداره مخصوصا پلاگین سبد خریدتان و نمیشه به راحتی بگید نهایت پلاگین ما رو حذف می کند.
    دسترسی به کد و تنظیمات حرفه ای برای کاربران مبتدی میتونه مشکل ساز باشه. بنده ده ها تاپیک دیدم فرضا کاربر دنبال بهترین حالت ادرس دهی مطالب هست برای سایت چند ساله. عواقب کار رو نمیدونه یا اینکه دستی قسمتی کد قرار داده و بعدا براش مشکل ایجاد شده.

اینکه شما اگر در سورس اپن کارت رو نگاه اصلا کامنتی نمیبینید،
    کامنت هست در داخل متدها اگر با دقت نگاه کنید ولی phpdoc برای متدها قرار نداده و موارد دیگه که گفتید رو قبول دارم ولی اینا همه از دیدگاه توسعه دهنده هست و حقیقتا از نظر کاربری که قصد داره تعداد کمی محصول بفروشه تفاوتی ندارد.

مجدد از اینکه وقت گذاشتید و پاسخ دادید از شما تشکر می کنم.
    ویرایش توسط bestirani2 : 6 روز پیش در ساعت 21:08

2. کاربران زیر به خاطر این پست از bestirani2 تشکر کرده اند :

Ali.Sh آواتار ها
    2,985 بار تشکر شده در 1,253 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط bestirani2 نمایش پست ها
    با تشکر از وقتی که صرف کردید و پاسختون
    فقط چند نکته عرض کنم.

یک فروشگاه ساز بود اشتباه نکنم ابتین که وقتی کنسل شد سورسش رو پخش کرد برای استفاده کننده. ولی حقیقتا هیچ توسعه دهنده ای، توسعه دهنده های اصلی نیست. شما به عنوان یک برنامه نویس تغییرات در سیستمی که دیگری نوشته را قبول می کنید؟ کمتر برنامه نویسی رو دیدم قبول کنه. مثل تعداد زیادی پروژه اوپن سورس که هیچ کس ادامه نداده.
    حقیقتا پرستاشاپ بدون پلاگین های شما هیچ فایده ای نداره مخصوصا پلاگین سبد خریدتان و نمیشه به راحتی بگید نهایت پلاگین ما رو حذف می کند.
    دسترسی به کد و تنظیمات حرفه ای برای کاربران مبتدی میتونه مشکل ساز باشه. بنده ده ها تاپیک دیدم فرضا کاربر دنبال بهترین حالت ادرس دهی مطالب هست برای سایت چند ساله. عواقب کار رو نمیدونه یا اینکه دستی قسمتی کد قرار داده و بعدا براش مشکل ایجاد شده.

کامنت هست در داخل متدها اگر با دقت نگاه کنید ولی phpdoc برای متدها قرار نداده و موارد دیگه که گفتید رو قبول دارم ولی اینا همه از دیدگاه توسعه دهنده هست و حقیقتا از نظر کاربری که قصد داره تعداد کمی محصول بفروشه تفاوتی ندارد.

مجدد از اینکه وقت گذاشتید و پاسخ دادید از شما تشکر می کنم.
    خواهش میکنم ، من هم از هم صحبتی با شما لذت بردم و از فرمایشاتتون و تجربیات با ارزشتون استفاده کردم.
    LAMP | CI/YII/Laravel/Phalcon | HTML/CSS/JS/JQuery | WP/PS/IPS | Android/Java

4. کاربران زیر به خاطر این پست از Ali.Sh تشکر کرده اند :

راهبر انجمن شاپ کیپر Reza آواتار ها
    15,043 بار تشکر شده در 5,200 پست
    از عزیزان و بزرگوارانی همچون m.Abooali و ali.sh و bestirani2 که منطقی ، علمی ، دوستانه و محترمانه بحث رو جلو بردند بسیار ممنونم
    واقعا این تاپیک به اندازه یک ترم دانشگاهی برای بنده مفید بود و وجود این چنین بحث هایی به انتخاب کاربران و افزایش علمشون کمک میکنه
    به نظرم بحث علمی منطقی مورد قبول موافقین و مخالفین هست و دیگه دوره تبلیغات گاه و بی گاه و بدون پشتوانه علمی و فنی سر اومده

بابت اشتراک رایگانه دانش و تجربتون از شخصیت دوست داشتنی شما قدردانی می کنم دوستان
    کسب درآمد حلال بر هر مرد و زن مسلمانی واجب است
    عـبـادت ده جز دارد کـه نه جز آن طلـب روزی حـلال است

6. کاربران زیر به خاطر این پست از Reza تشکر کرده اند :

adea1371 آواتار ها
    579 بار تشکر شده در 344 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza نمایش پست ها
    از عزیزان و بزرگوارانی همچون m.Abooali و ali.sh و bestirani2 که منطقی ، علمی ، دوستانه و محترمانه بحث رو جلو بردند بسیار ممنونم
    واقعا این تاپیک به اندازه یک ترم دانشگاهی برای بنده مفید بود و وجود این چنین بحث هایی به انتخاب کاربران و افزایش علمشون کمک میکنه
    به نظرم بحث علمی منطقی مورد قبول موافقین و مخالفین هست و دیگه دوره تبلیغات گاه و بی گاه و بدون پشتوانه علمی و فنی سر اومده

بابت اشتراک رایگانه دانش و تجربتون از شخصیت دوست داشتنی شما قدردانی می کنم دوستان
    تشکر خشک و خالی اقا رضا فایده نداره
    بهشون جایزه بده

8. کاربر زیر به خاطر این پست از adea1371 تشکر کرده است :

صفحه 12 از 12 نخستنخست ... 2101112

کلمات کلیدی این موضوع

1000, 2012, 2013, 767, 8000, 900, 9000, ajax, analyse, apache, c++, cms, goo.gl, html, join, json, master, nosql, opencart, php, pos, presta, rtl, shopify, shopkeeper, sql, upload, url, فقط, فنی, فوق العاده, فولدر, فونت, فیس بوک, فایل, فایل های, فارسی, فارسی سازی, فروش, فروش فایل, فروش فایل دانلودی, فروش محصول, فروش ویژه, فروش کارت شارژ, فروش بیشتر, فروش بالا, فروش شارژ, فروشنده, فروشندگان, فروشی, فروشگاه, فروشگاه کامل, فروشگاه انلاین, فروشگاه اینترنتی, فروشگاه اختصاصی, فروشگاه دهی, فروشگاه ساز, فروشگاه ساز ،, فروشگاه ساز اپن کارت, فروشگاهی, فشار, فعال, فعال هستند, قوی, قیمت, قیمت مناسب, قالب, قالب اصل, قابلیت, قدرتمند, قضاوت, قطعه, لینوکس, لینک, لیست, لاراول, لازم, مقاله, مقایسه قیمت, مقابله, ممکن, منابع, مناسب, مهم, مهندسی, موفقیت, موتور, مورد نیاز, میخوام, مکمل, مالی, مالیات, ماهی, مایکروسافت, ماژول, ماژول سبد خرید, مارکتینگ, ماشین, مبنا, متفاوت, متن, متوسط, متخصص, مجموعه, مجنتو, محتوا, محصول, محصولات, مخصوص, مدیریت, مدیریت محتوا, مدیریت کسب و کار, مرحله, مردم, مستقیم, مشکل, مشکلات, مشاوره, مشارکت, مشتری, مشتریان, مصرفی, مطلب, مطمئن, مطالب, معتبر, معرفی, نقد, نقد و بررسی, چقدر, نمونه, نمایندگی, نمایندگی فروش, نمایش, نمایشگاه, نویسی, نویسان, نور, نیازمند, نیازها, نکته, نرم افزار, نرم افزارها, چرخ, نصب, نظر, نظرات, نظرسنجی, همه موارد, همکار, همکاری, همکاری در فروش, هواپیما, های, های وب, هاست, هاست قوی, هدف, و بهترین, و تبلیغات, و سریال, ووکامرس, ویندوز, ویژه, ویژگی, وکامرس, واقعی, واسطه, وب فارسی, وب سایت, وبلاگ, وبمستر, وبسایت, ورد پرس, وردپرس, وردپرس کار, یک طرف, کلاهبرداری, کمک, کنید, که کاملا, کوپن, کیفیت, کپی, کپی رایت, کالا, کامنت, کامپیوتر, کار, کار اینترنتی, کارآفرین, کاربری, کارت, کارت شارژ, کارتون, کدنویسی, کدباکس, کرک, کسب, کسب و کار, کسب و کار آنلاین, کسب و کار اینترنتی, کسب و کارهای کوچک, کسب کار, کسب درآمد, گفتگو, گوگل, گذاری, گروه, پلاگین, پنل, پنل اختصاصی, پول, پوشش, پی پال, پی اچ پی, پیام, پیج, پیشنهاد, پکیج, پایگاه, پایتون, پخش, پروژه, پروژه ای, پرداخت, پرداخت در محل, پرس, پرستا, پرستا شاپ, پرستافا, پرستاشاپ, پرستاشاپ فارسی, پرسش و پاسخ, پست, پستی, پشتیبانی, پشتکار, whmcs, آموزش, آموزشی, آنلاین, آی پرستا, آینده, آپدیت, آبتین, آزاد, آسان, آشنایی, افت, افزونه, افزایش, امنیت, امیری, امکانات فروشگاه ساز, امتیاز, امتیاز دهی, اچ پی, انلاین, انگلیسی, انتقال, انتقاد, انتخاب فروشگاه ساز, انجمن, انجمن ساز, انجام, اهداف, اولین, اوپن کارت, اواتار, اینه, اینترنت, اینترنتی, اینستاگرام, ایجاد, ایجاد فروشگاه, ایجاد فروشگاه اینترنتی, ایده, ایران, ایرانی, ایرانیان, ایرادات, اپن کارت, اپن سورس, ادمین, ادیت, ارزان, ارسال, اسکریپت, اسپم, اساتید, است, استقلال, استاندارد, استخدام, استخدام برنامه نویس, اشتراک, اصلی, اصلاح, اعلام, اعتماد, بلاگ, بلاگفا, بلاگدهی, بهینه, بهینه سازی, بهترین, بهترین فروشگاه ساز, بیمه, بیان, با کیفیت, بالا, بالاترین, بانک, بانکی, باکیفیت, باز, بازنویسی, بازار, بازاریابی, بازدید, بازدید کننده, بازدیدکنندگان, بدون, برنامه, برنامه نویس, برنامه نویسی, برند, برای, براش, برترین, بزرگ, بسیار, بسته, تفکیک, تفریحی, تولید, تومان, توان, تیم, تکمیل, تکنولوژی, تالار گفتمان, تاپیک, تاثیر, تبلیغ, تبلیغات, تبلیغات اینترنتی, تبلیغاتی, تبدیل, تجاری, تجارت, تجارت الکترونیکی, تجربه, تحقیق, تحلیل, تخفیف, تخصصی, ترازو, ترجمه, تست, تصویر, تعصب, تغذیه, ثبت, ثبت سفارش, جنگ, جهان, جوین, جالب, جانبی, جایزه, جدید, جذب, جریان, جستجو, جستجوی گوگل, جشنواره, حامل, حرفه ای, حسابداری, خنده, خودکار, خارجی, خاص, خبر, خبری, خدمات, خرید, خرید و فروش, خریدار, خطا, دلار, دهی, دوچرخه, دیتابیس, دیجیتال, دیجیتال مارکتینگ, دانلود, دانلود رایگان, دارم, در فروش, در انتخاب, در سایت, دریافت, درگاه, درگاه پرداخت, درآمد, درامد, درباره, درج, درخواست, درخواست راهنمایی, دزدی, دستی, دعوا, دعوت, رنگ, روزه, روش, روش های فروش, ریپ, ریال, راه اندازی, راه اندازی فروشگاه, راه اندازی فروشگاه اینترنتی, راهنمایی, رایگان, رتبه, زمین, زبان, سفارش, سلام, سنگ, سنجش, سوال, سوالات, سود, سورس, سورس پروژه, سیستم, سیستم فروشگاه ساز, سیستم مدیریت محتوا, سیستم همکاری, سیستم همکاری در فروش, سئو, سال, سامانه, سایت, سایت فروشگاه, سایت ها, سایت های, سایت خبری, ساده, ساز, سازی, سبد خرید, سرویس, سرور, سریال, سریع, سربرگ, سرعت سایت, شما, شماره, شکست, شاهکار, شاپ, شاپ کیپر, شاپکیپر, شارژ, شخصی, شدیم, شروع, شروع کار, شرکت, صفحه, صحبت, طلایی, طبیعی, طراح, طراحی, ظاهر, علمی, عمده, عینک, عکس, عالی, غربی

نمایش برچسب‌ها