نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: سوال در مورد ثبت سایت مپ برای سایت نیازمندی

hdland آواتار ها
    24 بار تشکر شده در 20 پست

سوال در مورد ثبت سایت مپ برای سایت نیازمندی

سلام
    هفته قبل یه تاپیک زدم :

سوال در مورد تغییر عنوان سایت و وارد کردن توضیحات و نقشه سایت در سایت پی اچ پی

که مشکل اضافه کردن عنوان و توضیحات و .. داشتم در سایتم و با طراح که با پرداخت هزینه مشکل رو حل کردم
    حالا مونده اضافه کردن سایت مپ سایت که دوستان پیشنهاد دادن به صورت داینامیک باشد
    اما یه سوال داشتم
    سایت من سایت نیازمندی املاک هست یعنی کاربر اگهی ثبت می کند بعد از 30 روز از سایت حذف می شود . مثل دیوار و شیپور و ...
    حالا برای چنین سایتی با توجه به حذف شدن لینک مطلب بعد از 30 روز عملا دیگه اون لینک ایندکس شده موجود نیست چه مدل سایت مپی باید تعریف کنیم ؟
    که از نظر گوگل منفی و ارور 404 محسوب نشه .
    خود طراح پیشنهاد دادن اگهی بعد از پایان مدتش از صفحه اصلی حذف بشه اما صفحه داخلی اگهی قابل نمایش باشه یعنی لینک ایندکس شده اش در گوگل کماکان در سایت باقی بماند که من مخالفم چون سایت رو سنگین می کنه . الان هنوز سایت فعالیتش شروع نشده اما اگر تبلیغات رو شروع کنیم حداقل روزانه 50 الی 100 اگهی خواهیم داشت و در دراز مدت اگر اگهی ها بعد از 30 روز حذف نشن دیتابیس و سایت خیلی سنگین میشه .
    کلا مکانیزم دیوار و شیپور چگونه است سایت مپشون ؟ کسی از دوستان اطلاعی داره ؟ دیوار اگهی هایی که حذف شده رو لینکشون می می زنیم در یک صفحه می زنه مطلب مورد نظر حذف شده و بعد طبق اون فایلی که سرچ کردیم مطالب دسته بندی مشابه رو نشون میده .
    من خودم پیشنهادم ساخت همچین سیستمی برای لینک هایی هست که حذف میشن که بعدا ارور 404 نگیریم در وبمستر
    یه مورد دیگه هم هست که صقحه اصلی فقط بلاگ و صفحات سایت ایندس بشن و اگهی ها ایندکس نشن این ولی باعث میشه ورودی و ... نگیریم ؟
    کسی می تونه راهنمایی داشته باشه برای همچین مدلی از سایت چه باید کنیم ؟

اینم ادرس سایت

https://goo.gl/TNyyUb

کاربر فعال انجمن شاپ کیپر bestirani2 آواتار ها
    878 بار تشکر شده در 500 پست
    سلام
    دیوار که تمام اگهی ها رو ایندکس میکنه.
    مکانیزمش هم میتونید داخل سایت مپ خودش ببینید.
    https://divar.ir/sitemaps-divar.xml
    ولی شیپور فقط دسته بندی ها رو لیست کرده
    https://www.sheypoor.com/sitemap.xml

به نظر خودم ایرادی نداره اگهی ها لیست بشه ولی priority برای دسته بندی ها را 1 ولی برای اگهی ها مثلا 0.5 در نظر بگیرید که اهمیت دسته بندی ها رو نشون بده.

همیار انجمن شاپ کیپر zamin آواتار ها
    2,743 بار تشکر شده در 1,285 پست
    شما ناچارید به سبکی که برنامه نویستون گفتن عمل کنید یا صفحات رو تنظیم کنید ارور 407 بده و از تگ های نو ایندکس استفاده کنید

اما منم نظرم مشابه نظر برنامه نویستون هست
    سنگین نمیشه برادر (تهشم مهمه سنگین نشه میتونید اونو بعد از اون تایم کش کنید یا بعد از اون تاریخ تگ نو ایندکس قرار بدید و 3-4 ماه بعد از اتمام پاکشون کنید
    بدون شک عمرا سنگین بشه میخواید از ایستگاه خفن تر بشید؟ بهرحال اینکارتون عقلانی نیست و سایتتون عمرا رشد نخواهد کرد

همیار انجمن شاپ کیپر zamin آواتار ها
    2,743 بار تشکر شده در 1,285 پست
    البته یک راهکار دیگه هم هست
    از اون آگهی تنها تایتل رو نگهداری کنید(بعد از اتمام یکماه) و محتواش تبدیل بشند به سرچ مطالب مشابه با تایتل

hdland آواتار ها
    24 بار تشکر شده در 20 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط zamin نمایش پست ها
    شما ناچارید به سبکی که برنامه نویستون گفتن عمل کنید یا صفحات رو تنظیم کنید ارور 407 بده و از تگ های نو ایندکس استفاده کنید

اما منم نظرم مشابه نظر برنامه نویستون هست
    سنگین نمیشه برادر (تهشم مهمه سنگین نشه میتونید اونو بعد از اون تایم کش کنید یا بعد از اون تاریخ تگ نو ایندکس قرار بدید و 3-4 ماه بعد از اتمام پاکشون کنید
    بدون شک عمرا سنگین بشه میخواید از ایستگاه خفن تر بشید؟ بهرحال اینکارتون عقلانی نیست و سایتتون عمرا رشد نخواهد کرد
    سلام
    ممنون از نظرتون
    اگر بخواهیم این طوری فکر کنیم دیوار که عمرا نباید رشد می کرد ؟ کلا سیاست سایت های املاک اگهی محور همین است . اصلا به درد نمی خورد اگهی که منقضی شده اونم تو کار املاک در سایت بماند چون احتمال دارد قمت تغییر کند . فروش یا اجاره رفته باشد .

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

نقل قول نوشته اصلی توسط bestirani2 نمایش پست ها
    سلام
    دیوار که تمام اگهی ها رو ایندکس میکنه.
    مکانیزمش هم میتونید داخل سایت مپ خودش ببینید.
    https://divar.ir/sitemaps-divar.xml
    ولی شیپور فقط دسته بندی ها رو لیست کرده
    https://www.sheypoor.com/sitemap.xml

به نظر خودم ایرادی نداره اگهی ها لیست بشه ولی priority برای دسته بندی ها را 1 ولی برای اگهی ها مثلا 0.5 در نظر بگیرید که اهمیت دسته بندی ها رو نشون بده.
    سلام
    ممنون از نظرتون شما خیلی به بنده لطف دارید همیشه ،
    الان شما می فرمایید اگر اگهی ها رو ایندکس کنیم و اولویت و اهمیتش رو کم کنیم کفایت می کنه . دیگه ریدیرکت نشه به صفحه موارد مشابه یا نظری که برنامه نویس داره ؟
    ویرایش توسط hdland : 2 هفته پیش در ساعت 22:34

کاربر فعال انجمن شاپ کیپر bestirani2 آواتار ها
    878 بار تشکر شده در 500 پست
    الان شما می فرمایید اگر اگهی ها رو ایندکس کنیم و اولویت و اهمیتش رو کم کنیم کفایت می کنه . دیگه ریدیرکت نشه به صفحه موارد مشابه یا نظری که برنامه نویس داره ؟
    در پاسخ به اینکه گفته بودید آگهی رو ایندکس کنم یا نه این موضوع رو بیان کردم.
    هر دو حالت خوبه میشه فرستاد به صفحه موارد مشابه.
    یک کار دیگه هم میشه کرد. با سی اس اس خیلی خوشگل صفحه رو محو کنید قسمت مربوطه را. اطلاعات تماس هم نشون ندید و بنویسید
    متاسفانه این کالا دیگر موجود نیست ولی شما می توانید کالاهاش مشابه رو مشاهده کنید و کالاهای مشابه رو لیست کنید.