صفحه 8 از 10 نخستنخست ... 678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 97

موضوع: فوری:‌ تحریم ایرانیان توسط ریسلو از 18 جولای ( 27 تیر 96 )

58 بار تشکر شده در 33 پست

rezaonline.net آواتار ها
    1,211 بار تشکر شده در 520 پست
    شما میگی اگه امدن php رو تحریم کردن چه کنیم؟ من در پست قبلیم اینو گفتم. گفتم 5 دوره روی کار بودن. اگه از نخبه ی علمی حمایت میکردن شاید ما در زمینه ی برنامه نویسی هم الان حرفی برای گفتن داشتم . و مجبور نبودیم از امکاناتی که اونا میگن استفاده کنیم. تا کی قراره از امکانات اونا استفاده کنیم؟!
    شما صد هزار تا نخبه هم داشته باشی تا وقتی نتونی خرید بین المللی بکنی
    تا وقتی در عرصه جهانی نتونی هیچ دریافت و پرداختی داشته باشی هیچی نیستی
    محدود به مرزهای کشور خودت میشی
    چیزی که شدیم

توی اینستا با یک برنامه نویس آرژانتینی صحبت میکردم گفت چه پروژه هایی ساختی نمونشو همون سایت آمارگیر دادم
    گفت چرا از google analytics استفاده نمیکنی گفتم چون مسدوده واسه ما
    گفت مگه کشورتون جنگه ؟

اینه برادر من

شما میگی نخبه فلان حمایت داخلی و این حرفها
    با این شعارها هر چیز بدرد نخوری رو دارن به خوردمون میدن ، کمی فکرتو باز کن
    برنامه نویس های ایرانی خیلی خیلی سرتر از برنامه نویس های هندی هستن اما الحمد لله هندی ها اکثر سایتهای فریلنسری رو در اختیار دارن و دارن پروژه های بین المللی میگیرن
    ایرانی هام بشینن سایت خبری و فیدریدر و کلیکی و افزایش فالور و لایک بنویسن برای وطن !

ما پول اینترنتی نداریم ، ما نمیتونیم از پی پال استفاده کنیم ، ما نمیتونیم مثل آدم از سرویس های دیگه استفاده کنیم ، ما نمیتونیم از ebay و آمازون خرید کنیم ، ما داریم پس رفت میکنیم واسه همینه صد سال عقبیم !
    اینا با نخبه حل نمیشه با حمایت داخلی حل نمیشه ، اینا با دیپلماسی حل میشه با گفتمان حل میشه ، شما با این میگی باج دادن ؟؟؟

3. کاربران زیر به خاطر این پست از rezaonline.net تشکر کرده اند :

berimyeja آواتار ها
    1 بار تشکر شده در 1 پست
    یعنی به سلامتی دامنه رو نمیتونیم تمدید کنیم ؟ ما که شرکت خدماتی و تبلیغاتی هستیم جمع کنیم بریم دیگه ؟
    ویرایش توسط zamin : 4 روز پیش در ساعت 16:09 دلیل: حذف لینک بخاطر عدم نیاز و هدف تبلیغات
    بریم یجا معرف بهترین آژانس های مسافرتی و ارزانترین تور های ارائه شده

ravand آواتار ها
    64 بار تشکر شده در 41 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط rezaonline.net نمایش پست ها
    شما صد هزار تا نخبه هم داشته باشی تا وقتی نتونی خرید بین المللی بکنی
    تا وقتی در عرصه جهانی نتونی هیچ دریافت و پرداختی داشته باشی هیچی نیستی
    محدود به مرزهای کشور خودت میشی
    چیزی که شدیم

توی اینستا با یک برنامه نویس آرژانتینی صحبت میکردم گفت چه پروژه هایی ساختی نمونشو همون سایت آمارگیر دادم
    گفت چرا از google analytics استفاده نمیکنی گفتم چون مسدوده واسه ما
    گفت مگه کشورتون جنگه ؟

اینه برادر من

شما میگی نخبه فلان حمایت داخلی و این حرفها
    با این شعارها هر چیز بدرد نخوری رو دارن به خوردمون میدن ، کمی فکرتو باز کن
    برنامه نویس های ایرانی خیلی خیلی سرتر از برنامه نویس های هندی هستن اما الحمد لله هندی ها اکثر سایتهای فریلنسری رو در اختیار دارن و دارن پروژه های بین المللی میگیرن
    ایرانی هام بشینن سایت خبری و فیدریدر و کلیکی و افزایش فالور و لایک بنویسن برای وطن !

ما پول اینترنتی نداریم ، ما نمیتونیم از پی پال استفاده کنیم ، ما نمیتونیم مثل آدم از سرویس های دیگه استفاده کنیم ، ما نمیتونیم از ebay و آمازون خرید کنیم ، ما داریم پس رفت میکنیم واسه همینه صد سال عقبیم !
    اینا با نخبه حل نمیشه با حمایت داخلی حل نمیشه ، اینا با دیپلماسی حل میشه با گفتمان حل میشه ، شما با این میگی باج دادن ؟؟؟
    من چند بار اینو از شما پرسیدم. شمایی که میگی اینا با مذاکره حل میشه. یعنی می فرمایی اینا در طی این چند سال مذاکره نکردن؟! برجام رو چی میگن؟ این همه مذاکره کردن این همه حرف زدن تا توافق شد. الان که مذاکره کردن و توافقم کردن چی شد؟ شمایی که میگی با مذاکره حل میشه آیا الان با این همه مذاکره حل شده؟ الان بازم تحریم نشدیم؟!!!
    نمونه کارهای من : http://ravand-design.ir/portfolio

6. کاربران زیر به خاطر این پست از ravand تشکر کرده اند :

rezaonline.net آواتار ها
    1,211 بار تشکر شده در 520 پست
    من چند بار اینو از شما پرسیدم. شمایی که میگی اینا با مذاکره حل میشه. یعنی می فرمایی اینا در طی این چند سال مذاکره نکردن؟!
    اینکه تا الان مذاکرات جواب نداده دلیل نمیشه که شما نتیجه بگیری مذاکرات بی فایده اس بیایید بزنیمشون
    برجام رو چی میگن؟ این همه مذاکره کردن این همه حرف زدن تا توافق شد. الان که مذاکره کردن و توافقم کردن چی شد؟ شمایی که میگی با مذاکره حل میشه آیا الان با این همه مذاکره حل شده؟ الان بازم تحریم نشدیم؟!!!
    داداش ، شما داری با عملکرد ، راه حل رو زیر سوال میبری
    اینی که اشخاصی نتونستن با راه حل ، به نتیجه مناسبی برسن دلیل به این نیست که راه حل اصلی رو ول کنن!
    شما داری با عملکرد افراد کل صورت مسئله رو پاک میکنی؟

شما داری افراد رو میسنجی ، اینکه برجام چی شد فلان شد فلانی چکار کرد نکرد نتیجه داد نداد اینا یعنی چی ؟؟
    میخوای بگی مذاکره جواب نمیده ؟ قرن 21 باید مذاکره کرد الان جواب نده بهرحال باید روزی جواب بده

اینکه بگی ولش کنیم چون طرف حسابمون کجه ، دور خودمون دیوار بکشیم میشیم کشوری شبیه کره شمالی !

بعد من و شما در حدی نیستیم که عملکرد افراد رو تجزیه و تحلیل کنیم ، اما مای تحصیل کرده باید این درک رو داشته باشیم باید با مذاکره این مسائل حل بشه ، این محدودیت های دست و پا گیر که پدر مردم رو در آورده بصورت مصالمت آمیز حل بشه ، باید 4 تا امتیاز بهشون بدیم تا دو تا امتیاز بگیریم .

8. کاربران زیر به خاطر این پست از rezaonline.net تشکر کرده اند :

همیار انجمن شاپ کیپر zamin آواتار ها
    2,619 بار تشکر شده در 1,228 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط ravand نمایش پست ها
    من چند بار اینو از شما پرسیدم. شمایی که میگی اینا با مذاکره حل میشه. یعنی می فرمایی اینا در طی این چند سال مذاکره نکردن؟! برجام رو چی میگن؟ این همه مذاکره کردن این همه حرف زدن تا توافق شد. الان که مذاکره کردن و توافقم کردن چی شد؟ شمایی که میگی با مذاکره حل میشه آیا الان با این همه مذاکره حل شده؟ الان بازم تحریم نشدیم؟!!!
    دوست عزیز مذاکره چیه؟
    مذاکره یعنی یک خط و مش یکسو برای حل مشکل
    آیا این خط و مش یکسو در کشور وجود دارد؟
    برجام برای این بود بتونیم نفتمون رو بفروشیم که داریم میفروشیم
    برای این بود بتونیم حمل نقل هوایی رو اوکی کنیم که کردیم
    برای این بود بتونیم درآمد رو با هر ارزی بجز دلار بگیریم که گرفتیم

توقع نداشته باشید ما بگیم مرگ بر آمریکا و اونا بگن بفرمائید دلار
    آمریکا قوانینی داره میگه هرکی با هر جا خواست کار کنه اما حق نداره با ارز ما(برای کشورهای تحریم) کار کنه
    حالا رسلو عشقش کشیده وارد بازار آمریکا بشه ربطی به برجام و غیر نداره وگرنه الان هزاران شرکت اروپایی با ما مشکلی ندارند و یورو رو قبول میکنند

این شرکتها هستند تصمیم میگرند بازار آمریکا رو انتخاب کنند یا ایران
    همانطور که کشور ما تصمیم میگره کالاهای آمریکایی رو تحریم کنه و پرچمشون رو آتیش بزنه
    بنده موافق یا مخالف هیچکدومشون نیستم ولی دارم میگم این جهان کوه است و فعل ما ندا///سوی ما آید نداها را صدا

10. کاربر زیر به خاطر این پست از zamin تشکر کرده است :

Ali.Sh 

ravand آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط rezaonline.net نمایش پست ها
    اینکه تا الان مذاکرات جواب نداده دلیل نمیشه که شما نتیجه بگیری مذاکرات بی فایده اس بیایید بزنیمشون

داداش ، شما داری با عملکرد ، راه حل رو زیر سوال میبری
    اینی که اشخاصی نتونستن با راه حل ، به نتیجه مناسبی برسن دلیل به این نیست که راه حل اصلی رو ول کنن!
    شما داری با عملکرد افراد کل صورت مسئله رو پاک میکنی؟

شما داری افراد رو میسنجی ، اینکه برجام چی شد فلان شد فلانی چکار کرد نکرد نتیجه داد نداد اینا یعنی چی ؟؟
    میخوای بگی مذاکره جواب نمیده ؟ قرن 21 باید مذاکره کرد الان جواب نده بهرحال باید روزی جواب بده

اینکه بگی ولش کنیم چون طرف حسابمون کجه ، دور خودمون دیوار بکشیم میشیم کشوری شبیه کره شمالی !

بعد من و شما در حدی نیستیم که عملکرد افراد رو تجزیه و تحلیل کنیم ، اما مای تحصیل کرده باید این درک رو داشته باشیم باید با مذاکره این مسائل حل بشه ، این محدودیت های دست و پا گیر که پدر مردم رو در آورده بصورت مصالمت آمیز حل بشه ، باید 4 تا امتیاز بهشون بدیم تا دو تا امتیاز بگیریم .
    آخه مذاکره کی میخواد نتیجه بده؟ دو دوره خاتمی دو دوره احمدی نژاد این دوره هم روحانی!! کی میخواد نتیجه بده؟! بهتر نبود به جای این همه مذاکره رفتن و وقت تلف کردن به فکر ظرفت های داخلی باشیم؟!
    قرار نیست ما بزنیمیشون!
    اینکه گفتم مذاکره بیخودیه چون طرفش رو میشناسم چون تجربه اش رو دیدم. بنده خدا همون کره ی شمالی که میگی دور خودش دیوار کشیده روزی با آمریکا توافق کرد حتی نیروگاه هسته ایش رو هم منفجر کرد ولی بازم آمریکایی ها بدعهدی کردن . برای همین بدعهدی هاست که میگیم مذاکره فایده ای نداره.روحانی میگه اینا دروغگون ولی بعد میره باهاشون مذاکره میکنه این یعنی چه؟! این چه معنایی میده؟!
    منم نمیگم در قرن 21 باید جنگید!! من گفتم باید بجنگیم؟ نمیدونم شاید شما دلت میخواد اینو به همه بگی که ما همچین قصدی داریم!
    مشکل شما اینه که فکر میکنی همه ی دنیا یعنی آمریکا . برو تحقیق کن ببین چقدر کشور در دنیا با آمریکا دشمنی دارن.
    آمریکا تنها وقتی دست از سر ما بر میداره که ما تمام خواسته هاش رو براورده کنیم. خواسته اش هم اینه که نوکرش باشیم!
    در پست های قبلی هم گفتم بنده ی خدا ما با کسی باید مذاکره کنیم که حداقل عهد شکن نباشه .
    شما میگی من کسی نیستم که عملکرد کسی رو نقد کنم! پس چرا کسی هستم که برم پای صندوق رای و رای بدم؟! اونایی هم که توی کار سیاست بودن وقتی عملکرد دولت رو نقد میکنن دولت نمیتونه تحمل کنه و بهشون میگه بی شناسنامه!! و کم سواد!!
    یعنی الان شما می فرمایی که ما به اون ها امتیاز ندادیم؟ این همه امتیاز دادیم چه دستاوردی داشتیم جز اینکه بازم تحریم شدیم؟! برو عنوان این تاپیک رو بخون بعد از برجام بازم تحریم!!

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

نقل قول نوشته اصلی توسط zamin نمایش پست ها
    دوست عزیز مذاکره چیه؟
    مذاکره یعنی یک خط و مش یکسو برای حل مشکل
    آیا این خط و مش یکسو در کشور وجود دارد؟
    برجام برای این بود بتونیم نفتمون رو بفروشیم که داریم میفروشیم
    برای این بود بتونیم حمل نقل هوایی رو اوکی کنیم که کردیم
    برای این بود بتونیم درآمد رو با هر ارزی بجز دلار بگیریم که گرفتیم

توقع نداشته باشید ما بگیم مرگ بر آمریکا و اونا بگن بفرمائید دلار
    آمریکا قوانینی داره میگه هرکی با هر جا خواست کار کنه اما حق نداره با ارز ما(برای کشورهای تحریم) کار کنه
    حالا رسلو عشقش کشیده وارد بازار آمریکا بشه ربطی به برجام و غیر نداره وگرنه الان هزاران شرکت اروپایی با ما مشکلی ندارند و یورو رو قبول میکنند

این شرکتها هستند تصمیم میگرند بازار آمریکا رو انتخاب کنند یا ایران
    همانطور که کشور ما تصمیم میگره کالاهای آمریکایی رو تحریم کنه و پرچمشون رو آتیش بزنه
    بنده موافق یا مخالف هیچکدومشون نیستم ولی دارم میگم این جهان کوه است و فعل ما ندا///سوی ما آید نداها را صدا
    اینکه ما چه دستاوردی داشته باشیم؟ بله روحانی میاد توی مناظره یه چیزی میگه سیف هم وقتی میره اروپا یه چیز دگه!
    من به اون دوست شما هم گفتم اون روزی هم که مرگ بر آمریکا نگفتیم بدترین رفتارها رو با ما کردن اون موقع ای که مصدق رفت سمت آمریکایی ها آمریکایی ها امدن توی ایران کودتا کردن و حکومتش رو ساقط کردن چون گفت نفت باید ملی بشه!!
    حرف های روحانی که گفت تمامی تحریم ها برداشته میشه نه یکی دو تا که بعد اینطوری نشد رو برو ببین در پست های قبلی ارسال کردم!

12. کاربر زیر به خاطر این پست از ravand تشکر کرده است :

zamin 

آخه مذاکره کی میخواد نتیجه بده؟ دو دوره خاتمی دو دوره احمدی نژاد این دوره هم روحانی!! کی میخواد نتیجه بده؟! بهتر نبود به جای این همه مذاکره رفتن و وقت تلف کردن به فکر ظرفت های داخلی باشیم؟!
    قرار نیست ما بزنیمیشون!
    اینکه گفتم مذاکره بیخودیه چون طرفش رو میشناسم چون تجربه اش رو دیدم. بنده خدا همون کره ی شمالی که میگی دور خودش دیوار کشیده روزی با آمریکا توافق کرد حتی نیروگاه هسته ایش رو هم منفجر کرد ولی بازم آمریکایی ها بدعهدی کردن . برای همین بدعهدی هاست که میگیم مذاکره فایده ای نداره.روحانی میگه اینا دروغگون ولی بعد میره باهاشون مذاکره میکنه این یعنی چه؟! این چه معنایی میده؟!
    منم نمیگم در قرن 21 باید جنگید!! من گفتم باید بجنگیم؟ نمیدونم شاید شما دلت میخواد اینو به همه بگی که ما همچین قصدی داریم!
    مشکل شما اینه که فکر میکنی همه ی دنیا یعنی آمریکا . برو تحقیق کن ببین چقدر کشور در دنیا با آمریکا دشمنی دارن.
    آمریکا تنها وقتی دست از سر ما بر میداره که ما تمام خواسته هاش رو براورده کنیم. خواسته اش هم اینه که نوکرش باشیم!
    در پست های قبلی هم گفتم بنده ی خدا ما با کسی باید مذاکره کنیم که حداقل عهد شکن نباشه .
    شما میگی من کسی نیستم که عملکرد کسی رو نقد کنم! پس چرا کسی هستم که برم پای صندوق رای و رای بدم؟! اونایی هم که توی کار سیاست بودن وقتی عملکرد دولت رو نقد میکنن دولت نمیتونه تحمل کنه و بهشون میگه بی شناسنامه!! و کم سواد!!
    یعنی الان شما می فرمایی که ما به اون ها امتیاز ندادیم؟ این همه امتیاز دادیم چه دستاوردی داشتیم جز اینکه بازم تحریم شدیم؟! برو عنوان این تاپیک رو بخون بعد از برجام بازم تحریم!!
    طبیعتا داره جواب میده
    ابتدا دست دادن با یک مقام آمریکایی بتی بود
    بعد که دست دادن و تلفنی هم صحبت کردن
    بعد وزرای خارجه نتنها مذاکره رو درو کردن بلکه باهم قدم هم زدن
    اینموارد زمان بر هست 30 و اندی سال با هم مشکل داشتن یک شبه که نمیشه بیان بگن از فردا دوستیم دیگه!!!
    بهرحال خیلی چیزها رو نمیشه اینجا بیان کرد ولی یک فرآیند دراه میره جلو و بدون شک طی 5-10 سال آینده همه مشکلات حل میشه
    بعضا نیاز هست یک چیز خراب بشه تا دوباره درست بشه
    سال 91 اوضاع خراب شد بعدش بوینگ هواپیما فروخت
    الان رسلو این بساط رو علم کرده شک نکنید قانونی میاد که این مقوله های خرد رو مستثنی میکنه و سایر موارد بهمین شکل
    پس نیاز به صبر و حوصله هست و بدونید این شرکت هندی هلندی خودسرانه داره اینکارها رو میکنه وگرنه اینهمه دیتاسنتر دارند مستقیم ایرانی رو قبول میکنند این سایت شده کاسه داغ تر از آش
    قول میدم میخواد ملت رو تیغ بزنه و پول بیشتری بگیره وگرنه رسلو کیه؟ یک سایت که 90% مشتریاش ایرانی هستند
    همون قضیه تلگرام هست ایران نباشه به زور به 10 میلیون یوزر برسه کاربراش...!

اینکه ما چه دستاوردی داشته باشیم؟ بله روحانی میاد توی مناظره یه چیزی میگه سیف هم وقتی میره اروپا یه چیز دگه!
    من به اون دوست شما هم گفتم اون روزی هم که مرگ بر آمریکا نگفتیم بدترین رفتارها رو با ما کردن اون موقع ای که مصدق رفت سمت آمریکایی ها آمریکایی ها امدن توی ایران کودتا کردن و حکومتش رو ساقط کردن چون گفت نفت باید ملی بشه!!
    حرف های روحانی که گفت تمامی تحریم ها برداشته میشه نه یکی دو تا که بعد اینطوری نشد رو برو ببین در پست های قبلی ارسال کردم!
    دوست من بنده نمیگم آمریکا خوبه
    هر کشوری تلاش میکنه برای منافع خودش بحث من چیز دیگه.ست
    آمریکا هرچی بد باشه بهتر از روسیه کثیف هست که با صلاح هایی که داد صدام ملت رو به خاک و خون کشوندن
    و با صلاح های آمریکایی 8 سال جلو همین صدام ایستادیم
    ویرایش توسط zamin : 3 روز پیش در ساعت 17:23

14. کاربران زیر به خاطر این پست از zamin تشکر کرده اند :

ravand آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط zamin نمایش پست ها
    طبیعتا داره جواب میده
    ابتدا دست دادن با یک مقام آمریکایی بتی بود
    بعد که دست دادن و تلفنی هم صحبت کردن
    بعد وزرای خارجه نتنها مذاکره رو درو کردن بلکه باهم قدم هم زدن
    اینموارد زمان بر هست 30 و اندی سال با هم مشکل داشتن یک شبه که نمیشه بیان بگن از فردا دوستیم دیگه!!!
    بهرحال خیلی چیزها رو نمیشه اینجا بیان کرد ولی یک فرآیند دراه میره جلو و بدون شک طی 5-10 سال آینده همه مشکلات حل میشه
    بعضا نیاز هست یک چیز خراب بشه تا دوباره درست بشه
    سال 91 اوضاع خراب شد بعدش بوینگ هواپیما فروخت
    الان رسلو این بساط رو علم کرده شک نکنید قانونی میاد که این مقوله های خرد رو مستثنی میکنه و سایر موارد بهمین شکل
    پس نیاز به صبر و حوصله هست و بدونید این شرکت هندی هلندی خودسرانه داره اینکارها رو میکنه وگرنه اینهمه دیتاسنتر دارند مستقیم ایرانی رو قبول میکنند این سایت شده کاسه داغ تر از آش
    قول میدم میخواد ملت رو تیغ بزنه و پول بیشتری بگیره وگرنه رسلو کیه؟ یک سایت که 90% مشتریاش ایرانی هستند
    همون قضیه تلگرام هست ایران نباشه به زور به 10 میلیون یوزر برسه کاربراش...!

دوست من بنده نمیگم آمریکا خوبه
    هر کشوری تلاش میکنه برای منافع خودش بحث من چیز دیگه.ست
    آمریکا هرچی بد باشه بهتر از روسیه کثیف هست که با صلاح هایی که داد صدام ملت رو به خاک و خون کشوندن
    و با صلاح های آمریکایی 8 سال جلو همین صدام ایستادیم
    خیلی ببخشید اینو میگم ولی به هر کی بگی میگه شما یا خودت رو به مسخره گرفتی یا ما رو!!!
    یعنی ما تا سی سال باید باج بدیم که شاید تحریم ها برطرف بشه؟ آقای روحانی گفت 100 روزه مشکلات سیاسی ، اقتصادی اجتماعی و ... رو حل میکنم حالا میخواد این وعده رو ده سال دگه عملی کنه؟!!
    شما میگی رسلو فلان کرده که حل میشه ! دو میلیارد دلار ایران رو پس دادن که این حل بشه؟!!
    من فکر میکنم شما بیش از حد خوش خیالی!! اون موقع ای هم که برجام تصویب شد همین حرف ها رو میزدید! الانم یه حرف جدید و بحث جدید. اصلا بحث این نیست که رسلو چه کرده؟ اونقدر تحریم هست که این چیزی نیست!!!
    در ضمن افتخار ایرانی به دست دادن به یک آدم کش که به همه ی دنیا ظلم میکنه نیست! متاسفم
    صلاح های آمریکایی رو دادن به شاه نه به حزب اللهی ها!
    اونی که به صدام صلاح داد شوروی سابق بود و امریکا و غرب . که شما آمریکا و غرب رو نمیگی!! دیدی خودت داری به حرف هات ثابت میکنی طرف آمریکایی!!
    انشالله آمریکا هم مثل شوروی سابق از هم بپاشه تا ما از شرش راحت بشیم.
    ویرایش توسط ravand : 3 روز پیش در ساعت 17:36

16. کاربران زیر به خاطر این پست از ravand تشکر کرده اند :

jamalzamin 

خیلی ببخشید اینو میگم ولی به هر کی بگی میگه شما یا خودت رو به مسخره گرفتی یا ما رو!!!
    یعنی ما تا سی سال باید باج بدیم که شاید تحریم ها برطرف بشه؟ آقای روحانی گفت 100 روزه مشکلات سیاسی ، اقتصادی اجتماعی و ... رو حل میکنم حالا میخواد این وعده رو ده سال دگه عملی کنه؟!!
    شما میگی رسلو فلان کرده که حل میشه ! دو میلیارد دلار ایران رو پس دادن که این حل بشه؟!!
    من فکر میکنم شما بیش از حد خوش خیالی!! اون موقع ای هم که برجام تصویب شد همین حرف ها رو میزدید! الانم یه حرف جدید و بحث جدید. اصلا بحث این نیست که رسلو چه کرده؟ اونقدر تحریم هست که این چیزی نیست!!!
    در ضمن افتخار ایرانی به دست دادن به یک آدم کش که به همه ی دنیا ظلم میکنه نیست! متاسفم
    صلاح های آمریکایی رو دادن به شاه نه به حزب اللهی ها!
    اونی که به صدام صلاح داد شوروی سابق بود و امریکا و غرب . که شما آمریکا و غرب رو نمیگی!! دیدی خودت داری به حرف هات ثابت میکنی طرف آمریکایی!!
    انشالله آمریکا هم مثل شوروی سابق از هم بپاشه تا ما از شرش راحت بشیم.
    بنده با این صحبتهای شما به اشتباهات خودم پی بردم
    و تمام حرف هام رو پس میگیرم
    مرگ بر آمریکا درود بر پوتین

واقعا نمیدونم چرا من این مسائل به این پیش پا افتاده رو درک نمیکردم
    ممنونم واقعا لطف بزرگی در حق بنده کردین و بابت مطالب اشتباهی که دادم از همه بخصوص شما عذرخواهی میکنم

18. کاربران زیر به خاطر این پست از zamin تشکر کرده اند :

صفحه 8 از 10 نخستنخست ... 678910 آخرینآخرین