صفحه 1 از 5 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 41

موضوع: بهترین برنامه نویس php که میشناسید و باهاش همکاری داشتید

zozze آواتار ها
    794 بار تشکر شده در 457 پست

Question بهترین برنامه نویس php که میشناسید و باهاش همکاری داشتید

سلام دوستان عزیز.
    بارها شده که به یک سری خدمات php نیاز داشتیم.
    حالا از طراحی اختصاصی سیستم ها گرفته تا ویرایش و تغییرات توی CMS ها و ماژول های آماده ای که وجود داره، تبدیل ماژول ها یا شخصی سازی اسکریپت های مجود و...

بنابر این این تاپیک رو گفتم ایجاد کنیم تا دوستان اشخاصی که میشناسن رو معرفی کنن و شرح مختصری از پروژه، حدود قیمت و زمان اتمامشون رو برای ما بنویسن و در ابتدای پستشون هم برنامه نویس معرفی شده رو از بین 2 دسته زیر تقسیم بندی کنن :

برنامه نویس هایی که در سطح حرفه ای هستن و توانایی ایجاد و ساخت سیستم های اختصاصی و حرفه ای رو دارن.

برنامه نویس هایی که توان یا تمرکزشون روی ویرایش و تغییرات و انجام امورات این چنینی هست.

به این دلیل پیشنهاد میدم تا تقسیم بندی کنید که در آخر کار پست اول رو ویرایش کنیم و اطلاعات تماس اون عزیزان رو با تفکیک دسته بندی قرار بدیم تا مرجعی باشه برای اشخاصی که به این خدمات نیازمند و به دنبال یک شخص معتمد و کاربلد هستند.

حتماً به دسته بندی و نکاتی که گفتیم بنویسید توجه داشته باشید تا تاپیک جامع و کامل و قابل مقایسه ای داشته باشیم.
    موفق باشید.

لیست اشخاص معرفی شده از دوستان عزیز که تا کنون معرفی شده اند به همراه توضیحات ارائه شده (این لیست بروزرسانی می گردد ) :

معرفی شده توسط کاربر rezaonline.net:

من با توجه به مشاهداتم مجموعه http://dbstheme.com رو یه گروه موفق و خوب میبینم (البته همکاری باهاشون نداشتم)
    فرد دیگه ای هم معرفی کنم آقای پیام سلامی http://payamsalami.ir هستن که تجربه زیادی دارن و دانش کافی دارند
    آقای احسان رضایی هم کارشون خوبه http://www.developit.ir
    آقای یوشا آل ایوب یکی از حرفه ای ها هستند واقعا http://yousha.blog.ir
    آقای مصطفی شهرکی که الان بیشتر توی حوزه آموزش فعالیت دارند http://www.ncis.ir
    توی انجمن http://forum.iranphp.org برنامه نویس خوب ، خیلی خوب ، عالی و خارق العاده هستند اما اکثر وقت لازم برای قبول پروژه فوری رو ندارند لذا اینکه اگر صبور هستید ، کلیه مدیران و ناظمان انجمن ایران پی اچ پی از نظر توانایی انجام پروژه باکیفیت تایید میشن . https://forum.iranphp.org/showteam.php

آقای گرانسایه
    http://forum.wp-parsi.com/profile/1-morteza/
    سعید فرد
    http://forum.wp-parsi.com/profile/5-saeed-fard/
    مصطفی صوفی
    http://forum.wp-parsi.com/profile/2-mostafa/

معرفی شده توسط کاربر kala110manager:

آقای پارسا کافی
    https://parsa.ws

معرفی شده توسط کاربر ایران نشر:

جناب آقای رضا شیخله rezaonline.net
    @rezaworkshop

جناب آقای مجتبی ثابتی
    sabeti05
    @sabeti05

معرفی شده توسط کاربر zamin :

جا داره یادی کنم از سید جلال حسینی که واقعا فرد منظم/خوش اخلاق/باسوادی هستند
    پروژه های موفقی هم داشتند از سال 85 تاکنون هم فعالند دارای مدرک ارشد نرم افزار
    http://t.me/jalal7h
    معرفی شده توسط کاربر rezaali :

اقای پور علی هم عالی هستن
    arnikaweb.com

2. کاربران زیر به خاطر این پست از zozze تشکر کرده اند :

zozze آواتار ها
    دوستان هیچ کس حاضر نیست تجربه خودش در این زمینه رو به اشتراک بگذاره ؟
    همین چند روز اخیر بار ها دیدم توی گروه شاپکیپر افراد سعی در پیدا کردن برنامه نویس معتمد دارن!
    ولی هیچ کس حاضر نیست اینجا تجربه خودش رو بنویسه تا همه بهش دسترسی آسان داشته باشن!

4. کاربر زیر به خاطر این پست از zozze تشکر کرده است :

ایران نشر آواتار ها
    948 بار تشکر شده در 492 پست
    در سطح نت هیچگاه بدنبال برنامه نویسی که با دورکاری بخواهد پروژه شما را به انجام دهد نباشید
    سعی کنید با شرکت یا برنامه نویس بصورت حضوری کار کنید

متاسفانه تا حالا هیچ برنامه نویس متعهد و ... پیدا نکردیم در سطح نت
    از یک سو برنامه نویسان توقع دارند به آنها اعتماد شود اما در مقابل حاضر نیستند به کارفرماها اعتماد کنند
    و هر چه برنامه نویس هایی که ادعای حرفه ای تر و توانایی ایجاد و ساخت سیستم های اختصاصی و حرفه ای رو داشتن غیرمنطقی تر و غیرمتعهدتر بودن

این تجربه شخصی ما هست

پ.ن: بهتره تاپیکی ایجاد کنید با عنوان برنامه نویسانی که نمیتوان با آنها اعتماد کرد تا شاهد باشید چگونه کاربران از آن استقبال میکنند
    ویرایش توسط ایران نشر : 2017-06-20 در ساعت 18:20

6. کاربران زیر به خاطر این پست از ایران نشر تشکر کرده اند :

84 بار تشکر شده در 57 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط ایران نشر نمایش پست ها
    در سطح نت هیچگاه بدنبال برنامه نویسی که با دورکاری بخواهد پروژه شما را به انجام دهد نباشید
    سعی کنید با شرکت یا برنامه نویس بصورت حضوری کار کنید

متاسفانه تا حالا هیچ برنامه نویس متعهد و ... پیدا نکردیم در سطح نت
    از یک سو برنامه نویسان توقع دارند به آنها اعتماد شود اما در مقابل حاضر نیستند به کارفرماها اعتماد کنند
    و هر چه برنامه نویس هایی که ادعای حرفه ای تر و توانایی ایجاد و ساخت سیستم های اختصاصی و حرفه ای رو داشتن غیرمنطقی تر و غیرمتعهدتر بودن

این تجربه شخصی ما هست

پ.ن: بهتره تاپیکی ایجاد کنید با عنوان برنامه نویسانی که نمیتوان با آنها اعتماد کرد تا شاهد باشید چگونه کاربران از آن استقبال میکنند
    متاسفانه بنده هم تجربه تلخ شمارو داشتم ، بهترین برنامه نویس ها که چندین سال در همین زمینه فعالیت میکردن ، متاسفانه یا کار رو ناقص تحویل دادن یا چندین ماه بیشتر باید منتظر تحویل کار می موندیم اگر تازه بهمون تحویل داده میشد

zozze آواتار ها
    دوستان واقعاً برای همه به همین شکل بوده یا حالا از شانس سر شما 2 عزیز انقدر بد گذشته ؟
    نمیگم به ما بد نگذشته.
    ما هم برنامه نویس هایی بودن که یک بار و دو بار هم نبوده ، پول رو گرفتن و رفتن که کار انجام بدن...
    هنوز دارن میرن ! بعد از گذشت 5-6 سال و موقع برگشت نشده!

به هر حال در همین بین خییل آدم های خوب و خوش قولی هم به پستمون خورد که زحماتی رو کشیدن که میدونم اگر کس دیگه ای میخواست اوکی کنه یا اگر برنامه نویس شرکتی بود حداقل 10 برابر اون قیمت رو میگرفت و همین کار رو تحویل میداد.
    بنظرم بهتر هست همچین انسان هایی معرفی بشن که بشه در مواقع لزوم بهشون رجوع کرد.
    همچنان منتظر نظرات مفید دوستان عزیز هستیم.
    موفق باشید.

9. کاربر زیر به خاطر این پست از zozze تشکر کرده است :

ramtin2025 آواتار ها
    1,200 بار تشکر شده در 496 پست
    سلام
    به نظر من اگه پروژه شما، یک پروژه بزرگ و آینده دار هست و قراره روش سرمایه گذاری کنید، باید برنامه نویس یا سرپرست تیم برنامه نویسیتون رو در سودی که به دست میاد شریک کنید. البته این کار هم ضامن خوب کار کردن برنامه نویس نیست ولی میتونه به عنوان یک فیلتر موثر باشه . قرارداد محکم و رسمی ببندید و پرداخت پلکانی داشته باشید. به سوابقی که در سایتها میزنن توجهی نکنید چون اغلب نادرست و فیک هستند.
    اگه پروژه کوچیک هست بهتره روی اپن سورس ها کار کنید که وابسته به برنامه نویس نباشید و اگر برنامه نویس شما هم مشکلی براش پیش اومد با صرف هزینه معقول بتونید کار رو ادامه بدید

موفق باشید
    آی پرستا نماینده رسمی پرستاشاپ در ایران
    پرستاشاپ فارسی

11. کاربران زیر به خاطر این پست از ramtin2025 تشکر کرده اند :

zozze آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط ramtin2025 نمایش پست ها
    سلام
    به نظر من اگه پروژه شما، یک پروژه بزرگ و آینده دار هست و قراره روش سرمایه گذاری کنید، باید برنامه نویس یا سرپرست تیم برنامه نویسیتون رو در سودی که به دست میاد شریک کنید. البته این کار هم ضامن خوب کار کردن برنامه نویس نیست ولی میتونه به عنوان یک فیلتر موثر باشه . قرارداد محکم و رسمی ببندید و پرداخت پلکانی داشته باشید. به سوابقی که در سایتها میزنن توجهی نکنید چون اغلب نادرست و فیک هستند.
    اگه پروژه کوچیک هست بهتره روی اپن سورس ها کار کنید که وابسته به برنامه نویس نباشید و اگر برنامه نویس شما هم مشکلی براش پیش اومد با صرف هزینه معقول بتونید کار رو ادامه بدید

موفق باشید
    با تشکر از شرکت کردن شما.
    دوست عزیز بحث این نیست که من برنامه نویس بشناسم.
    من قصدم یک تاپیک جامع اوکی کردن برای همه بود.
    ما پروژه خاصی نداریم الان، اگر هم باشه هستن کسایی که دارن راحت و بدون مشکل برامون خارج از شهر و استانمون و با فاصله چند صد کیلومتری کار رو درست انجام میدن و میفرستن.
    فقط میخوام اگر شروع شد به گفتن تجربیات من هم شروع کنم و اگر قرار به یک طرفه بودن قضیه باشه که همون شروع نشه بهتر هست.
    موفق باشید.

کاربر فعال انجمن شاپ کیپر bestirani2 آواتار ها
    1,154 بار تشکر شده در 642 پست
    به نظر من بهترین حالت این هست که خودتون یک برنامه نویس استخدام کنید.
    در صورتی که پروژه در حد بزرگ نیست و نمیخواهید هزینه استخدام بدید بهترین کار اینه که با یک شرکت قرار داد ببندید و امکانات در ضمیمه اورده شود. برای تاخیر جریمه در نظر بگیرید.
    ویرایش توسط bestirani2 : 2017-06-21 در ساعت 01:39

14. کاربران زیر به خاطر این پست از bestirani2 تشکر کرده اند :

راهبر انجمن شاپ کیپر zamin آواتار ها
    3,204 بار تشکر شده در 1,464 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط bestirani2 نمایش پست ها
    به نظر من بهترین حالت این هست که خودتون یک برنامه استخدام کنید.
    در صورتی که پروژه در حد بزرگ نیست و نمیخواهید هزینه استخدام بدید بهترین کار اینه که با یک شرکت قرار داد ببندید و امکانات در ضمیمه اورده شود. برای تاخیر جریمه در نظر بگیرید.
    متاسفانه شرایط کاری برنامه نویسان در ایران خیلی بده
    من خودم تونایی در کارهای دیگه بود خیلی هم موفق هستم در اون زمینه و علاقه زیادی بهش دارم
    از سال 83 تا 86 با برنامه نویسها کار میکردم اما خب هم خیلی خیلی اذیت میشدم
    و بعضا متاسفانه ایده دزدی میکردن و یا از اون بهتر پروژه رو به مبلغ ناچیز به غیر میفروختن...
    سر همین مسائله مجبور شدم بیام بک اند رو خودم کار کنم چون (اصلا حوصله طراحی ندارم نقاشی همیشه بدترین نمره میگرفتم برعکس ریاضی و فیزیک)
    سر همین مواردی که ذکر کردم خودم شروع کردم در دانشگاه از قبل (سال 85) با سی++ آشنایی جزیی داشتیم بخاطر رشتمون 3 واحد برنامه نویسی بود(خدا خیر بده استادمون الگوریتم رو واقعا بهمون یاد داد و میگفت الگوریتم نویسی اصول کاره زبان وسیله.ست)
    بهرحال بخاطر ور رفتن با کدها کم و بیش با php هم آشنا بودم از سال 86 شروع کردم با کتاب مسخره جعفر نژاد قمی دی;
    فقط برای خودم پروژه میزدم دورانی اسپمرهای سال 87-89 توسط بنده بارگذاری میشد خخخ (البته مجبور بودم من تو زیبا سازی ضعیف بودم بهمینخاطر اسپمر برام ساده تر بود)

سال 89 یک گرافیست خانم استخدام کردم متاسفانه ایشون سابقه پوستر زدن و.. داشتن جدم در اومد تا بهش فهموندم نت سبکش چیز دیگست و زیبایی تنها ملاک نیست...

خلاصه کنم(نه خیلی کم هم گفتم دی: )
    برنامه نویس های مختلف گرفتم از شریک بگیر تا حقوق بگیر و...
    میدونید ما ایرانیها یک عادت خیلی بد داریم
    طرف خونشه 24 ساعت کار میکنه ماهی 1000 دلار بزور در میاره میاریش شریکش میکنی بعد به درآمد 3-4 هزار تا میرسه توهم برش میداره و میگه چرا اون 5000 دلار در بیاره من اینقدر ؟!!!!!!!!
    همین خودخواهی باعث میشه بره و خودش مجزا کار کنه و متاسفانه نه کار خودش میگره و نه میزاره کار شریک قبلی درست جلو بره...

اما خدا رو شکر چند تا انسان به تمام معنا پیدا کردیم و با هم شریک شدیم (4 نفر) همه هم تو زمینه هایی مسلط هستند و در کل پردازش موازی خوبی داریم و روی یک پروژه خیلی خاص داریم کار میکنیم.
    و از شانس خوب همه ما 4 تا به این نتیجه رسیدیم که همه برای یک چیز خاص بجنگیم و اونو موفقیت استارتاپمون هست و به مقوله پول بعنوان ثانویه نگاه میکنیم (شاید چون سن و سالی ازمون گذشته... شاید!!! )

بهرحال دخترها متعهد تر از مردان هستند (بخصوص متاهل باشند چون ممکنه بخاطر ازدواج شوهر محترمشون اجازه کار بهشون نده )
    اما خب مردان قدرت تحلیل بهتری دارند ولی در کل بدونید چی میخواید سعی کنید از تیم های مجرب بهره بگیرید

برنامه نویسی که تنهایی کار میکنه یعنی:
    افسرده/داغون/بی مسئولیت/عدم در دسترس بودن دایمی و..

این بخش آخر عیب از ما یا الان اونا نیست ببینید وقتی تکی کار میکنید شب و روز ندارید و بیماری افسردگی میاد سمتتون و نابودتون میکنه بهمینخاطر::
    تحت هیچ شرایطی با افرادی که تکی کار میکنند وارد قرارداد نشوید
    بجز:: با فریمورک استانداردی(Yii or laravel ...) کدتون رو بزنند تا در صورت عدم دسترسی های بعدی به ایشون بتونید راحت برنامه نویس جدید برای توسعه پیدا کنید
    یا حق

16. کاربران زیر به خاطر این پست از zamin تشکر کرده اند :

کاربر فعال انجمن شاپ کیپر bestirani2 آواتار ها
    1,154 بار تشکر شده در 642 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط asiashoping نمایش پست ها
    متاسفانه شرایط کاری برنامه نویسان در ایران خیلی بده
    من خودم تونایی در کارهای دیگه بود خیلی هم موفق هستم در اون زمینه و علاقه زیادی بهش دارم
    از سال 83 تا 86 با برنامه نویسها کار میکردم اما خب هم خیلی خیلی اذیت میشدم
    و بعضا متاسفانه ایده دزدی میکردن و یا از اون بهتر پروژه رو به مبلغ ناچیز به غیر میفروختن...
    سر همین مسائله مجبور شدم بیام بک اند رو خودم کار کنم چون (اصلا حوصله طراحی ندارم نقاشی همیشه بدترین نمره میگرفتم برعکس ریاضی و فیزیک)
    سر همین مواردی که ذکر کردم خودم شروع کردم در دانشگاه از قبل (سال 85) با سی++ آشنایی جزیی داشتیم بخاطر رشتمون 3 واحد برنامه نویسی بود(خدا خیر بده استادمون الگوریتم رو واقعا بهمون یاد داد و میگفت الگوریتم نویسی اصول کاره زبان وسیله.ست)
    بهرحال بخاطر ور رفتن با کدها کم و بیش با php هم آشنا بودم از سال 86 شروع کردم با کتاب مسخره جعفر نژاد قمی دی;
    فقط برای خودم پروژه میزدم دورانی اسپمرهای سال 87-89 توسط بنده بارگذاری میشد خخخ (البته مجبور بودم من تو زیبا سازی ضعیف بودم بهمینخاطر اسپمر برام ساده تر بود)

سال 89 یک گرافیست خانم استخدام کردم متاسفانه ایشون سابقه پوستر زدن و.. داشتن جدم در اومد تا بهش فهموندم نت سبکش چیز دیگست و زیبایی تنها ملاک نیست...

خلاصه کنم(نه خیلی کم هم گفتم دی: )
    برنامه نویس های مختلف گرفتم از شریک بگیر تا حقوق بگیر و...
    میدونید ما ایرانیها یک عادت خیلی بد داریم
    طرف خونشه 24 ساعت کار میکنه ماهی 1000 دلار بزور در میاره میاریش شریکش میکنی بعد به درآمد 3-4 هزار تا میرسه توهم برش میداره و میگه چرا اون 5000 دلار در بیاره من اینقدر ؟!!!!!!!!
    همین خودخواهی باعث میشه بره و خودش مجزا کار کنه و متاسفانه نه کار خودش میگره و نه میزاره کار شریک قبلی درست جلو بره...

اما خدا رو شکر چند تا انسان به تمام معنا پیدا کردیم و با هم شریک شدیم (4 نفر) همه هم تو زمینه هایی مسلط هستند و در کل پردازش موازی خوبی داریم و روی یک پروژه خیلی خاص داریم کار میکنیم.
    و از شانس خوب همه ما 4 تا به این نتیجه رسیدیم که همه برای یک چیز خاص بجنگیم و اونو موفقیت استارتاپمون هست و به مقوله پول بعنوان ثانویه نگاه میکنیم (شاید چون سن و سالی ازمون گذشته... شاید!!! )

بهرحال دخترها متعهد تر از مردان هستند (بخصوص متاهل باشند چون ممکنه بخاطر ازدواج شوهر محترمشون اجازه کار بهشون نده )
    اما خب مردان قدرت تحلیل بهتری دارند ولی در کل بدونید چی میخواید سعی کنید از تیم های مجرب بهره بگیرید

برنامه نویسی که تنهایی کار میکنه یعنی:
    افسرده/داغون/بی مسئولیت/عدم در دسترس بودن دایمی و..

این بخش آخر عیب از ما یا الان اونا نیست ببینید وقتی تکی کار میکنید شب و روز ندارید و بیماری افسردگی میاد سمتتون و نابودتون میکنه بهمینخاطر::
    تحت هیچ شرایطی با افرادی که تکی کار میکنند وارد قرارداد نشوید
    بجز:: با فریمورک استانداردی(Yii or laravel ...) کدتون رو بزنند تا در صورت عدم دسترسی های بعدی به ایشون بتونید راحت برنامه نویس جدید برای توسعه پیدا کنید
    یا حق
    ممنون از توضیحاتتون.
    اینکه با گرافیک مشکل دارید طبیعی هست. هر چی بیشتر با کد درگیر بشید قدرت گرافیکتون پایینتر میاد. میشه گفت برنامه نویس 0 و 1 هست و بهترین حالت همین کاری هست که انجام دادید و گرافیک را به فرد دیگری سپردید. بنده خودم با اینکه خودم میتونم با فتوشاپ کامل طراحی کنم ولی هیچ وقت طراحی گرافیکی قبول نکردم.

به نظر من نمیشه صرفا گفت خودخواهی. این ذات انسانی هست که میخواهد پیشرفت کنه و اینکه بشه یک تیم را دور هم نگه داشت بر میگرده به مهارت های مدیریت و رهبری. این مدیریت هست که نباید اجازه بده تیم این حس ایجاد بشه که شرایط بدی داره و این یکی از بحث های روز هست. جالب هست بدونید در یک دفتر دویست نفره گوگل هر هفته یک کارمند تغییر میکنه و این مشکل برای تمام سازمان هاست و مربوط به شرکت خاصی نمیشه.

ار اونجایی که دارید روی یک استارت اپ کار میکنید حتما توافق رو کتبی کنید. در توافقتون سهام رو به صورت وستینگ در نظر بگیرید. یکی از عواملی که یک استارت اپ بد از رشد اولیه از بین میره بحث بین موسس هاست. البته عامل مهمترش نبود نیاز بازار هست که باید قبل از شروع هر استارت اپ بوم ازمایش تکمیل بشه تا از اتلاف وقت جهت کاری بیهوده جلوگیری بشه.

خانومها معمولا بلند پروازی کمتری نسبت به اقایان دارند. نکته جالب این هست که گوگل فرمی برای تقاضای ترفیع داره که هر کارمند که فکر میکنه نیاز به بررسی برای ترفیع داره باید تیکش رو بزنه ولی معمولا خانومها اینکارو نمی کنند. شاید دلیل این تفاوت به دلیل روحیه متفاوت زن و مرد هست شایدم به دلیل اینکه مرد باید خرج زندگی رو در بیاره.

در مورد برنامه نویس تنها هم نمیشه کلی نظر داد. هر انسانی متفاوت هست. بستگی به دیدگاه فرد دارد. از طرفی یک انسان میتوونه درونگرا باشه و حتی تنهایی بهتر کار کنه.
    البته برای پروژه بزرگ طبیعتا انفرادی کار کردن معنی نداره.
    بنده به طور کامل با کد نویسی بدون فریم ورک مخالف هستم. حالا چه تیم باشه و چه انفرادی. فریم ورک به برنامه نظم میده.
    به علاوه شما باید قوانین psr حتما را رعایت کنید. باید جای هر چیزی مشخص باشه.
    بعد از 6 ماه یک برنامه نویس کد های خودش را هم درست یادش نمیاد حالا اگر به صورت بی قانون و نظم نوشته شده باشه تغییر حتی برای خودش هم مشکل هست.

18. کاربران زیر به خاطر این پست از bestirani2 تشکر کرده اند :

صفحه 1 از 5 123 ... آخرینآخرین