صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 12

موضوع: اگه امکانش هست یه مشورتی بدید ممنون می شم

FileBegir.com آواتار ها
    120 بار تشکر شده در 92 پست

اگه امکانش هست یه مشورتی بدید ممنون می شم

بسم الله الرحمن الرحمیم
    سلام خدمت بزرگواران انجمن
    عید قربان و غدیر مبارک هممون

از اونجایی که قبل هر اقدام جدید مشورت بهترین کار هست
    امیدوارم عزیزانی که تجربه ای و اطلاعاتی دارند دریغ نکنند تا ان شاءالله یه روزی هم برای خودشون مشاوره های خوبی پیش بیاد.

تخصص های خودم:
    وردپرس کامل مسلط
    سئو به خصوص سئوی داخلی و مطلب نویسی مطابق سئو خیلی خوب (چندین دوره سئو آموزشی دیدم )
    ووکامرس و افزونه های جانبی مثل دکان و ... خیلی خوب
    آشنایی با نرم افزارها و سخت افزارها - قبلا فروشگاهش را داشتم تو شهر خودم
    سابقه داشتن فروشگاه اینترنتی نرم افزار و همکاری های واسطه پستی
    و...

سوال مشورتم:
    چه کسبی راه اندازی کنم؟

1- یه فروشگاه بسازم و محصولات همکاری در فروش داخلش بذارم؟ با همون اصول سئو و ...
    2- یه فروشگاه اینترنتی راه بندازم و محصولات سخت افزاری و نرم افزاری پر فروش مثلا موس و بازی فیفا و امثالهم بیارم؟
    3- فروشگاه اینترنتی بزنم اما با یک محصولات دیگه؟ اگر این گزینه مورد پیشنهادی شماست لطفا بگید چه جنسی مثلا لباس یا ps4 یا...
    4- فروشگاه اینترنتی بزنم اما بیشترین مانورم روی پیک در شهر خودم باشه؟ امکان فراهم کردن پیک ارزان برام هست دست مشتری برسه! اگر اره چه فروشگاهی به نظرتون؟
    5- فروشگاه اینترنتی بزنم (چه همون نرم افزار سخت افزار که تو ذهن خودمه چه غیر اون که شما پیشنهاد خواهید داد) و خودم اصلا روی جنس سرمایه گذاری نکنم بلکه یکی دو نفر که جنس تامین می کنن باهاشون قرار داد ببندم و اجناسشون را بفروشم! و درصدی حساب کنم باهاشون یعنی فروشگاه و سئو و تبلیغات و همه چی با من جنس با اونا
    6- گزینه ای متفاوت از اینها (مثلا فروش فایل یا سایت دیگه ای)

خودم همین ها به ذهنم رسید

سرمایه:
    امکان فراهم کردن سرمایه با قرض و اینها تا بیست ملیون هم هست

قابلیت:
    اگر هرپیشنهادی دادید مثلا لباس یا لوازم خانگی کوچیک پرفروش یا لوازم لوکس یا نرم افزار یا سخت افزار یا ... من می تونم تامین کننده جور کنم تو شهری هستم که تامین کننده تا دلتون بخواد هست پس از این نطر دستم بسته نیست.

نمی دونم دوستان چقدر لطف می کنند و راهنمایی کنند
    اما اگر راهنمایی شما ممکنه از یه ضرر بزرگ جلوگیری کنه یا به یه رشد یه برادرتون کمک کنه دریغ نکنید
    عیدتون هم مبارک پیشاپیش
    ویرایش توسط FileBegir.com : 2017-09-03 در ساعت 15:19
    رفقای شاپ کیپری حلالمون کنید ..... ان شاءالله به زودی اربعین دعاگوی همه هستم هم معنوی هم افزایش رزق وروزی همه

44 بار تشکر شده در 26 پست
    سلام.
    کدوم شهر هستین؟
    برنامه نویسی هم بلدید؟

FileBegir.com آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط aria95 نمایش پست ها
    سلام.
    کدوم شهر هستین؟
    برنامه نویسی هم بلدید؟
    برنامه نویسی سال ۸۶ انجام میدادم دیگه یادم رفته
    فعلا اصفهان هستم (فقط ساکنم)

Ali.Fatehi آواتار ها
    664 بار تشکر شده در 375 پست
    شما اگر یه محصول خاص رو کار کنید باید خیلی خوب کار کنید تا سایت معروف بشه فروش بالا باشه
    اما اگر بازه ی محصولات رو کمی بیشتر کنید بهتره...
    همکاری در فروش هم بخاطر بنجول بودن اجناس فایده ای نداره و فروشها مقطعی هست.
    اگر با تامین کننده کار کنید موجودی گرفتن شمارو حسابی اذیت خواهد کرد.
    بنده نظرم اینه خودتون ببینید به چه محصولاتی علاقه دارید و اگه براش وقت بزارید خسته نمیشید همون کارو بکنید
    تقریبا هر چیزی رو میشه فروخت اما اگه خوب روش کار بشه

FileBegir.com آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali.Fatehi نمایش پست ها
    شما اگر یه محصول خاص رو کار کنید باید خیلی خوب کار کنید تا سایت معروف بشه فروش بالا باشه
    اما اگر بازه ی محصولات رو کمی بیشتر کنید بهتره...
    همکاری در فروش هم بخاطر بنجول بودن اجناس فایده ای نداره و فروشها مقطعی هست.
    اگر با تامین کننده کار کنید موجودی گرفتن شمارو حسابی اذیت خواهد کرد.
    بنده نظرم اینه خودتون ببینید به چه محصولاتی علاقه دارید و اگه براش وقت بزارید خسته نمیشید همون کارو بکنید
    تقریبا هر چیزی رو میشه فروخت اما اگه خوب روش کار بشه
    خیلی ممنون علی آقای عزیز بابت راهنمایی
    طبق نظر شما همکاری در فروش و فروش اینترنتی از طربق تامین کننده خوب نیست و فروش محصولات خودم بهتره

اما خب من اگر بخوام فروشگاه راه بندازم چه نرم افزار سخت افزار چه مثلا عرض می کنم ساعت باشه یا هرچیزی چه فرقی داره برای من، علاقه که خب شاید تنها ملاک نباشه تقضا و فروش هم لازمه هرچند من میزان علاقم به کار روی فروش بالاست چه ساعت چه سخت افزار چه هرچیزی می خوام بدونم چی بفروشم بهتره از نظر شما

ممنون میشم دوستان دیگه هم نظر بدن

کاربر فعال انجمن شاپ کیپر bestirani2 آواتار ها
    943 بار تشکر شده در 540 پست
    سلام
    پیشنهاد بنده این هست که برای شروع کار روی چند جنس محدود ولی با قیمت و خدمات خوب کار کنید.
    هر چی تنوع کمتر باشه مشتری راحتر میتونه انتخاب کنه + شما در صورتی که جنسهاتون محدودتر باشه میتونید با قیمت بهتری تهیه کنید.
    برای شروع کار نباید خودتون را با دیجیکالا مقایسه کنید با تنوع کالا بالا.
    اصل 90 - 10 دقیقا اینجا هم کاربرد داره.
    نود درصد فروش شما از ده درصد اجناس شما هست. شما روی همون ده درصدی که فروش خوبی در بازار داره تمرکز کنید.

FileBegir.com آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط bestirani2 نمایش پست ها
    سلام
    پیشنهاد بنده این هست که برای شروع کار روی چند جنس محدود ولی با قیمت و خدمات خوب کار کنید.
    هر چی تنوع کمتر باشه مشتری راحتر میتونه انتخاب کنه + شما در صورتی که جنسهاتون محدودتر باشه میتونید با قیمت بهتری تهیه کنید.
    برای شروع کار نباید خودتون را با دیجیکالا مقایسه کنید با تنوع کالا بالا.
    اصل 90 - 10 دقیقا اینجا هم کاربرد داره.
    نود درصد فروش شما از ده درصد اجناس شما هست. شما روی همون ده درصدی که فروش خوبی در بازار داره تمرکز کنید.
    خیلی ممنون بابت شرکتتون تو تاپیک
    این چند جنس محدود فرق نمی کنه چی باشه؟

کاربر فعال انجمن شاپ کیپر bestirani2 آواتار ها
    943 بار تشکر شده در 540 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط FileBegir.com نمایش پست ها
    خیلی ممنون بابت شرکتتون تو تاپیک
    این چند جنس محدود فرق نمی کنه چی باشه؟
    خواهش میکنم دوست من.
    مواردی که بنده به ذهنم میرسه اینهاست:
    1. جنسی که سایت های کمی داشته باشند. به عنوان مثال یک دستگاهای قهوه سازی هست به اسم دلچه گستو. کپسول های قهوش داخل نت یا قیمت بالا هست یا اینکه فقط یک طمع میکس رو دارند.
    2. جنسی که برای کاربر جذاب هست و سایتی نداره. به عنوان مثال اون زمان که تازه عینک واقعیت مجازی اومده بود یک سایت تعداد زیاد به قیمت ارزون از چین اورده بود و میفروخت. شما میتونید جنس های جالب و ارزون قیمتی را داخل فروشگاه های خارجی پیدا کنید و عمده بخرید.
    3. جنسی که می تونید با قیمت پایین بفروشید. ممکن شما بتونید به یک عمده فروش وصل بشید و با قیمت خیلی خوب یک جنس رو بدست بیارید. قیمت پایینتر از سایت های معروف میتونه خودش باعث فروش بشه. کاربران زیادی هستند که حاضرند ریسک کنند بابت قیمت کمتر. البته باید دقت کنید که با همون شرایط سایت های معروف بفروشید. اینطوری نباشه 15 ارزونتر بگیرید و بعد 15 تومن بگید هزینه ارسال هست.
    4. اجناس تخصصی. کارهای زیادی هست که تخصص هست و رقیب جدی داخل نت نیست. مثلا لوازم ماهیگیری. در این حالت شما میتونید با ایجاد محتوی اموزشی کاربران را جذب کنید و محصولتون رو بفروشید.

hdland آواتار ها
    26 بار تشکر شده در 22 پست
    سلام با مواردی که فرمودید و امکان فراهم کردن سرمایه و داشتن پیک و ... گزینه های 4 و 5 براتون مناسب است فکر کنم بتونید موفق بشید .
    هرچند هرکاری نیازی به تلاش و داشتن ایده نو و جدید دارد اما شما خوشبختانه با دانشی که دارید حداقل در مسائل فنی می تونید یک قدم از دیگران جلو باشید

FileBegir.com آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط hdland نمایش پست ها
    سلام با مواردی که فرمودید و امکان فراهم کردن سرمایه و داشتن پیک و ... گزینه های 4 و 5 براتون مناسب است فکر کنم بتونید موفق بشید .
    هرچند هرکاری نیازی به تلاش و داشتن ایده نو و جدید دارد اما شما خوشبختانه با دانشی که دارید حداقل در مسائل فنی می تونید یک قدم از دیگران جلو باشید
    خیلی ممنون که نظر گذاشتید دوست گرامی

البته 4 خودمم خیلی روش بیشتر دلگرم ترم
    ولی 5 به قول علی اقا سخت هست، فرض کنید مشتری سه جنس سفارش داده یک بازی یه دسته بازی یه مثلا فیلم (مثال) من باید برم سه ادرس مختلف جنس تامین کنم بعد ارسال کنم که خب خیلی سرویس میشم مگر اینکه راهی تو ذهن حضرت عالی باشه بابتش و مشکل دوم این روش اینه اگر مشتری جنس را مرجوع کرد و نگرفت (ابتدا تحویل کالا) دیگه تامین کننده سخت ازم قبول می کنه و هزار مشکل که نمی دونم راهی براش هست یا نه
    سوال من بیشتر در مورد چه اجناسی بفروشم هست

بازم نظری دارید خوشحال می شم

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین