صفحه 4 از 6 نخستنخست ... 23456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 59

موضوع: مرگ خاموش بلاگفا

adea1371 آواتار ها
    579 بار تشکر شده در 344 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط parskasb نمایش پست ها
    من سال 92 یعنی 4 سال پیش هم این حرفها رو راجع به بلاگفا شنیدم ولی هنوز رتبه خوبی داره. من زمانی فکر می کردم اگر بقیه رو تحلیل کنم راههای پیشرفت رو پیدا می کنم بعد کم کم دیدم کسانی که تحلیل می کنند همیشه تحلیل می کنند و کسانی دیگر فقط تلاش می کنند و پیشرفت می کنند مثل دیوار، ریحون، شاتل و ... بعد به این نتیجه رسیدم که به جای پیدا کردن مشکلات دیگران بهتره تلاش کنیم و از اونا بهتر باشیم و جای اونا رو بگیریم.
    نمونه روشن این موضوع انجمن شاپ کیپر
    وقتی دید امارش افت کرده و به لبه پرتگاه نزدیک شده ( به دلیل تلگرام و ... )
    امد خودش به روز کرد
    انجمن را از حالت عادی خارج کرد
    فقط مربوط به ی حیطه کردش
    و پورتال خبری براش ساخت و...
    اگر همراه تلاش تحلیل باشه باعث پیشرفت میشه
    ن صرفا با تحلیل انتظار پیشرفت داشت

384 بار تشکر شده در 216 پست
    متاسفانه اینجا ادیتورش امکان کپی پیست تصویر نداره ! (یکی از عقب ماندگی های تکنولوژی !! که باعث میشه تلگرام استفاده کنیم نه برای نشان دادن یه عکس بریم اپلود کنیم با هزار دنگ و فنگ ...)

پس دعوت میکنم نمودار رنک این سرویس ها را نگاه کنید

نمودار بلاگفا

نمودار میهن بلاگ

نمودار بلاگ اسکای

نمودار پرشین بلاگ

نمودار رزبلاگ

نقطه مشترک نمودار این 5 سرویس بلاگ دهی افت رنک از تاریخ 17 apr هست که در همه نمودار ها کاملا با شیب تند واضح هست و حدودا سه ماه گذشته این افت شروع شده و ارتباطی به سرویس بلاگفا نداره این روند فعلا ادامه دارد و علت اصلیش هم تغییر الگوریتم رنکینگ گوگل است که خیلی از سرویس های بلاگ هاستینگ از نتایج پایین رفتند ...
    ویرایش توسط asiashoping : 6 روز پیش در ساعت 18:07 دلیل: درج عکس ها بخاطر عدم توانایی نویسنده دراستفاده از ادیتور انجمن

adea1371 آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط maker نمایش پست ها
    متاسفانه اینجا ادیتورش امکان کپی پیست تصویر نداره ! (یکی از عقب ماندگی های تکنولوژی !! که باعث میشه تلگرام استفاده کنیم نه برای نشان دادن یه عکس بریم اپلود کنیم با هزار دنگ و فنگ ...)

نمودار بلاگفا
    http://www.alexa.com/siteinfo/blogfa.com
    نمودار میهن بلاگ
    http://www.alexa.com/siteinfo/mihanblog.com
    نمودار بلاگ اسکای
    http://www.alexa.com/siteinfo/blogsky.com
    نمودار پرشین بلاگ
    http://www.alexa.com/siteinfo/persianblog.ir
    نمودار رزبلاگ
    http://www.alexa.com/siteinfo/rozblog.com

نقطه مشترک نمودار این 5 سرویس بلاگ دهی افت رنک از تاریخ 17 apr هست که در همه نمودار ها کاملا با شیب تند واضح هست و حدودا سه ماه گذشته این افت شروع شده و ارتباطی به سرویس بلاگفا نداره این روند فعلا ادامه دارد و علت اصلیش هم تغییر الگوریتم رنکینگ گوگل است که خیلی از سرویس های بلاگ هاستینگ از نتایج پایین رفتند ...
    اگه با دقت بررسی کنید
    میبینید که بعضی سایتها افت نداشتن
    هر چند هم به روز نیستند ( از نظر امکانات )
    ولی چون محتوا محور هستند
    همیشه جایگاه خودشون دارند

همیار انجمن شاپ کیپر asiashoping آواتار ها
    2,326 بار تشکر شده در 1,117 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط maker نمایش پست ها

درود
    دوست عزیز کمی دقت میکردین میدیدین که این امکان هست
    و این اسکریپت یک سیستم جهانیه و توسط مدیر نوشته نشده

aligoli آواتار ها
    199 بار تشکر شده در 137 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط asiashoping نمایش پست ها
    از دید یک وبمستر شاید
    اما از نگاه یک فرد که شغلی غیر از نت داره اتفاقا محیطی ساده داره برای ارائه دلنوشته ها
    و از ابتدا هم رسالت پورشیرازی بر همین معیار بود
    بگذریم کمی در اجرای قوانین سخت گرفت
    اما ناعادلانست که نگیم خیلی هم از سوی قوانین بی فکر و اساس نت ایران آزار بسیار دید
    بهرحال امید که نباشه ابتکار هم میره کنار
    پورشیرازی مرد شریفیه و به هر قیمتی حاضر نبود رشد کنه و چه بسا افرادیکه تن به هر کاری کردن و رشد کردن الان .....

خداوند در آیه 216 سوره بقره میفرماید:
    کُتِبَ عَلَيْکُمُ الْقِتالُ وَ هُوَ کُرْهٌ لَکُمْ وَ عَسي‏ أَنْ تَکْرَهُوا شَيْئاً وَ هُوَ خَيْرٌ لَکُمْ وَ عَسي‏ أَنْ تُحِبُّوا شَيْئاً وَ هُوَ شَرٌّ لَکُمْ وَ اللَّهُ يَعْلَمُ وَ أَنْتُمْ لا تَعْلَمُونَ
    بسا چیزی را خوش ندارید و آن برای شما بهتر است ، و بسا چیزی را دوست دارید و آن برای شما بدتر است ، و خدا می داند و شما نمی دانید.

پورشیرازی از نمونه های ایستادگی در مقابل خواسته های نامعقول بود و از نظر من از این حیث خیلی محترم و ستودنیست
    به شدت تایید میشه.
    شرکت " فناوران پویان هزارنویس " به شماره ثبت : 441236 و شناسه ملی : 14003550285 "مسئولیت محدود"

1 بار تشکر شده در 1 پست
    امکاناتش صفر بزار خاموش بشه
    فروش ممبر ایرانی واقعی کانال .... اد اجبار هر کا30هزار کمترین قیمت در نت
    @member4030

adea1371 آواتار ها
    من الان داشتم بررسی میکردم
    دیدم ورزش ۳ قالبش واکنش گرا نیست ( امکاناتش به روز نشده )
    ولی جایگاهش نسبت به قبل خیلی تغییر کرده
    و آمده الان ۲ ایران بعد یاد جمله گوگل افتادم که محتوا پادشاه هست
    بعد دیجی کالا را بررسی کردم اونم همینطور از این اصل پیروی کرده
    صرفا تو وب ایران شاید نیازی نیست به روز بود ( امکانات )
    بلکه باید حرف جدیدی هر روز برای گفتن داشته باشید
    یا حق

0 بار تشکر شده در 0 پست
    البته محیط کاربری ساده بلاگفا و هرآنچه دوستان گفتند دور از واقعیت نیست.
    اما آمارگیر الکسا اونقدر ها هم معتبر نیست. بهتره برای ارزیابی ترافیک سایت ها تنها به الکسا اکتفا نشه.
    و دیگر هیچ..

1 بار تشکر شده در 1 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط adea1371 نمایش پست ها
    من الان داشتم بررسی میکردم
    دیدم ورزش ۳ قالبش واکنش گرا نیست ( امکاناتش به روز نشده )
    ولی جایگاهش نسبت به قبل خیلی تغییر کرده
    و آمده الان ۲ ایران بعد یاد جمله گوگل افتادم که محتوا پادشاه هست
    بعد دیجی کالا را بررسی کردم اونم همینطور از این اصل پیروی کرده
    صرفا تو وب ایران شاید نیازی نیست به روز بود ( امکانات )
    بلکه باید حرف جدیدی هر روز برای گفتن داشته باشید
    یا حق
    واقعا مایه تاسف هست که موفقیت های سایت ورزش سه و دیجی کالا را مرتبط با محتوا می دانید
    سایت ورزش سه که اصولا از امکانات صداوسیما استفاده می کند از مانیتورینگ بگیرید تا خبرنگاران مستقر در تمامی ایران!!
    این سایت بدون یک ریال تبلیغ هم از طریق صداوسیما و زمان پخش مسابقات ورزشی تبلیغ شد و از آن طریق این جایگاه را کسب کرده...
    در نتیجه داشتن این جایگاه توسط این سایت ارزش بحث کردن نداره
    در مورد دیجی کالا هم که تکلیف مشخص هست و هزینه های میلیاردی تبلیغات این سایت هم باعث بوجود آمدن این رتبه شده نه محتوا!

adea1371 آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط shayan2010 نمایش پست ها
    واقعا مایه تاسف هست که موفقیت های سایت ورزش سه و دیجی کالا را مرتبط با محتوا می دانید
    سایت ورزش سه که اصولا از امکانات صداوسیما استفاده می کند از مانیتورینگ بگیرید تا خبرنگاران مستقر در تمامی ایران!!
    این سایت بدون یک ریال تبلیغ هم از طریق صداوسیما و زمان پخش مسابقات ورزشی تبلیغ شد و از آن طریق این جایگاه را کسب کرده...
    در نتیجه داشتن این جایگاه توسط این سایت ارزش بحث کردن نداره
    در مورد دیجی کالا هم که تکلیف مشخص هست و هزینه های میلیاردی تبلیغات این سایت هم باعث بوجود آمدن این رتبه شده نه محتوا!
    تبلیغ اگه همه چیز بود شیپور هم الان به جای رسیده بود
    تبلیغات باعث پیشرفت در یک زمان میشه
    اگه محتوا نداشت ورزش۳ وجود نداشت

صفحه 4 از 6 نخستنخست ... 23456 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع

0919, 0935, 2010, 2012, alexa, anetwork, asiashoping, blog, blog.ir, url, فقط, فنی, فناوری, فوتبال, فیلم, فیلتر, فیلترینگ, فیزیکی, فیس بوک, فایل, فارسی, فروش, فروش گوشی, فروشگاه, فروشگاه اینترنتی, فضا, فعال, قوی, قیمت, قالب, قابلیت, قدرتمند, لینک, لپ تاپ, لازم, مقاله, ملی, ملت, منابع, مهر, موفق, موفقیت, موبایل, موبایلی, میهن بلاگ, میخوام, مالی, مانیتورینگ, ماهی, مایکروسافت, مارکتینگ, متفاوت, مجله, مجازی, محتوا, محتوای قوی, محصول, مدیر سایت, مدیریت, مرورگر, مرجع, مردم, مشکل, مشکلات, مشاوره, مصاحبه, مطلب, مطالب, معتبر, نفوذ, چقدر, نمونه, نویسی, چوب, نیازمند, نکته, چاپ, چت روم, نرم افزار, نرم افزاری, نظر, نظرات, هوشمند, های, های وب, هاستینگ, هدف, هدر, و تبلیغات, ویندوز, والیبال, وب سایت, وبلاگ, وبلاگ نویس, وبلاگ نویسی, وبلاگ دهی, وبلاگدهی, وبمستر, ورودی, ورزش, ورزشی, کلمات, کلمات کلیدی, کلوب, کلیک, کلیک دزدی, کلاهبرداری, کنید, کپی, کپی پیست, کالا, کامنت, کامپیوتر, کانال, کانال تلگرامی, کانتنت مارکتینگ, کار, کاربری, کسب, کسب و کار, کسب درآمد, کسب درامد, کشور, گوگل, گوشی, گیتس, گذاری, گروه, پول, پورتال, پوشش, پیج, پیج اتوریتی, پارک, پخش, پروژه, پروژه ای, پرداخت, پست, پشتیبانی, آمارگیر, آمازون, آمریکا, آنلاین, آینده, آپلود, آپارات, آپدیت, آدرس, آزمون, افت, افزایش, افزایش بازدید, اقتصاد, الکسا, الگوریتم, امنیت, امروزه, انتخابات, انجمن, انجام, اولین, اینه, اینترنت, اینترنتی, اینستاگرام, ایجاد, ایده, ایده های جدید, ایران, ایرانی, ایستگاه, اپلود, اپلیکیشن, اتوریتی, اجتماعی, اخبار, اسم سایت, اسکریپت, است, اصلی, اصلاح, اعتماد, اعتبار, بلاگ, بلاگفا, بلاگر, بنر, بنر تبلیغاتی, بهترین, بیل, بیل گیتس, بیان, بک لینک, بالا, بالاترین, باز, بازی, بازار, بازدید, باشگاه, باشگاه خبرنگاران, بدون, برنامه, برند, برای, براش, بزرگ, بزرگترین, بسیار, بسته, تفریحی, تلگرام, تی وی, تیم, تکنولوژی, تاپ, تاپیک, تاثیر, تبلیغ, تبلیغات, تبلیغاتی, تبدیل, تجاری, تجربه, تحلیل, ترافیک, ترجمه, تصویر, جالب, جدید, جریان, حرفه ای, خوردن, خارجی, خاص, خبری, خبرگزاری, خرید, خطا, دلار, دهی, دولتی, دی جی, دیجی کالا, دیسک, دامنه, دامین, دانلود, دارم, داستان, دریافت, درآمد, درآمدزایی, درامد, درصدی, دزدی, دعوت, رنک, رنکینگ, روسری, روش, ریال, رتبه, زیرنویس, زبان, سنجش, سوال, سود, سوره, سورس, سیاسی, سیستم, سیستم وبلاگ نویسی, سیستم وبلاگ دهی, سیستم وبلاگدهی, سئو, سال, سایت, سایت ها, سایت های, سایت های تفریحی, سایت خبری, سایتها, ساخت, ساختمان, ساده, سازی, سرمایه, سرچ, سرویس, سریع, شما, شیپور, شکایت, شکست, شاپ, شاپکیپر, شاپرک, شبکه, شبکه های اجتماعی, شبکه شتاب, شتاب, شروع, شرکت, صنعت, عکس

نمایش برچسب‌ها