نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: بهترین هاستینگ از نظر تجربه شخصی

رأی دهندگان
53. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • هاست دی ال

10 18.87%
  • میهن هاست

5 9.43%
  • پویاسازان

1 1.89%
  • نت افزار

29 54.72%
  • سرورپارس

1 1.89%
  • ابتین وب هاست

1 1.89%
  • برتینا

3 5.66%
  • کدباکس

9 16.98%
  • ایرانی طرح

1 1.89%
  • میزبان فا

1 1.89%
  • نت ارام

2 3.77%
  • cpanel.ir

1 1.89%
  • پارس دیتا

0 0%
  • پیشگام وب

0 0%
  • طلا هاست

4 7.55%
  • مهر هاست

0 0%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 1 از 8 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 76

موضوع: بهترین هاستینگ به نظر شما طبق تجربه شخصی (نظر سنجی)

sutche آواتار ها
    9 بار تشکر شده در 7 پست

Lightbulb بهترین هاستینگ به نظر شما طبق تجربه شخصی (نظر سنجی)

با عرض سلام خدمت دوستان عزیز .
    بنظر شما بهترین هاستینگ (هاست اشتراکی.دانلود.بک اپ و ..) کدومه از نظر کیفیت .قیمت. منابعی ک دراختیار میزاره.ایرانی و خارجی(فرانسه .المان و...)
    و اینکه این نوع هاستینگ ها بدرد چ کسایی میخوره؟ منظور هاست دی ال برای سایت های سنگین و پربازدیده و هاستینگ های ... برای اماتور ها و تازکاران و هاستهای .... برای وبلاگ نویسان و فروشگاه داران و ...
    من چند مورد تو نظر سنجی میارم اگه هاستینگی ک بنظر شما خوبه و جا انداختم بفرمایید تا اضافه کنم

ترتیب گزینه های نظر سنجی هیچ ربطی به بهترین هاست نسبت ب بعدی نداره و لیست هاستهای منتخب دوستان و معرفی شده به تعداد رای و نام برده در پاسخ دوستان عزیز در زیر همین پست هر سه روز یکبار ردیف میشود

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

ابتدا نظر خودمو میگم
    هاست دی ال تعریفشو خیلی شنیدم اما خیلی گرونه ( نه اینکه نسبت به کیفیتش بلکه جیب ما نمیرسه ) و وبسایت های بزرگی هم از اونجا هاست تهیه کردند.
    میهن هاست هم تعریف ازش شنیدم اینه ک قیمتاش مناسبه اما چون خیلی ها روش سایت دارن کیفیت هاستینگشون امده پایین
    پویاسازانم چون هاست دی ال جیبمون نمیرسه خخ ولی پشتیبانی خوبی دارن با این حال ک ازشون هاست نداشتم اما در زمینه ای ک مشکل داشتم با روی خوش پاسخ گو بودم(مثل بعضیا نیستن ک هنو چیزی نگفتی میگن برو تیکت کن و ما پشتیبان فروشیم .شما از ما هاست ندارین و ...)
    اما نت افزار تعریفشو همجا شنیدم هم از نظر کیفیت هم پشتیبانی خوبشون. ندیده عاشقش شدم
    سرور پارسم چند سال پیش (3-4) باهاش کار کردم تو تیکت ها تفره میرفتن البته روی فصل وب بودم ک خیلی خوب بود گرچ دیر تیکت جواب میدادن اما مشکلی پیش امد انتقالمون دادن به سرور پارس و اعتبارشون پیش ما از دست رفت
    ایرانی طرح هم دیدم چند سایت دانشگاهی از هاست دارند.حتما خوبه ک تهیه کردن
    نت ارام هم ک پشتیبانی بسیار خوب و معدبانه ای دارند و ی مدت کوتاهی ک باهاشون همکاری داشتم خوب بودن
    سی پنل هم قیمتاش خیلی مناسبه من چندین هاست ازشون تهیه نمودم.ک فقط تنها مشکلم قبلا عوض کردن ای پی میزبانی هاشون بوده
    طلا هاستم تعریفشو کم و بیش شنیدم اما افتخار همکاری نداشتم.
    خب شما چی ؟

رتبه بندی ها :

1- نت افزار( 19 رای)

2-کدباکس*هاست دی ال (9 رای)
    3-طلاهاست (4 رای)
    4-میهن هاست*وب داده(3)
    5-هزار نویس(2)*برتینا(2)*نت ارام(2)*برتینا(2)*پارس پک(2)
    6-پویا سازان(1)*میزبان فا(1)*ابتین وب هاست(1)*ایرانی طرح(1)*الما هاست(1)*شتابان هاست(1)*پردیس هاستینگ(1)*بلوهاست(1)، هاست گیتر(1)، سرتیکس هاستینگ(1)*cpanel.ir

7-تهران هاست*سرور پارس*ساران هاستینگ
    ویرایش توسط sutche : 2017-08-07 در ساعت 00:15 دلیل: رتبه بندی(اضافه شدن چند مورد هاستینگ)

2. کاربران زیر به خاطر این پست از sutche تشکر کرده اند :

yasaman.partizan آواتار ها
    7 بار تشکر شده در 6 پست
    من از هزارنویس سرویس های زیادی دارم. لینکبازاریابیمم همه جا میذارم اما چیزی که هست شرکتشون از سایت 92 ثبت رسمی شده اما از 2008 فعالیت داشتن
    هیچوقتم ندیدم زیاد اسمشون مطرح باشه جایی، یجوری فقط به سایتایی که بخوان سرویس میدن - من راضی بودم و هستم.

4. کاربران زیر به خاطر این پست از yasaman.partizan تشکر کرده اند :

hosien آواتار ها
    584 بار تشکر شده در 310 پست
    شرکت هزار نویس رو من از خدماتشون استفاده می کردم و تا زمانی که سایت داشتم راضی بودم و ارتباط خوبی هم با مدیر شرکت داشتم و دارم و اگر مشکلی بوده سریعا رفع می کردند یعنی کار بلد هستند در زمینه کاریشون

من هم حرفهای کاربر yasaman.partizan تایید می کنم .. خیلی کم اسم شرکت هزار نویس مطرح بوده

ولی اگر باز هم سایتی داشته باشم حتما از سرویسهاشون استفاده می کنم
    (همیشه توکل به خدا داشته باش تا هیچوقت تنها نباشی)**(تاپیک کدهای تخفیف هفتگی شرکت هزار نویس)

6. کاربران زیر به خاطر این پست از hosien تشکر کرده اند :

11 بار تشکر شده در 7 پست
    درود
    نت افزار محدودیت دیتابیس دارد.

8. کاربران زیر به خاطر این پست از mansour_aria تشکر کرده اند :

mediumah آواتار ها
    228 بار تشکر شده در 150 پست
    اولین تجربه من با سرور پارس بود که واقعا خیلی تلخ بود ، با پیشنهاد کارشناس انها هاستی برای یه سایت وردپرسی تهیه کردم که در عرض چند ماه مجبور شدم به دو سطح بالاتر ارتقا بدهم و هزینه زیادی برام داشت . نهایتا بدلیل قطع شدن مداوم سایت و مشکلات رم و فضا کلا سایت از اون بازدید خودش افتاد و کلا تعطیل شد . بعدها از طلاهاست استفاده کردم که راضی بودم
    فروش سایت برونسپاری /فروش ربات حرفه ای موزیک تلگرام
    فروش سیستم وبلاگدهی

ارتباط تلگرام : mediumah

10. کاربران زیر به خاطر این پست از mediumah تشکر کرده اند :

همراه انجمن شاپ کیپر BazPardakht.Com آواتار ها
    1,083 بار تشکر شده در 559 پست
    قبلا این تاپیک با همین موضوع باز شده
    http://forum.shopkeeper.ir/showthread.php?t=98355
    و ناگفته نمونه شما لیست شرکت هایی که موفق هم هستن رو تو لیست ندارید
    پس بهتره یه گزینه دیگر شرکت ها هم اضافه کنید

12. کاربران زیر به خاطر این پست از BazPardakht.Com تشکر کرده اند :

sutche آواتار ها
    9 بار تشکر شده در 7 پست
    با تشکر از نظر دوستان رتبه بندی بروز شد.
    در پاخ به دوست عزیزمان
    قبلا این تاپیک با همین موضوع باز شده
    http://forum.shopkeeper.ir/showthread.php?t=98355
    و ناگفته نمونه شما لیست شرکت هایی که موفق هم هستن رو تو لیست ندارید
    پس بهتره یه گزینه دیگر شرکت ها هم اضافه کنید
    من تنها شرکت هایی ک در ذهن داشتم نام برم شما دوست عزیز میتوانید هاستینگ موردنظرتون بفرمایید تا در رتبه بندی قرارش بدیم
    وگرنه شرکت هایی بسیار در این زمینه وجود دارند. همچون مارال هاست و.. ک نام نبردم بلکه دوستان باید هاستینگ مورد تایید خودشان را معرفی کنند ن من.
    پیروز باشید
    ویرایش توسط sutche : 2017-07-10 در ساعت 21:10 دلیل: بروز

14. کاربر زیر به خاطر این پست از sutche تشکر کرده است :

M.Abooali آواتار ها
    631 بار تشکر شده در 277 پست
    فارغ از نتیجه عجیب نظر سنجی نه چندان گسترده شما، واقعیت این هست یافتن هاستینگ با کیفیت و مناسب کار دشواریست.

در قالب مدیریت کدباکس تقریبا اکثر هاستینگ های بزرگ و فعال رو مانیتور می کنم، علاوه بر این فعالیت جدی در حوزه خدمات فنی و مدیریت بسیاری از شرکت های هاستینگ دارم، با این وجود از مطرح کردن نظرات خودم نسبت به این شرکت ها پرهیز می کنم چون هم جنبه رقابتی دارد هم برخیش ناقض سیاست محرمانگی اطلاعات است.

بنابراین تنها تجربیات خودم از هاستینگ ها رو در قالب یک وبمستر عرض می کنم:

برتینا
    نخستین شرکت هاستینگ ایرانی که من ازش هاست داشتم. درست خاطرم نیست اما فکر کنم بیش از 10 سال پیش بود. اون زمان بسیار حرفه ای به نظر رسیدند و گران.

نظر امروز من در خصوص برتینا: همچنان گران هستند، یک سابقه خوب به دست آورده اند اما متاسفانه از مسیر حرفه ای خارج شده اند. این مسئله ممکن به دلیل عدم به روز رسانی و همچنین سرگرم مسائل حاشیه ای مثل (کرک و نصب cp در ایران و ...) شدند و از اصل کار و اصول حرفه ای فاصله گرفتند. کلا از نگاه وبمستر ترجیح میدم یک شرکت مشغول استفاده از نرم افزار های غیر اورجینال روی سرورش نباشد.

هاست دی ال
    من اصلا تجربه خوبی با این مجموعه (البته در دور اول فعالیتشون) نداشتم. ترجیح میدم در خصوص ایشان صحبت نکنم اصلا.

پردیس هاستینگ
    یکی از بزرگترین وب سایت هایی که داشتم رو حدود 6 سال پیش روی یکی از سرورهای ایشان (سرور شماره 12 به قول خودشان) از دست دادم. متاسفانه پاسخ ها اصلا قانع کننده نبود. یکی از عوامل تحریک من جهت ورود به هاستینگ اساسا همین فقدان دانش فنی و عملکرد غیر حرفه ای این شرکت بود.

تهران هاست
    نخستین تجربه هاست ایران من با این شرکت بود. کیفیت خوب نبود (البته کلا کیفیت خوب ایران هنوز پیدا نکردم). از نظر پشتیبانی تلاش خوبی وجود داشت اما باز هم خبری از وجود الگو کاری و اصول حرفه ای مدیریت هاستینگ اونجا هم ندیدم.

در کنار اینها من با چندین شرکت مثل بلوهاست، هاست گیتر، سرتیکس هاستینگ نیز در قبل از تحریم ایران تجربیات خوبی داشتم که بهترین نمره را به بلو هاست و سرتیکس و بعد از آنها هاست گیتر می دهم.

و اما چند توصیه در خصوص انتخاب صحیح هاستینگ:

خرید هاستینگ را کاملا مثل خرید کفش فرض کنید.

1. کفش اندازه پایتان بخرید!
    وبمستر خوب باید پرفرمنس سایت خودش را بشناسد و به دنبال هاست با منابع مناسب جهت سایتش باشد. اگر کفش کوچک خریده باشید و پای شما را بزند نباید از فروشنده کفش شاکی باشید.
    اما اگر فروشنده مدام بگوید همین کفش سایز شماست و ببرید و جا باز می کند بحث دیگریست. متاسفانه خیلی ها صرف جذب مشتری براشون اهمیت دارد و اصلا رویکرد علمی به موضوع ندارند.

2. کفش مناسب مصرف!
    شما هیچ وقت جهت شرکت در مسابقات ورزشی سراغ کفش مجلسی نخواهید رفت. همینطور اگر ورزش حرفه ای می کنید قطعا کفش کشتی با کفش دو میدانی متفاوت است. بنابراین در خرید هاست دقت کنید صرف در دسترس بودن منابع مورد نیاز کفایت نمی کند و باید هاست با هدفی که شما برای سایت خود در نظر دارید سازگار و منطبق باشد.

3. کفش نگهداری میخواهد!
    اکثر مواقع مشکلات هاست نشات گرفته از عدم نگهداری صحیح آن توسط وبمستران است. نبود دانش کافی در این زمینه موجبات شکل گیری مشکلات متعدد می شود که بسیاری از انها هم قانوناً هم منطقاً از مسئولیت هاستینگ شما خارج است. هر چند شما بابتش از هاستینگ خود شاکی می شوید.

4. قبل از خرید حتما با کفش خود راه بروید!
    شاید برای کشف سازگاری، کافی بودن منابع و مسائل این دست بهترین راهکار آن است که مدتی هاست را آزمایش و مانیتور کنید. بهتر است این کار را بدون اطلاع هاستینگ هم انجام دهید. یعنی نگویید آزمایشی میخواهیم یک ماه بگیریم (ممکن فریبکارانه اون ماه برای شما منابع فراوان لحاظ کند). بدون هیچ سر و صدایی یک اکانت بخرید سایت خود را آزمایشی روی آن بالا بیاورید (یا یک نسخه آزمایشی از سایت خود). ترافیک واقعی روی اون بزارید یا این که با ابزارهای شبیه ساز. شبیه سازی ترافیک و بازدید کنید (به وفور در نت هست). اگر راضی بودید تمدید کنید.

توصیه من تست 1 ماهه و خرید سالانه هاستینگ است. هاستینگ های خوب بعید است در طول سال ثبات قیمت داشته باشند چون وابستگی شدید هزینه های آنها به نرخ ارز ایشان را وادار می کند حداقل 3 یا 4 بار در طول سال قیمت های خود را تغییر (معمولا افزایش) دهند. بنابراین اگر از یک هاست راضی بودید سعی کنید از اون هاستینگ خدمات بلند مدت تهیه کنید. این کار هم صرف مالی برای شما دارد، هم حمایتی هست برای اون هاستینگ.

خوب پستم زیاد مفصل شد. این نظر سنجی هم در نوع خودش جالب بود،هر چند من مطمئن هستم که کدباکس جزو 20 هاستینگ محبوب کشور هم نیست، از قدیم هم گفتند در جای خودت بنشین تا بلندت نکنند.
    اما خوب در حوزه دانش فنی و اصول حرفه ای کدباکس در سطح خوبی هست و در سطح کشور بعید میدونم کسی جرات بلند کردن ما را ز این جایگاه داشته باشد.
    ویرایش توسط M.Abooali : 2017-07-11 در ساعت 11:15
    [ Never is Never an Answer ||| Personal Site: www.abooali.ir ]

16. کاربر زیر به خاطر این پست از M.Abooali تشکر کرده است :

sutche 

M.Abooali آواتار ها
    631 بار تشکر شده در 277 پست
    بالا آوردن این تاپیک با هدف مرور یک جریان است.

پست بالا قبل از اتفاقات اخیر بوده است. من هم علم غیب نداشتم اما جالب هست دو شرکتی که من ازشون خیلی شفاف به عنوان غیر حرفه ای یاد کردم چه اتفاقاتی رو در هفته گذشته تجربه کردند:

برتینا
    نخستین شرکت هاستینگ ایرانی که من ازش هاست داشتم. درست خاطرم نیست اما فکر کنم بیش از 10 سال پیش بود. اون زمان بسیار حرفه ای به نظر رسیدند و گران.

نظر امروز من در خصوص برتینا: همچنان گران هستند، یک سابقه خوب به دست آورده اند اما متاسفانه از مسیر حرفه ای خارج شده اند. این مسئله ممکن به دلیل عدم به روز رسانی و همچنین سرگرم مسائل حاشیه ای مثل (کرک و نصب cp در ایران و ...) شدند و از اصل کار و اصول حرفه ای فاصله گرفتند. کلا از نگاه وبمستر ترجیح میدم یک شرکت مشغول استفاده از نرم افزار های غیر اورجینال روی سرورش نباشد.
    و بعدش داستان پردیس هاستینگ:

پردیس هاستینگ
    یکی از بزرگترین وب سایت هایی که داشتم رو حدود 6 سال پیش روی یکی از سرورهای ایشان (سرور شماره 12 به قول خودشان) از دست دادم. متاسفانه پاسخ ها اصلا قانع کننده نبود. یکی از عوامل تحریک من جهت ورود به هاستینگ اساسا همین فقدان دانش فنی و عملکرد غیر حرفه ای این شرکت بود.

ماه پشت ابر نماند چنان که در گذشته نمانده و در آینده نخواهند ماند... همکاران عزیز کمی حرفه ای تر باشیم.

18. کاربر زیر به خاطر این پست از M.Abooali تشکر کرده است :

sutche 

moj1rayaname آواتار ها
    3,092 بار تشکر شده در 1,278 پست
    از بین لیست یا خارج از لیست ، سرور اختصاصی با cpu قوی داخل ایران کدام شرکت مناسبه ؟

صفحه 1 از 8 123 ... آخرینآخرین