صفحه 12 از 12 نخستنخست ... 2101112
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 115 , از مجموع 115

موضوع: لطفا برای یک بار هم که شده اپن کارت را تجربه کنید

کاربر فعال انجمن شاپ کیپر bestirani2 آواتار ها
    878 بار تشکر شده در 500 پست
    با تشکر از وقتی که صرف کردید و پاسختون
    فقط چند نکته عرض کنم.
    یکی از مزایای اپن سورس این هست اگر کنسل بشه و مجوزش آزاد باشه میتونه توسط دیگران دنبال بشه برای همین اگر کد اپن سورسی تحویل بگیرید میتونید تا سالها بعد از پایان کار توسعه دهنده اش ، با اون کار کنید و مشکلی نداشته باشید. حداکثر اینه یا پیرو توسعه دهنده جدیدش دنبال کنید یا اینکه خودتون مسائل فنیش رو انجام بدید.
    یک فروشگاه ساز بود اشتباه نکنم ابتین که وقتی کنسل شد سورسش رو پخش کرد برای استفاده کننده. ولی حقیقتا هیچ توسعه دهنده ای، توسعه دهنده های اصلی نیست. شما به عنوان یک برنامه نویس تغییرات در سیستمی که دیگری نوشته را قبول می کنید؟ کمتر برنامه نویسی رو دیدم قبول کنه. مثل تعداد زیادی پروژه اوپن سورس که هیچ کس ادامه نداده.
    حقیقتا پرستاشاپ بدون پلاگین های شما هیچ فایده ای نداره مخصوصا پلاگین سبد خریدتان و نمیشه به راحتی بگید نهایت پلاگین ما رو حذف می کند.
    دسترسی به کد و تنظیمات حرفه ای برای کاربران مبتدی میتونه مشکل ساز باشه. بنده ده ها تاپیک دیدم فرضا کاربر دنبال بهترین حالت ادرس دهی مطالب هست برای سایت چند ساله. عواقب کار رو نمیدونه یا اینکه دستی قسمتی کد قرار داده و بعدا براش مشکل ایجاد شده.

اینکه شما اگر در سورس اپن کارت رو نگاه اصلا کامنتی نمیبینید،
    کامنت هست در داخل متدها اگر با دقت نگاه کنید ولی phpdoc برای متدها قرار نداده و موارد دیگه که گفتید رو قبول دارم ولی اینا همه از دیدگاه توسعه دهنده هست و حقیقتا از نظر کاربری که قصد داره تعداد کمی محصول بفروشه تفاوتی ندارد.

مجدد از اینکه وقت گذاشتید و پاسخ دادید از شما تشکر می کنم.
    ویرایش توسط bestirani2 : 2017-06-20 در ساعت 22:08

2. کاربران زیر به خاطر این پست از bestirani2 تشکر کرده اند :

Ali.Sh آواتار ها
    3,102 بار تشکر شده در 1,290 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط bestirani2 نمایش پست ها
    با تشکر از وقتی که صرف کردید و پاسختون
    فقط چند نکته عرض کنم.

یک فروشگاه ساز بود اشتباه نکنم ابتین که وقتی کنسل شد سورسش رو پخش کرد برای استفاده کننده. ولی حقیقتا هیچ توسعه دهنده ای، توسعه دهنده های اصلی نیست. شما به عنوان یک برنامه نویس تغییرات در سیستمی که دیگری نوشته را قبول می کنید؟ کمتر برنامه نویسی رو دیدم قبول کنه. مثل تعداد زیادی پروژه اوپن سورس که هیچ کس ادامه نداده.
    حقیقتا پرستاشاپ بدون پلاگین های شما هیچ فایده ای نداره مخصوصا پلاگین سبد خریدتان و نمیشه به راحتی بگید نهایت پلاگین ما رو حذف می کند.
    دسترسی به کد و تنظیمات حرفه ای برای کاربران مبتدی میتونه مشکل ساز باشه. بنده ده ها تاپیک دیدم فرضا کاربر دنبال بهترین حالت ادرس دهی مطالب هست برای سایت چند ساله. عواقب کار رو نمیدونه یا اینکه دستی قسمتی کد قرار داده و بعدا براش مشکل ایجاد شده.

کامنت هست در داخل متدها اگر با دقت نگاه کنید ولی phpdoc برای متدها قرار نداده و موارد دیگه که گفتید رو قبول دارم ولی اینا همه از دیدگاه توسعه دهنده هست و حقیقتا از نظر کاربری که قصد داره تعداد کمی محصول بفروشه تفاوتی ندارد.

مجدد از اینکه وقت گذاشتید و پاسخ دادید از شما تشکر می کنم.
    خواهش میکنم ، من هم از هم صحبتی با شما لذت بردم و از فرمایشاتتون و تجربیات با ارزشتون استفاده کردم.
    LAMP | CI/YII/Laravel/Phalcon | HTML/CSS/JS/JQuery | WP/PS/IPS | Android/Java

4. کاربران زیر به خاطر این پست از Ali.Sh تشکر کرده اند :

راهبر انجمن شاپ کیپر Reza آواتار ها
    15,219 بار تشکر شده در 5,244 پست
    از عزیزان و بزرگوارانی همچون m.Abooali و ali.sh و bestirani2 که منطقی ، علمی ، دوستانه و محترمانه بحث رو جلو بردند بسیار ممنونم
    واقعا این تاپیک به اندازه یک ترم دانشگاهی برای بنده مفید بود و وجود این چنین بحث هایی به انتخاب کاربران و افزایش علمشون کمک میکنه
    به نظرم بحث علمی منطقی مورد قبول موافقین و مخالفین هست و دیگه دوره تبلیغات گاه و بی گاه و بدون پشتوانه علمی و فنی سر اومده

بابت اشتراک رایگانه دانش و تجربتون از شخصیت دوست داشتنی شما قدردانی می کنم دوستان
    کسب درآمد حلال بر هر مرد و زن مسلمانی واجب است
    عـبـادت ده جز دارد کـه نه جز آن طلـب روزی حـلال است

6. کاربران زیر به خاطر این پست از Reza تشکر کرده اند :

adea1371 آواتار ها
    619 بار تشکر شده در 364 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza نمایش پست ها
    از عزیزان و بزرگوارانی همچون m.Abooali و ali.sh و bestirani2 که منطقی ، علمی ، دوستانه و محترمانه بحث رو جلو بردند بسیار ممنونم
    واقعا این تاپیک به اندازه یک ترم دانشگاهی برای بنده مفید بود و وجود این چنین بحث هایی به انتخاب کاربران و افزایش علمشون کمک میکنه
    به نظرم بحث علمی منطقی مورد قبول موافقین و مخالفین هست و دیگه دوره تبلیغات گاه و بی گاه و بدون پشتوانه علمی و فنی سر اومده

بابت اشتراک رایگانه دانش و تجربتون از شخصیت دوست داشتنی شما قدردانی می کنم دوستان
    تشکر خشک و خالی اقا رضا فایده نداره
    بهشون جایزه بده

8. کاربر زیر به خاطر این پست از adea1371 تشکر کرده است :

12 بار تشکر شده در 11 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط Patrik نمایش پست ها
    سلام

متاسفانه به دلیل مشکلات متعددی که برنامه نویسان عزز برای مدیران فروشگاه های اینترنتی ایجاد کردن مدتی هست که اقبال عمومی نسبت به فروشگاه سازهای بومی کاهش پیدا کرده و اکثر فروشنده هایی که قصد دارن کار خودشون رو شروع کنن (بر خلاف گذشته که شاید اولین انتخابشون استفاده از فروشگاه سازهای ایرانی بود ، ) میرن سراغ فروشگاه سازهای اوپن سورس خارجی که البته در ایران دارای تیم پشتیبانی هستند

خوشبختانه از بین تمام فروشگاه سازهایی که در ایران دارای تیم توسعه و پشتیبانی هستند ، کاربران انجمن یا به طور کلی تر فروشگاه های اینترنتی ایرانی گرایش بیشتری نسبت به پرستاشاپ داشته و دارند که الحق و الانصاف فروشگاه ساز خوب و کاملیه و با هسته قدرتمند و افزونه های متعددی که داره میشه تقریبا هر کاری رو در یک کسب و کار آنلاین باهاش انجام داد . البته وجود تیم های متعدد پشتیبانی و سهولت نصب و استفاده ازون هم مزید بر علت شده

متاسفانه بنا به دلایل متعددی که میشه به عنوان نمونه عمده اونها رو عدم معرفی صحیح فروشگاه ساز، عدم وجود تیم های منسجم و قدرتمند و به روز پشتیبانی و توسعه ، عدم توسعه افزونه های بومی متعدد و ... دونست ، فروشگاه ساز اپن کارت به خوبی برای فروشنده های ایرانی پرزنت و معرفی نشده حال اینکه امکانات و توسعه پذیری و امنیت این فروشگاه ساز اگر از سایر محصولات هم رده خودش مصل پرستاشاپ بیشتر نباشه حتم یقین به هیچ وجه کمتر نیست!

خوشبختانه در ماه های اخیر تاپیک هایی در زمینه معرفی یا پرسش و پاسخ این فروشگاه ساز در شاپ کیپر درج شده و شمار اونها هم شکر خدا در حال افزایشه و نوید این رو میده که در آینده ای نزدیک بتونیم به اوپن کارت هم اونطور که لایقش هست به دید یکی از برترین (یا برترین) فروشگاه ساز اوپن سورس و رایگان نگاه کنیم و با راحتی و سرعت ما فوق تصور از امکانات و امنیت و توسعه پذیری این نرم افزار خوب بهره ببریم

پیشنهاد میکنم برای یک بار این فروشگاه ساز خوب رو نصب و تست کنید! عاشقش میشید...
    از نظر من از پرستا خیلی بهتر و راحتتره
    فکر میکنم توسعه پذیری خوبی هم داره
    اما سئو پرستا یه چیز دیگس
    درکل اگر تیمی باشه که خلاق و متعهد روی اپن کارت کار کنه قطعا خیلی استقبال خوبی خواهد داشت

صفحه 12 از 12 نخستنخست ... 2101112