صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 40

موضوع: [نظرشما]: با 150 ملیون سرمایه اولیه چه فروشگاه یا کسب و کاری مناست است؟

5 بار تشکر شده در 2 پست
    پیک موتوری با زنگ خور بالا روزانه میانگین 150 الی 170 زنگ
    شب عید حداقل زنگی که میخوره حدود 350 الی 400 شایدم بیشتر
    درآمد روزانه بین 500تا 750 هزار تومان این درآمد روزای معمولی
    روزایی که کار خیلی خوبه خیلی بالاتر دخل میندازه
    9800اشتراک داخل سیستم ثبت شده
    مطمئن باشید زرنگ باشی با یه تبلیغات اساسی دیگه کلی زنگ میتونین اضافه کنید
    سابقه هفت ساله داره، مشتری های هفت ساله داره، موتور سوار های حرفه ای هفت ساله داره
    یعنی همه چیز آمادس برای یه کاسبی پر درآمد خوب و سالم
    محدود ونک، با مجوز رسمی از از شهرداری تهران
    کل امتیاز با شش خط تلفن شش دانگ به نام میخوره
    یک خط رند داره که خالیش رو آگه بخوای از مخابرات بخری حداقل 12میلیون ارزش خط رند بدون زنگشه
    مبلغ در نظر گرفته شده 150میلیون تومان
    که ده میلیون اون بابت پول پیش مغازه میباشد
    با کلیه سیستم کامپیوتری با کلیه وسایل میز و صندلی مبل
    با بیست نفر موتور سوار فعال و منظم و حرفه ای با سابقه

اینو جایی دیدم یاد این فروم و موضوع افتادم، گفتم شاید بدردتون بخوره

18 بار تشکر شده در 17 پست
    میتونید سمت فروشگاه نرید?
    یک سایت فوق تخصصی تماما اختصاصی با سئو ایده آل
    دیجیاتو . زومیت . سایت های فیلم و سریال
    واقعا درامد بیشتر و با دردسر کمتری دارند

فروشگاه درایران یعنی میلیون ها مشکل که هرروز به اون افزوده میشه
    اما سایت خدماتی و فناوری و مجله ای درامد قابل توجهی داره بدون مجوز خاصی

mahyar21 آواتار ها
    28 بار تشکر شده در 19 پست
    سلام
    به نظرم 150 میلیون زیاده برای آغاز کسب و کار اینترنتی
    به گفته برخی دوستان میتونید با 25% این مبلغ کارهای فوق العاده ای انجام بدین
    ایده پردازی خوب زیاد سخت نیست
    اگه خودتون زیاد تو نت هستین باید بدونید چه کمبودهایی داریم
    به قول یکی از دوستان هم قرار نیست کسب و کار حتما فروشگاهی باشه
    الان بسیاری از سایت های خبری و حتی دانلود در آمدشون کمتر از فروشگاه ها نیست
    با یه ایده پردازی خوب میشه کارهای بزرگی انجام داد
    امیدوارم که موفق باشید

abbas141 آواتار ها
    76 بار تشکر شده در 55 پست
    سلام

به نظرم سمت فروشگاه اینترنتی نرید بهتره ، چون واقعا تعداد فروشگاه های اینترنتی در ایران زیاد شده است و رقابت خیلی زیاد و سخت شده است .

مثلا فروشگاه موبایل : تا دلتون بخواهد فروشگاه اینترنتی در حوزه موبایل هست . و این جوری رقابت شما سخت تر میشه . رقیبانی مثل دیجی کالا ، بامیلو و... وجود دارند که حداقل 10 برابر سرمایه شما رو دارند برای تبلیغات شون خرج میکنند ، این ها همه باعث میشه ، کار شما سخت تر بشه

شما یک موبایل رو که میخواهید بفروشید در نظر بگیرید که 100 ها سایت دیگه به محض این که اون گوشی میاد ، همه میزان روی سایتشون

اما : ایده ناب و جدید بحثش جداس => شما اگر یک ایده خیلی خوب دارید توی زمینه فروشگاه اینترنتی => این جا موفقیت تون درصدش بالاست

مثلا یک سایتی مثل : سایت جانبی چند سال پیش اومد دید در دنیای وب : حوزه لوازم جانی یک سری کمبود ها وجود داره اومد روی این کمبود ها کار کرد ..

اما اگر ایده ای ندارید به نظر من برید سراغ سایت های محتوا محور جدید برید : یعنی یک سایت محتوا محور راه اندازی کنید . این جوری با حداقل هزینه میتوانید شروع کنید و بعد از 2 - 3 سال در امد خوبی داشته باشید .

+ دردسر هم نداره ، یک سایت فروشگاه اینترنتی که میخواهید راه اندازی کنید هزار و یک مشکل داره

به عنوان یک کار پاره وقت میتوانید روی موضوع فوق کار کنید + فروشگاه تلگرامی تون هم که دارید + میتوانید کنارش به صورت پاره وقت با جاهایی مثل اسنپ ، الوپیک و... هم کار کنید .

به صورت تضمینی و بدون دردسر میتوانید حداقل ماهی 5 - 6 میلیون تومان درامد داشته باشید .

FileBegir.com آواتار ها
    109 بار تشکر شده در 82 پست
    ببینید من فعلا از کل فرمایش شما صرف نظر از اینکه لوازم جانبی خوبه یا نه یا مثلا چقدر جنس بخری خوبه یا نه با اون 60 ملیونی که میدید برای سئو می خوام کمکی ازدستم اگر بر میاد انجام بدم
    و اون کمک ایجاد دو سوال تو ذهن شماست دوست عزیز
    1- اقای قمصری عزیز که فرمودن با ماهی 5 تومن میارمت صفحه اول تا چه مدت تضمین میدن صفحه اول بمونید؟ حتما این مسئله را مکتوب با ایشون حل کنید، چرا که سئو کار شما قرار نیست یکی دو ملیون بگیره قراره 60 ملیون ازشما بگیره پس باید انقدری صفحه اول بمونید که کم کم خود اون 60 تومن دربیاد براتون
    2- تهمتی به سایت های رغیب شما نمی زنم ولی اقای قمصری چه تعهدی یا برنامه داره اگر رغیب شما از در نامردی وارد شد و به محض اینکه دید صفحه یک گوگل اومدید توسط تیم زیر دستش (که اینها معمولا تیم زیر دست سراغ دارن) شما را پنالتی نکنه یا سئوی سیاه براتون ایجاد نکنه و ((امثال این اصطلاحات که همش یعنی اینکه بزنه بپکونه برگردید به صفحات عقب))

اما در مورد اون 20 ملیونی که قراره بدین برای فروشگاه طراحی کنید، یک پیام خصوصی یک بار گمونم به شما دادم که اونجا هم سر بسته گفتم اینجا شفاف تر می گم، دوست عزیز برای یک فروشگاه خیلی خیلی شیک و زیبا با امکانات اولیه قابل قبول از نظر حقیر اصلا نیاز نیست قدم اول بیست ملیون خرج کنید، با همون اپن سرس ها شما بیایید جلو به خصوص که خودتون هم واردید، فقط بدید یک قالب شیک طراحی کنند، اگر سایت خیلی عالی جواب داد، سود و دخل خرج جور شد، و امکاناتی نیاز شد که دیگه این فروشگاه نداره این بیست ملیون را اون موقع خرجش کنید، یعنی نمی گم بیست ملیون برای طراحی فروشگاه خرج نکنید می گم شروع کار لازم نیست، شما با این بیست ملیون می تونید کلی ایده شیک و اثر گذار تر هزینه کنید برای فروشگاهتون

امیدوارم اگر زدید چرخش بچرخه
    ویرایش توسط FileBegir.com : 2017-08-10 در ساعت 12:56
    رفقای شاپ کیپری حلالمون کنید ..... ان شاءالله به زودی اربعین دعاگوی همه هستم هم معنوی هم افزایش رزق وروزی همه

moj1rayaname آواتار ها
    3,093 بار تشکر شده در 1,278 پست
    سلام
    سرمایه شما بدون تجربه و خلاقیت در خطره ..
    و سعی کنید با مبالغ کمتر پروژه رو عملی کنید ( مثلا همین 150 میلیون رو به 15 میلیون تبدیل کنید و کاری که می خواهید رو شروع کنید .. اینجوری اگر دیدین خطر شکست خوردن نزدیکه با خلاقیت و تجربه ی که دارید پول تزریق کنید و از خطر شکست رد بشید )
    خرید بک لینک
    :: تهیه بک لینک از 28 سایت که 18تای آنها اتوریتی بالای 35 دارد = بک لینک ویژه

7. کاربر زیر به خاطر این پست از moj1rayaname تشکر کرده است :

ehsaan آواتار ها
    9 بار تشکر شده در 6 پست
    به نظر من 100 تومن رو بزارید واسه پشتوانه کارتون، الان بانک تجارت یه حساب داره، 6 ماهه 22 درصد میده
    با سودش اجاره دفتر و حقوق یه منشی در میاد

50 تومن دیگه هم 10 تومن خرج سایت کنید
    40 تومن خرج تبلیغات

6 بار تشکر شده در 5 پست
    یه ضرب الامثل انگلیسی میگه تخم مرغهاتو توی یک سبد نچین به نظر من با سرمایه 150 میلیون فقط یک کار رو انجام ندید کسب و کار اینترنتی الان خیلی رواج پیدا کرده و رقیب زیاد خواهید داشت مطمئنا مدتی طول میکشه تا شناخته بشید بهتر کنار کسب و کار اینترنتی به فکر یه راه کسب درآمد دیگه هم باشید

alitaali آواتار ها
    48 بار تشکر شده در 17 پست
    من جواب برخي از دوستان رو ديدم و فقط مي تونم با عرض پوزش بگم كه بسياري از دوستاني كه نظر دادند اصلا بازاري نيستند و اصلا تا حالا خارج از خانه كار نكردند كه به شما نظر دادند . البته من برخي از كاربران رو گفتم نه همه

دوست عزيز من در ابتدا يه چيزي رو بگم و اونم اينكه توي هر كاري بايد سر رشته داشته باشيد كه اگر تجربه حداقل شش ماهه نداشته باشيد يقين داشته باشيد كه زمين خواهيد خورد و اين هم از نظر علمي ثابت شده هست و هم خودم افراد مختلف رو ديدم.

ضمنا يك چيز ديگه اي كه بايد در نظر داشته باشيد اين است كه اصلا به اين موضوع توجه نكنيد كه در فلان بازار رقابت زياد است پس واردش نشيد...اين رو بدونيد كه انسان هايي كه همچنين حرفي را ميزنند هيچ وقت به جايي نميرسند چرا كه درسته كه رقيبان سر سخت داريد اما به فرض مثال در كار من كه لوازم خانگي هست رقيب جدي مثل ديجيكالا دارم كه ديجيكالا شايد به فرض مثال روزانه 100 ميليون پول در بياره اما من روزانه 2 ميليون از سايتم در ميارم كه خوب مگه بده اين رقم...يعني منظورم اينه كه شرايط سخت براي شما پول و سود بيشتري مياره. الان من فروشگاهم در سه راه امين حضور هست كه خوب اينجا بورس لوازم خانگي تهران هست و اگر ميخواستم به اين موضوع فكر كنم كه دست توي كار زياده كه اينجا اصلا نبايد مغازه ميخريدم.

ضمنا هيچ وقت پولتون رو داخل بانك نزاريد كه اين كار براي افرادي هست كه داخل بازار كار نيستند و نميتونند از فكر و جسمشون پول در بيارند چون من صحبتم اينه كه واقعا با درامد دو ميليون در ماه چه چيزي نصيبتون ميشه ؟

ضمنا اينو بگم كه هيچ كاري از ديد من لذت بخش تَر از فروشگاه اينترنتي نيست چرا كه واقعا لذت داره كه شما بتونيد با تايپ كردن و علم هاي ديگه توي اين راه بتونيد محصولات داخل بازار را بفروشيد و اين تجربه خودم هست چرا كه خود من قبلا روي فروشگاهم محصولات را به صورت حضوري ميفروختم و الان شايد باورتون نشه كه فروش مجازيم از فروش داخل فروشگاهم بيشتر برام لذت داره .

در اخر اين رو بگم بر خلاف نظر برخي دوستان من نظرم اينه كه سعي كنيد اتفاقا در اول كار هزينه هاي بيشتري بكنيد و اين حرف من نيست بلكه در برخي مقالات انسان هاي كارافرين اين موضوع تأييد شده و در اين مورد من خودم تجربه داشتم و به فرض مثال من خودم روز اول يك كاري رو روي فروشگاهم انجام ندادم و همين موضوع باعث شد كه تا همين الان كمي فروش من كمتر باشد و حالا كه ميخواهيم اين موضوع را إصلاح كنم به مشكل خوردم چرا كه ريسك دارد و ريسكش هم امكان كاهش بازديد سايتمون هست.

البته بايد به اين موضوع هم اشاره كرد كه در صورتي كه تجربه كافي در كاري داريد و همچنين هدف بسيار قوي داريد در ابتدا هزينه خوبي كنيد تا پولتون سوخت نشود.
    راستي اين رو هم بگم كه سود لوازم جانبي درسته كه كمه اما تعداد فروش بالاي محصولات باعث درامد خوبي ميشه. چرا كه مثلا شايد در روز من ١٠ تا ال اي دي بفروشم اما شما به مرور زمان خيلي بيشتر ميفروشيد و مشتريان شما هم اگر قيمتتون خوب باشه به مشتريان كاسب تبديل ميشن كه در روز ازتون تعداد خريد مي كنند.يا اگر بخوام مثال ديگه اي بزنم براي سوپر ماركت هست كه خيلي سودشون كمه اما روي تعداد فروختن به درامد خوبي مي رسند.

ضمنا براي سئوي سايتتون نظر من اين است كه يك مدت كار كنيد و محصولات رو وارد سايتتون كنيد تا يك بيسي از فروشگاهتون ساخته بشه و سپس روي onpage يا همون سئوي داخلي تون كار كنيد و وقتي به حد خوبي رسيديد با يك نَفَر بسيار كار بلد در زمينه بالا اوردن كلمه كليدي در گوگل قرار داد ببنديد .

اميدوارم كمكتون كرده باشم.

11. کاربر زیر به خاطر این پست از alitaali تشکر کرده است :

start 

کاربر خاطی
    5 بار تشکر شده در 5 پست
    به نظر من اطلاعاتتون خیلی کم هست و اگر با این اطلاعات وارد بازار اینترنتی شوید کل سرمایتون را از دست می دهید. سئو چیزی هست که با چند وقت وقت گذاشتن خودتان هم می توانید انجام دهید.فقط زمان بر هست تا نتیجه ی آن را ببینید.

من فکر میکنم شما فقط نیاز به یک سایت دارید بقیه کار هارو خورتان می توانید انجام دهید.

در ضمن این بازاری هم که شما انتخاب کردید الان فکر نمیکنم خیلی سود داشته باشه.با قیمت دلار و این چیزا

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

نقل قول نوشته اصلی توسط Reza نمایش پست ها
    بذارید بانک و بدون دردسر ماهی 2 میلیون تومان سودش رو دریافت کنید بدون دغدغه ای نماد و مالیات و سرور و دامنه و ... :دی
    واقعاااااا...من الان درگاه بانکی سایتم و هک کردن دزدی کردن از حسابم.من اگر اون سرمایه اولیم و داشتم هیچ وقت این کار و شروع نمیکردم

نقل قول نوشته اصلی توسط BazPardakht.Com نمایش پست ها
    براتون پیغام خصوصی ارسال کردم
    سلام دوست عزیز.یه سوال داشتم ازتون .لطفا جواب بدید.خواهش میکنم.
    توی قسمت پایین پستتون یه سری لینک هست.من چه طوری میتونم زیر پستام لینک سایتم و بذارم؟؟؟؟؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط BazPardakht.Com نمایش پست ها
    براتون پیغام خصوصی ارسال کردم
    سلام دوست عزیز.یه سوال داشتم ازتون .لطفا جواب بدید.خواهش میکنم.
    توی قسمت پایین پستتون یه سری لینک هست.من چه طوری میتونم زیر پستام لینک سایتم و بذارم؟؟؟؟؟؟؟؟

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234