صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 14

موضوع: متخصصین سئو لطفا راهنمایی کنید

5 بار تشکر شده در 4 پست

متخصصین سئو لطفا راهنمایی کنید

با درود

دوستان گرامی من مقاله ی 200 نکته سئو رو خوندم بارها و بارها

دیگر مقالات رو هم خوندم اما دقیقا متوجه نشدم که از کجا می شه فهمید یک وبسایت جریمه شده و چگونه می شه ان جریمه ها رو بهبود بخشید

چون من الان نزدیک به 6 ماه هست که واقعا مطالب خاص و بهتر از نظر سئو می زارم ( مطالعه کردم و .. ) هم از نظر کیفی و هم از نظر کمی این نوشته ها و پست ها در سایت خیلی بهتر شدن اما بدبختانه بازدیدهای من از گوگل ثابت مونده! در حالی که پیش از اون رشد دائمی داشت

به همه چیز مشکوک شدم از ربوتکس تا هاست تا مثلا به کار نبردن تگ H1 در متن به این دلیل که عنوان پست ها خودشون H1 هستن یا ده ها نکته دیگه

واقعا نمی دونم مشکل از کجاست

اگر ممکنه براتون یک بررسی کوتاه وبسایت بنده رو انجام بدین ممنون می شم

نشانی تارنما: فروشگاه چیستا

2. کاربر زیر به خاطر این پست از pashangparsi تشکر کرده است :

mihan-shop آواتار ها
    22 بار تشکر شده در 12 پست
    سلام دوست عزیز
    شما دقیقا به غیر از قرار دادن محصولاتتون در سایت دیگه چکار کردید ؟؟؟
    فروش قالب سایت , طراحی سایت

شرکت داده پردازان بدون مرز

4. کاربران زیر به خاطر این پست از mihan-shop تشکر کرده اند :

کاربر فعال انجمن شاپ کیپر bestirani2 آواتار ها
    878 بار تشکر شده در 500 پست
    سلام
    اولین نکته ای که به نظرم من میرسه سرعت سایتتون هست که هاست هم 100 درد نقش داره.
    من دو بار رفرش کردم تا اخر وارد شد.
    طبق اطلاعات الکسا
    Very Slow (3.473 Seconds), 83% of sites are faster
    سرعت سایتتون بره بالا قطعا تاثیر قابل توجهی داره.
    ضمنان نیاز به سئو خارجی دارید. برای کلمات کلیدی مهم باید بک لینکی غیر پولی بدست بیارید.
    وبلاگ هم تاثیر خوبی داره. باید سعی کنید راهنمای کاربر ها باشید.
    مثلا مطلبی با عنوان راهنمایی برای خرید پاورک بانک بنویسید. میتونید در پایان هم چند نمونه از پاور بانک های سایتتون رو معرفی کنید.
    اینگونه مطالب اگر مرتبط و تخصصی باشه بازدید خوبی میگیره.

6. کاربران زیر به خاطر این پست از bestirani2 تشکر کرده اند :

5 بار تشکر شده در 4 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط mihan-shop نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    شما دقیقا به غیر از قرار دادن محصولاتتون در سایت دیگه چکار کردید ؟؟؟
    چندتا وبسایت آموزشی دارم که البته همشون روی یک هاست هست. سعی می کنم مقاله انگلیسی رو ترجمه کنم و مطلب آموزشی توی اون سایت ها بزارم و بعد لینک بدم به محصولات. البته ترسم از این هست که تعداد این لینک دهی ها از سایت ها زیاد بوده باشه و این به جای اینکه یک برتری باشه تبدیل شده باشه به یک چیز بد!

این کاری هست که برای وبسایت علاوه بر محصولات و تولید محتوا برای همگی کالاها انجام می دم

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

نقل قول نوشته اصلی توسط bestirani2 نمایش پست ها
    سلام
    طبق اطلاعات الکسا
    ضمنان نیاز به سئو خارجی دارید. برای کلمات کلیدی مهم باید بک لینکی غیر پولی بدست بیارید.
    مثلا مطلبی با عنوان راهنمایی برای خرید پاورک بانک بنویسید. میتونید در پایان هم چند نمونه از پاور بانک های سایتتون رو معرفی کنید.
    سرعت سایت به نظرتون به خاطر هاست هست یا قالب و .. مشکل داره؟ چون هاست رو سعی کردم به یک هاست اشتراکی از نت افزار منتقل کنم. فکر می کردم سرعتش خوب باشه. سعی می کنم همگی عکس ها رو کم حجم کنم و ...
    سرعتش رو توی وبسایت https://gtmetrix.com آزمایش کردم و سرعت کم و بیش خوبی رو نشون می داد به همین دلیل اصلا ذهنم به سمت سرعت نرفته بود. نتیجه ی https://gtmetrix.com رو لطفا ببنید:

Capture.JPG

البته یکی از تصاویر مربوط به اسلاید رو برداشتم و میزان سرعت خیلی بالاتر رفت. همون آمار از همون سایت پس از اصلاح و هینه کردن اسلاید مورد نظر:

Capture.JPG

در رابطه با سئوی خارجی و بک لینک از وبسایت های دیگه واقعا فعلا پولی ندارم که بتونم در زمینه ی تبلیغات و بک لینک و .. خرج کن. برای همین 24 ساعته نشستم توی خونه متن می نویسم و می زارم توی چند سا سایت دیگه که با وردپرس درست کردم و بعد لینک می دم به این یکی سایت اصلی

نمی دونم این کار درستی باشه یا نه. همگی سایت ها روی یک هاست هستن و آی پی یکسان هست این کار رو جایی خوندم گوگل نادرست می دونه و. ..
    ویرایش توسط pashangparsi : 2017-08-15 در ساعت 13:41

کاربر فعال انجمن شاپ کیپر bestirani2 آواتار ها
    878 بار تشکر شده در 500 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط pashangparsi نمایش پست ها
    چندتا وبسایت آموزشی دارم که البته همشون روی یک هاست هست. سعی می کنم مقاله انگلیسی رو ترجمه کنم و مطلب آموزشی توی اون سایت ها بزارم و بعد لینک بدم به محصولات. البته ترسم از این هست که تعداد این لینک دهی ها از سایت ها زیاد بوده باشه و این به جای اینکه یک برتری باشه تبدیل شده باشه به یک چیز بد!

این کاری هست که برای وبسایت علاوه بر محصولات و تولید محتوا برای همگی کالاها انجام می دم
    چرا مستقیم یک وبلاگ برای همین فروشگاه ندارید؟
    اگر محتوی اموزشی مرتبط می نویسید به نظرم تاثیر بیشتری داره براتون. باعث میشه خود فروشگاه هم بهتر بیاد بالا

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

سرعت سایت به نظرتون به خاطر هاست هست یا قالب و .. مشکل داره؟ چون هاست رو سعی کردم به یک هاست اشتراکی از نت افزار منتقل کنم. فکر می کردم سرعتش خوب باشه. سعی می کنم همگی عکس ها رو کم حجم کنم و ...
    قالب همینطور که داخل gtmetrix می بینید مشکلی نداره. پرستاشاپ کلا سیستم کندی هست. حتما باید کش استفاده کنید تا به سرعت قابل قبولی برسید.
    اگر هاستتون موردی نداره apc رو فعال کنید و البته اگر هاست با منابع اختصاصی بگیرید باز هم تاثیر داره روی سرعتتون ولی هزینه تون خیلی میره بالاتر.

در رابطه با سئوی خارجی و بک لینک از وبسایت های دیگه واقعا فعلا پولی ندارم که بتونم در زمینه ی تبلیغات و بک لینک و .. خرج کن. برای همین 24 ساعته نشستم توی خونه متن می نویسم و می زارم توی چند سا سایت دیگه که با وردپرس درست کردم و بعد لینک می دم به این یکی سایت اصلی
    اگه دقت کنید بنده نوشتم بک لینک غیر پولی. شخصا با بک لینک پولی موافق نیستم.
    چطوری میتونید بک لینک بدست بیارید؟ فعالیت شبکه های اجتماعی، انجام فعالیت هایی که باعث بشه به صورت طبیعی لینک داده بشید. مثلا شما میشید اسپانسر گروه برق یک دانشگاهی. همین کار ممکنه باعث بشه چندین بک لینک بگیرید. شما یک مسابقه جالبی درست می کنید و امتیاز هر کسی که افراد بیشتری رو معرفی کنه هم بالاتر میره.
    بستگی داره چه ایده ای بتونید پیدا کنید. باید ایده ای داشته باشید که مردم به صورت طبیعی راجب سایت شما صحبت کنند و اون رو بقیه جاها بفرستند.

آی پی یکسان هست
    اگر از جاهای متفاوت هاست گرفته بودید بهتر بود. ولی اون طوری نیست که تاثیر نگذاره. تاثیرش کمتر میشه.

9. کاربران زیر به خاطر این پست از bestirani2 تشکر کرده اند :

4 بار تشکر شده در 4 پست
    شما یک کار رو شاید تو کارتون تو سئو زیاد تکرار کردین و این برای سایت خیلی مضر هستش و گوگل هم روی این موضوع حساس هستش

11. کاربر زیر به خاطر این پست از amir77777 تشکر کرده است :

5 بار تشکر شده در 4 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir77777 نمایش پست ها
    شما یک کار رو شاید تو کارتون تو سئو زیاد تکرار کردین و این برای سایت خیلی مضر هستش و گوگل هم روی این موضوع حساس هستش
    متنی که می نویسیم برای هر پست و تگ ها رو یکسان انجام می دم. یعنی عنوان رو که نوشتم در توضیحات کوتاه یک تگ 2 می زارم که عنوان متفاوت و دوم هست و بعدش یک سری توضیحات

بعد در پایین معمولا دوتا تگ 3 می زارم با عناوین گوناگون و چند تا تگ 4 و 5 می زاارم

سعی کردم برای شکیل شدن سایت این رو توی همگی پست ها رعایت کنم.

این تاثیر بدی داره؟
    ----------------------------
    دوستان من نزدیک به 50 درصد از پست های سایتم رو به روز رسانی کردم و از نظر سئو و محتوا خیلی بهتر شدن. چطور می شه کاری کرد که گوگل این مطالب ایندکس شده رو دوباره بررسی کنه و این تغییرات رو در نظر بگیره؟
    با سپاس

Ps.Graph آواتار ها
    367 بار تشکر شده در 219 پست
    چطور می شه کاری کرد که گوگل این مطالب ایندکس شده رو دوباره بررسی کنه و این تغییرات رو در نظر بگیره؟
    برای اینکار می تونید از ابزار : Fetch as Google وب مستر تولز استفاده کنید

14. کاربر زیر به خاطر این پست از Ps.Graph تشکر کرده است :

5 بار تشکر شده در 4 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ps.Graph نمایش پست ها
    برای اینکار می تونید از ابزار : Fetch as Google وب مستر تولز استفاده کنید
    تعداد پست ها زیاد هست. برای هر لینک باید به صورت دستی انجام بدیم یا می شه همگی پست های ایندکس شده رو درخواست بررسی دوباره داد؟

2 بار تشکر شده در 2 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط bestirani2 نمایش پست ها
    سلام
    طبق اطلاعات الکسا
    خیلی از هاست های ایران از طریق الکسا بابت سرعت رتبه بالایی ندارند ولی یوزر داره خیلی خوب و سریع اونهارو میبینه.
    به نظر شما میشه به الکا اعتنا کرد؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین