صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 27

موضوع: بهترین سامانه پیام کوتاه از نظر شما؟

m0h4mm4d آواتار ها
    164 بار تشکر شده در 92 پست

بهترین سامانه پیام کوتاه از نظر شما؟

سلام
    بهترین سامانه پیام کوتاه از نظر شما کدام است؟ چرا؟ با ذکر دلیل!
    لطفا "سامانه پیام کوتاه" خود را تبلیغ نکنید!
    با سپاس
    سلام دوستان

تاپیکی با همین نام در سال 93 ایجاد شده ، که در بالا پست اولش را آوردم ، موضوع قدیمی را اینجا میتونید مطالعه کنید ، میخواستم بدونم که از اون تاریخ تا الان تفاوتی در نحوه ی سرویس دهی و بازیگران این عرصه به وجود امده است ؟ در اون سال از صبا پیامک و فراپیامک به عنوان بزرگان این عرصه نام برده شده بود .

مواردی که برای بنده مهم هست ( برای استفاده به عنوان کاربر نهایی نیازمند پنل هستم ، یعنی بحث نمایندگی و این ها نیست ) :

1: قیمت مناسب و برگرداندن هزینه ی ارسال های ناموفق ( متوجه هستم که بستگی به پیش شماره ی انتخابی داره فرض کنید که شماره 3000 را انتخاب کردیم که این قابلیت را داره ، اما آیا ارایه کننده ی پنل این کار را به خوبی انجام میدهد ؟
    2: ارسال منطقه ای بر اساس کدپستی همراه با جنسیت ( یعنی هر دو با هم اعمال بشه ، به صورت جدا جدا مشکلی را حل نمیکنه )
    3: قابلیت نظر سنجی در یک منطقه ی خاص و بر اساس کد پستی ( اینو نمیدونم اصلا وجود داره یا خیر ) یعنی به منطقه ی خاص بر اساس کدپستی و بر اساس جنسیت ( هر دو همزمان ) قابلیت ارسال نظرسنجی وجود داشته باشه و کسانی که پاسخ میدهند به دفترچه تلفن اضافه بشوند . اگر امکان تعریف چند دفترچه تلفن برای کمپین های مختلف هم وجود داشته باشه عالی میشه.

پیشاپیش از دوستانی که وقت میگذارند و تجربیاتشون را به اشتراک میگذارند صمیمانه تشکر میکنم .
    ویرایش توسط m0h4mm4d : 2017-08-13 در ساعت 01:10

ehsaan آواتار ها
    9 بار تشکر شده در 6 پست
    سلام، من با هاست ایران کار میکنم، از نظر پشتیبانی خیلی خوب هستن. اما خب از نظر تعرفه ارسال، ارزانتر هم گیرتون میاد. ولی پنل نسبتا خوبی دارن

ippanel.net آواتار ها
    25 بار تشکر شده در 18 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط m0h4mm4d نمایش پست ها
    سلام دوستان

تاپیکی با همین نام در سال 93 ایجاد شده ، که در بالا پست اولش را آوردم ، موضوع قدیمی را اینجا میتونید مطالعه کنید ، میخواستم بدونم که از اون تاریخ تا الان تفاوتی در نحوه ی سرویس دهی و بازیگران این عرصه به وجود امده است ؟ در اون سال از صبا پیامک و فراپیامک به عنوان بزرگان این عرصه نام برده شده بود .

مواردی که برای بنده مهم هست ( برای استفاده به عنوان کاربر نهایی نیازمند پنل هستم ، یعنی بحث نمایندگی و این ها نیست ) :

1: قیمت مناسب و برگرداندن هزینه ی ارسال های ناموفق ( متوجه هستم که بستگی به پیش شماره ی انتخابی داره فرض کنید که شماره 3000 را انتخاب کردیم که این قابلیت را داره ، اما آیا ارایه کننده ی پنل این کار را به خوبی انجام میدهد ؟
    2: ارسال منطقه ای بر اساس کدپستی همراه با جنسیت ( یعنی هر دو با هم اعمال بشه ، به صورت جدا جدا مشکلی را حل نمیکنه )
    3: قابلیت نظر سنجی در یک منطقه ی خاص و بر اساس کد پستی ( اینو نمیدونم اصلا وجود داره یا خیر ) یعنی به منطقه ی خاص بر اساس کدپستی و بر اساس جنسیت ( هر دو همزمان ) قابلیت ارسال نظرسنجی وجود داشته باشه و کسانی که پاسخ میدهند به دفترچه تلفن اضافه بشوند . اگر امکان تعریف چند دفترچه تلفن برای کمپین های مختلف هم وجود داشته باشه عالی میشه.

پیشاپیش از دوستانی که وقت میگذارند و تجربیاتشون را به اشتراک میگذارند صمیمانه تشکر میکنم .
    سلام

1- امکان ارائه تعرفه 93 ریال بصورت رایگان در تاپیک http://forum.shopkeeper.ir/showthrea...4&goto=newpost برای شما وجود دارد.
    تعرفه نهایی شما بصورت 93 + 10 ریال مصوبه + 9درصد مالیات = تعرفه تمام شده برای شما 11.2 تومان (که این تعرفه در اکثر سامانه ها بفروش میرسد)
    - در نظر داشته باشید در تمامی اپراتور ها هزینه بلک لیست عودت داده میشود و فقط در خطوط اپراتور 2000 (دلیور بیس) هزینه بلک لیست + پیام های نرسیده به گوشی عودت داده میشود.

2- در برخی موارد امکان مورد نظر شما وجود دارد.مثال برای شهر تبریز در صورت وارد کردن کد پستی میتوانید جنسیت افراد را نیز انتخاب نمائید.
    برای تست این مورد میتوانید از دمو سامانه استفاده نمائید.

3- این مورد نیز با شرایطی که اعلام میشود قابل اجرا میباشد.
    برای این مورد حتما باید ارسال منطقه ای از خط اختصاصی ارسال شود و یا در متن پیام اعلام نمائید تا مشتریان شما پیام را به خط اختصاصی شما ارسال نمایند.
    در سامانه ماژولی با نام منشی عضویت قرار دارد که این ماژول امکان ذخیره مخاطب را در دفترچه تلفن خاص را بر اساس کلمه کلیدی را دارد.
    مثال در صورت دریافت عدد 1 بر روی خط اختصاصی شما شماره مخاطب را در دفترچه 1 ذخیره میکند.

نماد ها:
    * نماد اعتماد الکترونیکی
    * نماد ستاد ساماندهی

- اعطاء
    - پنل رایگان بدون هزینه تمدید
    - 2 خط اختصای از اپراتور 1000 و 5000
    - خط عمومی خدماتی برای ارسال به بلک لیست
    - خط سیم کارتی برای ارسال به بلک لیست
    - و...

www.Payamkutah.com
    www.ippanel.net

اگر سوال دیگری داشتید در خدمت شما هستیم.
    ▐سامانه پیام کوتاه ▐ارائه دهنده پنل های مستقل نمایندگی و کاربری رایگان پیامک
    www.Payamkutah.comwww.ippanel.net

2 بار تشکر شده در یک پست
    با سلام به دلیل اینکه نمیتونم به شما پیام بدم لطفا به ای دی زیر پیام بدید
    https://t.me/Abnoos_sale

adea1371 آواتار ها
    619 بار تشکر شده در 364 پست
    ۵۰۰۰ هزار فقط نباشه من ۱۰۰۰ تا فرستادم ۸۰۰ تاش نرسید
    پول برگشت نزدن

m0h4mm4d آواتار ها
    164 بار تشکر شده در 92 پست
    یک سوال از دوستان داشتم ، روی یک کدپستی تعداد شماره هایی که پنل های مختلف نشان میدهند متفاوت هست ، مگر این سامانه ها به دیتابانک مخابرات متصل نیستند ؟
    مثلا کدپستی 81589 بعضی ها عدد 7237 و برخی دیگر 7333 و برخی دیگر 6428 را نشان میدهند . جدایی از تعداد این اختلاف به چه دلیل هست ؟

شاید بعضی دوستان نظرشون این باشه که اختلاف زیاد نیست و قابل چشم پوشی هست ولی این سوال پیش میاد که این اختلاف از کجا پدید اومده و آیا ممکن هست که بعضا این شیوه ی ارسال قابل اعتماد نباشه ؟
    انتظار من این بود که حداقل بر روی یک کد پستی خاص تعداد شماره یکسان باشه .

نقل قول نوشته اصلی توسط ippanel.net نمایش پست ها
    سلام

1- امکان ارائه تعرفه 93 ریال بصورت رایگان در تاپیک http://forum.shopkeeper.ir/showthrea...4&goto=newpost برای شما وجود دارد.
    تعرفه نهایی شما بصورت 93 + 10 ریال مصوبه + 9درصد مالیات = تعرفه تمام شده برای شما 11.2 تومان (که این تعرفه در اکثر سامانه ها بفروش میرسد)
    - در نظر داشته باشید در تمامی اپراتور ها هزینه بلک لیست عودت داده میشود و فقط در خطوط اپراتور 2000 (دلیور بیس) هزینه بلک لیست + پیام های نرسیده به گوشی عودت داده میشود.

2- در برخی موارد امکان مورد نظر شما وجود دارد.مثال برای شهر تبریز در صورت وارد کردن کد پستی میتوانید جنسیت افراد را نیز انتخاب نمائید.
    برای تست این مورد میتوانید از دمو سامانه استفاده نمائید.

3- این مورد نیز با شرایطی که اعلام میشود قابل اجرا میباشد.
    برای این مورد حتما باید ارسال منطقه ای از خط اختصاصی ارسال شود و یا در متن پیام اعلام نمائید تا مشتریان شما پیام را به خط اختصاصی شما ارسال نمایند.
    در سامانه ماژولی با نام منشی عضویت قرار دارد که این ماژول امکان ذخیره مخاطب را در دفترچه تلفن خاص را بر اساس کلمه کلیدی را دارد.
    مثال در صورت دریافت عدد 1 بر روی خط اختصاصی شما شماره مخاطب را در دفترچه 1 ذخیره میکند.

نماد ها:
    * نماد اعتماد الکترونیکی
    * نماد ستاد ساماندهی

- اعطاء
    - پنل رایگان بدون هزینه تمدید
    - 2 خط اختصای از اپراتور 1000 و 5000
    - خط عمومی خدماتی برای ارسال به بلک لیست
    - خط سیم کارتی برای ارسال به بلک لیست
    - و...

www.Payamkutah.com
    www.ippanel.net

اگر سوال دیگری داشتید در خدمت شما هستیم.
    ممنون از پاسختون . هزینه ی نهایی ارسال اپراتور 2000 چقدر هست ؟
    و هزینه ی ارسال به بلک لیست از خط عمومی خدماتی چقدر هست ؟
    ویرایش توسط m0h4mm4d : 4 هفته پیش در ساعت 13:50

mehriz آواتار ها
    46 بار تشکر شده در 34 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط adea1371 نمایش پست ها
    پول برگشت نزدن
    درود
    برگشت های در همه اپراتور ها به یک شکل است.
    کیفیت ارسال مهم است که دیگه برمیگرده به اپراتورها

kargosha آواتار ها
    441 بار تشکر شده در 215 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط adea1371 نمایش پست ها
    پول برگشت نزدن
    ایرانسل بود که برگشت نزدن؟

adea1371 آواتار ها
    619 بار تشکر شده در 364 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط kargosha نمایش پست ها
    ایرانسل بود که برگشت نزدن؟
    به همراه اول
    ولی الان فهمیدم میگن ۲۰۰۰ هزار برگشت میزنه اونهایی که نرسیده

kargosha آواتار ها
    441 بار تشکر شده در 215 پست
    5000 هم برگشت داره
    شاید اون پنل شما برگشتی رو نزده
    فقط انبوه ایرانسل برگشتی نداره ولی همراه اول با اپراتور 5000 صد درصد برگشتی داره

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین