صفحه 10 از 10 نخستنخست ... 8910
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 97 , از مجموع 97

موضوع: مرگ خاموش بلاگفا

Cyberlife آواتار ها
    18 بار تشکر شده در 14 پست
    درآمد بلاگفا در زمان اوج کارش چقدر بود؟

2. کاربر زیر به خاطر این پست از Cyberlife تشکر کرده است :

132 بار تشکر شده در 66 پست
    با این نظر که شبکه های اجتماعی موجب مرگ سایت ها شدند مخالفم. حتی به نظر من هیچ عاملی مثل شبکه های اجتماعی نمی تونست انقدر برای سایت ها مفید باشه. به عنوان مثال یک فردی یک سایت تخصصی داره و مطالب دست اول و مفید در سایتش قرار میده، چرا این سایت با وجود شبکه های مجازی باید بمیره؟ اتفاقا برعکس، رشد میکنه. چون اصلا مردم حال خوندن مطلب تخصصی و طولانی رو در شبکه های مجازی ندارند و اگر مطلبی در تلگرام بیشتر از چهار، پنج خط باشه نمیخونند. افراد از شبکه های مجازی انتظاراتی در این حد دارند: جوک، جملات قصار، جملات عاشقانه، دابسمش، ویدئوهای مسخره کردن دیگران!!(متاسفانه)، عکس های لو رفته، عشق جدید فلانی، کیششش، صفا باشد، عشق باشد، مستر دندون! عشقا چطورید؟؟؟؟! و ازین دست حرفها. الان میلیونها نفر در ایران از تلگرام استفاده می کنند که قبلا از تلگرام اصلا وارد اینترنت نشده بودند. اینها قبلا هم مشتری سایت ها نبودند که الان بخوان از سایت ها کوچ کرده باشند به شبکه های مجازی. شبکه های مجازی اتفاقا میتونه یک بازار هدف باشه برای کشوندن این افراد به سایت ها. چیزی که قبل از ظهور شبکه های مجازی ممکن نبود. یعنی اگر تلگرام و برنامه های مشابه نبودند خیلی از این افراد اصلا شاید سمت اینترنت نمیومدند.شما حالا در نظر بگیرید که شبکه های مجازی نبودند. صاحبین کانال های میلیونی زرد، سایت میزدند و تمام کلیدواژه های مطالب تخصصی رو هم زیر مطالب زردشون تگ میکردند و پاپ آپ و شما برنده شدید و.... که البته هنوز هم هست ولی با وجود تلگرام کمتر شده. پس میبینیم که تااینجا تلگرام حداقل از این جهت که این افراد مضر برای فضای اینترنت رو سرگرم خودش کرده برای سایت ها مفیده. فایده دیگه شبکه های مجازی برای سایت ها همون بستر تبلیغاتیه که برای سایت های خوب ایجاد کرده. یعنی یک سایت تخصصی میتونه کانالی داشته باشه، و با ارسال خلاصه ای از مطالب سایت در کانال، افراد رو به حضور در سایت ترغیب و تشویق کنه. من تصورم بر اینه که فقط افرادی میتونند از وجود شبکه های مجازی متضرر بشن که پیش از این سایت های زرد و پاپ آپ یا سایت هایی داشتند که مطالب سرگرمی کپی میکردند. در غیر این صورت برای سایت های تخصصی که خودشون تولید محتوا می کنند خیلی مفیده.
    ویرایش توسط shak : 2017-07-08 در ساعت 15:54

4. کاربران زیر به خاطر این پست از shak تشکر کرده اند :

1 بار تشکر شده در 1 پست
    من هنوز بلاگفا رو دوست دارم چندین سال پیش یکی دو تا وبلاگ داخلش زده بودم خیلی دوران شیرینی بود

6. کاربر زیر به خاطر این پست از MixMkv تشکر کرده است :

15 بار تشکر شده در 10 پست
    به هر حال بلگفا هم باید خونه تکونی کنه نمیشه که همه چیو برای خودش بخواد

8. کاربر زیر به خاطر این پست از men4 تشکر کرده است :

59 بار تشکر شده در 34 پست
    این یک دید بچگانه و نون به نرخ روز خوری هست که اینترنتو اینجوری نگاه کنید
    ممکنه بلاگفا و وبلاگ نویسی به دلیل اینکه مطالب جدید و به روزی درونش نیست افت کرده باشه
    ولی شما چرا ویکیپدارو نمیبینید ؟
    مساله ی اصلی نوع تکنولوژی انتشار داده نیست
    مساله مطالب هستن !
    شما الان گربتون حالش بد بشه چکار میکنید ؟ معلومه که مرورگرو باز میکنید و توی گوگل جستجو میکنید دلیل اسهال گربه
    در عین حال شما بخواید آهنگ جدید دانلود کنید دیگه توی سایتا جستجو نمیکنید و مستقیما توی کانال موزیکستان جستجو میکنید
    و اگه بخواید عکسای جدید اون مانکن خوشگله که هرشب به یادشیدو ببینید چکار میکنید ؟ خوب میرید توی اینستا
    یا بخواید یکم بخندید میرید توی پیجای اینستا مثل ممل لمینت و وحید خزایی
    در کل چیزی اینجا جای چیز دیگرو نگرفته
    مردم جایی میرن که مطلب مورد نظرشون اونجا باشه
    شما الان یه اپ انحصاری بزن که توش مطالب خاص خودت باشه که هیچجا نیست و همیشه هم آپدیت باش
    میبینی که همه کسایی که دنبالتن اپتو دارن و روز به روزم پیشرفت میکنی ...

10. کاربر زیر به خاطر این پست از be099 تشکر کرده است :

1 بار تشکر شده در 1 پست
    فک میکنم ساخت اپلیکیشن موبایلی خیلی میتونه بهش کمک کنه

12. کاربر زیر به خاطر این پست از مردآرامش تشکر کرده است :

moj1rayaname آواتار ها
    3,092 بار تشکر شده در 1,278 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط مردآرامش نمایش پست ها
    فک میکنم ساخت اپلیکیشن موبایلی خیلی میتونه بهش کمک کنه
    خیلی نمیتونه // شاید تاثیر مثبت بزاره
    ریزش کاربران و مخاطبات بلاگفا نه ربطی به قوانین کاریش داره و نه به کیفیت سایت..
    نویسنده نیازی نداره دیگه از طریق اپلیکیشن مطلبی رو بلاگفا بفرسته ..

یکی از لذت های نویسندگی دریافت کامنت و نظرات هست و در واقع همان فیدبک .. توی شبکه های اجتماعی دریافت کامنت بلافاصله هست
    راحتی کار و راحتی share کردن ها در تلگرام مخصوصا همه رو سمت خودش کشونده

14. کاربر زیر به خاطر این پست از moj1rayaname تشکر کرده است :

صفحه 10 از 10 نخستنخست ... 8910