صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 456
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 57 , از مجموع 57

موضوع: مرگ خاموش بلاگفا

utfox آواتار ها
    262 بار تشکر شده در 133 پست
    دیروز تو یه کانال تلگرامی بودم داشتند ثانیه ای معامله میکردند..خداشاهده دی جی کالا پیشش کم میاورد!!! امدم فیلم دانلود کنم دیدم جدیدترینا رو کانال فلانی گذاشته با زیرنویس!! خیلی راحت با یه کلیک! نرم افزار و بازی و اخبار و هر چی میخوام تو کانالا هست..اصلا نیازی ندارم بیام وب باز کنم..الان موضوع فقط بلاگفا نیست..بیایید واقع گرا باشیم.دوره سایت و وب تمام شده..الان همه چیز حتی کسب و کار تو شبکه های اجتماعی هست!
    فروشگاه بزرگ دلتافوکس به زودی!

فروش عمده محصولات خارجی در منطقه ازاد انزلی

adea1371 آواتار ها
    576 بار تشکر شده در 343 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط utfox نمایش پست ها
    دیروز تو یه کانال تلگرامی بودم داشتند ثانیه ای معامله میکردند..خداشاهده دی جی کالا پیشش کم میاورد!!! امدم فیلم دانلود کنم دیدم جدیدترینا رو کانال فلانی گذاشته با زیرنویس!! خیلی راحت با یه کلیک! نرم افزار و بازی و اخبار و هر چی میخوام تو کانالا هست..اصلا نیازی ندارم بیام وب باز کنم..الان موضوع فقط بلاگفا نیست..بیایید واقع گرا باشیم.دوره سایت و وب تمام شده..الان همه چیز حتی کسب و کار تو شبکه های اجتماعی هست!
    این اتفاق تو دنیا شاید سالها قبل در دوران احمدی نژاد در دنیا افتاده بود
    ولی با فیلتر شدن شبکه های اجتماعی ما عقب افتادیم ولی الان دیگه میشه گفت دوران www گذشت الان دوران راحتی هست
    اگه بلاگ تلگرام فیلتر نبود الان این افتها بیشتر از اینها بود
    دلیل اصلی به نظر من دوران ویندوز گذشت ( لب تاب و رایانه )
    الان دوران گوشی هوشمند هست اگه به روز نشیم چند ساله دیگه
    جز نامی وجود نداره از برند شما

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

ی مثال تا چند سال پیش همه به هم میگفتند
    ادرس وبلاگت چیه عنوانش چیه میپرسیدن تو گوگل
    سرچ میکردن الان میگن ادرس کانالت چیه؟

37 بار تشکر شده در 20 پست
    به جای مرگ خاموش بلاگفا باید بگیم مرگ تدریجی وب فارسی
    اگر واقعا همینطوری بخواد پیش بره ،شاید 10 سال بعد جز اندکی سایت دولتی و وابسته چیزی نبینیم ،حال سایت های تفریحی و کاربرمحور که همین حالا هم معلومه!

majids1 آواتار ها
    139 بار تشکر شده در 116 پست
    مردم ایران کلا علافه خاصی به فضای مجازی دارن.

یاهو مسنجر مرد تا مردم ولش کردن. تلگرام هم تا روزی که هست ولش نمیکنن. شاید دلیل اینکه مردم میرن سمت دنیای مجازی درصد افسردگی بالای ایرانیا باشه که پناه میبرن به دنیای مجازی.

از طرفی هم به خاطر فرهنگ، داخل دنیای مجازی ارتباط برقرار کردن راحت تره.
    زمین گرد است؟

adea1371 آواتار ها
    576 بار تشکر شده در 343 پست
    مرگ خاموش وب ایران که شروع شده
    مسئولین کشوری هم به جای حمایت
    آمدن میگن باید بری ۷ خان رستم بگذرانی
    تا دیروز با خودم میگفتم حداقل اینکار دنگ و فنگ ادارای نداره
    که از کار فیزیکی این بدترش کردن

ninos آواتار ها
    224 بار تشکر شده در 79 پست
    بسیار بحث خوبی بود , از همه دوستان تشکر می کنم

یکی از دوستان در مورد context مباحثی رو مطرح کردند که ازشون خواهش می کنم اگه فرصت کردند طی یه مقاله ای این رو بیش تر برامون شرح بدن

ولی یه نکته ای رو هم من اشاره کنم بهش : این که بگیم دوران سایت ها تموم شده و .... نمی تونه درست باشه , خوبی سایت اینه که ماهیتش و قدرتش وابسته به خودش هست منتها یه کانال تلگرامی وابسته به تلگرام هست و بدون وجود تلگرام عملا همش پوچه , اینستاگرام هم که با پیاده سازی الگوریتم مسخره فیس بوک که هدفش فقط کسب درآمد هست ( می خوای همه فالوورات ببیننت پول بده ) عملا دیگه ارزشش رو از دست داده .

ولی اینو بگم اگه قابلیت پرداخت به تلگرام اضافه بشه و از شبکه شتاب پشتیبانی کنه بدجوری موقعیت فروشگاه های تحت وب رو تحت تاثیر قرار می ده

35 بار تشکر شده در 9 پست
    درمورد بلاگفا به نظر بنده سیاست های مدیر سایت و بعضی اوقات سیاست های دلسرد کننده دولت باعث شد تا به این افت دچار بشه
    باز هم رتبه 9 ایران رتبه کمی نیست ؛ حتی الان هم میتونه با ایده های جدید دوباره بلاگفا رو احیا کنه
    درمورد سایت باید بگم تا وقتی گوگل هست ؛ سایت هم هست
    درسته شبکه اجتماعی تنه محکمی به سایتها زده ولی هنوز هم سایتها آنلاین ها و بازدید خاص خودشون رو دارند

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 456

کلمات کلیدی این موضوع

0919, 0935, 2010, alexa, anetwork, asiashoping, blog, blog.ir, url, فقط, فنی, فناوری, فیلم, فیلتر, فیلترینگ, فیزیکی, فیس بوک, فارسی, فروش, فروش گوشی, فروشگاه, فروشگاه اینترنتی, فضا, فعال, قیمت, قالب, قابلیت, قدرتمند, لینک, لپ تاپ, لازم, مقاله, ملی, ملت, منابع, موفق, موفقیت, موبایل, موبایلی, میهن بلاگ, میخوام, مالی, مانیتورینگ, ماهی, مایکروسافت, مارکتینگ, متفاوت, مجازی, محتوا, محصول, مدیر سایت, مدیریت, مرورگر, مرجع, مردم, مشکل, مشکلات, مشاوره, مصاحبه, مطلب, مطالب, معتبر, نفوذ, چقدر, نمونه, نویسی, چوب, نیازمند, نکته, چت روم, نرم افزار, نرم افزاری, نظر, نظرات, هوشمند, های, های وب, هاستینگ, هدف, هدر, و تبلیغات, ویندوز, والیبال, وب سایت, وبلاگ, وبلاگ نویس, وبلاگ نویسی, وبلاگ دهی, وبلاگدهی, وبمستر, ورودی, ورزش, ورزشی, کلمات, کلمات کلیدی, کلوب, کلیک, کلیک دزدی, کلاهبرداری, کنید, کپی, کپی پیست, کالا, کامنت, کامپیوتر, کانال, کانال تلگرامی, کانتنت مارکتینگ, کار, کاربری, کسب, کسب و کار, کسب درآمد, کسب درامد, کشور, گوگل, گوشی, گیتس, گذاری, گروه, پول, پورتال, پوشش, پیج, پیج اتوریتی, پارک, پخش, پروژه, پرداخت, پست, پشتیبانی, آمارگیر, آمازون, آمریکا, آنلاین, آینده, آپارات, آپدیت, آدرس, آزمون, افت, افزایش, افزایش بازدید, اقتصاد, الکسا, الگوریتم, امنیت, امروزه, انتخابات, انجمن, انجام, اولین, اینه, اینترنت, اینترنتی, اینستاگرام, ایجاد, ایده, ایده های جدید, ایران, ایرانی, ایستگاه, اپلود, اپلیکیشن, اتوریتی, اجتماعی, اخبار, اسکریپت, است, اصلی, اصلاح, اعتماد, اعتبار, بلاگ, بلاگفا, بلاگر, بنر, بنر تبلیغاتی, بهترین, بیل, بیل گیتس, بیان, بک لینک, بالا, بالاترین, باز, بازی, بازار, بازدید, باشگاه, باشگاه خبرنگاران, بدون, برنامه, برند, برای, براش, بزرگترین, بسیار, بسته, تفریحی, تلگرام, تی وی, تکنولوژی, تاپ, تاپیک, تاثیر, تبلیغ, تبلیغات, تبلیغاتی, تبدیل, تجاری, تجربه, تحلیل, ترافیک, ترجمه, تصویر, جالب, جدید, جریان, حرفه ای, خوردن, خارجی, خاص, خبری, خبرگزاری, خرید, خطا, دلار, دهی, دولتی, دی جی, دیجی کالا, دیسک, دامنه, دامین, دانلود, دارم, داستان, دریافت, درآمد, درآمدزایی, درامد, درصدی, دزدی, دعوت, رنک, رنکینگ, روسری, روش, ریال, رتبه, زیرنویس, زبان, سنجش, سوال, سود, سوره, سورس, سیاسی, سیستم, سیستم وبلاگ نویسی, سیستم وبلاگ دهی, سیستم وبلاگدهی, سئو, سال, سایت, سایت ها, سایت های, سایت های تفریحی, سایت خبری, سایتها, ساخت, ساده, سازی, سرمایه, سرچ, سرویس, شما, شیپور, شکایت, شکست, شاپ, شاپکیپر, شاپرک, شبکه, شبکه های اجتماعی, شبکه شتاب, شتاب, شروع, شرکت, صنعت, عکس

نمایش برچسب‌ها